Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ φίλε Itchrist! Απλός και περιεκτικός!

 

Αυτο το Garmin ine freeware?? Καποιο λινκ??

 

Ειδα να αναφέρεται το μινι οπερα για web browsing.. Αξίζει να το βάλω ή κανει και την δουλεία του αξιοπρεπώς αυτο που υπάρχει ήδη?

 

Και κατι τελευταιο.. Έχεις κάτι αλλο να προτείνεις?? Θα ενδιαφερομουν για καποια αλλη χρησιμη,δοκιμασμένη εφαρμογη..

 

Και παλι ευχαριστω...

 

Itchrist??? :shifty:

 

Βασικα στην τελευταία ερωτηση μου αναφερομαι... Σε ευχαριστω...

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τσέκαρε το θέμα "Ποιες είναι κατά τη γνώμη σας οι καλύτερες εφαρμογές;" θα βρεις αρκετές πληροφορίες.

Στα υπόλοιπα σου απάντησε ο mirrorofsorrow.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχουν ακουστεί τα χειρότερα για την αυτονομία του, η αλήθεια είναι πως με μέτρια χρήση τηλεφώνου και λοιπών λειτουργιών η μπαταρία κρατά 3 μέρες και τρείς νύχτες περίπου, θα μπορούσα να πω είμαι αρκετά ικανοποιημένος από την αυτονομία του (η φωτεινότητα της οθόνης στο max, κλειστό bt & ανίχνευση Wi-Fi )

 

Καλύτερη αυτονομία από Ν73, 6120c....:)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια παιρνω πολυ συχνα το μηνυμα "memory card in use" οταν παω μεσα απ το μενου να την δω και οταν παω να τρεξω καποια εφαρμογη απ την καρτα μου βγαζει "memory card error"!:mad: Το προβλημα λυνεται μονο με επανεκκινηση! Την καρτα την εχω φορμαρει μερικες φορες αλλα δεν γινεται τιποτα. Την εχω περιπου 2 χρονια και στο ε65 δεν μου εκανε τετοια!! Να δοκιμασω αυτην που ειχε το τηλ μεσα?

Καμια ιδεα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Την φόρμαρες τώρα τελευταία; κάντο αλλά μην βάλεις όλους τους φακέλους πίσω. Ίσως κάποια εφρμογή ή παχίδι κάνει την δουλειά και θα το επαναφέρεις αν επαναφέρεις και τους φακέλους συστήματος.

 

Σώσε εικόνες, βίντεο, μουσική και γενικά δεδομένα, κάνε φορμάτ και μετά πέρνα τα όλα απο την αρχή. Αν συνεχίζει να στο κάνει, μάλλον θα χρειαστείς νέα κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.

μια ερωτηση..........

τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να μπορω οταν με καλει καποιος και δεν μπορω να μιλησω,να σταματαει μολις το γυριζω αναποδα?

πρεπει να βαλω και καποιο προγραμμα?

ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.

μια ερωτηση..........

τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να μπορω οταν με καλει καποιος και δεν μπορω να μιλησω,να σταματαει μολις το γυριζω αναποδα?

πρεπει να βαλω και καποιο προγραμμα?

ευχαριστω πολυ.

Καμμία ρύθμιση!

Απλά το γυρνάς τούμπα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.

μια ερωτηση..........

τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να μπορω οταν με καλει καποιος και δεν μπορω να μιλησω,να σταματαει μολις το γυριζω αναποδα?

πρεπει να βαλω και καποιο προγραμμα?

ευχαριστω πολυ.

Θα πας Ρυθμίσεις > Προσ. ρυθμίσεις > Ήχοι > Μετάβαση σε σίγαση και εκεί θα επιλέξεις Ναι.

Δεν χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος να μου πει τις ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω στο e-mail για hotmail account??

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος να μου πει τις ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω στο e-mail για hotmail account??

 

Δεν κάνεις εγκατάσταση το msn messenger στο κινητό σου, ώστε να σου σετάρει αυτόματα και το Hotmail?

Στο δικό μου έτσι έγινε!

Αν ανατρέξεις λίγα μηνύματα πιο πριν, θα δεις από που μπορείς να κατεβάσεις το msn!

Αν δεν έχεις account στο msn (απίθανο, αν έχεις hotmail)... τότε να κοιτάξω τις ρυθμίσεις που πέρασε.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.

μια ερωτηση..........

τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να μπορω οταν με καλει καποιος και δεν μπορω να μιλησω,να σταματαει μολις το γυριζω αναποδα?

πρεπει να βαλω και καποιο προγραμμα?

ευχαριστω πολυ.

 

Και γιατί δεν πατάς το κόκκινο ή το αθόρυβο(αν δεν θες να τον απορρίψεις)??

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησα με την μια την ενεργή οθονη! Εσας σας αρεσει??

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησα με την μια την ενεργή οθονη! Εσας σας αρεσει??

Το έκανα στα πρώτα 10 λεπτά που το είχα στα χέρια μου.

 

Κάτι ακόμα...

Καλό το μαύρο "πουγκί" που υπήρχε στη συσκευασία. Αν βέβαια, το πουγκί ήταν διάφανο ή "silicon" θα ήταν ότι καλύτερο. Βλέπετε... έτσι μαύρο που είναι, θα πρέπει να έχεις κληρονομικό χάρισμα ή να είσαι η βιονική γυναίκα για να δεις ότι έχει κλήση.

Ψάχνοντας όλο το ίντερνετ, το μόνο που βρήκα είναι αυτή η "κομψή" θήκη.

Την αγόρασα (για χρήση στο μέλλον τελικά), γιατί πιστεύω πως αν χτυπήσει το κινητό μου στο μετρό, και το βγάλω (έχοντας φορέσει τη θήξη), όλοι οι τριγύρω μου θα νομίσουν ότι η δουλειά μου είναι μαραγκός ή να βάζω πλακάκια.

 

Υπάρχει άραγε κανένα "πουγκί" σε διάφανο χρώμα;

Δείτε την κακόγουστη βάση που αγόρασα και θα καταλάβετε!

 

Κλικ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα στα πρώτα 10 λεπτά που το είχα στα χέρια μου.

 

Απενεργοποιησα με την μια την ενεργή οθονη! Εσας σας αρεσει??

Εγώ την έχω ενεργοποιημένη και στο Ε66 και Ν95. Με βολεύει πάρα πολύ, γιατί έχω στην οθόνη ότι χρησιμοποιώ πάρα πολύ συχνά. Στην αρχή δεν με βόλευε αλλα τώρα που την έχω συνηθίσει είναι standard ρύθμιση. Επείσης έχω περάσει και στο smart settings και έτσι έχω ακόμα πιο πολλές συντομεύσεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχουν ακουστεί τα χειρότερα για την αυτονομία του, η αλήθεια είναι πως με μέτρια χρήση τηλεφώνου και λοιπών λειτουργιών η μπαταρία κρατά 3 μέρες και τρείς νύχτες περίπου, θα μπορούσα να πω είμαι αρκετά ικανοποιημένος από την αυτονομία του (η φωτεινότητα της οθόνης στο max, κλειστό bt & ανίχνευση Wi-Fi )

 

Καλύτερη αυτονομία από Ν73, 6120c....:)

Εχω το Ε66 εδω και μια βδομαδα,κλειστα ολα(wifi-bluetooth-gps κτλ) με κανα 30λεπτο ομιλια καμια 10 sms και 8-10 ωρες μουσικη(mp3 οχι ραδιο) κραταει η μπαταρια 1 μιση μερα περιπου.

Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το ολο συνολο προς το παρον.

Ξερει κανενας απο που αλλαζουν οι συντομευσεις του "navi"? Δεν τις βρισκω πουθενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω ενεργοποιημένη και στο Ε66 και Ν95. Με βολεύει πάρα πολύ, γιατί έχω στην οθόνη ότι χρησιμοποιώ πάρα πολύ συχνά. Στην αρχή δεν με βόλευε αλλα τώρα που την έχω συνηθίσει είναι standard ρύθμιση. Επείσης έχω περάσει και στο smart settings και έτσι έχω ακόμα πιο πολλές συντομεύσεις.

 

 

Εγω αυτα που θελω τα εχω μοιρασει σε συντομευσεις σε ολα τα κουμπια..! Δεν θελω να κρυβει τπτ την κεντρικη οθονη και το φοντο μου!:happy:

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό, ευτυχώς, λύνεται στα FP2 οπού υπάρχει και η επιλογή την κάθετης ενεργής αναμονής οπου έχεις πάρα πολλές συντομεύσεις, χωρίς να κρύβουν καθόλου την οθόνη και το φόντο της αναμονής.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μιρορ ξαναλες τι ειναι το FP2 και πως περιπου θα ειναι η καθετη ενεργη αναμονη? δεν μπορω να φανταστω!

 

ΑΑΑ! Κατεβασα προγραμμα και χαρτες Garmin οπως λεει το σχετικο thread.. Αυριο θα προσπαθησω να το περασω! Ελπιζω να μην ειναι πολυ δυσκολο γιατι σας βλεπω mirror kai Itchrist να με καταριεστε μεχρι να τα καταφερω!! ΧΑΧΑΧΑ!!

 

Και κατι αλλο... Αν καταφερω να χακαρω την συσκευη μου τι ακριβώς κερδιζω? Δεν εχω καταλαβει... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

einai ena paketo me xtra features genika anaba8mihs tou peribalontos symbian.sthn ka8eth exei mono eikonidia kai fantasou ayta pou einai orizontia na einai ka8eta sthn akrh ths o8onhs.an thn xakareis mporeis na bazeis unsigned efarmoges na pros8afereis arxeia tou systhmatos( fonts startup image ktl eikonidia menou)alla gia arxh perna to garmin epityxhmena xakare to swsta k meta pas k sto epipedo ths "modifas" twn system files. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,σε λίγο αποχωρίζομαι το ''τίμιο'' Ε51 για χάρη του Ε66.

Δεν πιστεύω να το μετανιώσω...:cry:

Δεν θα το μετανιώσεις. 'Ετσι είχα κι εγώ δίλλημα για το ευλογημένο 6110!

Αξίζει το E66.

 

Αν κάποιος από εσάς βρει καμμιά θήκη της προκοπής (διάφανη) ας μιλήσει. Βασικά αναφέρομαι για το φλασκί που δίνει η ΝΟΚΙΑ αλλά σε διάφανο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,σε λίγο αποχωρίζομαι το ''τίμιο'' Ε51 για χάρη του Ε66.

Δεν πιστεύω να το μετανιώσω...:cry:

 

Σε σύγκριση με το Ε51, το Ε66 έχει ορισμένα συν και πλην.

 

- Συν:

 

1) Μεγαλύτερη οθόνη

2) Καλύτερη κάμερα

3) Ύπαρξη 2ης κάμερας για βιντεοκλήσεις

4) Ελαφρώς αναβαθμισμένο λειτουργικό

5) GPS

 

- Πλην:

 

1) Είναι slider άρα εξ'ορισμού λιγότερο αξιόπιστο κατασκευαστικά σε σχέση με το Ε51

2) Χαμηλότερη αυτονομία

 

Σε γενικές γραμμές, όπως το βλέπω εγώ, το Ε66 είναι ο αντικαταστάτης περισσότερο του Ε65 και λιγότερο του Ε51 του οποίου ο διάδοχος πιθανότατα δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα.

 

Ωστόσο ακόμα και έτσι το Ε66 για μένα είναι ένα από τα καλύτερα S60 που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...