Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να πούμε...

Αν σου αρέσει και πιστεύεις πως καλύπτει τις ανάγκες σου κάνε το.

Πρόκειται για πολύ αξιόλογη συσκευή.

Αν διαβάσεις τις απόψεις μελών που το πήραν θα δεις πως έχουν μείνει απόλυτα ευχαριστημένοι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα παιδια εχω ενα iphone 2g και ενα sonyerricson p1i. ειδα το ε71 σε εναν φιλο μου και μου αρεσε και λεω να το παρω τι λετε ?

 

 

 

προσωπικα ειμαι καταευχαριστημενος.... ειδικα μετα το update :D:D:D:D:D

 

να δουλευε και το κωλοgarming καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε όσους έβαλαν το καινούργιο λογισμικό: το windows live messenger δουλεύει; Σε μένα, μετά την αναβάθμιση, εγκαθίσταται κανονικά (μέσω της εφαρμογής Λήψη), και μετά μου βγάζει το μήνυμα "Το άνοιγμα του αρχείου απέτυχε". Και ήταν η δεύτερη εφαρμογή που εγκατέστησα σε "καθαρό" τηλέφωνο... (no restore I mean).
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ . Το σκεφτομαι γιατι οταν το ειδα και το ακουμπησα ενθουσιαστηκα και σκεφτομαι τωρα που θα κανω επαγγελματικο προγραμα στη βοντα να το παραγγειλω.Στην αρχη ειχα πει να μου φερουν το 3g λευκο που ειναι πανεμορφο αλλα τωρα το ξανασκεφτομαι.......
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε όσους έβαλαν το καινούργιο λογισμικό: το windows live messenger δουλεύει; Σε μένα, μετά την αναβάθμιση, εγκαθίσταται κανονικά (μέσω της εφαρμογής Λήψη), και μετά μου βγάζει το μήνυμα "Το άνοιγμα του αρχείου απέτυχε". Και ήταν η δεύτερη εφαρμογή που εγκατέστησα σε "καθαρό" τηλέφωνο... (no restore I mean).

 

 

 

εγω δεν εχω παντως το προηγουμενο messenger που ειχα.... εβαλα ενα new one version 2. το βρηκα στο xxxxxxxxxx

 

δουλευει κανονικοτατα

Link to comment
Share on other sites

Nokia E71 software version 110.07.127 released

 

 

 

This software release includes a new versions of Mail For Exchange and Nokia Maps. The release also includes a number of performance improvements including camera viewfinder orientation, Mail for Exchange synchronisation and browsing. Please note that if you have encrypted your device or memory card, decrypt it before the software update to avoid possible data loss.

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο εξωτερικο και λογω επιδοτησης μπορω να το παρω δωρεαν-με συμβολαιο 2 ετων βεβαια αλλα δεν πειραζει.

 

αλλα επειδη ειναι branded το κινητο που δινουν, θα μπορεσω να το αλλαξω και να του περασω και ελληνικα οπως ειχα κανει στο Ε65 μου??

το εχει κανει καποιος?

***

σε ποση ωρα ολοκληρωνεται η φορτιση?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς.

Δες στο θέμα των εφαρμογών. Έχει συζητηθεί τελευταία το θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια αναζήτηση στο παρόν θέμα, του Ε66, και των εφαρμογών και θα δεις οτι έχει γίνει πολύ συζήτηση περι αυτού.
Link to comment
Share on other sites

Nokia E71-N82 Lethal Combination

http://www.symbian-guru.com/welcome/2008/11/nokia-e71-n82-lethal-combination.html

 

http://www.symbian-guru.com/wp-content/uploads/2008/11/nokia_e71_n82_feature.jpg

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εφερε και η Vodafone ta E66 και Ε71.

Σήμερα παρέλαβα 2 κινητά, Ε66 + Ε71 για τις εταιρικές μας συνδέσεις.

Δεν διαθετει τα λευκα, παρά μόνο τα κλασικά grey steel.

Επισης σημαντικό είναι ότι οι συσκευές ΔΕΝ είναι Vodafone Live

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Στο βίντεο έχω πολύ μεγάλο πρόβλημα...μου κόβει τα 10 με 20 τελευταία δευτερόλεπτ α του ήχου ενώ παίζει ακόμα το βίντεο....επίσης έγραψα ένα βιντεάκι 4 λεπτά και άρχισε να κολάει...έλεος
Link to comment
Share on other sites

Ποιά κάρτα μνήμης χρησιμοποιείς; Σώσε τα αρχεία σου και κάνε της φορμάτ. Συνήθως αυτό φταίει.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει ότι για να χρησιμοποιήσεις την πλοήγηση σε νοκια τηλέφωνα πρέπει να πληρώσεις. Ισχύει αυτό για το Ε71 ή είναι ψέμα γενικώς;

 

YES

Θα το πάρω με ανανέωση από cosmote με 250ε

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή που έρχεται προεγκατεστημένη σε όλα τα nokia, το nokia maps, σου προσφέρει αρχικά άδεια για ορισμένο χρονικό διάστημα (συνήθως 3 μήνες) και μετά πρέπει να αγοράσεις άδεια χρήσης.

 

Αλλά μπορείς κάλλιστα να βάλεις μια άλλη εφαρμογή πλοήγησης όπως το garmin και το sygic που είναι και καλύτερα, και είναι εντελώς δωρεάν.

 

Και όλα τα παραπάνω ισχύουν φυσικά και για το Ε71.

 

Φίλε μπέκα, δεν χρεώνεσαι δεδομένα που κατεβάζεις στο nokia maps (στο mobile google maps συμβαίνει αυτό) αλλά άδεια χρήσης. Για να το χρησιμοποιήσεις, δεν είναι ανάγκη να χρεωθείς κάτι.

 

Το A-GPS είναι άλο θέμα. που και πάλι, αν θέλεις, το απενεργοποιείς.

Link to comment
Share on other sites

αν κανεις χρηση το νοκια maps, ναι χρεωνεσαι τα data που κατεβαζεις.... αν εχεις garmin δεν πληρωνεις ουτε δραχμη

 

Η εφαρμογή που έρχεται προεγκατεστημένη σε όλα τα nokia, το nokia maps, σου προσφέρει αρχικά άδεια για ορισμένο χρονικό διάστημα (συνήθως 3 μήνες) και μετά πρέπει να αγοράσεις άδεια χρήσης.

 

Αλλά μπορείς κάλλιστα να βάλεις μια άλλη εφαρμογή πλοήγησης όπως το garmin και το sygic που είναι και καλύτερα, και είναι εντελώς δωρεάν.

 

Και όλα τα παραπάνω ισχύουν φυσικά και για το Ε71.

 

Φίλε μπέκα, δεν χρεώνεσαι δεδομένα που κατεβάζεις στο nokia maps (στο mobile google maps συμβαίνει αυτό) αλλά άδεια χρήσης. Για να το χρησιμοποιήσεις, δεν είναι ανάγκη να χρεωθείς κάτι.

 

Το A-GPS είναι άλο θέμα. που και πάλι, αν θέλεις, το απενεργοποιείς.

 

 

Σας ευχαριστώ both και θα τα λέμε ΕΔΩ σε λίγο

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

ΡΟΔΟΣ

18-11-2008(xθές) 6.30 το απόγευμα, κατάστημα cosmote, διάλογος:

-Θέλω να κάνω ανανέωση συμβολαίου και να πάρω με την επιδότησή μου το Ε71

-Δεν μπορούμε να σας πούμε πότε θα έρθει το Ε71, δεν μας δίνουν ημερομηνία.

- Δεν πειράζει και δύο μήνες να κάνει, θα περιμένω, λέω.

- Όχι δεν γίνεται, λένε, και φεύγω.

 

19-11-2008(σήμερα), 11.00 το πρωί, κατάστημα Γερμανός, διάλογος:

-Θέλω να κάνω ανανέωση συμβολαίου και να πάρω με την επιδότησή μου το Ε71

- Έχω ετοιμοπαράδοτο, 280κάτι με πιστωτική, ευχαριστώ.

- Ευχαριστώ, αντίο.

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι θα ηθελα να ρωτησω εαν το ξυπνητηρι του Ε71 χτυπαει και οταν ειναι κλειστο το κινητο.Γιατι με το P1i και το iphone δεν γινεται...ευχαριστω:)

Α! Το παραλαμβανω την παρασκευη ........:):):)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση !!! Για να δουμε τωρα που ξαναγυρναω σε symbian τι θα γινει πρεπει να συνηθησωω:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...