Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τις επαφές μου θέλω να καλέσω (εννοώ τις επαφές του skype).

Δεν θέλω να καλέσω στο εξωτερικό ούτε να αγοράσω μονάδες του Skype!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν αγοράσατε το τηλέφωνο η κάρτα μνήμης ήταν τοποθετημένη στο τηλέφωνο ή μέσα στην συσκευασία;
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Όταν αγοράσατε το τηλέφωνο η κάρτα μνήμης ήταν τοποθετημένη στο τηλέφωνο ή μέσα στην συσκευασία;

 

Στο δικό μου, στης αδερφής μου και στου αφεντικού μου που εγώ τα πρωτο-άνοιξα... ήταν μέσα στο τηλέφωνο, εγκατεστημένη!

Link to comment
Share on other sites

Και στο E60 έτσι ήταν.

Μέσα στο κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη ταλαιπωρία η αγορά του...Έχει εξαντληθεί σχεδόν από παντού και όλοι το περιμένουν...Από Πειραιά τρεχαλητό στη Γλυφάδα και ανάποδα (για να το επιστρέψω) μιας και τα multirama το είχαν παραεισαγωγή....Από το mediamarkt έμαθα ότι κάποιος πήρε 5 Ε66 μαζί (μιλάμε για πανικό!) και τελικά κατέληξα....Πλάισιο Κηφισιάς που έδωσα μάχη, γιατί αν και το είχα κλείσει ήθελαν να το δώσουν σε εσωτερική διανομή καταστήματος....Τελικά το "βούτηξα" αν και ασφράγιστο, αλλά alpha copy αυτή τη φορά.....!!! :heat:

 

Άλλη μια ερώτηση: Υπήρχε ζελατίνα στο φωτογραφικό φακό ή όχι; Προσπαθώ να δω αν πήρα το βιτρίνας ή όχι....

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

το saturn το εχει στο λευκό στα 356 ευρώ!

Σαν ντεμο εννοείς...Διαθέσιμο κανένα, από βδομάδα....

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

το saturn το εχει στο λευκό στα 356 ευρώ!

Το είδες απο κοντά; Ακόμα και dammy να είναι, είναι όμορφο;

Link to comment
Share on other sites

Σαν ντεμο εννοείς...Διαθέσιμο κανένα, από βδομάδα....

 

Θα είναι γενικά διαθέσιμο? Ή μόνο εκεί?

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Θα είναι γενικά διαθέσιμο? Ή μόνο εκεί?

Ως γνωστό όταν αναζητάς κάτι παρεμβαίνει ο διάσημος νόμος του Μέρφυ και αυτό που ζητάς εσύ το αναζητά και όλος ο υπόλοιπος κόσμος....Όλοι λένε πως το περιμένουν μέσα στην εβδομάδα, οπότε βγάλε άκρη....Το καλύτερο που έχεις να κάνεις να πάρεις μεσοβδόμαδα κανένα τηλέφωνο....

 

Όσον αφορά την λευκή έκδοση, αν και μου άρεσε το χρώμα (μπεζ) της μπροστά γυάλινης επιφάνειας και ο σχεδιασμός του μεταλλικού καπακιού της μπαταρίας, εντούτοις το άσπρο πληκτρολόγιο και τα άσπρα πλαστικά εκατέρωθεν από την μπαταρία στην πίσω πλευρά, δεν μου άρεσαν καθόλου και τελικά πήρα την γκρι έκδοση ως πιό αρμονικά ταιριαστής χρωματικά ....

 

Αντιμετωπίζω πρόβλημα (που μάλλον αφορά το συγκεκριμένο τηλέφωνο)....Συγκεκριμένα από την κατάσταση αναμονής δεν μπορώ να ενεργοποιήσω την κάμερα από το πλαϊνό κουμπί...Η κάμερα ενεργοποιείται μόνο μέσα από το μενού και τότε λειτουργεί κανονικά το πλαϊνό κουμπί για την λήψη....:(

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,

εφτιαξα τις ρυθμισεις του mailbox για να στελνω-δεχομαι τα mail μου μέσω wifi -σχεδον παντα- αλλα... ενω τα κατεβάζω δεν μπορω να στειλω. μου λεει μη υποστηριζομενη λειτουργια.

Το mail ειναι gmail και τις ρυθμισεις τις βρηκε μονο του το κιν..

Ανυ ιδεας?

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω πρόβλημα (που μάλλον αφορά το συγκεκριμένο τηλέφωνο)....Συγκεκριμένα από την κατάσταση αναμονής δεν μπορώ να ενεργοποιήσω την κάμερα από το πλαϊνό κουμπί...Η κάμερα ενεργοποιείται μόνο μέσα από το μενού και τότε λειτουργεί κανονικά το πλαϊνό κουμπί για την λήψη....:(

 

dn einai provlima ola ta e66 etsi einai;)

An to kratas kiolas gia poli wra patimeno sunexeia dn svinei o fotismos tis o8onis epeisis;)

 

Don't Panic Be Happy:p:lol:

 

Filika

 

Nikolas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Βλακεία να μην γίνεται εκκίνηση της κάμερας όταν κρατάς πατημένο το πλήκτρο της κάμερας. Έπρεπε να γίνεται όπως ακριβώς γίνεται και στα κινητά της σειράς Ν. Ίσως να προστεθεί αυτή η "συντόμευση" στην επόμενη αναβάθμιση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,

εφτιαξα τις ρυθμισεις του mailbox για να στελνω-δεχομαι τα mail μου μέσω wifi -σχεδον παντα- αλλα... ενω τα κατεβάζω δεν μπορω να στειλω. μου λεει μη υποστηριζομενη λειτουργια.

Το mail ειναι gmail και τις ρυθμισεις τις βρηκε μονο του το κιν..

Ανυ ιδεας?

Για ρίξε μια ματιά εδώ.

Έχει βήμα-βήμα τις οδηγίες ρύθμισης του gmail.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σαν ντεμο εννοείς...Διαθέσιμο κανένα, από βδομάδα....

για το demo λέω...

Μόνο που δεν ρώτησα αν σε αυτή την τιμή (και από βδομάδα, όπως λες) αν θα έχει το γκρι...

Ξέρεις κάτι?

Πιστεύω ότι το γκρι είναι πολύ πιο ωραίο!!

Link to comment
Share on other sites

 

Άλλη μια ερώτηση: Υπήρχε ζελατίνα στο φωτογραφικό φακό ή όχι; Προσπαθώ να δω αν πήρα το βιτρίνας ή όχι....

 

Όχι μόνο στην οθόνη έχει ζελατίνα :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια υποστηρίζει.:rolleyes:

Και σε σταθερά και σε κινητά. Το έχω δοκιμάσει σε Ελληνικούς και Αμερικάνικους τηλεφωνικούς αριθμούς. Πατάς Options > Call > SkypeOut call.

Πάντως όταν ήμουν συνδεμένος και προσπάθησα να με καλέσω από τον 2ο λογαριασμό που έχω στο SKYPE... δεν έγινε τίποτα!

 

Ακόμα και η ΒΕΤΑ έκδοση του skype που έχει την επιλογή να λαμβάνει κλήσεις... δεν παίζει σωστά. Καλεί μια φορά και μετά κλείνει η γραμμή χωρίς το SKYPE του κινητού να μου δείξει ότι έρχεται κλήση!

Link to comment
Share on other sites

Nokia E66 software version 110.07.126 released - 10 November 2008

This software release includes a new versions of Mail For Exchange and Nokia Maps.

The release also includes a number of performance improvements including camera viewfinder

orientation, Mail for Exchange synchronisation and browsing. Please note that if you have encrypted

your device or memory card, decrypt it before the software update to avoid possible data loss.

http://europe.nokia.com/A4577225

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Nokia E66 software version 110.07.126 released - 10 November 2008

This software release includes a new versions of Mail For Exchange and Nokia Maps.

The release also includes a number of performance improvements including camera viewfinder

orientation, Mail for Exchange synchronisation and browsing. Please note that if you have encrypted

your device or memory card, decrypt it before the software update to avoid possible data loss.

http://europe.nokia.com/A4577225

 

μάλιστα.. πάντως μιας που απ'ότι λένε στο symbian-freak αυτό το firmware δεν είναι hackable.. μάλλον θα περιμένω και θα κρατήσω την 102.

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που θα ήθελα να επισημάνω, είναι το θέμα της φόρτισης.

Με τον φορτιστή αυτοκινήτου (της ΝΟΚΙΑ) και με το γνωστό ανταπτοράκι, το κινητό φορτίζει μια χαρά.

 

 

 

Με τους παλιούς κλασσικούς φορτιστές της ΝΟΚΙΑ (τους μεγάλους τετράγωνους) και το γνωστό ανταπτοράκι)... το τηλέφωνο δεν φορτίζει και το λέει και στην οθόνη.

http://www.ec-portal.com/upload/product/1/73693724e141f6b349f4bf95774aae60.jpg

 

 

 

Με τον ακόλουθο φορτιστή (που δεν θέλει ανταπτοράκι), φορτίζει κανονικά

ac4u_main.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nokia E66 software version 110.07.126 released - 10 November 2008

This software release includes a new versions of Mail For Exchange and Nokia Maps.

The release also includes a number of performance improvements including camera viewfinder

orientation, Mail for Exchange synchronisation and browsing. Please note that if you have encrypted

your device or memory card, decrypt it before the software update to avoid possible data loss.

http://europe.nokia.com/A4577225

 

Το NSU εχει ακομα την παλια εκδοση. Πριν λιγο το δοκιμασα!

Link to comment
Share on other sites

Ε θα την ανεβάσουν εντώς των ημερών. Αλλά αν είναι να μην δουλεύει το hack τότε θα σκεφτώ αν θα την περάσω. Εξάλλου το τηλέφωνο είναι πάρα πολύ σταθερό και δεν έχει κάτι το οποίο να είναι τόσο σοβαρό ώστε να θέλει διόρθωση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδιά!!

Χτες το πηρα απο το οτεσοπ στο Mall με αναβαθμιση. Εψαχνα για το Ε51 αλλα δεν υπήρχε πουθενα. Αλλα το Ε66 ειναι τελειο. Ακομα δεν εχει ξεφορτίσει για να το φορτισω πρώτη φορα. Θα ήθελα μια χαρη. Λίγές οδηγίες για το πως να εγκαταστήσω το skype και ποιος είναι το καλυτερος τρόπος/προγραμμα για το gps. Μη μου πείτε είναι όλα καπου στο φορουμ σας παρακαλώ....

Link to comment
Share on other sites

Ε θα την ανεβάσουν εντώς των ημερών. Αλλά αν είναι να μην δουλεύει το hack τότε θα σκεφτώ αν θα την περάσω. Εξάλλου το τηλέφωνο είναι πάρα πολύ σταθερό και δεν έχει κάτι το οποίο να είναι τόσο σοβαρό ώστε να θέλει διόρθωση.

 

 

Ε κατι θα βρουν τ αλανια και γι αυτο!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα.. πάντως μιας που απ'ότι λένε στο symbian-freak αυτό το firmware δεν είναι hackable.. μάλλον θα περιμένω και θα κρατήσω την 102.

 

emena φορτιζει κανονικα με ανταπτορακι...αλλα δε θυμαμαι ποιο μοντελο φορτιστη ειναι -αλλα ειναι με μεγαλο βυσμα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...