Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ την πέρασα χτες στο τηλέφωνο την νέα αναβάμθιση και SMSCHAT δεν είδα... Παρόλα αυτά είδα μία μικρή βελτίωση στο μενού από θέμα ταχύτητας, προστέθηκαν εφαρμογές που έπρεπε να υπάρχουν (Tracker, Walkmate, Youtube) και το νέο Wayfinder... Αξίζει να σημειώσω πως βελτιώθηκε δρματικά το GPS του τηλεφώνου και το κλείδωμα του σήματος είναι πιο αξιόπιστο πλέον. Και τέλος προστέθηκε το Smile Shutter στην ψηφιακή!
Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το σύμβολο,δεν το ειχα προσέξει καν :P

ημερομηνία επίσης,γιατι απλά δε χρησιμοποιούσα..όσο για τη κάμερα,ειναι βασική απώλεια,αν και δε χρησιμοποιώ βίντεο κλήσεις

 

Κι εγώ την πέρασα χτες στο τηλέφωνο την νέα αναβάμθιση και SMSCHAT δεν είδα... Παρόλα αυτά είδα μία μικρή βελτίωση στο μενού από θέμα ταχύτητας, προστέθηκαν εφαρμογές που έπρεπε να υπάρχουν (Tracker, Walkmate, Youtube) και το νέο Wayfinder... Αξίζει να σημειώσω πως βελτιώθηκε δρματικά το GPS του τηλεφώνου και το κλείδωμα του σήματος είναι πιο αξιόπιστο πλέον. Και τέλος προστέθηκε το Smile Shutter στην ψηφιακή!

 

ρε γαμ..... ειμαι τόσο στον κόσμο μου;

αφενός,δεν βρήκα πώς δουλεύει το smschat,αφετέρου,το walkmate,kai o tracker δεν κατάλαβα ακομα πώς δουλεύουν μιας κ ο βηματομετρητής,απλά δε ξέρω πως ρημαδοαρχίζει να μετράει,και ο τράκερ,θέλει να κλειδώσει δορυφόρους,που σημειωτέον,το τηλέφωνο δε βρίσκει,ενώ προ αναβάθμισης εβρισκε..και 3),το wayfinder,ειναι ακομα το 7,όχι το 8..νεο 7αρι μεν,αλλά 7αρι,οχι 8:worry:

 

 

συγγνώμη για την απάντηση,ξέχασα οτι ειχα γράψει πριν μήνυμα :P

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ρε γαμ..... ειμαι τόσο στον κόσμο μου;

 

καντο ""γμτ"" ;) μην το κοβεις :happy:

 

εχει πιο γεματο νοημα ετσι και δεν κοβεται απο την αυτοματη αναγνωση του myphone :happy::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την πέρασα χτες στο τηλέφωνο την νέα αναβάμθιση και SMSCHAT δεν είδα... Παρόλα αυτά είδα μία μικρή βελτίωση στο μενού από θέμα ταχύτητας, προστέθηκαν εφαρμογές που έπρεπε να υπάρχουν (Tracker, Walkmate, Youtube) και το νέο Wayfinder... Αξίζει να σημειώσω πως βελτιώθηκε δρματικά το GPS του τηλεφώνου και το κλείδωμα του σήματος είναι πιο αξιόπιστο πλέον. Και τέλος προστέθηκε το Smile Shutter στην ψηφιακή!

 

εγω που την περασα δεν youtube jau walkmate που ειπες

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

έκανα το πρωί την αναβάθμιση (voda menu)και νομίζω οτι παει καλύτερα το κιν. αυτο που πρόσεξα (δεν γίνονταν αλλιώς) είναι οτι τελικά συνδέθηκε με το wifi και ας έχω WEP encryption στο ρουτερ μου.

 

Λέτε τελικά τα κραξίματα ανα τον κόσμο να έπιασαν τόπο? όσο για το wayfinder να προτείνω το trekBuddy? είναι τζαμπέ και μπορείτε να βάλετε μέσα οτι εσεις θέλετε. εγω το χρησιμοποιώ και το βρίσκω φιλικο.

Link to comment
Share on other sites

έκανα το πρωί την αναβάθμιση (voda menu)και νομίζω οτι παει καλύτερα το κιν. αυτο που πρόσεξα (δεν γίνονταν αλλιώς) είναι οτι τελικά συνδέθηκε με το wifi και ας έχω WEP encryption στο ρουτερ μου.

 

Λέτε τελικά τα κραξίματα ανα τον κόσμο να έπιασαν τόπο? όσο για το wayfinder να προτείνω το trekBuddy? είναι τζαμπέ και μπορείτε να βάλετε μέσα οτι εσεις θέλετε. εγω το χρησιμοποιώ και το βρίσκω φιλικο.

 

τι ακριβώς ειναι το trekBuddy; navi?

 

εγω που την περασα δεν youtube jau walkmate που ειπες

 

βασικά πρέπει να υπάρχουν..το μεν youtube,στις εφαρμογές,όπως και το walkmate,και ο tracker,στο menu του gps

;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς ειναι το trekBuddy; navi?

 

 

 

βασικά πρέπει να υπάρχουν..το μεν youtube,στις εφαρμογές,όπως και το walkmate,και ο tracker,στο menu του gps

;)

 

Φίλε απλά διάβασε τα παρακώ λινκ...

 

Μπορω να βαλω λινκς? δεν γνωρίζω αλλα τα βάζω...

 

 

http://wiki.trekbuddy.net/index.php/Main_Page

 

http://linuxtechs.net/kruch/tb/forum/index.php

Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκε κανεις το youtube???και επιπλεον δεν μπορουμε να μπαινουμε κανονικα στο youtube με το wi-fI????
Link to comment
Share on other sites

nai. einai stis efarmoges..

 

στις εφαρμογες δεν υπαρχει...σημειωτεον οτι το τηλεφωνο ειναι vf live

 

έκανα το πρωί την αναβάθμιση (voda menu)και νομίζω οτι παει καλύτερα το κιν. αυτο που πρόσεξα (δεν γίνονταν αλλιώς) είναι οτι τελικά συνδέθηκε με το wifi και ας έχω WEP encryption στο ρουτερ μου.

 

Λέτε τελικά τα κραξίματα ανα τον κόσμο να έπιασαν τόπο? όσο για το wayfinder να προτείνω το trekBuddy? είναι τζαμπέ και μπορείτε να βάλετε μέσα οτι εσεις θέλετε. εγω το χρησιμοποιώ και το βρίσκω φιλικο.

 

το trekBuddy που αναφερεις απαιτει συνδεση στο internet για κατεβασμα χαρτων κλπ η οχι???

Link to comment
Share on other sites

αυτο το smile shutter δεν μπορω να καταλαβω πως δουλευει....
:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

to epilegeis kai meta patas to pliktro pou travas foto. estiazei kai molis xamogelaseis se vgazei..

 

dokimaste to we travel.. katevazeis kai tous xartes kai doulevei mono to gps

Link to comment
Share on other sites

dokimaste to we travel.. katevazeis kai tous xartes kai doulevei mono to gps

 

we travel? που ειναι αυτο? που το βρισκουμε?

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

palikaria vrika to sms chat..

kserete ti enooune?

to IM !! auto enoooune!!

kai den to ypostirizei i etereies tilepoikinonion.

toulaxiston oxi i cosmote!!

 

Δεν είναι το ΙΜ!Αυτό προυπήρχε στο λογισμικό!

 

Κάτω απ'τα εισερχόμενα πρεπει κανονικά να σας εμφανίζει μια καρτέλα(tab)!Αυτό είναι το smschat!Αν δεν το εμφανίζει,ξαναδοκιμάστε να περάσετε με την Υπηρεσία αναβάθμισης πάλι το λογισμικό!Ενδέχεται να μην έστρωσε σωστά!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να ξανακανω αναβάθμιση και να μην μπει το smschat?

 

και ποιο κατεβαζουμε?εχει πολυ πραμα!δεν καταλαβα τιποτα,αν μπορεισ.............!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο το smile shutter δεν μπορω να καταλαβω πως δουλευει....

 

όταν το επιλέγεις απο τις ρυθμίσεις της κάμερας,πατάς το πλήκτρο,που πατάς οταν βγάζεις φωτογραφία,μια φορά,δυνατά,όχι όπως πχ όταν εστιάζει..ενεργοποιείται λοιπόν,αν δε κάνω λάθος το πορτοκαλίζον πλαίσιο,και οταν εντοπίσει χαμόγελο,βγάζει αυτόματα την φωτογραφία..το δοκίμασα,φάση έχει:p

 

παιδια βρηκε κανεις το youtube???και επιπλεον δεν μπορουμε να μπαινουμε κανονικα στο youtube με το wi-fI????

 

υπάρχει κανονικά,τελευταίο,στη λίστα των εφαρμογών,και ναι μπορείς να μπεις απο wifi

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

όταν το επιλέγεις απο τις ρυθμίσεις της κάμερας,το πατάς το πλήκτρο,που πατάς οταν βγάζεις φωτογραφία,μια φορά,δυνατά,όχι όπως πχ όταν εστιάζει..ενεργοποιείται λοιπόν,αν δε κάνω λάθος το πορτοκαλίζων πλαίσιο,και οταν εντοπίσει χαμόγελο,βγάζει αυτόματα την φωτογραφία..το δοκίμασα,φάση έχει:p

 

 

 

υπάρχει κανονικά,τελευταίο,στη λίστα των εφαρμογών,και ναι μπορείς να μπεις απο wifi

 

δεν υπαρχει..το εψαξα στις εφαρμογες...ισως κατι να πηγε στραβα..αλλα οκ...

Link to comment
Share on other sites

εγώ δε βρίσκω το smschat,ίσως ειναι αυτό που είπε ο kotsianis7,οτι δεν μπήκε σωστά το λογισμικό..πάω να ξαναπεράσω αν ειναι το λογισμικό,γιατι δεδομένου οτι στέλνω πολλά sms,θα με βολεψει

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

το trekbuddy είναι ανοιχτου κώδικα... δηλαδή .. υπάρχει ομάδα που φτιάχνει τον κώδικα, επίσης ο καθενα μπορεί να χρησιμοποιήσει shareware και να φτιάξει χάρτες με τα σημεία ενδαφέροντος του... π.χ. εγω είμαι απο πελλοπονησο και έχω μέσα όλες τις πόλεις και όλη την νότια ελλάδα + Αθήνα.

 

Αυτά είναι φορτωμένα στην κάρτα μνήμνης και τις χρησιμοποιεί, καμία σχέση με σύνδεση στο ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...