Jump to content

Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;


 Κοινοποίηση

Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;  

900 members have voted

  1. 1. Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;

    • Πάντα!
      229
    • Όταν δεν το ξεχνάω...
      49
    • Συνήθως
      104
    • Σπάνια
      170
    • Ποτέ!
      348


Recommended Posts

Ανοιχτό, γιατί ποτέ δε ξέρεις τι μπορεί να συμβεί...!!!!
Μόνο δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, και ως προς το σύμπαν διατηρώ κάποιες αμφιβολίες! ---Albert Einstein---
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κλεινω παντα εκτος και αν το ξεχασω,γιατι εχουν γινει μοδα οι αναπαντητες τα ξημερωματα:pig: .Αν καποιος ειναι αναγκη να με βρει υπαρχει και το σταθερο.;)
IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

panta anoixto!giati den xereis pote ti tha simbei!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αν εμένα ο φίλος μου τρακάρει η τον χωρίσει η κοπελιά στις 4 το πρωί θέλω να μπορέσει να με βρει εκείνη την ώρα κι ας μου χαλάσει τον υπνό. Στο σταθερό δε θα πάρει γιατί θα ξυπνήσει και τους υπόλοιπους! Αν είναι κάποιος να με ενοχλήσει θα το κάνει κι από το σταθερό. Τελοσπάντων θεωρώ οτι αυτή η γραμμή είναι "η γραμμή μου" και την θέλω να είναι πάντα ενεργή! Πιο πολύ ψυχολογικοί είναι δηλαδή οι λόγοι. Επίσης έχω ψύχωση με το κινητό γιατί είναι το μόνο μέσο με το οποίο μπορώ να εκφραστώ διακριτικά γιατί έχω το κόλλημα να περνάω απαρατήρητος και 90% των περιπτώσεων το έχω αθόρυβο. Οπότε στέλνω και μου στέλνουν μυνήματα και δε το παίρνει ποτέ και κανείς χαμπάρι... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Αν και γενικά παλαιότερα το έκλεινα, τώρα ορισμένες καταστάσεις με δικούς μου ανθρώπους με αναγκάζουν να το εχω ανοιχτό. Πάντα όμως φροντίζω να το εχω σε ασφαλή απόσταση από το σώμα μου και όχι στη δυνατότερη ένταση έτσι ώστε να μην ενοχλήσω κάποιον που κοιμάται στο άλλο δωμάτιο.

Link to comment
Share on other sites

Μερικοι οντως δεν εχουν σταθερο και καλα κανουν εδω που τα λεμε οπως η ξαδερφη μου. Παντως το βραδυ πρι κοιμηθω το κλεινω το ρημαδι και βαζω ξυπνητηρι να σηκωθω το πρωι...
Link to comment
Share on other sites

Πάντα γιατί το είδα σαν συνήθεια,γιατί δε θέλω να δέχομαιτην ακτινοβολία το βράδυ που δε υπάρχει λόγος,και γιατί δε θέλω να με ενοχλούν και να με ξυπνάνε την ώρα που κοιμάμαι!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν το κλείνω ποτέ, αλλά το έχω πάντα αθόρυβο. Δυστυχώς, δεν κερδίζω χρόνο αναμονής αν το κλείσω γιατί οταν χρειαστεί να το ξανανοίξω θα χάσω πιο πολλή ενέργεια απ'ότι αν το άφηνα ανοικτό-ίδιοι λόγοι που είπε OTifosi για τα S60
Link to comment
Share on other sites

egw twra to exw anoixto! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Το κλείνω το βράδυ εκτός έαν περιμένω κάποιο τηλεφώνημα. Βάζω την αφύπνιση στις 6:00 για το σχολείο και κλείνω το κινητό.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ και να θέλω να το κλείσω...:p

Τα ppc δεν κλείνουν...;)

Δηλαδή περιμένεις να κλείσει απο μπαταρία?Και πως δηλαδή?Μένει πάντα στην αναμονή?Και αν βγάλεις τη μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή περιμένεις να κλείσει απο μπαταρία?

Όχι.Το αφήνω πάντα όπως είναι...

Και πως δηλαδή?Μένει πάντα στην αναμονή?

Ακριβώς.Μαυρίζει και η οθόνη του...

Και αν βγάλεις τη μπαταρία?

Κλείνει φυσικά,τι να κάνει...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ λόγω δουλειάς και επειδή είναι και ενοχλητικό για τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας να χτυπά το σταθερό τη νύχτα.

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εχω ενεργοποιησει ενα προγραμμα και επιτρεπω μονο κλησεις απο ατομα που εγω επιθυμω. ετσι μενει ανοιχτα συνεχως.
SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι δεν αφηνω κανεναν να μου χαλασει τον υπνο μου οτι κι αν συμβαινει.αν θελουν κατι με παιρνουν στο σταθερο αν και ειναι σπανιες οι στιγμες που με ψαχνουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εχω ενεργοποιησει ενα προγραμμα και επιτρεπω μονο κλησεις απο ατομα που εγω επιθυμω. ετσι μενει ανοιχτα συνεχως.

 

;)

η χαρα του να εχεις ppc!

Link to comment
Share on other sites

;)

η χαρα του να εχεις ppc!

 

Σχεδόν όλα τα smartphones είναι συμβατά με ανάλογες εφαρμογές,όχι μόνο τα PPCs.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν όλα τα smartphones είναι συμβατά με ανάλογες εφαρμογές,όχι μόνο τα PPCs.

 

διορθωση λοιπον: η χαρα του να εχεις ppc ή smartphone...

 

ας μη βρεθει κανεις να παραπονεθει που δεν εβαλα το flybook!

Link to comment
Share on other sites

εμενα ευτυχως το siemens CX65 εχει ειδικη επιλογη για να απενεργοποιειται αυτοματα οποτε κ να ξεχασω να το κλεισω δεν ανησυχω αν θα με ξυπνησει κανεις:D
Link to comment
Share on other sites

εμενα ευτυχως το siemens CX65 εχει ειδικη επιλογη για να απενεργοποιειται αυτοματα οποτε κ να ξεχασω να το κλεισω δεν ανησυχω αν θα με ξυπνησει κανεις:D

 

αυτο το ειχε και το παλιο και συγχωρεμενο gd95 μου!:(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...