Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Itchrist86 μεχρι ποσα GB καρτα παιρνει?και ακομα κατι,αν βαλω καινουργια memory και τα κανω οπως εχει ολα αντιγραφη,θα δουλευουν κανονικα τα νοκια maps και οτι αλλο ειχε απο πριν ετσι?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δέχεται χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και 16GB μνήμης.

Ναι, θα δουλεύουν.

Πιστεύω πως αυτή ή αυτή είναι ιδανικές.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δέχεται χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και 16GB μνήμης.

Ναι, θα δουλεύουν.

Πιστεύω πως αυτή ή αυτή είναι ιδανικές.

 

 

αυτες ειναι για το Ε66 σωστα?(μην ποραγγειλω λαθος :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, παράγγειλε!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 2 μερες σας βγαζει η μπαταρια παιδια?Εμενα με κανα 2ωρο ομιλια τη μερα και αντε και μερικα μηνυματα καθε βραδυ το φορτιζω αλλιως δε βγαζει την επομενη μερα.Ειδικα αν εχω συνδεδεμενο bluetooth μια μερα το πολυ βγαζει.

Να εχει καποιο προβλημα το δικο μου?

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 2 μερες σας βγαζει η μπαταρια παιδια?Εμενα με κανα 2ωρο ομιλια τη μερα και αντε και μερικα μηνυματα καθε βραδυ το φορτιζω αλλιως δε βγαζει την επομενη μερα.Ειδικα αν εχω συνδεδεμενο bluetooth μια μερα το πολυ βγαζει.

Να εχει καποιο προβλημα το δικο μου?

Εγώ όταν το χρησιμοποιηούσα μου έβγαζε 1.5 με 2 μέρες, δεν είχα ξεπεράσει ποτέ τις 3. Δούλευα πολλά πράγματα όμως, δεν το είχα να "κάθεται".

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν το χρησιμοποιηούσα μου έβγαζε 1.5 με 2 μέρες, δεν είχα ξεπεράσει ποτέ τις 3. Δούλευα πολλά πράγματα όμως, δεν το είχα να "κάθεται".

 

το ιδιο..ακομα το "στρονω" βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

εγώ τώρα που έστρωσα την μπαταρία, είδα αρκετά μεγάλη διαφορά στην αυτονομία. Με βαριά χρήση τις 2 μέρες τις βγάζει πλέον χαλαρά. με ελαφρή χρήση μπορεί να βγάλει τρείς μερες. Δεν είναι πολύ αλλά σίγουρα δεν είναι τραγικά τα πραγματα πλέον.

 

ΥΣ. έχω απενεργοποιήσει ότι ρουφάει πολύ μπαταρία, όπως είπαμε σε προηγούμενα πόστ.

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρατηρησα οτι εχει ξεβαψει στην γωνια κατω απ το ηχειο :mad: Βλεπω να εχουμε τα ιδια με το ε65!! Και το εχω συνεχεια στην θηκη του ρε γμτ!!!!:(
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρατηρησα οτι εχει ξεβαψει στην γωνια κατω απ το ηχειο :mad: Βλεπω να εχουμε τα ιδια με το ε65!! Και το εχω συνεχεια στην θηκη του ρε γμτ!!!!:(

 

 

μην μου λες τετοια,και γω ολη την ωρα στη θηκη το εχω..παιδια να ρωτησω κατι.εσας σας τριζει καθολου ι συσκευη?απο την αριστερη μερια οταν εχετε ανοιχτο το συρομενο "πορτακι"τα κουμπια αριστερα?η να το παω στο γερμανο να γαμη....?

 

 

 

επειδη δεν βρισκω ενα; τοπικ που γραφουν τι κανει το τελευταιο update για το Ε66,μπορει καποιος να μου πει τι fix εχουν κανει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπαταρία μεγαλύτερη με περισσότερα mAh εννοώ δεν υπάρχει στο εμπόριο?

 

Εχω βρεί φίλε μου στο e-bay αυτή στα 1500mAh και αυτή στα 1480mAh τύπος BL-4U σαν αυτή που φοράει το κινητό μας.

 

Λέτε να να δημηουργιθεί κανένα πρόβλημα??? Μάλλον που θα χτυπήσώ αυτή.

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν ξέρεις...

Πάντως μη περιμένεις να δεις διαφορά. Συνήθως δεν αντικατοπτρίζουν οι αριθμοί την πραγματικότητα σε τέτοιες μπαταρίες.

Καλύτερα να πάρεις και μια δεύτερη γνήσια μπαταρία και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

μολις πριν μερικες μερες το αγορασα κ εγω.αρκετα καλο το τηλεφωνο.η καμερα καλη η οθονη παρα πολλυ ωραια και γενικα πολυ μουρικο το τηλεφωνακι.τωρα απο δυνατοτητες θα δειξει ο χρονος. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν μπορω να χρησιμοποιω το φλας της καμερας σαν φακο και αν υπαρχει καποιο msn messenger για το κινητο μας.
Link to comment
Share on other sites

μολις πριν μερικες μερες το αγορασα κ εγω.αρκετα καλο το τηλεφωνο.η καμερα καλη η οθονη παρα πολλυ ωραια και γενικα πολυ μουρικο το τηλεφωνακι.τωρα απο δυνατοτητες θα δειξει ο χρονος. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν μπορω να χρησιμοποιω το φλας της καμερας σαν φακο και αν υπαρχει καποιο msn messenger για το κινητο μας.

Καλορίζικο!!

Δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κρατάει ανοιχτό το φλας. Υπάρχει το live messenger και μπορείς να το κατεβάσεις ή από το εικονίδιο "Λήψη" ή από το xxxxxxxx.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν βρισκω ενα; τοπικ που γραφουν τι κανει το τελευταιο update για το Ε66,μπορει καποιος να μου πει τι fix εχουν κανει?

 

 

ξερει καποιος τπτ για αυτο μηπως?

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!!

Δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κρατάει ανοιχτό το φλας. Υπάρχει το live messenger και μπορείς να το κατεβάσεις ή από το εικονίδιο "Λήψη" ή από το xxxxxxxx.

Παταω ληψη αλλα μενει στο 0% οση ωρα και να το αφησω. Τωρα το impact τι ειναι???

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253365#post2253365

 

Άστο για λίγο.

Αν μπαίνεις μέσω 3G είναι λογικό να αργεί λίγο περισσότερο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρεί φίλε μου στο e-bay αυτή στα 1500mAh και αυτή στα 1480mAh τύπος BL-4U σαν αυτή που φοράει το κινητό μας.

 

Λέτε να να δημηουργιθεί κανένα πρόβλημα??? Μάλλον που θα χτυπήσώ αυτή.

Βρήκα και με 1880 mAh και μπορεί να πάρω μια να δώ αν θα εκραγεί στο χέρι μου ή στο αυτί μου :) Οταν μου έρθει θα σας πώ.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και με 1880 mAh και μπορεί να πάρω μια να δώ αν θα εκραγεί στο χέρι μου ή στο αυτί μου :) Οταν μου έρθει θα σας πώ.

 

Που την έχεις βρει???

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

εδώ

θα δούμε....

 

εδώ

θα δούμε....

 

Τελικά πήρα αυτό

όταν θα έρθει θα σας πώ σε σχέση με το δικό μου πόσο extra χρόνο αναμονής έδωσε, ή αν έδωσε ατύχημα.

Link to comment
Share on other sites

ποια έκδοση έχεις? η 5.00.10 και 5.00.20 το έχουν αυτό το πρόβλημα αν και υπάρχει λύση να κλείνεις τη διεργασία tsrautostart.exe που τρέχει στο background..

 

Μήπως μπορείς να μας πεις πως γίνεται αυτό???

έβαλα και εγω Garmin και κρατάει μια μέρα η μπαταρία...

έχω την 5.00.10.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...