Jump to content

Navigon 2110 Max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστω παρα πολυ:)

 

Να 'σαι καλά!

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον εβαλα την εκδοση 7.4.0 σε navigon 2100max και τρεχει μια χαρα με τα καινουρια settings.Στο navigon fresh ειδα εχει αναβαθμιση για 7,4,2 να το αναβαθμισω λετε ή θα γινει πιο αργο θα χασει τα settings ?
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εβαλα την εκδοση 7.4.0 σε navigon 2100max και τρεχει μια χαρα με τα καινουρια settings.Στο navigon fresh ειδα εχει αναβαθμιση για 7,4,2 να το αναβαθμισω λετε ή θα γινει πιο αργο θα χασει τα settings ?

 

Το ειδα και εγω τωρα .... αλλά δεν ξέρω ! Καποιος να βοηθήσει!! Να κάνουμε την αναβάθμηση? Θα χρειαστει τιποτα αλλο ... οπως διαφορετικά settings.

Link to comment
Share on other sites

εκανα ενα backup εκανα την αναβαθμιση και δεν λειτουργησε οποτε ξαναγυρισα στην 7.4.0

 

Πολύ μυστήρια ειναι αυτά.....

Εγώ δεν μπορω να βρω και να του βαλω την εκδοση Q2_09 των χαρτών.....

Κάθε version εχει και διαφορετικους χαρτες...... κουφό,απίθανο,τρελλό τι να πω!!!!!

 

Ξέρει κανεις ποιούς τελικά χάρτες μπορω να βάλω? Και ευρωπαικους?

Version 7.4.0 (build 787)

Link to comment
Share on other sites

εκανα ενα backup εκανα την αναβαθμιση και δεν λειτουργησε οποτε ξαναγυρισα στην 7.4.0

 

Μηπως κατι πηγε λαθος; Εμενα λειτουργει. Για δοκιμασε παλι.

 

ρε παιδια δεν εχει βγει το Q2 2009 ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΠΑΠΠΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ SITES!

 

Κι ομως εχουν βγει

Link to comment
Share on other sites

παιδια οντως εχουν βγει οι Q2 μονο που πρεπει να ξαναβαλεις τα 5 αρχεια που λει και ο Terios

Νικο τους δικους σου ακομα δεν τους δοκιμασα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα με τρελανετε επειδη επικοινωνω σχεδον καθημερηνα με την navigon(σημερα πηρα παλι) ,μου λενε οτι δεν εχουν βγει και τα περιμενουνε μεχρι τελοσ του μηνα γιατι μετα περναει το τριμμηνο που η εταιρια που δινει τουσ χαρτες ειναι υποχρεωμενη να τουσ βγαζει.συν τησ αλλησ στο navigon fresh(εχω την δωρεαν αναβαθμηση για 2 χρονια) alla και στην κεντικη σελιδα τουσ δεν υπαρχουν(ακομα εχουν το Q1)!απο την επισημη αντιπροσωποια λενε δεν εχει βγει τωρα......τι να σας πω!!!!!!!!de xero poy toys brikate!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα με τρελανετε επειδη επικοινωνω σχεδον καθημερηνα με την navigon(σημερα πηρα παλι) ,μου λενε οτι δεν εχουν βγει και τα περιμενουνε μεχρι τελοσ του μηνα γιατι μετα περναει το τριμμηνο που η εταιρια που δινει τουσ χαρτες ειναι υποχρεωμενη να τουσ βγαζει.συν τησ αλλησ στο navigon fresh(εχω την δωρεαν αναβαθμηση για 2 χρονια) alla και στην κεντικη σελιδα τουσ δεν υπαρχουν(ακομα εχουν το Q1)!απο την επισημη αντιπροσωποια λενε δεν εχει βγει τωρα......τι να σας πω!!!!!!!!de xero poy toys brikate!

 

Και εδώ τι ειναι? NAVIGON Europa Release Q2_2009 - PNA and PDA

http://stealth.to/?id=4ns7mqpbzjtp24isiitccw7fks2ogfhcq0

Link to comment
Share on other sites

παιδια οντως εχουν βγει οι Q2 μονο που πρεπει να ξαναβαλεις τα 5 αρχεια που λει και ο Terios

Νικο τους δικους σου ακομα δεν τους δοκιμασα

 

Ποιά ειναι τα 5 αρχεία ? Γιατι εγω τα εβαλα και δεν τρέχουν.

Οσο για τον terios μας εχει τρελάνει με οσα λέει....... Καθε εκδοση και διαφορετικούς χάρτες θέλει " ετσι λέει ο terios"

Τωρα τι παίζετε κανεις δεν ξέρει !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

de xero poy toys brikate!

 

Που αλλου; Στην τεραστια αγορα που λεγεται internet. Ειναι βεβαια V2

Και για του λογου το αληθες δες κι αυτα:

Link to comment
Share on other sites

Ο χάρτης που κυκλοφορεί δεν είναι ο επίσημος οπως λέει και ο sikabala, είναι pre-release έκδοση που κυκλοφορεί στα forum... Αν μπείτε στο site της navigon δεν υπάρχει ακόμα q2...

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπήκα στο NAVIGON Fresh και βλέπω Europe Q2/2009...

 

Αυτό παλι πως το ειδες? Γιατι εμένα δεν το βγαζει... θέλει πρωτα να παω απο την 7.4.0 στην 7.4.2 .... αλλά αν γίνει αυτό μετά δεν ξεκινά η συσκευη!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό παλι πως το ειδες? Γιατι εμένα δεν το βγαζει... θέλει πρωτα να παω απο την 7.4.0 στην 7.4.2 .... αλλά αν γίνει αυτό μετά δεν ξεκινά η συσκευη!!!!!!!!!!!!

 

Δουλευουν ολα κανονικα με τους αργους ρυθμους.

Η εταιρια δινει μονο V2 χαρτες. Για το 2110 μαλλον θα πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομη.

sikabala τρεξε για το update να γινει η αποσβεση :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως μπηκα με το 7,0,12 software και ειχε update κανονικα για q2 και μαλιστα οι παλιοι οι q1 ειχαν μεγεθος 1664 MB ΕΝΩ οι q2 εχουν 1885 MB !!!
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως μπηκα με το 7,0,12 software και ειχε update κανονικα για q2 και μαλιστα οι παλιοι οι q1 ειχαν μεγεθος 1664 MB ΕΝΩ οι q2 εχουν 1885 MB !!!

 

Υπαρχουν ολα τωρα ναι ναι

Βουρρρρρρρρρ :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Βουρρρρρρρρρ... αλλά που Νίκο ????

 

Δηλωσε το 21XX στο navigon fresh και πηγαινε στο συστημα μου, map guarantee.

Αν δεν τα καταφερεις θα πρεπει να περιμενεις λιγο. Ειμαι στο 90%. Κατι θα κανουμε. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Δηλωσε το 21XX στο navigon fresh και πηγαινε στο συστημα μου, map guarantee.

Αν δεν τα καταφερεις θα πρεπει να περιμενεις λιγο. Ειμαι στο 90%. Κατι θα κανουμε. :whistle:

 

:lol::lol: Λίγο ακόμη σου έμεινε !!! ;);)

Θα τα πούμε απο msn , οταν μπορεσεις....... για αυριο το βλέπω !!!!

Υπομονή και καλή συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...