Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου σορρυ για τα greeklish!!!δεν το ειχα προσεξει!!:X εκανα αυτο που μου προτεινατε για την αναβαθμιση και ολα ενταξει...απλα ηθελα να ρωτησω για κατι που εχω ακουσει και να μου πειτε αν ισχυει..εχω ακουσει για τα μηνυματα πως μπορουν να εμφανιζονται ταξινομημενα οπως στο μσν με καποια αναβαθμιση..ισχυει κατι τετοιο?γνωριζεται κατι?ευχαριστω εκ των προτερων!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα...

Μια ερωτηση θελω να κανω...

Κινητο c905 απο αμερικη αξιζω να το παρω για τον αδερφο μου????

Θα παιζει εδω ελλαδα? και θα μπορεσω να βαλω ελληνικο μενου???:O

Απαντηστε οσο γρηγοροτερα μπορειτε γιατι σε 5 ωρες λιγη η δημοπρασια! :D:D

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι απόλυτα σίγουρη,αλλά νομίζω οτι θα λειτουργεί ελλάδα..ας το επιβεβαιώσει όμως και κάποιος άλλος...όσο για το μενού,σίγουρα κάτι θα γίνει (στη χειρότερη πχ 9volto),δε νομίζω να κολλήσεις εκεί

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια msn για το C905 το δικο μου που θα βρω????

Και flash player για το κινητο???:(:(

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα!

Δυστηχώς έπαθε μια ζημιά το Κ800 που είχα,έσπασε η οθόνη..Αν και δουλευουν τα υπόλοιπα λέω να μην την διορθώσω..Λέτε να αξίζει?

Αλλη επιλογή είναι το C905. Θα είναι καλή επιλογή?Κάποιος που το έχει καιρό ας με συμβουλέυσει!Το navigator του δουλευει στην Ελλάδα?Μην το πάρω και δουλευουν οι μισές λειτουργίες!Υπ όψη πως θα το πάρω απο Αγγλία..

[sIGPIC][/sIGPIC]ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Ενα ενα αρνιτικο στο navigator οτι χρεωνει.... :(

Flash menu πως μπορω να εχω??? :(

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Ενα ενα αρνιτικο στο navigator οτι χρεωνει.... :(

:(

Τι εννοείς χρεώνει??Για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να πληρώνεις κάπια συνδρομή?

[sIGPIC][/sIGPIC]ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Για τους πρώτους 3 μήνες το Wf Navigator δεν προυποθέτει συνδρομή.

 

Άπαξ και περάσουν οι 3 μήνες,για να συνεχίσει να δουλεύει,πρέπει να το αγοράσεις(είναι κάπου στα 40 ευρώ,αν θυμάμαι καλά).

 

Από κει και πέρα,είτε αγοράσεις τη συνδρομή του είτε το χρησιμοποιείς ως trial,θα χρεώνεσαι για το κατέβασμα των χαρτών,καθώς δεν αποθηκευονται κάπου!Η χρέωση είναι ανάλογη του πακέτου data που έχεις στον αριθμό σου.Αν έχεις π.χ. πακέτο δωρεάν data δε θα χρεώνεσαι(με την προυπόθεση πως έχουν απομείνει δωρεάν δεδομένα στο πρόγραμμά σου).Αν πάλι δεν έχεις πακέτο δε θα πρότεινα τη χρήση του,καθώς στο Ελλάντα έχουμε χρεώσεις εξωπραγματικές

 

Από άποψης δυνατοτήτων,είναι μια χαρά το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Για τους πρώτους 3 μήνες το Wf Navigator δεν προυποθέτει συνδρομή.

 

Άπαξ και περάσουν οι 3 μήνες,για να συνεχίσει να δουλεύει,πρέπει να το αγοράσεις(είναι κάπου στα 40 ευρώ,αν θυμάμαι καλά).

 

Από κει και πέρα,είτε αγοράσεις τη συνδρομή του είτε το χρησιμοποιείς ως trial,θα χρεώνεσαι για το κατέβασμα των χαρτών,καθώς δεν αποθηκευονται κάπου!Η χρέωση είναι ανάλογη του πακέτου data που έχεις στον αριθμό σου.Αν έχεις π.χ. πακέτο δωρεάν data δε θα χρεώνεσαι(με την προυπόθεση πως έχουν απομείνει δωρεάν δεδομένα στο πρόγραμμά σου).Αν πάλι δεν έχεις πακέτο δε θα πρότεινα τη χρήση του,καθώς στο Ελλάντα έχουμε χρεώσεις εξωπραγματικές

 

Από άποψης δυνατοτήτων,είναι μια χαρά το πρόγραμμα.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Με έβαλες σε σκέψεις τώρα.Μια δεν έχει το ένα,μια το άλλο πρέπει να το αγοράσεις..Δύσκολο.Σϊγουρα δεν θα έπερνα τέτοιο κινητό για να κατεβάζω χάρτες αλλά είναι ένα ατού όπως και ναχει.με το wifi μπένεις google maps και τελειώνει η υπόθεση:p

[sIGPIC][/sIGPIC]ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα!

Δυστηχώς έπαθε μια ζημιά το Κ800 που είχα,έσπασε η οθόνη..Αν και δουλευουν τα υπόλοιπα λέω να μην την διορθώσω..Λέτε να αξίζει?

Αλλη επιλογή είναι το C905. Θα είναι καλή επιλογή?Κάποιος που το έχει καιρό ας με συμβουλέυσει!Το navigator του δουλευει στην Ελλάδα?Μην το πάρω και δουλευουν οι μισές λειτουργίες!Υπ όψη πως θα το πάρω απο Αγγλία..

 

κανενας???:O:O

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!τωρα τελευταια εχω ενα προβληματακι κ δεν ξερω που οφειλεται!παρολο που οι συντομευσεις στο κινητο δεν τις εχω πειραξει το αριστερο πληκτρο οταν το παταω ακομα κ οταν ειμαι στο μενου μου ζηταει συνεχιση αναπαραγωγης απο τα ηχεια!δλδ αν ειμαι στο μενου η κ μεσα σε αυτο αν πατησω το αριστερο πολυπληκτρο παλι τα ιδια!τι μπορει να συμβαινει?υπαρχει λυση?υπαρχει περιπτωση να φταιει το λογισμικο η δεν κανουν καλη επαφη στην πλακετα τα κουμπια?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!τωρα τελευταια εχω ενα προβληματακι κ δεν ξερω που οφειλεται!παρολο που οι συντομευσεις στο κινητο δεν τις εχω πειραξει το αριστερο πληκτρο οταν το παταω ακομα κ οταν ειμαι στο μενου μου ζηταει συνεχιση αναπαραγωγης απο τα ηχεια!δλδ αν ειμαι στο μενου η κ μεσα σε αυτο αν πατησω το αριστερο πολυπληκτρο παλι τα ιδια!τι μπορει να συμβαινει?υπαρχει λυση?υπαρχει περιπτωση να φταιει το λογισμικο η δεν κανουν καλη επαφη στην πλακετα τα κουμπια?

 

Παρόμοιο πρόβλημα έχω και εγώ (μερικές σελίδες πιο πίσω) με το ΄ΠΙΣΩ' κουμπί και δοκίμασα αναβάθμιση αλλά τίποτα. Την Τετάρτη πάω για Service!! Ευτυχώς είναι ακόμα στην εγγύηση.

Το περίεργο με το δικό μου είναι ότι ακόμα και χωρίς να πατήσω το κουμπί (απλός το χαιδέυω) και ανοίγει το πρόγραμμα για αναπαραγωγή μουσικής.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!τωρα τελευταια εχω ενα προβληματακι κ δεν ξερω που οφειλεται!παρολο που οι συντομευσεις στο κινητο δεν τις εχω πειραξει το αριστερο πληκτρο οταν το παταω ακομα κ οταν ειμαι στο μενου μου ζηταει συνεχιση αναπαραγωγης απο τα ηχεια!δλδ αν ειμαι στο μενου η κ μεσα σε αυτο αν πατησω το αριστερο πολυπληκτρο παλι τα ιδια!τι μπορει να συμβαινει?υπαρχει λυση?υπαρχει περιπτωση να φταιει το λογισμικο η δεν κανουν καλη επαφη στην πλακετα τα κουμπια?

 

Παρόμοιο πρόβλημα έχω και εγώ (μερικές σελίδες πιο πίσω) με το ΄ΠΙΣΩ' κουμπί και δοκίμασα αναβάθμιση αλλά τίποτα. Την Τετάρτη πάω για Service!! Ευτυχώς είναι ακόμα στην εγγύηση.

Το περίεργο με το δικό μου είναι ότι ακόμα και χωρίς να πατήσω το κουμπί (απλός το χαιδέυω) και ανοίγει το πρόγραμμα για αναπαραγωγή μουσικής.

 

Μα multimedia τηλέφωνο δεν αγοράσατε;Ορίστε λοιπόν,ειναι εμφανέστατες οι multimedia λειτουργίες!Το τηλέφωνο από μόνο του προσφέρεται να σας διασκεδάσει με φωτό,βίντεο και τραγούδια :lol:

 

Σοβαρά τώρα,εφόσον αυτό το πρόβλημα δε λύνεται με αναβάθμιση,προφανέστατα είναι πρόβλημα υλικού!Παρακαλάτε μόνο να έχουν το ανταλλακτικό με το ακουστικό,γιατί είναι ενιαία η πλακέτα(ακουστικο,πλήκτρα,δέκτης GPS).Αν δεν τό'χουν θα περιμένετε..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο πρόβλημα έχω και εγώ (μερικές σελίδες πιο πίσω) με το ΄ΠΙΣΩ' κουμπί και δοκίμασα αναβάθμιση αλλά τίποτα. Την Τετάρτη πάω για Service!! Ευτυχώς είναι ακόμα στην εγγύηση.

Το περίεργο με το δικό μου είναι ότι ακόμα και χωρίς να πατήσω το κουμπί (απλός το χαιδέυω) και ανοίγει το πρόγραμμα για αναπαραγωγή μουσικής.

 

ακριβως το ιδιο κ γω φιλε με ενα χαιδεμα μου ζηταει αναπαραγωγη απο τα ηχεια!

 

Μα multimedia τηλέφωνο δεν αγοράσατε;Ορίστε λοιπόν,ειναι εμφανέστατες οι multimedia λειτουργίες!Το τηλέφωνο από μόνο του προσφέρεται να σας διασκεδάσει με φωτό,βίντεο και τραγούδια :lol:

 

Σοβαρά τώρα,εφόσον αυτό το πρόβλημα δε λύνεται με αναβάθμιση,προφανέστατα είναι πρόβλημα υλικού!Παρακαλάτε μόνο να έχουν το ανταλλακτικό με το ακουστικό,γιατί είναι ενιαία η πλακέτα(ακουστικο,πλήκτρα,δέκτης GPS).Αν δεν τό'χουν θα περιμένετε..... :rolleyes:

 

τουλαχιστον θα ειναι στην εγγυηση ετσι?κ περιπου ποσο θα χρειαστει για να φτιαχτει στην περιπτωση που δεν το εχουν το ανταλακτικο?1 με 2 μηνες?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο πρόβλημα έχω και εγώ (μερικές σελίδες πιο πίσω) με το ΄ΠΙΣΩ' κουμπί και δοκίμασα αναβάθμιση αλλά τίποτα. Την Τετάρτη πάω για Service!! Ευτυχώς είναι ακόμα στην εγγύηση.

Το περίεργο με το δικό μου είναι ότι ακόμα και χωρίς να πατήσω το κουμπί (απλός το χαιδέυω) και ανοίγει το πρόγραμμα για αναπαραγωγή μουσικής.

 

επεσες σε χαδιαρικο κινητο φιλε...δεν εξηγειται αλλοιως...:lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε 3-4 απαντήσεις πιο πάνω για το navigator

 

sorry λαθος αλλο ηθελα να βαλω!

δεν είμαι απόλυτα σίγουρη,αλλά νομίζω οτι θα λειτουργεί ελλάδα..ας το επιβεβαιώσει όμως και κάποιος άλλος...όσο για το μενού,σίγουρα κάτι θα γίνει (στη χειρότερη πχ 9volto),δε νομίζω να κολλήσεις εκεί

 

 

αυτο ηθελα βα βαλω:D:D

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγη βοήθεια.Προσπαθώ να εγκαταστήσω το yahoo go 3.0 στο κινητό και δεν μπορώ.Πηγαίνω με τον browser στην σελίδα get.go.yahoo.com και εμφανίζει τα εξής:Yahoo invites you to upgrade to our best mobile experience for your sony ericsson C905.

Παρακάτω έχει:Download now (778KB).Κάνω κλικ για να το κατεβάσω και μου εμφανίζει την ένδειξη << Η ενέργεια απέτυχε>>.Τι φταίει?

Υπόψη προσπάθησα και με την αποστολή sms στο κινητό μου αλλά και μέσω του VL.Δυστυχώς τίποτε.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε την εφαρμογή στο getjar.com και πέρασέ τη΄.
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε την εφαρμογή στο getjar.com και πέρασέ τη΄.

Δεν υπάρχει το yahoo go 3.0

Κάτι άλλο που βρήκα πάλι την ίδια ένδειξη μου βγάζει.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε την εφαρμογή στο getjar.com και πέρασέ τη΄.

 

οποια jab εφαρμογη εχω κατεβασει απο αυτο το site και την βαλω στο κινητο μου δεν την τρεχει δεν την σεταρει....:(:(

γιατι???

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις επανεγκατάσταση λογισμικού με την υπηρεσία αναβάθμισης.Το πρόβλημα που περιγράφεις έχει να κάνει με το λογισμικό και διορθώνεται μόνο με το να ξαναπεράσεις!Προσοχή όμως:διαγράφονται τα πάντα,οπότε πιο πριν κάνε αντίγραφα ασφαλείας από κατάλογο,μηνύματα κλπ,κλπ!Δυστυχώς αλλος τρόπος επίλυσης του προβλήματος δεν υφίσταται!
Link to comment
Share on other sites

οποια jab εφαρμογη εχω κατεβασει απο αυτο το site και την βαλω στο κινητο μου δεν την τρεχει δεν την σεταρει....:(:(

γιατι???

Η σωστη εφαρμογη εχει καταληξη jar!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...