Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ηθελα να κανω καρτοσυμβολαιο μονο και μονο,για τα 1500' και sms. εισαστε ευχαριστιμενοι?16ε το μηνα ειναι η παραπανω με φορους? τα 15ε μεταφερονται στον επομενο μηνα?

 

το συνολο της ανανεωσης μεταφερετε μεχρι για 2 μηνες

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 915
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είναι δυνατόν να μην έχουν μπει ακόμα τα 30 MB; Στο λογαριασμό Νοεμβρίου έλεγε ότι από 8/12 οι κάτοχοι του Καρτοπρογράμματος θα παίρνουν 30MB. Μήπως φταίει ότι εγώ δεν πληρώνω για το Unlimited (ήμουν από αυτούς που είχαν ενεργοποιήσει το Καρτοπρόγραμμα πριν το τέλος Φλεβάρη του 2011).

 

Edit: Μου βάλανε τα 25€ το πρωί, και ρωτάω το υπόλοιπο και από 0.08€ είχε 23.85€ χωρίς να έχω κάνει καμία κλήση, χωρίς να έχω στείλει SMS...Ετσι στα καλά καθούμενα...

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

και μενα δε μου μπηκανε τα 30 mb . εχω καρτοπρογραμμα που δε πληρωνω το vodafone unlimited.

θελω να ρωτησω αν γινεται να εχω συνδεση ιντερνετ στο καρτοπρογραμμα μου χωρις να χρειαζεται ανανεωση καρτας .

 

επισης, υπαρχει δυνατοτητα να στειλω λεφτα απο το καρτοπρογραμμα μου σε καρτοκινητο ή σε συνδεση με καποιο τροπο?

Edited by james_
Link to comment
Share on other sites

Αν μετατρέψω το Καρτοπρόγραμμα σε CU, ο χρόνος ομιλίας που έχει μέσα, ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ;

 

ειμαι σχεδον σιγουρος οτι παραμενει, για σιγουριά 13840 - δωρεαν κληση (κράτα το ονομα του υπαλλήλου, μην τυχει και πεσεις σε ασχετο)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα blackberry αγορασμένο στην Αγγλία. Θέλω να το χρησιμοποιήσω στην Ελλάδα και επειδή δε θέλω να μπλέκω με συμβόλαια, ξέρει κανείς αν το πρόγραμμα blackberry μπορεί να ενεργοποιηθεί στα καρτοπρογράμματα;
Link to comment
Share on other sites

απο τη vodafone μου ειπαν οτι αυτοι που εχουν το unlimited δωρεαν δε δικαιουνται τα 30 mb. βεβαια αυτο δε το λεει πουθενα στο site

Ετοιμάζω επιστολή σήμερα-αύριο, θα πέσει γέλιο...Λίγο χρόνο να βρω...

Link to comment
Share on other sites

Oχι...σε κανένα δικτυο! :(

 

Mάλιστα... Βlackberry 400 λιρών θα το κάνω τασάκι όποτε είμαι στην Ελλάδα... Ενημερωτικά να πώ οτι στη Βρετανία, σε όλα τα δίκτυα μπορείς να έχεις υπηρεσία Βlackberry και στα καρτοκινητά. Ελλάδα... τι περιμένεις...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω μεταφορά υπόλοιπου από το καρτοπρόγραμμα σε καρτοκινητό? Εννοώ από το υπόλοιπο του παγίου.

 

Sent from my IDEOS X5

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω μεταφορά υπόλοιπου από το καρτοπρόγραμμα σε καρτοκινητό? Εννοώ από το υπόλοιπο του παγίου.

 

Sent from my IDEOS X5

Δυστυχώς όχι. Μεταφορά γίνεται μόνο από τον χρόνο που έχεις κάνει ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάνει κανείς μετατροπή από Καρτοπρόγραμμα σε Καρτοκινητό να μας πει αν παραμένει το υπόλοιπο;

 

Οτι μοναδες εχει ο συνδρομητης μεχρι και την ημερα μετατροπης σε καρτοκινητο παραμενουν.

 

Οχι τα πακετα, οχι τα υπολοιπα δωρεαν χρονου ομιλιας.

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν;;;; Οταν πληρώνω δεν νομίζω να είναι δωρεάν.

 

Κάνω σήμερα αίτηση για να γίνει καρτοκινητό. Εστω ότι μετατρέπεται σε 30 ημέρες. Το υπόλοιπο είναι 40€, αυτά τα 40€ χάνονται ή παραμένουν; Γιατί έτσι όπως το γράφεις δεν είναι ξεκάθαρο.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα να μου βαλουν τα 30mb οι γαμ#@#*/... 4φορες τους πηρα τηλ και ολο μου λενε οτι υπαρχει προβλημα και θα το λυσουνε....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

εκανα καρτοπρογραμα. τα χρηματα που ειχε μεσα δε χαθηκαν. ειχε προσφορα μεχρι 14-1 οποιος κανει το καρτοκινητο vodafone καρτοπρογραμα,κραταει ολο το ποσο του προγραματος.δεν αφαιρουν. και τα 1500 δωρεαν. ειναι σαν το καρτοκινητο ειπαν δλδ 1252 για να μαθω το υπολοιπο,13830 για εξυπηρετηση. ειναι κατι αλλο που πρεπει να ξερω? πχ για πακετα τι καλουμε?οι χρεωσεις ποιες ειναι?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Για να το ξαναγράψω για να είναι ξεκάθαρο :)

 

1. Έχεις 40€ μονάδες υπόλοιπο => Μεταφέρονται!

2. Έχεις 40€ μονάδες υπόλοιπο και 300Λ δωρεάν προς Vodafone => Μεταφέρονται τα 40€ αλλά όχι τα 300Λ για Vodafone

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Εκανα σήμερα μετατροπή το Καρτοπρόγραμμα σε καρτοκινητό Ολυμπιακός.

Δεν με ενδιαφέρουν οι χρεώσεις, έτσι κι αλλιώς εκτός Vodafone καλώ από Intertelecom.

 

600' προς Vodafone με 7€

150 MB και 60 SMS με 7€

 

Νομίζω είναι ΟΚ. Για το Καρτοπρόγραμμα μου πρότειναν για να παραμείνω έκπτωση 30% αντί 50% που είχα. Δεν δέχτηκα, και δεν μου αντιπρότειναν κάτι καλύτερο. Αυτοί χάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τραγικοι στη vodafone. τα λεφτα που εχω στο καρτοτηεφωνο δε μπορω να τα στειλω ουτε σε αλλο καρτοκινητο vodafone που εχω. Δηλαδη τα λεφτα που μου δινουν και τα πληρωνω δε μπορω ουτε να τα χρησιμοποιησω για ιντερνετ ουτε για να τα στειλω στο καρτοκινητο. τι *** ειμαι τελικα που τα πληρωνω και δε μπορω να τα χρησιμοποιησω
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου εξηγησει καποιος ΕΝΑ πλεονεκτημα που εχει το καρτοπρογραμμα απο το καρτοκινητο; και μη μου πειτε τα απεριοριστα, γιατι και στο καρτοκινητο με 7ε εχεις 600'...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...