Jump to content

[MOTO] Honda NSR 125


hackfree
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Apokleietai na thelei kathe toso liga xiliometra pistoni.Tote den einai mixanaki aplo einai agonistiko.

Και ποιος σου ειπε οτι το μηχανακι ειναι απλο :blink:

και ειδικα ενα τοσο παλιο μοντελο.θα δειξει ο χρονος :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 89
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

den nomizw na einai agonistiko....kai na 8elei sta 1000 kainourgeio pistoni einai ligo duskolo se ligo 8a mpei mesa gia na doume ti exei...alla sumperana oti exoun xalarosi ta elatiria apo to pistoni...giati kanei 8orubo...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ναι το είχα βγάλει..... το κυκλοφορούσα αλλα τώρα που σιγά σιγά κάνει κρύο το έβαλα μέσα και θα κατεβει το μοτέρ....ότι είχε τα έβγαζε γρήγορα μέχρι 130 αλλα θέλει κιαλο......σε λίγες εβδομάδες θα ξέρω τι έχει ακριβώς και δεν πήγαινε όπως έπρεπε:confused:
Link to comment
Share on other sites

ναι το είχα βγάλει..... το κυκλοφορούσα αλλα τώρα που σιγά σιγά κάνει κρύο το έβαλα μέσα και θα κατεβει το μοτέρ....ότι είχε τα έβγαζε γρήγορα μέχρι 130 αλλα θέλει κιαλο......σε λίγες εβδομάδες θα ξέρω τι έχει ακριβώς και δεν πήγαινε όπως έπρεπε:confused:

 

Κατσε για να καταλαβω το ειχες μεσα μετα το εβγαλες εξω και ακομα εχει προβλημα....αληθεια τη προβλημα εχει?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου RS 125 δεν το έχεις...

Το RS εκτός απο τελικές έχει και επιταχύνσεις και φρένα και πλαίσιο και αναρτήσεις!

(Αυτό για το παιδί που είπε πως το RS έχει μόνο τελικές!)

 

Ελπίζω να τελειώσουν τα βάσανα σου με τα συνεργεία σύντομα!

Καλές βόλτες!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1... απάντηση το πήρα το μηχανάκι και έβγαλε πρόβλημα στα ρεύματα..το έκανα και δούλευε...2 έδωσα 540 e άλλαξα όλα τα ρεύματα με παραγγελια από ιταλία από εκεί που προέρχεται και το μηχανάκι...3 ελπίζω να τελειώσουν τα (βάσανα)..στο rs μονο η 1 ταχύτητα γιαμενα αξίζει πάντως όλες η άλλες είναι ψόφιες τελείως ψόφιες...και πάλι μονο τελικές έχει...:ninja:

 

επειδή αλλάζω τσιμούχες,λάστιχα,κλπ τελική τιμή 2 χιλιάρικα πιστεύω καλά είναι και το rs κάνει 4,7 για 125cc είναι πολλά....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ΓΕΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΛΊΓΟ ΑΡΓ’ ’ΛΛΗ ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΜΠΈΙΚΕ Ο ΝΈΟΣ ΧΡΌΝΟΣ ΧΩΡΊΣ "ΦΑΣΑΝΑ" ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΕΎΩ ΤΟ NSR θα ΕΊΝΑΙ ΈΤΟΙΜΟ ΜΈΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜ’ΔΑ ΕΛΠΊΖΩ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΈΤΟΙΜΟ ΓΙΑ @@ ΜΟΥ ΓΙΑΤΊ ΤΟ Επιθύμησα ΤΟ "ΑΝΤΙΜΟΥΛΙΚΟ"!:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΛΊΓΟ ΑΡΓ’ ’ΛΛΗ ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΜΠΈΙΚΕ Ο ΝΈΟΣ ΧΡΌΝΟΣ ΧΩΡΊΣ "ΦΑΣΑΝΑ" ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΕΎΩ ΤΟ NSR θα ΕΊΝΑΙ ΈΤΟΙΜΟ ΜΈΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜ’ΔΑ ΕΛΠΊΖΩ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΈΤΟΙΜΟ ΓΙΑ @@ ΜΟΥ ΓΙΑΤΊ ΤΟ Επιθύμησα ΤΟ "ΑΝΤΙΜΟΥΛΙΚΟ"!

 

Aντε ρε τι εγινε βγηκε????:worry::worry::worry:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...