Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:ninja:

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ Η ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ...ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ Η ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?

ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ NAVIGATOR ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΟΧΙ!

ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:ninja:

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ Η ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ...ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ Η ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?

ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ NAVIGATOR ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΟΧΙ!

ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

 

Για το μονο που ΔΕΝ θα στο προτεινα ριναι για το..NAVIGATOR του!!

 

Αν ενδιαφερεσαι για πλοηγηση κοιτα αλλου

 

Αν θες τη καλυτερη καμερα σε κινητο (μερα νυχτα) απο αυτα που μπορεις να αγορασεις στην Ελλαδα τοτε παρτο χωρις 2η σκεψη:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Samsung INNOV8 vs Sony Ericsson C905 Pictures

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/11/samsung-innov8-sonyericsson-c905-01.jpg

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/11/samsung-innov8-sonyericsson-c905-08.jpg

 

http://dailymobile.se/2008/11/13/samsung-innov8-vs-sony-ericsson-c905-pictures/

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλά αυτό δε δικαιολογεί σε καμία περίπτωση την εταιρία....

 

Είμαι υπερ-ευχαριστημένος με το κινητό,την απόδοση,την κάμερα,τις δυνατότητες,όλα καλά μέχρι εδώ.Αλλά κάποιες λεπτομέρειες ήθελαν/θέλουν περισσότερη προσοχή.Το λογισμικό είναι σχεδόν 100% απροβλημάτιστο και δεν ταλαιπωρεί κανέναν,αλλά κάποιες μικροβελτιωσούλες εδώ κι εκεί,τις χρειάζεται!Ιδίως στην ταχύτητα της κάμερας,που είναι και το κύριο χαρακτηριστικό του! :)

 

δεν ξερω αν τα 3 δευτερολεπτα ειναι πολυ απο την στιγμη που ανοιγει κανεις το καλυμμα της καμερας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ NAVIGATOR ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ?

ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΩΘΗΣΕ ΝΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ NAVIGATOR!

ΕΙΜΑΙ FUN ΤΗΣ SE ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

ΑΝ ΑΠΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ,ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΕΤΗΤΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ GADJET ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΛΙΓΟ!

ΓΙΑ KINHTO ME NAVIGATOR TI EXEIS NA MOY PROTEINEIS?NOKIA?

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ NAVIGATOR ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ?

ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΩΘΗΣΕ ΝΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ NAVIGATOR!

ΕΙΜΑΙ FUN ΤΗΣ SE ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

ΑΝ ΑΠΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ,ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΕΤΗΤΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ GADJET ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΛΙΓΟ!

ΓΙΑ KINHTO ME NAVIGATOR TI EXEIS NA MOY PROTEINEIS?NOKIA?

 

καλοσωρησες,καταρχην μην γραφεις με κεφαλαια.

nokia?ισως κολλημενοι να σου προτεινουν,για μενα ομως δεν ειναι καλα.

εγω προτεινω wm και destinator απλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ NAVIGATOR ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ?

ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΩΘΗΣΕ ΝΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ NAVIGATOR!

ΕΙΜΑΙ FUN ΤΗΣ SE ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

ΑΝ ΑΠΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ,ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΕΤΗΤΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ GADJET ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΛΙΓΟ!

ΓΙΑ KINHTO ME NAVIGATOR TI EXEIS NA MOY PROTEINEIS?NOKIA?

 

Δεν ειναι φιλε μου οτι δε κανει,αλλα δεν ειναι και το κινητο ακριβως που θα σου προτεινα για ενασχοληση με τη πλοηγηση

 

Καιει πολυ,οχι βενζινη αλλα συνδεση με το ιντερνετ για να κατεβαζεις δεδομενα:lol:

Και το αποτελεσμα δε νομιζω να μπορει να συγκριθει καν με 1 καλο πλοηγο!:X

 

Λοιπον αν θες πλοηγηση και SE παρε το νεο xperia με destinator αλλιως windows mobile αλλης εταιριας με destinator:D

 

Α,και μακρια απο ΝΟΚΙΑ:lol:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ενταξη!εγω παντως θα το παρω το c905 και πιστευω οτι θα δουλευει και το navigator!αδυνατο να πιστεψω οτι η SE μπηκε στον κοπο να ενσωματωσει ενα τετοιο extra στο καλυτερο και ακριβοτερο κινητο της χωρις αυτο να δουλευει!δεν περιμενω να κανει θαυματα,δεν ειναι συσκευη navigator,οπως δεν περιμενω και ποιοτητα φωτογραφιων σαν ψηφιακη,απλα θελω ενα καλο se κινητο με μερικα extra gudjet για να παιζω και να ασχοληθω λιγο παραπανω απο οτι με τη μουφα το k850!

παντως ευχαριστω για ολες τισ πληροφοριεσ και την δευτερα που θα το παρω θα σασ πω τισ εντιπωσεις μου!

α,συγνωμη...δεν δουλευει το ναωιγατορ χωρισ να εισαι συνδεδεμενος?δεν μπορεισ απλα να κατεβασεις χαρτες?ειναι αυτο δυνατο?γιατι στα υπολοιπα κινητα γινεται και σε αυτο οχι?αν μπορει καποιος ας μου εξιγησει για να μην την πατησω!

μηπως απλα δεν εχουν βγαλει καλο λογισμικο και για αυτο δεν λειτουργει οπως στα αλλα,γιατι ειναι και πολυ καινουργιο!

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις σας αναβαθμιση ? ποση ωρα κραταει ??

 

εγω το εβαλα πριν μια ωρα , εφτασε στο 99% στα 10 λπετα περιπου και απο τοτε ειναι κολλημενο εκει....

 

και δεν ξερω τι στο καλο να κανω, να το σταματησω ? ή μετα δεν θα παιζει τιποτα ??!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι φιλε μου οτι δε κανει,αλλα δεν ειναι και το κινητο ακριβως που θα σου προτεινα για ενασχοληση με τη πλοηγηση

 

Καιει πολυ,οχι βενζινη αλλα συνδεση με το ιντερνετ για να κατεβαζεις δεδομενα:lol:

Και το αποτελεσμα δε νομιζω να μπορει να συγκριθει καν με 1 καλο πλοηγο!:X

 

Λοιπον αν θες πλοηγηση και SE παρε το νεο xperia με destinator αλλιως windows mobile αλλης εταιριας με destinator:D

 

Α,και μακρια απο ΝΟΚΙΑ:lol:

 

 

Φιλοι μου.....χιλια συγνωμη ...δεν εχω καταλαβει καλα.....

 

απο αυτα που εχω διαβασει εχω καταλαβει σε γενικες γραμμες οτι μιλαμε για ενα κινητο που μπορει 100% να χρησιμοποιηθει ΚΑΙ σαν φωτογραφικη μηχανη αλλα ΟΧΙ σαν πλοηγηση......................

 

ΔΗΛΑΔΗ.........στο c905 δεν μπορει να μπει το garmin ή το sygic οπως εγκαθιστανται στα symbian ?

γιατι υπηρχε καποιο μοντελο , το p1 ? δεν θυμαμαι καλα στο οποιο μπορουσαν να μπουν οι συγκεκριμενες εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

Samsung INNOV8 vs Sony Ericsson C905 Pictures

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/11/samsung-innov8-sonyericsson-c905-01.jpg

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/11/samsung-innov8-sonyericsson-c905-08.jpg

 

http://dailymobile.se/2008/11/13/samsung-innov8-vs-sony-ericsson-c905-pictures/

Μακράν πιο τέλειο το C905!! Τόσο από εμφάνιση όσο και από flash...

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ.........στο c905 δεν μπορει να μπει το garmin ή το sygic οπως εγκαθιστανται στα symbian ?

γιατι υπηρχε καποιο μοντελο , το p1 ? δεν θυμαμαι καλα στο οποιο μπορουσαν να μπουν οι συγκεκριμενες εφαρμογες

 

Φυσικά και όχι, το C905 δεν έχει ανοιχτό λειτουργικό.

Link to comment
Share on other sites

nokia?ισως κολλημενοι να σου προτεινουν,για μενα ομως δεν ειναι καλα.

 

Όλοι κολλημένοι είναι, άλλος με την Nokia, άλλος με την Apple, άλλος με την Samsung, άλλος με την.. SE ;)

Ας προσέχουμε τις εκφράσεις μας ειδικά όταν εμείς δεν είμαστε τίποτα διαφορετικό από αυτό που κατακρίνουμε ;)

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

και που να δεις τι καθυστερηση εχουν τα symbian κινητα.

+1

Χώρια που εφευγα ταξιδι και εβλεπα οτι ειχα σημα, ενω στην πραγματικοτητα ηταν κολλημενο, χωρια τις επανεκινησεις, κλπ. Καμμια εμπιστοσυνη δηλαδη.

Με το symbian ειχα ξεχασει οτι ηθελα πρωτα ενα μεσο επικοινωνιας και μετα ενα mini pc, που στην ουσια αν το καλοσκεφτει κανεις, δεν προσφερει τιποτα εκ των ουκ ανευ..

Ποτέ ξανά λοιπον symbian...

Αρκει η Σ.Ε. να συνεχισει ετσι, οπως με το c905. Με αξιοπιστες συσκευες χαμηλού - ανεκτού sar , και να ξεφυγει λιγο απο τη ''μονοκοψιά'' και την υπερ - παραγωγη των walkman κλόνων...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ http://www.sony.net/SonyInfo/News/Press/200811/08-144E/index.html η SONY ανακοινώνει τους νέους EXMOR αισθητήρες

και τους φακούς (PLASTIC !) για τα επόμενα μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καινουργια αναβαθμηση!!!! εκδοση 042!!! αντε να δουμε τι καλο!!! παντως φαινεται οτι το προσεχουν το κινητο σε σχεση με το Κ850!
Link to comment
Share on other sites

Αρκει η Σ.Ε. να συνεχισει ετσι, οπως με το c905. Με αξιοπιστες συσκευες χαμηλού - ανεκτού sar[/b]

 

Φυσικα θα αστειευεσαι.......ακου χαμηλο sar το c905 ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Όλοι κολλημένοι είναι, άλλος με την Nokia, άλλος με την Apple, άλλος με την Samsung, άλλος με την.. SE ;)

Ας προσέχουμε τις εκφράσεις μας ειδικά όταν εμείς δεν είμαστε τίποτα διαφορετικό από αυτό που κατακρίνουμε ;)

 

Αυτό που λες είναι το σωστότερο που έχω διαβάσει ωσ τώρα.Όλες οι εταιρίες έχουν κολλήματα και bags κατά καιρούς.Το τι προτιμάει ο καθένας δική του άποψη.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια μετα απο μια βολτα σε ολα τα καταστηματα,και αφου εχω παραγκειλει το c905 και το περιμενω την δευτερα,μπηκαν ψιλοι στα αφτια μου και κοντεωα να αλλαξω την παραγκελια μου σε omnia!με εσωσε οτι αυτο ειναι ακομα πιο ακριβο!καλα 550 ευρω για 5mp μονο επειδη ειναι wm?ειναι λογικο?

δεν ξερω περιμενω να δω τι θα κανει η SEμε το gps.αν δεν βρουν τροπο να το κανουνε να δουλευει αυτονομα απο το internet θα ειναι μεγαλη αποτυχια πιστευω!

α,και μια ερωτηση....αφου εχει wifi το c905 μπορω να μπαινω στο internet και να εχω navigator χωρισ να χρεωνομαι?

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις πως βλεπουν την εκδοση λογισμικου που εχει το C905 ? και ποια ειναι η τρεχουσα που δινει η ΣΕ ?

 

οσο αφορα για τα ερωτηματα φιλων αυτο που εχω να πω ειναι οτι

 

το GPS δουλευει με καποια ΑΛΛ'Α !!! , θελει ταυτοχρονα να εχεις ιντερνετ (κατεβασα τους χαρτες αλλα ΔΕΝ ειδα προκοπη καθως μετα το κατεβασμα χαθηκε εντελως ο χαρτης στο wayfinder!! δεν ξερω τι πηγε στραβα θα το δοκιμασω ξανα ), επισης παιζει παρα πολυ ρολο η περιοχη που βρισκεσαι , στη θεσσαλονικη σε ανοιχτο χωρο - ταρατσα ηταν αψογο , χωρις προβλημα , επιασε 7 δορυφορους !!! εβγαλε και φωτογραφια και την ειδα πανω στον google !!! οταν ομως εισαι μεσα στην πολη , εκει δεν μπορεσα να πιασω και πολλα παρα μονο σε μια πλατεια που ηταν αρκετα ανοιχτος χωρος !!!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα θα αστειευεσαι.......ακου χαμηλο sar το c905 ! ! ! !

 

Eιπα ''χαμηλο - ανεκτο'' sar φιλε μου!!!

Και το 0.77 του c905, σαφως και υπαγεται στο ''ανεκτό'' sar. Aν μη τι αλλο..!!! Και εν γενει, οποιαδηποτε συσκευη εχει το 1/2 και κατω, του οριου των ΗΠΑ που ειναι 1.50, ειναι οκ!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον την δευτερα θα του εγκαταστησω και εγω τους χαρτες(πες μου απο που τους εγκατεστησες εσυ)και θα το λιωσω να βρω πωσ γινεται δουλεια χωρισ internet.αμα παντα χρειαζομαστε internet δεν κανουμε δουλεια!

αληθεια περιπου ποση ειναι η χρεωσει για μια ωρα στο internet για navigate απο το κινητο?τους χαρτες ποση ωρα κανει να τους κατεβασει?:O

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις πως βλεπουν την εκδοση λογισμικου που εχει το C905 ? και ποια ειναι η τρεχουσα που δινει η ΣΕ ?

 

οσο αφορα για τα ερωτηματα φιλων αυτο που εχω να πω ειναι οτι

 

το GPS δουλευει με καποια ΑΛΛ'Α !!! , θελει ταυτοχρονα να εχεις ιντερνετ (κατεβασα τους χαρτες αλλα ΔΕΝ ειδα προκοπη καθως μετα το κατεβασμα χαθηκε εντελως ο χαρτης στο wayfinder!! δεν ξερω τι πηγε στραβα θα το δοκιμασω ξανα ), επισης παιζει παρα πολυ ρολο η περιοχη που βρισκεσαι , στη θεσσαλονικη σε ανοιχτο χωρο - ταρατσα ηταν αψογο , χωρις προβλημα , επιασε 7 δορυφορους !!! εβγαλε και φωτογραφια και την ειδα πανω στον google !!! οταν ομως εισαι μεσα στην πολη , εκει δεν μπορεσα να πιασω και πολλα παρα μονο σε μια πλατεια που ηταν αρκετα ανοιχτος χωρος !!!

 

Φυσικά να πούμε πως δουλεύει και με σύνδεση μέσω Wi-Fi το Wayfinder!Εγώ όμως εξακολουθώ να έχω την απορία μου:στον αναλυτικό λογαριασμό μου,ενώ έκανα χρήση του navigator,τη συγκεκριμένη μέρα και ώρα ΔΕΝ υπήρχε κίνηση Ίντερνετ!Και γενικά δεν υπήρχε κίνηση Ίντερνετ λόγω navigator!Μόνο για πλοήγηση στο Ίντερνετ υπήρχε,όταν έμπαινα μέσω του NetFront ή του Όπερα Μίνι.Τίποτε άλλο!!Πώς γίνεται όμως αυτό;; :wacko:

 

Όσον αφορά τους χώρους,να πω ότι το χρησιμοποιησα και σε επαρχιακές περιοχές(Μαγνησία,Τρίκαλα)και πως κανονικά δίπλα στο παραθυρο έπιασε δορυφόρους(μέχρι 2) και βρήκε και οδούς(από χωριά παρακαλώ)και με καθοδηγούσε!!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα θα αστειευεσαι.......ακου χαμηλο sar το c905 ! ! ! !

 

Ειναι από τις πιο χαμηλές τιμές SAR συγκριτικά με τα αλλα τηλέφωνα της αγοράς φίλε μου!:)

Link to comment
Share on other sites

πας στο http://www.wayfinder.com και εκει θα βρεις το λινκ ( http://www.wayfinder.com/?id=10786&lang=en-UK ) , κατεβαζεις το mapuploader

 

το κανεις εγκατασταση , τρεχει το προγραμμα και σου εμφανιζει τον παγκοσμιο χαρτη και με κουτακια τους επιμερους χαρτες που μπορεις να κατεβασεις (μη βιαστεις να επιλεξεις τα παντα ... ειναι σχετικα μεγαλοι , για ελλαδα μονο θελει 80MB , και αφου συνδεσεις με USB το τηλεφωνο θα σου ζητησει τον τυπο της συνδεσης επιλεγεις τη τριτη επιλογη (δεν θυμαμαι την περιγραφη και δεν εχω καλωδιο εδω που ειμαι) το προγραμμα βλεπει το κινητο και σου εμφανιζει το μεγεθος των χαρτων που επελεξες , λες μεταφορα και περιμενεις... οταν τελειωσει εχει βαλει στην εξωτερικη μνημη τα αρχεια ...σωστα ή λαθος δεν ξερω , γιατι σε εμενα δεν επαιξε , υποτιθεται οτι στην συνχεια ενεργοποιεις το GPS και σου δειχνει το στιγμα στον χαρτη που κατεβασες , εμενα δεν εδειχνε καθολου τερεν, ολα ηταν ενα χρωμα ,χωρις πολεις κτλπ !!! ισως θελει καποια ρυθμισει επιπλεον !!

 

δες και πες

 

παντως εαν κατεβουν οι χαρτες και δουλεψουν ΔΕΝ χρειαζεσαι ΙΝΤΕΡΝΕΤ αρα μηδενικο κοστος (δεν συμβαινει το ιδιο στο GOOGLEMAPS )

 

καλη τυχη και ριξε μια ενημερωση εαν ολα πανε καλα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...