Jump to content

Είστε ευχαριστημένοι από την Wind;


crazy_4
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;  

521 members have voted

  1. 1. Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;

    • ΝΑΙ
      323
    • ΟΧΙ
      198


Recommended Posts

Κι ένα υστερόγραφο παιδιά...

Όταν ένα σετ ρυθμίσεων φαίνεται να μην λειτρουργεί σε μια συσκευή, τότε δοκιμάζεις σετ ρυθμίσεων και απο άλλες συσκευές της ίδιας μάρκας... Αυτό δεν είναι ασχετοσύνη, αλλά ευελιξία... "τα πάντα δοκιμάζετε το καλό κατέχετε" που λέει και η παροιμία... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 448
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hugfreak (11 Σεπ. 2004 , 12:54)

 

Κι ένα υστερόγραφο παιδιά...

Όταν ένα σετ ρυθμίσεων φαίνεται να μην λειτρουργεί σε μια συσκευή, τότε δοκιμάζεις σετ ρυθμίσεων και απο άλλες συσκευές της ίδιας μάρκας... Αυτό δεν είναι ασχετοσύνη, αλλά ευελιξία... "τα πάντα δοκιμάζετε το καλό κατέχετε" που λέει και η παροιμία... ;)

 

 

ναι, μόνο που πολλοί πελάτες δεν έχουν παραπάνω από 1 συσκευές με MMS... μην βλέπεις τόσο απλά τα πράγματα :confused:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_s (11 Σεπ. 2004 , 14:54)

 

Κατά τη γνώμη μου δεν είναι δικαιολογημένο αυτό που λες για τους "αργόσχολους" και ανώμαλους" οπως τους χαρακτηρίζεις..

 

Δηλαδή, στο 1231 και το 1260 (για συμβόλαια) μόνο αργόσχολοι και ανώμαλοι καλούν??? ....να μην λέμε ό,τι θέλουμε... :wacko: :blink:

 

Η δωρεάν εξυπηρέτηση σημαίνει σεβασμός στον πελάτη σου.. και όχι να προσπαθείς να του "τα πάρεις" με όποιον τρόπο :mad:

 

Με παρεξήγησες... Δεν είπα κάτι τέτοιο... Είπα απλά ότι στα καρτοκινητά γινόταν αυτό. Σκέψουν την πελατειακή βάση για καρτοκινητά και την αντίστοιχη για συνδέσεις - μην σκέφτεσαι μόνο ΤΙΜ, σκέψου γενικά. Οι συνδρομητές καρτοκινητής, δεδομένης της ανωνυμίας που τους παρέχεται, είναι πιο επιρρεπείς σε τέτοιου είδους κλήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hugfreak (11 Σεπ. 2004 , 12:57)

 

Με παρεξήγησες... Δεν είπα κάτι τέτοιο... Είπα απλά ότι στα καρτοκινητά γινόταν αυτό. Σκέψουν την πελατειακή βάση για καρτοκινητά και την αντίστοιχη για συνδέσεις - μην σκέφτεσαι μόνο ΤΙΜ, σκέψου γενικά. Οι συνδρομητές καρτοκινητής, δεδομένης της ανωνυμίας που τους παρέχεται, είναι πιο επιρρεπείς σε τέτοιου είδους κλήσεις...

 

 

δηλαδή οι άλλες 3 εταιρείες που έχουν την εξυπηρέτηση δωρεάν δέχονται κλήσεις μόνο από αργόσχολους... μην τα ισοπεδώνεις όλα...

 

Είναι απλά θέμα πολιτικής.. με κάτι τέτοια βγάζουν το κόστος των pool phones που σας δίνουν :)

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_s (11 Σεπ. 2004 , 14:59)

 

δηλαδή οι άλλες 3 εταιρείες που έχουν την εξυπηρέτηση δωρεάν δέχονται κλήσεις μόνο από αργόσχολους... μην τα ισοπεδώνεις όλα...

 

Είναι απλά θέμα πολιτικής.. με κάτι τέτοια βγάζουν το κόστος των pool phones που σας δίνουν :)

 

 

Ενημερωμένο σε βρίσκω... ;) Δεν θέλω να τα ισοπεδώσω όλα... Μην με παρεξηγείς. Κι εγώ διαφωνώ με τη χρέωση στα καρτοκινητά για την εξυπηρέτηση πελατών. Δεν είναι όμως αρκετό αυτό για να δείχνουμε με το δάχτυλο, έτσι δεν είναι; Πάντα υπάρχουν λόγοι πίσω απο τους λόγους που γίνεται κάτι σε όλες τις εταιρείες... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hugfreak (11 Σεπ. 2004 , 13:06)

 

Ενημερωμένο σε βρίσκω... ;) Δεν θέλω να τα ισοπεδώσω όλα... Μην με παρεξηγείς.

 

 

Όχι δεν σε παρεξηγώ :)

 

Πάντα όταν εκφράζω δημόσια τις απόψεις μου είμαι ενημερωμένος :p

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρι μου επειδή κάποτε δούλευες στη ΤΙΜ (μην κρύβεσαι) και για Χ, Ψ λόγους (δεν με απασχολούν) έφυγες, δεν ειναι ανάγκη να την λες σε όποιος δουλεύει εκει;

 

Χαλάρωσε λιγάκι.

 

Πως πάει η νέα δουλειά στον service provider που δουλεύεις;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος BrokenLink (12 Σεπ. 2004 , 01:53)

 

Παλικάρι μου επειδή κάποτε δούλευες στη ΤΙΜ (μην κρύβεσαι) και για Χ, Ψ λόγους (δεν με απασχολούν) έφυγες, δεν ειναι ανάγκη να την λες σε όποιος δουλεύει εκει;

 

Χαλάρωσε λιγάκι.

 

Πως πάει η νέα δουλειά στον service provider που δουλεύεις;

 

:p :p :p :p XIXIXI

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέτοχος στην ΤΙΜ δεν είμαι, αλλά θα πω αυτά που μεκρατάνε στην εταιρεία ακόμα (κλείνω 2ο χρόνο, ενώ συνήθως κάθε 6 μήνες άλλαζα νούμερο/εταιρεία):

1. Οι καλές επιδοτήσεις τους.

2. Το TIM Avantage

3. Το γεγονός ότι αν δεν πληρώσεις ένα λογαριασμό δεν κάνουν διακοπή εξερχομένων όπως κάτι Vodafone και Cosmote.

 

Κακά τα ψέμματα, το σήμα στο σπίτι μου είναι λίγο χάλια, αλλά από περιοχή σε περιοχή παίζει σε όλες τις εταιρείες...

Link to comment
Share on other sites

Loipon egw pantws exw Telestet edw kai ena xrono kai mporw na pw oti eimai apolyta apogoiteumenos!!!Den ftaine oi ypiresies den ftaine oi anthrwpoi pou eksipiretoun alla re paidia menw sto kentro tis Athinas syin Agiou Meletiou kai mesa sto spiti anathema an einai sima auto pou exei!!!! Pianei meta vias mia grammi..kai meta vias stelnei minima...H plaka einai oti auto isxyei mono gia to diamerisma kai ti skala kai to asanser stin eisodo tis polikatoikias kai eksw sto dromo einai kampana to diaolemeno....Kai meta pas na rwtiseis stin TIM kai sou lene nai to kseroume prepei na exei kapoia trypa ekei pou lete kanoume oti mporoume...Vlakeies edw kai ena xrono den eida tipota kai oute nomizw pws tha dw....
Link to comment
Share on other sites

Δες ποια εταιρια ποιανει καλα στο σπιτι σου.......αν υπαρχει και παρε μια καρτα απ αυτη την εταιρια.Οταν εισαι σπιτι βαζε εκεινη την καρτα.....

Καλο εεεεε :p

 

φιλε μου a_s ποτε εβαλε η Cosmote δωρεαν εξυπηρετηση πελατων?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SFORIONAS (15 Σεπ. 2004 , 16:55)

 

Loipon egw pantws exw Telestet edw kai ena xrono kai mporw na pw oti eimai apolyta apogoiteumenos!!!Den ftaine oi ypiresies den ftaine oi anthrwpoi pou eksipiretoun alla re paidia menw sto kentro tis Athinas syin Agiou Meletiou kai mesa sto spiti anathema an einai sima auto pou exei!!!! Pianei meta vias mia grammi..kai meta vias stelnei minima...H plaka einai oti auto isxyei mono gia to diamerisma kai ti skala kai to asanser stin eisodo tis polikatoikias kai eksw sto dromo einai kampana to diaolemeno....Kai meta pas na rwtiseis stin TIM kai sou lene nai to kseroume prepei na exei kapoia trypa ekei pou lete kanoume oti mporoume...Vlakeies edw kai ena xrono den eida tipota kai oute nomizw pws tha dw....

 

Ναι δίκιο έχεις. Και το πρόβλημα υπάρχει γενικά σε όλη την περιοχή. Ας μη ξύλοναν τις κεραίες οι κάτοικοι της περιοχής και τους ενισχυτές που υπήρχαν πάνω στις ταράτσες, ας μη απλώναν τα πλακάτ στις κολώνες που γράφουν για ραδιενέργια, καρκίνο, κεραίες θανάτου και μ@@@κίες, και τέλος ας μη κατηγορούσαν όλοι οτι οι κεραίες στην περιοχή μπήκαν παράμομα κλπ κλπ κλπ. Είναι μεγάλο θέμα αυτό και έχει συζητηθεί. Τα λέω αυτά απλά για να πω οτι δεν ευθύνεται μόνο η ΤΙΜ για όλα τα προβλήματα. :)

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν θέλετε να γελάσετε διαβάστε παρακάτω...

Στο δωμάτιο μου - μένω στον Άγιο Παντελεήμωνα στην Αχαρνών (είμαστε γείτονες sforiona) - όταν είμαι καθιστή στο κρεβάτι δεν έχω σήμα... Αν ξαπλώσω όμως; Ως δια μαγείας έχω... Στο γραφείο μου αν βάλω το ακουστικό στο αφτί δεν πιάνει... Αν έχω hands free και το στερεώσω δίπλα στην οθόνη του υπολογιστή έχει φουλ σήμα... Αυτό με ΤΙΜ.

Η μητέρα μου δεν έχει σήμα στο σαλόνι εκτός κι αν κάθεται σε συγκεκριμένη πολυθρόνα με συγκεκριμένη κλίση προς το παράθυρο... Αυτό με Vodafon.

Ο πατέρας μου έχει Cosmote. Εκείνος δεν έχει καθόλου σήμα στο δωμάτιό μου και στην κουζίνα...

Όμορφο, ε;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hugfreak (21 Σεπ. 2004 , 23:33)

 

Παιδιά αν θέλετε να γελάσετε διαβάστε παρακάτω...

Στο δωμάτιο μου - μένω στον Άγιο Παντελεήμωνα στην Αχαρνών (είμαστε γείτονες sforiona) - όταν είμαι καθιστή στο κρεβάτι δεν έχω σήμα... Αν ξαπλώσω όμως; Ως δια μαγείας έχω... Στο γραφείο μου αν βάλω το ακουστικό στο αφτί δεν πιάνει... Αν έχω hands free και το στερεώσω δίπλα στην οθόνη του υπολογιστή έχει φουλ σήμα... Αυτό με ΤΙΜ.

Η μητέρα μου δεν έχει σήμα στο σαλόνι εκτός κι αν κάθεται σε συγκεκριμένη πολυθρόνα με συγκεκριμένη κλίση προς το παράθυρο... Αυτό με Vodafon.

Ο πατέρας μου έχει Cosmote. Εκείνος δεν έχει καθόλου σήμα στο δωμάτιό μου και στην κουζίνα...

Όμορφο, ε;

 

:p :p Q δοκιμάσατε καθόλου?? Μήπως καταφέρετε να μιλάτε μόνο στο μπαλκόνι με θέα. :p :p

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hugfreak (21 Σεπ. 2004 , 21:33)

 

Παιδιά αν θέλετε να γελάσετε διαβάστε παρακάτω...

Στο δωμάτιο μου - μένω στον Άγιο Παντελεήμωνα στην Αχαρνών (είμαστε γείτονες sforiona) - όταν είμαι καθιστή στο κρεβάτι δεν έχω σήμα... Αν ξαπλώσω όμως; Ως δια μαγείας έχω... Στο γραφείο μου αν βάλω το ακουστικό στο αφτί δεν πιάνει... Αν έχω hands free και το στερεώσω δίπλα στην οθόνη του υπολογιστή έχει φουλ σήμα... Αυτό με ΤΙΜ.

Η μητέρα μου δεν έχει σήμα στο σαλόνι εκτός κι αν κάθεται σε συγκεκριμένη πολυθρόνα με συγκεκριμένη κλίση προς το παράθυρο... Αυτό με Vodafon.

Ο πατέρας μου έχει Cosmote. Εκείνος δεν έχει καθόλου σήμα στο δωμάτιό μου και στην κουζίνα...

Όμορφο, ε;

 

kati paromoio pa8aino ego sto eksoxiko mas sth kalikrateia xalkidikis..shma ths tim exo mono sto krebati mou apo kato,pano apo ton aporofhthra,kai sto wc...h mama mou uposthrizei pos exei kai pano sth biblio8hkh alla se mena de pianei :p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν και 6 χρόνια συνδρομητής, τα τελευταία 2 με απογοητεύει καθώς λόγω εργασίας βρίσκομε στο νησί της Κω οπού σχεδόν συνέχεια είμαι εκτός δικτύου και αν περιμένω μια σημαντική κλήση πρέπει να γίνει μέσω roaming απο την Turkcell που έχει full σήμα. Το αστείο είναι οτι σε πρόσφατη μου επίσκεψη στην απέναντι τουρκίκη ακτή είχα σήμα TIM!!!

Επίσης με δυσαρέστησε το γεγόνος οτι πρίν 2 μήνες χάλασε η sim μου αλλα δυστυχώς δεν υπάρχει TIM Center στην Κω ουτε καν συνεργάτης... οπότε έπρεπε να ταξιδέψω στην Ρόδο και να μείνω και περίπου 3 εβδομάδες χωρις κίνητο λογώ αδυναμίας μετακίνησης...Με βάση αυτές της συνθήκες η μετακόμιση σε Cosmote (που έχει σήμα και στα υπόγεια) είναι επιβεβλημένη

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resurection_boy (29 Σεπ. 2004 , 00:15)

 

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOXXXXXXXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

 

 

Exm, an mas eleges kai to giati... :p :whistle:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (22 Σεπ. 2004 , 13:47)

 

kati paromoio pa8aino ego sto eksoxiko mas sth kalikrateia xalkidikis..shma ths tim exo mono sto krebati mou apo kato,pano apo ton aporofhthra,kai sto wc...h mama mou uposthrizei pos exei kai pano sth biblio8hkh alla se mena de pianei :p

 

 

και εγώ αυτό παθαίνω με ΤΙΜ στους Σοφάδες...Σε ένα δωμάτιο έχω παντού σήμα,στην κουζίνα μόνο όταν κάθομαι στον καναπέ ή κοντά στο παράθυρο,στο Σαλόνι πρέπει να πάω πάλι δίπλα στο παράθυρο,στο δωμάτιό μου πρέπει να ξαπλώσω,στα άλλα δύο εξαρτάται:αν φυσάει αέρας καλώς,αλλιώς πρέπει να πάω στο μπαλκόνι... :blink: :wacko: :) :cool: Πάντως περιμένω βελτίωση......

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mixtri ( 9 Οκτ. 2004 , 10:01)

 

και εγώ αυτό παθαίνω με ΤΙΜ στους Σοφάδες...Σε ένα δωμάτιο έχω παντού σήμα,στην κουζίνα μόνο όταν κάθομαι στον καναπέ ή κοντά στο παράθυρο,στο Σαλόνι πρέπει να πάω πάλι δίπλα στο παράθυρο,στο δωμάτιό μου πρέπει να ξαπλώσω,στα άλλα δύο εξαρτάται:αν φυσάει αέρας καλώς,αλλιώς πρέπει να πάω στο μπαλκόνι... :blink: :wacko: :) :cool: Πάντως περιμένω βελτίωση......

 

υπομονη σε 10 χρονια θα ειναι οκ :p
Link to comment
Share on other sites

Ναι,ενώ η voda που τσιτώνει τα ΤΧ των bts για να δείχνει τέρμα η οθόνη είναι καλύτερα;;; Προτιμώ να έχω το πραγματικό σήμα στο κινητό μου παρά να χρειάζεται να βάλω netmonitor για να το δω... Με voda μου τυχαίνει συνεχώς να πάω να κάνω κλήση και το σήμα να πέφτει κατακόρυφα και να έχω ακόμα και με τέρμα σήμα(λέμε τώρα...) διακοπές!! ΤΙΜ for ever!!!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mixtri (16 Οκτ. 2004 , 12:51)

 

Ναι,ενώ η voda που τσιτώνει τα ΤΧ των bts για να δείχνει τέρμα η οθόνη είναι καλύτερα;;; Προτιμώ να έχω το πραγματικό σήμα στο κινητό μου παρά να χρειάζεται να βάλω netmonitor για να το δω... Με voda μου τυχαίνει συνεχώς να πάω να κάνω κλήση και το σήμα να πέφτει κατακόρυφα και να έχω ακόμα και με τέρμα σήμα(λέμε τώρα...) διακοπές!! ΤΙΜ for ever!!!

 

 

Yphrxe problhma sth xwrhtikothta prin merika xronia alla twra pou ekmetaley8hke to fasma ths sta 1800 beltiw8hke shmantika,ama deis pou htan h vodafone to 2000 kai pou einai twra 8a deis megalh diafora,tote sigoura h TIM htan ena skalopati parapanw kai sthn kalypsh alla oso anafora to fasma paizei shmantiko rolo analoga me to posous syndromhtes 8a exeis

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ 2-3 ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΛΗΣΗ

ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑ COSMOTE

ΟΧΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑ Η ΤΙΜ.

ΑΥΤΑ

:( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει πέσει πολύ ξήλωμα κεραίες πρόσφατα;;; Μήπως πρέπει να πάμε να ρίξουμε molotof στα δημαρχεία;;;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος RX4 (16 Οκτ. 2004 , 17:49)

 

Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ 2-3 ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΛΗΣΗ

ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑ COSMOTE

ΟΧΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑ Η ΤΙΜ.

ΑΥΤΑ

:( :( :( :( :( :(

 

 

Κάνε καλύτερα φορητότητα σε καρτοκινητό στην εταιρεία που θέλεις να πας, περίμενε ένα μήνα κι έπειτα κάνε το συμβόλαιο, έτσι θα επωφεληθείς και της επιδότησης (αν σε ενδιαφέρει το κινητό) ή τέλος πάντων θα κρατήσεις τον αριθμό σου! Αφού υπάρχει η φορητότητα, κρίμα να αλλάξεις νούμερο τώρα που σου δίνουν και επιδότηση!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...