Jump to content

Mio moov 200 & 330


giannis0123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγορασα κι εγω ενα τετοιο για... πειραματα με miopocket κλπ λογισμικα.

Αυτο που αναφερεις ειναι προβλημα.

Κανε ενα reset (θεση του διακοπτη στα δεξια) και μετα παλι στο on κι αν παλι δε μπορεις να μπεις στο miomap πας για αλλαγη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 372
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εκανα δεν νιωθει με τιποτα..θα παω την δευτερα πρωι πρωι να μου δοσουν αλλο (αμα εχουν γτ με τετοια προσφορα οταν πηγα δν ειχαν μεινει κ πολλα
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι. Οταν παρεις το νεο με το καλο, κανε και μια αναβαθμιση στους τελευταιους χαρτες που μολις εδωσε για δωρεαν κατεβασμα η mio (αληθεια με 69 ευρω, σε καποια PNA αγοραζεις μονο τα upgrades των χαρτων) :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειμαι ατυχος 2 φορες..πηγα σημερα να το αλλαξω και μ λενε ΟΚ.παω να παρω αλλο και ειχαν τελιωσει...:(:(

περιμενο τωρα να ξανα φερουν:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

ξεκλειδωσα τη συσκευη (Mio 200) και θελω να βαλω το destinator. ποια εκδοση ειναι καλυτερα να βαλω και που θα την βρω.

 

επισης το ιδιο για το τομτομ.

 

τα igo και miomaps τα εχω ηδη.

 

ας με βοηθησει καποιος με απαντηση η πμ.

Link to comment
Share on other sites

ξεκλειδωσα τη συσκευη (Mio 200) και θελω να βαλω το destinator. ποια εκδοση ειναι καλυτερα να βαλω και που θα την βρω.

 

επισης το ιδιο για το τομτομ.

 

τα igo και miomaps τα εχω ηδη.

 

ας με βοηθησει καποιος με απαντηση η πμ.

 

μα κανεις??

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν θελει να μου απαντησει κανεις πειτε μου το εξης: θελω να ΑΓΟΡΑΣΩ το destinator. Πείτε μου ποια έκδοση είναι προτιμότερο να παρω και απο που να το αγορασω. Βρηκα στο site της mls κάτι χαρτες με 120 ευρω! Δεδομενου ότι αγορασα το μιο μου (μαζί με χάρτες) με 100 το βρήκα υπερβολικό.
Link to comment
Share on other sites

κατα παραξενο τροπο μολις κατεβασω το(νεο χαρτη) προγραμμα απο το σαιτ της μιο moov200 μου λεει στο τελος του update failed.δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται.εχει κανεις αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Εχεις ακολουθησει ολες της οδηγιες που αναφερονται εδω?

 

Επισης, σιγουρα εχεις την συσκευη με τους ελληνικους χαρτες στην εσωτερικη μνημη της συσκευης και οχι σε καρτα μνημης?

 

This update is only for regional Moov 200, 330 and 500 devices sold in Greece (this means only the Greece map on the internal hard drive).
Link to comment
Share on other sites

Εχεις ακολουθησει ολες της οδηγιες που αναφερονται εδω?

 

Επισης, σιγουρα εχεις την συσκευη με τους ελληνικους χαρτες στην εσωτερικη μνημη της συσκευης και οχι σε καρτα μνημης?

και βεβαια ειμαι σιγουρος οτι η συσκευη εχει τον ελληνικο χαρτη στην εσωτερικη μνημη.εκανα ολα τα βηματα αυτα αλλα εμενα μου γραφει update failed αντι για success.μετα προσπαθησα να κανω ελεγχο της εκδοσης και διαπυστωσα οτι δεν εχει μπει.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραα

το εχει το 330 στο saturn στα 99 Ε αξιζει σε αυτα τα λεφτα για την αθηνα ??

2 ακομα ερωτησεις παιζει mp3 και ταινιες ??

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία ανανέωση, είναι πολύ καλό για όλη την Ελλάδα. Στην Αθήνα έχει σχεδόν τα πάντα. Το χρησιμοποίησα το καλοκαίρι που κατέβηκα στην Αθήνα και πραγματικά με έσωσε!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνφορουμιτες, θελω την βοηθεια σας παρακαλω.

Εχω ενα Moov 330 αγορασμενο απο Pixmania.

Το χρειαζομουν για ενα ταξιδι Ιταλια_Γαλλια πριν 1,5 χρονο

οταν ακομη τα Mio δεν ειχαν χαρτες Δυτ. Ευρωπης εδω στην Ελλαδα.

Επειδη απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα, θελω να μετατρεψω την συσκευη

απο Δυτ. Ευρωπης σε Ελληνικη.

Βλεπω στο Site της Mio να δινει συνεχως αναβαθμισεις στους χαρτες

της Ελλαδας και της Ανατολ. Ευρωπης και εγω παραμενω κολλημενος

στο 53% καλυψη της Ελλαδας.

Επειδη σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδι Σερβια και βλεπω οτι εχει βγει

αναβαθμιση τον χαρτων ΜΟΝΟ για της Ελληνικες συσκευες,

ελεγα να καταργησω τα παντα απο το Moov και να περασω μεσω

MioDesktop το λογισμικο απο τις Ελληνικες συσκευες.

Το εχω απο ενα φιλο που εχει το Ελληνικο Moov 330.

Εχω κρατησει και το περιεχομενο του CD αλλα της συσκευης του.

Θελω να ρωτησω αν εχει δοκιμασει κανεις κατι παρομοιο και αν γινετε.

Ενοειτε οτι θα παρω backup της συσκευης.

Να πω εκ' των πρωτερων ευχαριστω για οποιαδηποτε απαντηση σας...

Link to comment
Share on other sites

τα πραγματα ειναι απλα.

το ξεκλειδωνεις πανευκολα και βαζεις σε μια καρτουλα 2-3 προγραμματα με χαρτες ελλαδος και ευρωπης .

αν το αποφασισεις εδω ειμαστε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα πραγματα ειναι απλα.

το ξεκλειδωνεις πανευκολα και βαζεις σε μια καρτουλα 2-3 προγραμματα με χαρτες ελλαδος και ευρωπης .

αν το αποφασισεις εδω ειμαστε...

 

 

Δες τα ΡΜ σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
την παρασκευη πηρα το mio spirit 305 αλλα την μια μερα το μεγαφωνο παιζει την φωνη κανονικα την αλλη μου μπουκωνει και παραμορφωνει την φωνη εχει τυχη σε κανεναν
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dade αν μπορουσες αλλη μια βοηθεια.Περασα το unlock σε ενα φιλο,φορτωσε κανονικα το προγραμμα,αλλα η οθονη βγαινει σκοτεινη.Φαινονται τα εικονιδια,αλλα

πολυ σκοτεινα.

Link to comment
Share on other sites

Dade αν μπορουσες αλλη μια βοηθεια.Περασα το unlock σε ενα φιλο,φορτωσε κανονικα το προγραμμα,αλλα η οθονη βγαινει σκοτεινη.Φαινονται τα εικονιδια,αλλα

πολυ σκοτεινα.

 

το ιδιο προβλημα ειχα και εχω ακομα με το mio .οταν τρεχει το προγραμμα της mio ολα καλα ,οταν τρεχει αλλο προγραμμα ειναι σκοτεινη και μονο βραδι μπορεις να δεις.δεν μπορεσα να βρω λυσει.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα ειχα και εχω ακομα με το mio .οταν τρεχει το προγραμμα της mio ολα καλα ,οταν τρεχει αλλο προγραμμα ειναι σκοτεινη και μονο βραδι μπορεις να δεις.δεν μπορεσα να βρω λυσει.

 

Εσυ ποιο unlock χρησιμοποιεις;Ενα τροποποιημενο του dalanik(visualgps) δεν μου ολοκληρωνει το boot.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...