Jump to content

Freeware Programs & Games for Windows Mobile Device!


i_Falcon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια διορθωσούλα μόνο. Το SRS Wow HD δε δουλεύει σε όλες τις συσκευές. Για την ακρίβεια δε δουλεύει στο diamond (thanks to athanaso77).
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 162
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι σίγουρο ότι με αυτήν την ωραία ομαδοποιηση εφαρμογων και την περιγραφή αυτων απο σενα φιλε μου, είναι σίγουρο ότι οι χρήστες symbian θα αρχίσουν σιγα σιγα να καταλαβαινουν την ομορφιά και ευκολία των PPC με τις εκπληκτικες εφαρμογες και δυνατοτητες τους! Μπραβο σου για την πολύ ωραια ιδεα σου που την μετεφερες και στο navimania απο οτι είδα.:shifty:

 

Το πέρασα και στο Navimania αλλά και στο Club Hellenic PPC (http://www.clubpocketpc.gr). Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φίλε μου!

 

Ετοιμαζομαι να "φορτωσω" και εγω πράμα:)

 

Άμα θέλεις, πες μου σε μήνυμα στο Thread ή με PM τα προγράμματα ή τα παιχνίδια που θέλεις να βάλεις για να τα κάνω εγώ Add, για να είναι ομιόμορφα!;)

 

ΕDIT: Βλακία είπα... Βάλτα εσύ εδώ και εγώ μετά θα ανανεώσω την λίστα!

 

 

Μια διορθωσούλα μόνο. Το SRS Wow HD δε δουλεύει σε όλες τις συσκευές. Για την ακρίβεια δε δουλεύει στο diamond (thanks to athanaso77).

 

Tο διευκρίνησα αυτό, αλλά όχι συγκεκριμένα για την συσκευή! Thanks Man!!!

 

 

 

= + = + = + = + = + = + = + = + = + = + = + = += + = + = + = + = + = + = + = += + = + = + = + = + = + = + = + = + = + = + = += + = + = + = + = + = +

 

Κάτι άσχετο τώρα... Θα λείπω για μια εβδομάδα από τα φόρα, γιατί πάω κατασκήνωση!

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια λίστα 7-7-2008, διατείθεται εδώ: http://rapidshare.com/files/127725980/List_of_Freeware_Programs___Games_7-7-2008.rar. Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι η λίστα θα ανανεόνετε μια φορά την εβδομάδα.
Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Metro

 

http://nanika.net/Metro/

 

Διαθέτει τις περισσότερες πόλεις που έχουν μετρό, αλλά αναφέρει επίσης σε κάποιες από αυτές τα τραμ και τα λεωφορεία. Περιέχει και την Αθήνα (μαζί με προαστικό)

Link to comment
Share on other sites

φίλε i_falcon συγχαρητήρια για την προσπάθεια

To thread επισημάνθηκε.

 

Συνέχισε:)

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε i_Falcon μακάρυ όλοι να είχαν το κουράγιο σου!!!:p

 

 

@PocketRAR 3.71 & jb piano δε μου λειτουργούν...:(@

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Windows Live Messenger 10.6.0030.2100

Μιλήστε με τους φίλους σας όπου και αν βρίσκεστε! Συχρονίζεται και με τις επαφές από τον MSN... Επίσης μπορείτε να συνδεθείτε με κάθε τύπου σύνδεση!

 

distixos se emena den mporei na to kanei egatastasi:O

 

kaiser mama rom :O

 

file i_Falcon sou bgazo to kapelo.xara sto kouragio sou.sinexise etsi...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την 10.6.34.0800 που είναι η τελευταία και ολοκαίνουργια! :rolleyes:

 

Ευχαριστώ πολύ για το Add. Θα προστεθεί στην λίστα...

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την 10.6.34.0800 που είναι η τελευταία και ολοκαίνουργια! :rolleyes:

 

ekane egatastasi alla me ka8e tipou sindesi distixos den kanei.

 

wind non stop:O:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SRS Wow HD

Ένας πολύ καλός ενισχυτής ήχου για την συσκευή μας! Δεν δουλεύει σε όλες τις συσκευές αλλά σε αυτές που δουλεύει κάνει πολύ καλή δουλειά...

 

Ναι αλλα σε αυτες που δεν δουλευει απλα κανει τη συσκευη μπαχαλο!Το εγκατεστησα και επειδη δεν δουλευε,με την απεγκατασταση χαθηκε και ο ηχος απο μια συσκευη mio.Επισης δεν ανοιγαν πολλες multimedia εφαρμογες.Αποτελεσμα: για να λυθει το προβλημα hardReset.

Καλο ειναι να προτεινονται μονο αξιοπιστα και δοκιμασμενα προγραμματα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα σε αυτες που δεν δουλευει απλα κανει τη συσκευη μπαχαλο!Το εγκατεστησα και επειδη δεν δουλευε,με την απεγκατασταση χαθηκε και ο ηχος απο μια συσκευη mio.Επισης δεν ανοιγαν πολλες multimedia εφαρμογες.Αποτελεσμα: για να λυθει το προβλημα hardReset.

Καλο ειναι να προτεινονται μονο αξιοπιστα και δοκιμασμενα προγραμματα.

 

Σε Mio γενικός δεν δουλεύει...

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλο ειναι να προτεινονται μονο αξιοπιστα και δοκιμασμενα προγραμματα.

 

H efarmogi einai aksiopisti kai dokimasmeni. Apla den doulevei se oles tis syskeves logw elleipsis drivers pou alles exoun kai alles den exoun. Kalo tha itan na mazepsoume oles tis symbates syskeves kai na tis symperilaboume.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To SRS Wow HD δεν δουλεύει σε Mio P560. Από ότι έχω καταλάβει, σε κανένα Mio δεν δουλεύει.

 

Παιδιά, έχω ένα σοβαρό πρόβλημα! Έκανα Format, και έχασα το κωδικό μου από το Rapidshare, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να σας ανεβάσω τα αρχεία μου..! Τι να κάνω;;;:cry:

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

To SRS Wow HD δεν δουλεύει σε Mio P560. Από ότι έχω καταλάβει, σε κανένα Mio δεν δουλεύει.

 

Παιδιά, έχω ένα σοβαρό πρόβλημα! Έκανα Format, και έχασα το κωδικό μου από το Rapidshare, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να σας ανεβάσω τα αρχεία μου..! Τι να κάνω;;;:cry:

 

στειλε μειλ στην rapidshare να σου στειλουν αλλο ;)

 

το εχω παθει και γω στο παρελθον :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

στειλε μειλ στην rapidshare να σου στειλουν αλλο ;)

 

το εχω παθει και γω στο παρελθον :O

 

Thanks!!!:)

 

Για προγράμματα παιδιά, θα περιμένετε... ;)

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει στο μάτι το HTC Diamond αλλά έρχομαι από τα Symbian S60 και δεν ξέρω τι ακριβώς κυκλοφορεί από εφαρμογές. Από μια ματιά που έριξα, είδα ότι κυκλοφορεί πολύ πράμα αλλά εμένα με ενδιαφέρουν συγκεκριμένα κάποιες ελληνικές που έχω αυτή τη στιγμή στο Ν73:

Ελληνική Βικιπαίδιεα

Ελληνικό λεξικό (ετυμολογικό)

είναι σε python και υποθέτω ότι δεν θα είναι δύσκολη η "μεταγλώττιση" για PPC.

 

Υπάρχουν αυτές οι εφαρμογές για PPC; Ή κάποιες ανάλογες τουλάχιστον;

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Στα PPC θα βρεις πιο πολλές και σίγουρα πιο ουσιαστικές εφαρμογές απ' ότι στα Symbian. Για τις συγκεκριμένες που αναφέρεις δε με έχει απασχολήσει ποτέ και δεν έχω άποψη.

 

Ψάξτο καλά πάντως πριν προβείς σε κάποια αγορά και να έχεις υπόψιν σου ότι τα Symbian είναι πιο πολύ τηλέφωνα, ενώ τα WM είναι πιο πολύ PDAs με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι... και το TCPMP που είναι free, και το Core Player που δεν είναι free. :rolleyes:

 

Περίμενε γιατί με μπέρδεψες!:lol:

Τι διαφορά έχουν; το ίδιο δεν είναι; Αυτό που ανέβασα πάντως, είναι το TCPMP και το έχω δει σαν The Core Pocket Media Player. Τέσπα...

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

WiNot v1.0 Beta (δυστυχώς δεν μπορώ να ανεβάσω το αρχειάκι απευθείας.Για downloading στο http://www.wi-not.gr στην αρχική σελίδα.Οι πληροφορίες που γράφω πιο κάτω είναι κλεμμένες από εκεί..)

 

Wi-Not Mobile is a full-featured mobile based platform based on a set of innovative technologies and a distinct design approach.

 

http://65.182.110.63/images/stories/winotmain.jpg

 

 

 

Wi-Not Mobile enriches the mobile device by adding several features like:

... Hundreds of popular TV channels from all over the world

... Hundreds of Radio stations from more than 30 countries

... Simple instant messaging with live translation

... Dedicated meta-search engine for unlimited mobile games ... Mini embedded web browser

... Mobile server for file sharing and social networking

... Crawler for sound searching

... Uniq mobile shopping experience

... And fun never stops with Wi+ area

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Περίμενε γιατί με μπέρδεψες!:lol:

Τι διαφορά έχουν; το ίδιο δεν είναι; Αυτό που ανέβασα πάντως, είναι το TCPMP και το έχω δει σαν The Core Pocket Media Player. Τέσπα...

 

Afto pou les esy einai ontws to idio. :rolleyes:

 

Yparxei omws kai o Core Player 1.2.5 pou exei san basi to TCPMP kai einai emporiko logismiko.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...