Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΠΙΕΡΙΔΗ - "ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΕΣΩΡΟΥΧΟ"

 

Η «αγγλίδα» της παρέας σας προκαλεί να ξοδέψετε τα χρήματα σας σε κάτι πολύ προσωπικό, το εσώρουχο της αλλά και το αγαπημένο της κολιέ.

 

Όχι δεν θα σχολιάσω. Όχι δεν θα σχολιάσω.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

παιδια,για να μην ανοιγω ξεχωριστο θεμα για αποσμητικα χωρου,προτεινετε καποιο που να μυριζει ευχαριστα,οχι βαρια...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει Drive-In Cinema στην Αττική;
Link to comment
Share on other sites

για Αττική δεν ξερω.... Θεσσ ομως δεν πρεπει να εχει... κριμα και πολυ θα ηθελα να ζησω την εμπειρια του drive in :cry:
Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο?

 

κι επειδή φανταζομαι οτι ισως δεν καταλαβεις ακομη και με το λινκ στην βικιπ...

 

Ειναι κινηματογραφος "ανοιχτος" (σαν καλοκαιρινος ενα πραγμα) που εκει μεσα πηγαινεις με το αυτοκινητακι σου και βλεπεις την ταινιουλα...

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα σε ένα στενάκι κάθετο της Στουρνάρη. Ψάξου.

 

Δευτέρα (28/01) κατεβαίνω Αθήνα. Μένω Θεσσαλονίκη. Είναι εύκολο να με καθοδηγήσεις (μιας και δε γνωρίζω)... Θα σου είμαι ευγνώμων. (Είτε αν γνωρίζεις κι άλλα καταστήματα)... Συνήθως αγοράζω μέσω Internet αλλά μιας και μου δίνεται η δυνατότητα για κάτι πιο άμεσο...

 

Σ'ευχαριστώ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα (28/01) κατεβαίνω Αθήνα. Μένω Θεσσαλονίκη. Είναι εύκολο να με καθοδηγήσεις (μιας και δε γνωρίζω)... Θα σου είμαι ευγνώμων. (Είτε αν γνωρίζεις κι άλλα καταστήματα)... Συνήθως αγοράζω μέσω Internet αλλά μιας και μου δίνεται η δυνατότητα για κάτι πιο άμεσο...

 

Σ'ευχαριστώ :rolleyes:

Θα σε πήγαινα και από κει, αλλά τραυματίστηκα χθες στο ποδόσφαιρο και δεν μπορώ να πατήσω το πόδι καθόλου.

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι κατεβαίνεις Ομόνοια και από κει ρωτάς για την Πλ. Κάνιγγος. Είναι σε κάποιο στενάκι ανάμεσα στην Πλ. Κάνιγγος και τη Στουρνάρη.

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που προσφέρθηκες φίλε, νιώθω υποχρεωμένος!!

Αν έχω χρόνο θα το ψάξω, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ. (Αν είσαι του χώρου, θα πρόσεξες φαντάζομαι αν έχει πχ. decks,threads κτλ. ??) Γιατί παλαιότερα, ένα που είδα Θεσσαλονίκη, είχε υλικό για joggler και χιουμοριστικά τρικ. Απλά για να μη το ψάχνω τζάμπα, σε ρωτάω...

Link to comment
Share on other sites

γνωριζετε τετοιες εταιρειες που σε βαζουν να απαντας ερωτηματολογια; οπως το http://www.testandvote.com.gr/cgu.php?langSite=gr

τι γινεται ακριβως; αξίζει ο κόπος;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πολυ θα ηθελα να δοκιμάζω π.χ γλυκα ή να παίζω ενα καινουριο videogame και να με πληρωνουν!

Αλήθεια πόσα δινουνε?Ποση ωρα θα εισαι στο...δοκιμαστηριο?

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

 

 

FREAK_OF_NATURE> dokimase kati aposmhtika pou einai san stroggyla kai ta gyrnas gia na anoiksoun. Exoun mesa zele kai einai pio hpia. Den thimamai marka

ευχαριστω αλλα τα εχω δοκιμασει και δεν ειμαι ευχαριστημενη.δεν εψαχνα κατι τυπου τζελ ή σπρευ.

αγορασα ενα απο την γερμανια.η πωλητρια μου ειπε πως διαρκει 1-1,5 μηνα,ψεκαζει μονο του ανα τακτα χρονικα διαστηματα(ανα 20 λεπτα μου ειπε νομιζω) και ειναι ικανο να καλυψει δυνατες μυρωδιες(οδοντιατριλα εν προκειμενω)

το μονο αρνητικο ειναι η τιμη του ως τωρα...24€...:O

θα το δοκιμασω και θα σας πω..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και ελλαδα υπαρχουν αυτα..με χρονο(που ψεκαζουν) ανα διαστηματα..μαλιστα το χω δει και σε σουπερ μαρκετ..
Link to comment
Share on other sites

ναι,τα ξερω.μονο που μπορουν να καλυψουν ενα χωρο 15 τετραγωνικων...και δεν εχουν ουτε μεγαλη διαρκεια ουτε ευχαριστη μυρωδια:(
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
ναι,τα ξερω.μονο που μπορουν να καλυψουν ενα χωρο 15 τετραγωνικων...και δεν εχουν ουτε μεγαλη διαρκεια ουτε ευχαριστη μυρωδια:(
Αν πάρεις επαγγελματικού τύπου,κι όχι της πλάκας,

έχουν απίστευτη μυρωδιά.

Πχ εγώ παίρνω από Megasystems:http://www.megasystemsfactory.com/ ,δίνω 9 ευρώ το μήνα κι έρχονται και το αντικαθιστούν αυτοί και μένω ήσυχη.

Μια φορά το εξάμηνο αλλάζουν και την μπαταρία και όλα καλά!

Και έχουν τρομερή διάρκεια στο χώρο μου τουλάχιστον,που είναι γύρω στα 80 τετραγωνικά.

Link to comment
Share on other sites

valeria μου ευχαριστω πολυ.θα μπορουσες να μου δωσεις καποιες εξτρα πληροφοριες;;στο σαιτ που εδωσες δειχνει μεν πως εχουν υποκαταστημα στην θεσσαλονικη,αλλα δεν λεει ουτε διευθυνση ουτε τηλεφωνο.(πως θα τους βρω)

κατ αρχην θελω να σε ρωτησω ποσο μεγαλη ειναι η συσκευη.στο σαιτ λεει μεν πως ειναι κομψη,σε 3 χρωμματα και σε καλο design αλλα δεν αναφερει πουθενα αν ειναι μικρουλι ή τεραστιο.

επισης πουθενα δεν λεει ανα ποση ωρα ψεκαζει πχ,τι αρωματα εχει,που πρεπει να τοποθετηθει κτλ κτλ

ο χωρος του ιατρειου(που με αφορα κυριως) ειναι περιπου 30 τετραγωνικα...το καλυπτει μια συσκευη υποθετω..

 

θα ειμουν ευγνωμων αν βοηθουσες λιγακι.. :)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria

Λοιπόν πρώτα απ'όλα,στην κατηγορία Deopal Dispenser μπορείς να δεις τη συσκευή εμφανισιακά,το μέγεθος είναι εξαιρετικά βολικό,ούτε που θα σε ενοχλεί,συνήθως τοποθετείται κάπου ψηλά!Εμένα μου το τοποθέτησαν στον τοίχο.

Στην κατηγορία Αρώματα θα βρεις όλα τα διαθέσιμα αρώματα,αλλά να ξέρεις πως,έτσι κι αλλιώς,όταν θα επικοινωνήσεις μαζί τους για να κάνουν την εγκατάσταση,θα έχουν μαζί τους όλα τα αρώματα σε δείγματα,ώστε να διαλέξεις ποιο θέλεις.Προσωπικά,χρησιμοποιώ το Mango Delight,τρομερά δροσερό και ανάλαφρο!

Όσον αφορά το χρόνο ψεκασμού,στο ρυθμίζουν αυτοί ανάλογα με την έκταση του χώρου,τις ώρες λειτουργίας κλπ...

Στο μόνο που δεν μπορώ να βοηθήσω είναι το τηλέφωνο επικοινωνίας,υποθέτω φυσικά ότι με ένα τηλεφώνημα στα νούμερα που δίνει στην Επικοινωνία (2109959472-3) θα σου δώσουν τον σχετικό αριθμό.Ελπίζω να βοήθησα!:)

Link to comment
Share on other sites

ναι,ευχαριστω πολυ.

θα επικοινωνησω μαζι τους απο δευτερα

 

(υποθετω πως μπορω να αλλαζω αρωμα απο μηνα σε μηνα ε;;)

αααα και κατι αλλο!εστω οτι παιρνω απο αυτους για 2-3-4-5 μηνες.υπαρχει καποια δεσμευση οτι εφοσον εχω παρει το μηχανηματακι απο αυτους υποχρεουμαι να αγοραζω για 1-2 χρονια τα αναλωσιμα απο εκει;κατι παρομοιο ισχυει με τις μπουκαλες του νερου γιαυτο ρωταω.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
ναι,ευχαριστω πολυ.

θα επικοινωνησω μαζι τους απο δευτερα

 

(υποθετω πως μπορω να αλλαζω αρωμα απο μηνα σε μηνα ε;;)

αααα και κατι αλλο!εστω οτι παιρνω απο αυτους για 2-3-4-5 μηνες.υπαρχει καποια δεσμευση οτι εφοσον εχω παρει το μηχανηματακι απο αυτους υποχρεουμαι να αγοραζω για 1-2 χρονια τα αναλωσιμα απο εκει;κατι παρομοιο ισχυει με τις μπουκαλες του νερου γιαυτο ρωταω.

Φυσικά,μπορείς να αλλάζεις άρωμα όποτε θες,απλά τους το λες,και σου φέρνουν ξανά τα δείγματα.Εγώ έχω αλλάξει ήδη μια φορά,αλλά ξαναγύρισα στο αρχικό,καθώς θεώρησα ότι ταίριαξε στο χώρο περισσότερο.

Σωστά,στις φιάλες νερού όντως υπάρχει αυτός ο περιορισμός,που αναφέρεται όταν υπογράφεις το συμβόλαιο,το γνωρίζω γιατί έχω κι εγώ.

Δεν ισχύει όμως το ίδιο με τα αρώματα,ευτυχώς :p

Link to comment
Share on other sites

με μια προχειρη αναγνωση:

 

Το Test&Vote δεσμεύεται έναντι κάθε συμμετέχοντα ότι θα διασφαλίσει κατά το μεγαλύτερο δυνατό βαθμό το απόρρητο και έτσι θα διαφυλάσσει την ανωνυμία του κάθε online συμμετέχοντα

 

Σε ανταμοιβή για την συμμετοχή σε κάθε ερωτηματολόγιο, έρευνα ή δοκιμή για το πάνελ του Test&Vote Panel, ο συμμετέχων θα συγκεντρώνει μη μεταβιβάσιμους βαθμούς, οι οποίοι θα μετατρέπονται σε δωροεπιταγές online καταστημάτων. Ο συμμετέχων δύναται, επίσης, να λάβει μέρος σε διαγωνισμούς και να κερδίσει έπαθλα ή δωροεπιταγές

 

Το Test&Vote θα ελέγχει τακτικά τη συνοχή των απαντήσεων των συμμετεχόντων στα ερωτηματολόγια, τις έρευνες και τις δοκιμές, έτσι ώστε να διασφαλίζεται η εγκυρότητα και ποιότητά τους. Στην περίπτωση δηλαδή ανακριβών ή ασυνάρτητων απαντήσεων από τον συμμετέχοντα, ή σε περίπτωση που οι χρόνοι απαντήσεως κριθούν ύποπτοι (αν οι χρόνοι απαντήσεως θεωρηθούν πολύ σύντομοι ή μεγάλης διάρκειας), τοTest&Vote μπορεί αυτόματα να καταγγείλει αυτή τη σύμβαση.

 

γενικοτερα αυτο που εχω να πω ειναι αν καποιος αποφασισει να ασκησει αυτο το "επαγγελμα" να προσεχει πολυ...και να μην επεκταθει ποτε σε δοκιμες προιοντων..ας μεινει στα ερωτηματολογια!:!:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και για να κερδίσεις στην κλήρωση πρέπει να είσαι παααααααααααρα πολύ τυχερός καθώς δεν γίνεται κλήρωση μόνο στα μέλη από την Ελλάδα αλλά απ'όλο τον κόσμο!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...