Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ναι οκ, τα 22.25 λήγουν στις 7/8, τα υπόλοιπα 7 πότε λήγουν;

 

η μενουν η λιγουν ενα χρονο μετα...για αυτο δεν ξερω...απο οτι ξερω λιγουν τον σεπτεμβριο του παραεπομενου χρονου αλλα δεν ειμαι σιγουρος

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τελικά από το τμήμα αποσυνδέσεων/προσφορών και μου έκαναν 30% έκπτωση, αν ανέβαινα στο ΚαρτοΠρο 20. Θα είχα δηλαδή 20€ χρόνο ομιλίας, αλλά θα ερχόταν λογαριασμός στα 15€ περίπου. Τους είπα πως δεν με ενδιαφέρει, αν δεν μπορώ να βάλω Ίντερνετ.

Και μετά μου πρότειναν να πάω στο Vodafone Unlimited 25 (τελική τιμή 28€), και με -30% θα κατέβαινε στα 19,6€. Φυσικά χωρίς 12μηνη δέσμευση, αλλά με 2μηνη μόνο.

Νομίζω πως με 20€ λογαριασμό είμαι πολύ καλά... Μία 20άρα θα πληρώνω και με το Νέο Καρτοκινητό, αλλά θα μου δίνει λιγότερα.

Τι πιστεύεται εσείς φίλοι μου?

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τελικά από το τμήμα αποσυνδέσεων/προσφορών και μου έκαναν 30% έκπτωση, αν ανέβαινα στο ΚαρτοΠρο 20. Θα είχα δηλαδή 20€ χρόνο ομιλίας, αλλά θα ερχόταν λογαριασμός στα 15€ περίπου. Τους είπα πως δεν με ενδιαφέρει, αν δεν μπορώ να βάλω Ίντερνετ.

Και μετά μου πρότειναν να πάω στο Vodafone Unlimited 25 (τελική τιμή 28€), και με -30% θα κατέβαινε στα 19,6€. Φυσικά χωρίς 12μηνη δέσμευση, αλλά με 2μηνη μόνο.

Νομίζω πως με 20€ λογαριασμό είμαι πολύ καλά... Μία 20άρα θα πληρώνω και με το Νέο Καρτοκινητό, αλλά θα μου δίνει λιγότερα.

Τι πιστεύεται εσείς φίλοι μου?

Να μην τη δεχτείς την προσφορά. Την Τρίτη έκανα συμβόλαιο στο Unlimited 15 και μετά από 5' έκανα αίτηση φορητότητας και μου πρότειναν έκπτωση 50% χωρίς να τους ζητήσω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Tελος το sharing στο καρτοπρόγραμμα της voda ,μόνο αν κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλιας με κάρτα μπορείς να μεταφέρεις, και μόνο το ποσό της ανανέωσης .Η απάντηση αυτή δόθηκε επίσημα σήμερα σε μένα απο το τεχνικό τμήμα της voda σε ανάλογο ερώτημα μου, για μεταφορά χρόνου ομιλίας σε αλλο καρτοκινητό.
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Να μην τη δεχτείς την προσφορά. Την Τρίτη έκανα συμβόλαιο στο Unlimited 15 και μετά από 5' έκανα αίτηση φορητότητας και μου πρότειναν έκπτωση 50% χωρίς να τους ζητήσω κάτι.

 

Δηλαδή τι πληρώνεις φίλε μου στο ΚαρτοΠρο 15; Από 17,3€ πήγε στα 8,7€;

Πάλι θες ένα 10€ για να ενεργοποιήσεις το 200ΜΒ για 7€

Τι μένει μετά;

 

Εσύ πηγές έκανες συμβόλαιο στη Vodafone και αμέσως μετά έκανες αιτ.φορητότητας για που; Δεν έχω την πολυτέλεια να πάω σε άλλο δίκτυο αν πάει κάτι στραβά.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωση πραγματικα μου κανει το γεγονος οτι μετα τις τιμολογιακες αλλαγες με ισχυη απο 8/6 και τις προσφατες κρυφες και φανερες αλλαγες σε βασικους και ουσιωδεις ορους που καθιστουν το καρτοπρογραμμα παντελως αχρηστο καθεστε ακομα στην καρεκλα σας και δεν εχετε ξεσηκωθει εναντια σε μια εταιρεια που με το ετσι γουσταρω ανατρεπει τα παντα χωρις να δινει λογαριασμο σε κανεναν. Μετα ποιος φταιει;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει κάτι αντίστοιχο. Εσύ τι έκανες, ή τι θα κάνεις; Σε ρωτάω για να ακολουθήσω, ή να βελτιώσω την ιδέα σου. Ήδη το τηλέφωνο προς ΕΕΤΤ έχει δρομολογηθεί. Ρωτάω εδώ μέσα, κάποιον πιο έμπειρο, ώστε να αντιμετωπίσω πιο αποτελεσματικά ότι επίκειται. Πες μας λοιπόν τη γνώμη σου.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει κάτι αντίστοιχο. Εσύ τι έκανες, ή τι θα κάνεις; Σε ρωτάω για να ακολουθήσω, ή να βελτιώσω την ιδέα σου. Ήδη το τηλέφωνο προς ΕΕΤΤ έχει δρομολογηθεί. Ρωτάω εδώ μέσα, κάποιον πιο έμπειρο, ώστε να αντιμετωπίσω πιο αποτελεσματικά ότι επίκειται. Πες μας λοιπόν τη γνώμη σου.

 

Κατ'αρχην mpemoulinos δεν ξερω αν αναφερεσε σε αυτο που εγω εγραψα. Εγω εχω κανει καταγγελια της συμβασης μου ΑΖΗΜΙΩΣ οπως ειχα δικαιωμα να κανω, και ασχετως με την υποσημειωση που προσθεσε η Vodafone εκ των υστερων οτι η επιδοτηση εξαιρειται της αζημιως καταγγελιας. Ενω εχουν περασει πανω απο 50 ημερες απο την καταγγελια μου τοσο στο καρτοπρογραμμα 25 οσο και στο unlimited 25. η Vodafone εξακολουθει να με χρεωνει με παγια αρνουμενη παραλληλα να μου στειλει εγγραφως ολα αυτα που μου λενε οι υπαλληλοι της απο διαφορα τμηματα που εχουν επικοινωνησει μαζι μου. Και στον δικηγορο μου τα ιδια ειπαν ΑΡΝΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΓΓΡΑΦΩΣ ΟΤΙ Η ΑΖΗΜΙΩΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΥΧΟΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ.

Αν ενα ολοκληρο νομικο τμημα μιας εταιρειας ΠΑΡΑΝΟΜΑ αρνηται να ενημερωση εναν πελατη της φοβουμενη οτι με ενα τετοιο εγγραφο περαν της καταγγελιας στην ΕΕΤΤ μπορει να κανει και αλλες ενεργειες, καταλαβαινετε οτι κατι παιζεται. Αν ηταν ετσι οπως τα λενε επρεπε λογικα να βγαλουν διαταγη πληρωμης ωστε να κανω αναιρεση, και να εξηγησουν στο δικαστηριο την ερμηνεια τους περι αζημιως καταγγελιας με αποζημιωση του θιγομενου. Να γελασει πολυς κοσμος.

Το θεμα δεν ειναι η δικη μου καταγγελια αλλα το πως ανεχεστε τοσο ξεδιαντροπες πρακτικες μιας εταιρειας που νομιζει οτι κυβερνα. Ξαφνικα χρειαζετε να κανουμε ανανεωση για να μπορεσουμε να αγορασουμε καποιο πακετο, ξαφνικα μαθαινουμε οτι το υπολοιπο μας πλεον εχει ημερομηνια ληξηε και τοσα αλλα. Ποιο θα ειναι το επομενο βημα τους αν δεν τους κραξουμε τουλαχιστον.

Συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο μου. Αν ενοχλει οι mods μπορουν να το διαγραψουν.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, έστω και μακροσκελές το μηνυμά σου.

Δυστυχώς δεν έχω δικηγόρο, και δεν έχω μπλέξει γενικά με δικηγόρους και νομικά θέματα. Δεν έχω και την πολυτέλεια να το ψάξω περαιτέρω, προσωπικά. Την επικοινωνία μου προσπαθώ να έχω σε όσο μικρότερη τιμή. Εφόσον μου δίνουν προσφορά είμαι εν μέρει ικανοποιημένος, για το συλλογικό κοινό καλό στο συγκεκριμένο θέμα, μπορώ να κάνω μία καταγγελία στον ΕΕΤΤ. Όταν όμως βλέπω ότι δεν μεριμνά το κράτος για βασικά δικαιώματα, να μην βγω καλύτερά και εγω στισ πλατείεσ και να ζητάω δικαίωση για την επικοινωνία μου. Αν δεν με συμφέρει άλλο η συνεργασία με την εταιρία, διακόπτω και στο καλό. Συγγνώμη αν θίγω τις προσπάθειες που έχεις κάνει και ευχαριστώ και πάλι. Όσο μπορώ θα πάω εναντίον τους, αλλά Ξέρω ότι μεμονομένα είμαι ένας αριθμός για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, έστω και μακροσκελές το μηνυμά σου.

Δυστυχώς δεν έχω δικηγόρο, και δεν έχω μπλέξει γενικά με δικηγόρους και νομικά θέματα. Δεν έχω και την πολυτέλεια να το ψάξω περαιτέρω, προσωπικά. Την επικοινωνία μου προσπαθώ να έχω σε όσο μικρότερη τιμή. Εφόσον μου δίνουν προσφορά είμαι εν μέρει ικανοποιημένος, για το συλλογικό κοινό καλό στο συγκεκριμένο θέμα, μπορώ να κάνω μία καταγγελία στον ΕΕΤΤ. Όταν όμως βλέπω ότι δεν μεριμνά το κράτος για βασικά δικαιώματα, να μην βγω καλύτερά και εγω στισ πλατείεσ και να ζητάω δικαίωση για την επικοινωνία μου. Αν δεν με συμφέρει άλλο η συνεργασία με την εταιρία, διακόπτω και στο καλό. Συγγνώμη αν θίγω τις προσπάθειες που έχεις κάνει και ευχαριστώ και πάλι. Όσο μπορώ θα πάω εναντίον τους, αλλά Ξέρω ότι μεμονομένα είμαι ένας αριθμός για αυτούς.

 

Δεν τίθεται κανενα τετοιο θεμα να θιγεις την προσπαθεια μου, ουτε φυσικα εχω την απαιτηση να κανουν ολοι οτι κανω εγω. Απλως τα γραφω για να τους κραζετε, μην νομιζουν οτι ειμαστε κοροιδα. Καπως ετσι ξεκινησαν ολα. Με το δε βαριεσε. Τι να κανω τωρα. Και μας κυβερνουν πολυεθνικες εταιρειες. Αν σου κανουν καλη προσφορα να την δεχτεις. Εγω το εχω παρει προσωπικα.

ΥΓ. Για αυτους δεν ειμαστε απλως αριθμοι, αλλα ΝΟΥΜΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι πληρώνεις φίλε μου στο ΚαρτοΠρο 15; Από 17,3€ πήγε στα 8,7€;

Πάλι θες ένα 10€ για να ενεργοποιήσεις το 200ΜΒ για 7€

Τι μένει μετά;

 

Εσύ πηγές έκανες συμβόλαιο στη Vodafone και αμέσως μετά έκανες αιτ.φορητότητας για που; Δεν έχω την πολυτέλεια να πάω σε άλλο δίκτυο αν πάει κάτι στραβά.

Το συμβόλαιο το έκανα για να πάρω ένα συγκεκριμένο αριθμό που άνοικε στο φάσμα της Vodafone.

Αυτή τη στιγμή έχω το Καρτοπρόγραμμα 25 με έκπτωση 50%, πληρώνω γύρω στα 13€ με 1500'. 1500 sms και 15€ προς τρίτους.

 

Internet στο κινητό δεν θέλω.

 

 

sigmamee, μακάρι να κάνανε όλοι ότι κάνεις εσύ.

Edited by Petros the Great
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα χθες 13' προς κινητό Αγγλίας και πλήρωσα γύρω στα 13€...:O

Κανονική ληστεία...

εχω παρατηρισει οτι εχουν αυξηθει η χρεωσεις...και εγω μιλησα λιγο και εχω χασει πολλα λεφτα:mad:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα εστειλα mail στην ΕΕΤΤ αν στειλετε και εσεις κατι μπορει να γινει.. εγω εστειλα το παρακατω.. για να θεωρηθει εγκυρη η καταγγελια πρεπει στο τελος να βαλετε πληρη στοιχεια επικοινωνιας!

 

Στις 21/04/2011 η εταιρία Vodafone είχε ανακοινώσει κάποιες τιμολογιακές αλλαγές. Σε οό,τι αφορά το καρτοπρόγραμμα δήλωσε ότι:

 

Τέλος, από τις 8 Ιουνίου 2011, στο Vodafone Καρτοπρόγραμμα για ιδιώτες και Vodafone Εταιρικό Καρτοπρόγραμμα, ο μηνιαίος χρόνος ομιλίας ο οποίος προσφέρεται έναντι του παγίου καθώς και τυχόν bonus χρόνου

ομιλίας που δεν καταναλώνονται, θα μεταφέρονται στον επόμενο μήνα χρήσης (συνολική διάρκεια ισχύος 60 ημέρες). O χρόνος ομιλίας που θα έχει αποδοθεί με τη μορφή παγίου ή bonus ή ανανέωσης χρόνου

ομιλίας μέχρι τις 7 Ιουνίου 2011, θα είναι διαθέσιμος για κατανάλωση ως τις 7 Δεκεμβρίου 2011.

 

Στις 8/06/2011 οι συνδρομητές του καρτοπρογράμματος ανακαλύπτουν πως με τον χρόνο που έχει αποδοθεί με την μορφή παγίου δεν δίνεται πλέον η δυνατότητα να αγοράζονται πακέτα ομιλίας/μηνυμάτων/internet. Την συγκεκριμένη αλλαγή η Vodafone δεν την αναφέρει πουθενά στην ανακοίνωσή της. Μετά από πολλά παράπονα πολλών χρηστών στο Τμήμα Εξυπηρέτησης πελατών (13830) στις 18/06/2011 στέλνει ενημερωτικό μήνυμα σε όλους τους συνδρομητές του Καρτοπρογράμματος λέγοντας ότι:

 

Η ενεργοποίηση πακέτων ομιλίας/μηνυμάτων/internet θα γίνεται εφόσον υπάρχει διαθέσιμη αξία από ανανέωση χρόνου ομιλίας και όχι από το μηνιαίο πάγιο.

 

Εν κατακλείδη, αυτή η αλλαγή μονο νόμιμη δεν θα μπορούσε να θεωρηθεί μιας και οι συνδρομητές δεν είχαν ενημερωθεί. Η όλη ‘’φιλοσοφία’’ του καρτοπρογράμματος είναι πως τα χρήματα που πληρώνει ο συνδρομητής μπορεί να τα καταναλώσει όπως αυτός θέλει ακόμα και σε πακέτα. Με αυτήν την αλλαγή οι συνδρομητές του καρτοπρογράμματος πρέπει να πληρώνουν κάθε μήνα για να ενεργοποιούν πακέτα, 3 φόρους: Φ.Π.Α 23%, Φόρο κινητής τηλεφωνίας (ανάλογα με το ποσό του λογαριασμού), Φόρο καρτοκινητής τηλεφωνίας 12%.

 

Μιάς και η αλλαγή έγινε χωρίς προηγούμενη ενημέρωση από πλευράς της εταιρίας, η Vodafone θα πρέπει να δώσει το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής των συνδρομητών αζημίως χωρίς να εξαιρείται τυχόν επιδότηση συσκευής.

 

Σας επισυνάπτω την προαναφερθείσα ανακοίνωση.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα εστειλα mail στην ΕΕΤΤ αν στειλετε και εσεις κατι μπορει να γινει.. εγω εστειλα το παρακατω.. για να θεωρηθει εγκυρη η καταγγελια πρεπει στο τελος να βαλετε πληρη στοιχεια επικοινωνιας!

 

Στις 21/04/2011 η εταιρία Vodafone είχε ανακοινώσει κάποιες τιμολογιακές αλλαγές. Σε οό,τι αφορά το καρτοπρόγραμμα δήλωσε ότι:

 

Τέλος, από τις 8 Ιουνίου 2011, στο Vodafone Καρτοπρόγραμμα για ιδιώτες και Vodafone Εταιρικό Καρτοπρόγραμμα, ο μηνιαίος χρόνος ομιλίας ο οποίος προσφέρεται έναντι του παγίου καθώς και τυχόν bonus χρόνου

ομιλίας που δεν καταναλώνονται, θα μεταφέρονται στον επόμενο μήνα χρήσης (συνολική διάρκεια ισχύος 60 ημέρες). O χρόνος ομιλίας που θα έχει αποδοθεί με τη μορφή παγίου ή bonus ή ανανέωσης χρόνου

ομιλίας μέχρι τις 7 Ιουνίου 2011, θα είναι διαθέσιμος για κατανάλωση ως τις 7 Δεκεμβρίου 2011.

 

Στις 8/06/2011 οι συνδρομητές του καρτοπρογράμματος ανακαλύπτουν πως με τον χρόνο που έχει αποδοθεί με την μορφή παγίου δεν δίνεται πλέον η δυνατότητα να αγοράζονται πακέτα ομιλίας/μηνυμάτων/internet. Την συγκεκριμένη αλλαγή η Vodafone δεν την αναφέρει πουθενά στην ανακοίνωσή της. Μετά από πολλά παράπονα πολλών χρηστών στο Τμήμα Εξυπηρέτησης πελατών (13830) στις 18/06/2011 στέλνει ενημερωτικό μήνυμα σε όλους τους συνδρομητές του Καρτοπρογράμματος λέγοντας ότι:

 

Η ενεργοποίηση πακέτων ομιλίας/μηνυμάτων/internet θα γίνεται εφόσον υπάρχει διαθέσιμη αξία από ανανέωση χρόνου ομιλίας και όχι από το μηνιαίο πάγιο.

 

Εν κατακλείδη, αυτή η αλλαγή μονο νόμιμη δεν θα μπορούσε να θεωρηθεί μιας και οι συνδρομητές δεν είχαν ενημερωθεί. Η όλη ‘’φιλοσοφία’’ του καρτοπρογράμματος είναι πως τα χρήματα που πληρώνει ο συνδρομητής μπορεί να τα καταναλώσει όπως αυτός θέλει ακόμα και σε πακέτα. Με αυτήν την αλλαγή οι συνδρομητές του καρτοπρογράμματος πρέπει να πληρώνουν κάθε μήνα για να ενεργοποιούν πακέτα, 3 φόρους: Φ.Π.Α 23%, Φόρο κινητής τηλεφωνίας (ανάλογα με το ποσό του λογαριασμού), Φόρο καρτοκινητής τηλεφωνίας 12%.

 

Μιάς και η αλλαγή έγινε χωρίς προηγούμενη ενημέρωση από πλευράς της εταιρίας, η Vodafone θα πρέπει να δώσει το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής των συνδρομητών αζημίως χωρίς να εξαιρείται τυχόν επιδότηση συσκευής.

 

Σας επισυνάπτω την προαναφερθείσα ανακοίνωση.

 

Όλα αυτά στα ''μουλοχτά'' έγιναν χωρίς καμμία επίσημη ενημέρωση καλά σε ποιους νομίζουν οτι απευθύνονται?Πάω στο κατάστημα να κάνω αίτηση κατάργησης του καρτοπορογράμματος 20 που εχω (και ας εχω 65% έκπτωση στο πάγιο) και μετατροπή του σε καρτοκινητό.Αλήθεια με την μετατροπή αυτή χάνεται το υπόλοιπο που εχω αυτη την στιγμή μέσα?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά στα ''μουλοχτά'' έγιναν χωρίς καμμία επίσημη ενημέρωση καλά σε ποιους νομίζουν οτι απευθύνονται?Πάω στο κατάστημα να κάνω αίτηση κατάργησης του καρτοπορογράμματος 20 που εχω (και ας εχω 65% έκπτωση στο πάγιο) και μετατροπή του σε καρτοκινητό.Αλήθεια με την μετατροπή αυτή χάνεται το υπόλοιπο που εχω αυτη την στιγμή μέσα?

 

νομιζω πως οχι... γιατι δεν στελνεις και εσυ ενα mail...:rolleyes::rolleyes:

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως οχι... γιατι δεν στελνεις και εσυ ενα mail...:rolleyes::rolleyes:

 

Εστειλα την διακοπή μου σε πρώτη δόση και περιμένουμε τα νεότερα...........και την μετατροπή σε καρτοκινητό

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

@lefkaditis: Δεν χάνεται το υπόλοιπο.

@stathis123: Πολύ θα ήθελα να κάνω μια καταγγελία, αλλά δεν θέλω να φύγω από το υπάρχον πρόγραμμα. Εκτός αν μπορώ να κάνω καταγγελία και να παραμείνω κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

@stathis123: Πολύ θα ήθελα να κάνω μια καταγγελία, αλλά δεν θέλω να φύγω από το υπάρχον πρόγραμμα. Εκτός αν μπορώ να κάνω καταγγελία και να παραμείνω κιόλας.

 

την κανεις και παραμενεις αυτο που ζηταω ειναι να μας αφησουν να φυγουμε χωρις να πληρωσουμε την επιδοτηση.. αν παλι μας επιστρεψουν τα πακετα και εγω θα μεινω..:)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μάγκες μου κάνανε προσφορά στο Vodafone Unlimited 25 (1500' +1500 sms προς Vodafone, 50' + 30 sms προς όλους και 100ΜΒ) με κόστος 25€, τελική τιμή με το τέλος συνδρομητή, φτάνει τα 28€.

Μαντέψτε πόση έκπτωση μου προσφέρουνε???

45%!!!

Φτάνω τα 15,40€ και αυτό χωρίς ετήσια δέσμευση, αλλά με ετήσια προσφορά. Δηλαδή θα μου το προσφέρουν για 1 χρόνο.

Στην αρχή μου είχαν πει για 30% έκπτωση μόνο, πέρασε το Σαβ/κο και χωρίς να τους πω τίποτα, μου έβαλαν και άλλη έκπτωση.

Πρέπει μόνο να πάω και να κάνω την σύνδεση, και αμέσως μου περνούν από το σύστημα την έκπτωση. Πάω σε κατάστημα, να ρωτήσω εκείνο το φιλαράκι αν γίνεται όντως έτσι.

 

Είναι και η κοπέλα μου σε διαπραγματεύσεις μαζί τους. Όταν θα έχω νέα, θα ειδοποιήσω.

 

Ότι αφορά την καταγγελία σε ΕΕΤΤ, δεν έχω κάνει ακόμα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

@mpempoulinos: Την Τρίτη έκανα συμβόλαιο και μετά από 5' φορητότητα. Την άλλη μέρα με καλέσανε και χωρίς να τους ζητήσω κάτι μου δώσανε έκπτωση 50%.
Link to comment
Share on other sites

@souvlakis

Τι φορητότητα που την έκανες, στην Vodafone ή πήγες σε άλλη εταιρία;

Φαντάζομαι δεν έκανες κλειστό συμβόλαιο 1 έτους;

Θυμάμαι που μου το είχες ξαναπεί. Και εγω με 45% μια χαρά είμαι.

 

Να δω αύριο τι θα γίνει με την κοπέλα μου. εγω μέχρι την άλλη εβδομάδα θα έχω αλλάξει. Σου έχει έρθει λογαριασμός; Επιβεβαίωσες την προσφορά; Δεν νομίζω να μην κρατάνε το λόγο τους πάνω σε αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Εκανα συμβόλαιο χωρίς επιδότηση. Τους είπα ότι δεν τη θέλω την προσφορά και ότι θέλω να πάω στην Q. Ετσι κι αλλιώς έχω έναν αριθμό στη Vodafone και έναν στην Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα συμβόλαιο χωρίς επιδότηση. Τους είπα ότι δεν τη θέλω την προσφορά και ότι θέλω να πάω στην Q. Ετσι κι αλλιώς έχω έναν αριθμό στη Vodafone και έναν στην Cosmote.

 

Εννοείς ότι αντί για επιδότηση συσκευής πήρες έκπτωση παγίου?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...