Jump to content

Η Στιγμή της Αλήθειας (Αnt1)


fishfemale
 Κοινοποίηση

Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";  

119 members have voted

  1. 1. Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";

    • Δεν χάνω επεισόδιο
      25
    • Μερικές φορές
      44
    • Με αφήνει αδιάφορο
      24
    • Δεν θέλω να την δω καθόλου
      26


Recommended Posts

σε αυτό το παιχνίδι θα ήθελα η παρουσιάστρια να καλέσει τον Μπουλούκο... να του κάνουν μερικές ερωτήσεις όχι στημένες όμως...και γενικά όλους τους πολιτικούς...θα είχε πολύ γέλιο:D

 

ναι και αυτα που λες θα ειχαν ενδιαφερον αλλα και κανα δημοσιογραφο να καλουσαν δεν θα ηταν ασχημα....

για φαντασου.....

Τρεμη-Καμπουρακης-Χιος-Θεμος-Χατζηνικολαου-Τριανταφυλοπουλος.......

ενδιαφερον ε?δεν μπορεις να πεις....?

αλλα μαλλον μονο στα ονειρα μας ενα τετοιο επεισοδιο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

PS: Του χρόνου θέλω (επιτέλους!) ριάλιτι τη ζωή του Φλωρινιώτη!! :p

;)

Γουστάρω με τρέλα και κορδέλα...! Τρελά "νούμερα" και νούμερα...! Της Ιεροδούλου το κάγκελο έχει να γίνει...:p:p ;);)

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

σε αυτό το παιχνίδι θα ήθελα η παρουσιάστρια να καλέσει τον Μπουλούκο... να του κάνουν μερικές ερωτήσεις όχι στημένες όμως...και γενικά όλους τους πολιτικούς...θα είχε πολύ γέλιο:D

:lol:
Link to comment
Share on other sites

σε αυτό το παιχνίδι θα ήθελα η παρουσιάστρια να καλέσει τον Μπουλούκο... να του κάνουν μερικές ερωτήσεις όχι στημένες όμως...και γενικά όλους τους πολιτικούς...θα είχε πολύ γέλιο:D

 

Κάπου άκουσα ότι θα κάνουν ένα εορταστικό επεισόδιο με δημόσια πρόσωπα:p

Link to comment
Share on other sites

Κάπου άκουσα ότι θα κάνουν ένα εορταστικό επεισόδιο με δημόσια πρόσωπα:p

 

Ναι,στα εορταστικά επεισόδια!

Το ανέφερα λίγο πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Το πολυ την κυριακη παιδια ηταν show .Ειχε χιλιαδες πραγματα πλυν της κλαρας που λετε και ξαναλετε..Ειχε ταξιδια που εστελνε τους παιχτες σε ολο τον κοσμο για μια βδομαδα..Που σε πολλους θα αρεσε αυτο ..Ειχε παιχνιδια, ζωντανες συνδεσεις,εδινε ενα αμαξι καθε φορα..και ενταξει αυτο με την χαριτωμενη αγελαδιτσα ηταν ενα χαζο αστειο εμπνευσεως Αρναουτογλου το τελευταιο 5λεπτο..χαζο,παιδιαστικο,ηλιθιο αλλα οχι και trash..:blink::blink:

 

Αυτο με το συγκεκριμενο ριαλιτοπαιχνιδο δεν καταλαβαινω που γελατε οπως λετε..Δεν ειναι αστειο ..Ειναι απλα η αναγκη για κουτσομπολιο και για κλειδαροτρυπα που ικανοποιειται με τον πιο ωμο τροπο..Με ερωτησεις τυπου εισαι ξενερωτος στο κρεβατι;Σκεφρεσαι αλλον απο τον ερωτικο σου συντροφο εκεινη την ωρα;σου αρεσει ερωιτικα η αδερφη σου;...Κουτσομπολιο,trash ειναι ..Απλα ειναι χιλιαδες φορες πιο βαρυ απο τις Τατιανας η τις Λαμπιρη..Αρα οχι δεν ειναι απλα μια trash εκπομπη..Ειναι το χειροτερο ξεκατινιασμα που μπορει να τυχει..Γιατι δεν εχουν αφησει και κατι να μην το ρωτησουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,στα εορταστικά επεισόδια!

Το ανέφερα λίγο πιο πάνω.

 

Πότε θα παιχτούν τα εορταστικά επεισόδια??Τα Χριστούγεννα??:worry::cool:

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα παιχτούν τα εορταστικά επεισόδια??Τα Χριστούγεννα??:worry::cool:

 

Τις μέρες των γιορτών για Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά!

Εσένα σου έρχονται στο μυαλό κάποιες άλλες μέρες όταν ακούς για εορταστικά επεισόδια?

Link to comment
Share on other sites

για μενα προσωπικα ειναι η πιο αθλια εκπομπη που εχω δει εως τωρα!θα μου πεις τα θενε και αυτοι που πανε εκει συνφωνω ομως τετοιο επιπεδο ελεος ρε παιδια!και μετα μου λες πως να παει καλα ο ΑΝΤ1 εμ με τετοιες μπουρδες πως να παει?:X
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς εγώ πλέον δεν βλέπω ελληνική τηλεόραση με εξαίρεση ίσως τον ΣΚΑΪ και 2-3 σοβαρές εκπομπές.

Εχθές κάθησα και είδα τη συγκεκριμένη εκπομπή και μου δημιουργήθηκαν απορίες.

1) μήπως είναι φτιαχτά όλα αυτά που βλέπουμε στην εκπομπή;

2) Πως ξέρουν ότι αυτό που απαντάει ο παίκτης είναι αλήθεια ή ψέμα(σε περίπτωση που δεν είναι φτιαχτή η όλη φάση)

3) πες ότι με κάποιο τρόπο το ξέρουν, οκ. τι μπορεί να σταματήσει τον παίκτη από το να κερδίσει 200.000;

4) που βρίσκεται η δυσκολία του παιχνιδιού; αφού είτε αλήθεια απαντήσεις είτε ψέμα, ο κόσμος στο τέλος θα μάθει την αλήθεια.

 

ΥΓ. Η παρουσιάστρια πολύ σπαστική.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται έρευνα πριν παίξει κάποιος παίκτης στο παιχνίδι αυτό. Τον περνάνε από διάφορα τεστς, πάντα όλα αυτά με τη συναίνεσή του.

 

Εννοείται ότι αν δεν έχει ίντριγκα, σεξ και «ανωμαλίες» μέσα η ιστορία τότε ο παίκτης ΔΕΝ πρόκειται να λάβει μέρος. Αν δηλαδή πέσουν σε κάποιον που δεν έχει μυστικά που δεν έχει τσακωθεί με οικογένεια, που είναι αγαπητός σε όλους, ε εννοείται ότι τέτοιος παίκτης ΔΕΝ πρόκειται ΠΟΤΕ να λάβει μέρος στο παιχνίδι. Μην απορείτε για τις στοχευμένες ερωτήσεις λοιπόν. Είναι αποτέλεσμα πολλών και διάφορων τεστ προσωπικότητας. Και όπως είπα αν δεν έχει ενδιαφέρον η ζωή κάποιου απλά δεν θα παίξει ποτέ.

Καταρχάς εγώ πλέον δεν βλέπω ελληνική τηλεόραση με εξαίρεση ίσως τον ΣΚΑΪ και 2-3 σοβαρές εκπομπές.

Εχθές κάθησα και είδα τη συγκεκριμένη εκπομπή και μου δημιουργήθηκαν απορίες.

1) μήπως είναι φτιαχτά όλα αυτά που βλέπουμε στην εκπομπή;

2) Πως ξέρουν ότι αυτό που απαντάει ο παίκτης είναι αλήθεια ή ψέμα(σε περίπτωση που δεν είναι φτιαχτή η όλη φάση)

3) πες ότι με κάποιο τρόπο το ξέρουν, οκ. τι μπορεί να σταματήσει τον παίκτη από το να κερδίσει 200.000;

4) που βρίσκεται η δυσκολία του παιχνιδιού; αφού είτε αλήθεια απαντήσεις είτε ψέμα, ο κόσμος στο τέλος θα μάθει την αλήθεια.

 

ΥΓ. Η παρουσιάστρια πολύ σπαστική.

Φίλε noone, φαν της κουλτούρας, εκτός από ΣΚΑΙ βλέπεις και «Κυριακή στο χωριό», Πάνο Μυλωνά και Μπακογιαννόπουλο; :p :D

 

Νισάφι μ'αυτό το ΣΚΑΙ πια. Το είδαμε κι αυτό με τα στημένα πορνοντοκιμαντέρ με τις διάσημες πορνοστάρ που το παίζουν Μουλέν Ρουζ. Μάθατε τώρα πολλοί: «Εγώ δεν βλέπω τηλεόραση, βλέπω μόνο ΣΚΑΙ»...

Link to comment
Share on other sites

Kαλυτερα ντοκυμαντερ με σεξ η και ταινια σεξ μετα τις 12 την νυχτα παρα κλειδαροτρυπα..Ενιλικοι ειμαστε δεν καταλαβα που ειναι τοσο κακο..
Link to comment
Share on other sites

Mε τι στο καλό τεστ προκύπτει ότι κάποιος είναι ξενέρωτος στο κρεβάτι? :what: Υπάρχει πιο άκυρη ερώτηση?:wacko: Ήμαρτον! Αν βέβαια υπάρχει οι fans του ''παιχνιδιού(?)'' μπορούν να την καταθέσουν.:lol:
Link to comment
Share on other sites

για μενα προσωπικα ειναι η πιο αθλια εκπομπη που εχω δει εως τωρα!θα μου πεις τα θενε και αυτοι που πανε εκει συνφωνω ομως τετοιο επιπεδο ελεος ρε παιδια!και μετα μου λες πως να παει καλα ο ΑΝΤ1 εμ με τετοιες μπουρδες πως να παει?:X

 

εχεις δικαιο αλλα εσκισε σε τηλεθεαση η στιγμη τις αληθειας

ANT1

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ

26,3

 

ALPHA

ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΧΩΜΑΤΑ

18,9

 

MEGA

EXTREME MAKEOVER

17,2

 

εμαθα πως βγαινουν οι ερωτ.

ο καθε παικτις που παιρνει τηλ λεει την ιστορια του και ο αρχ βγαζει τις ερωτ.

μερικες ερωτησεις ειναι στανταρ αλλα μπαινουν και αυτες που θα κρινει ο αρχ. απο την ιστορια που θα ακουσει τα ειπε και η ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ χθες στον ΘΕΜΟ ολα9+

Link to comment
Share on other sites

εμαθα πως βγαινουν οι ερωτ.

ο καθε παικτις που παιρνει τηλ λεει την ιστορια του και ο αρχ βγαζει τις ερωτ.

μερικες ερωτησεις ειναι στανταρ αλλα μπαινουν και αυτες που θα κρινει ο αρχ. απο την ιστορια που θα ακουσει τα ειπε και η ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ χθες στον ΘΕΜΟ ολα9+

 

Από τη στιγμή που ο ίδιος λέει την ιστορία του, δεν είναι παράλογο να πει ψέματα μετά και να χάσει?:blink:

Κι αν είναι κάποια ερώτηση όπως 'θεωρείς φυσιολογικο ένας άντρας να έχει τατουάζ το όνομα της αδερφής του?' πάει κι έρχεται..ασαφής ερώτηση, δεν έχει στάνταρ απάντηση.

Αλλά 'έχεις πει ποτέ ψέματα ότι έχεις πάρει το πτυχίο σου?' πώς στην ευχή θα το ρώταγαν αυτό αν δεν το είχε πει η ίδια..κι αν το είχε πει δεν ήξερε ότι θα έχανε αν έλεγε άλλα μετά?

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται έρευνα πριν παίξει κάποιος παίκτης στο παιχνίδι αυτό. Τον περνάνε από διάφορα τεστς, πάντα όλα αυτά με τη συναίνεσή του.

 

Εννοείται ότι αν δεν έχει ίντριγκα, σεξ και «ανωμαλίες» μέσα η ιστορία τότε ο παίκτης ΔΕΝ πρόκειται να λάβει μέρος. Αν δηλαδή πέσουν σε κάποιον που δεν έχει μυστικά που δεν έχει τσακωθεί με οικογένεια, που είναι αγαπητός σε όλους, ε εννοείται ότι τέτοιος παίκτης ΔΕΝ πρόκειται ΠΟΤΕ να λάβει μέρος στο παιχνίδι. Μην απορείτε για τις στοχευμένες ερωτήσεις λοιπόν. Είναι αποτέλεσμα πολλών και διάφορων τεστ προσωπικότητας. Και όπως είπα αν δεν έχει ενδιαφέρον η ζωή κάποιου απλά δεν θα παίξει ποτέ.

 

Φίλε noone, φαν της κουλτούρας, εκτός από ΣΚΑΙ βλέπεις και «Κυριακή στο χωριό», Πάνο Μυλωνά και Μπακογιαννόπουλο; :p :D

 

Νισάφι μ'αυτό το ΣΚΑΙ πια. Το είδαμε κι αυτό με τα στημένα πορνοντοκιμαντέρ με τις διάσημες πορνοστάρ που το παίζουν Μουλέν Ρουζ. Μάθατε τώρα πολλοί: «Εγώ δεν βλέπω τηλεόραση, βλέπω μόνο ΣΚΑΙ»...

Γιατί έχεις κάποιο πρόβλημα με το τι βλέπω εγώ; Άσε τις ειρωνίες για αλλού.

Αν δεν είχες σκοπό να μου απαντήσεις στις ερωτήσεις μου να μην έκανες quote το post μου ούτε να μην αναφερόσουν σε μένα με αυτόν τον τρόπο.

Επίβαλέ μας να βλέπουμε X-Factor, Μικρούτσικο, Λαμπίρη και όλοι μποϋκοτάζ στον σκάι. ΕΛΕΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Kαναν και αυτοι οι κακομοιροι στον αντεννα ενα 26 φετος και καναν παρτυ..Σκιζει,σκιζει ..Αν σκιζει με το 26 τα 30ρια που κανουν καποια σειριαλ και τα 40 και πενηνταρια των Λακηδων και του μπεζου τι ειναι;:lol::lol:Πω,πω πρεπει να ποναει πολυ..Εχουν να δουν πετυχημενη σειρα ποσα χρονια;:lol::lol:Φετος η πιο πετυχημενη σειρα κανει 22 με 21 ..και ακομη δεν τελειωσε η χρονια να δουμε .μπορει να πεσει..
Link to comment
Share on other sites

Mε τι στο καλό τεστ προκύπτει ότι κάποιος είναι ξενέρωτος στο κρεβάτι? :what: Υπάρχει πιο άκυρη ερώτηση?:wacko: Ήμαρτον!

 

Με τον λεγόμενο ανιχνευτή/ορό της αλήθειας δεν αποδεικνύεται αν κάποιος είναι ξενέρωτος ή όχι αλλά αν το πιστεύει αυτό.

Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι εννοώ!

Link to comment
Share on other sites

Kαναν και αυτοι οι κακομοιροι στον αντεννα ενα 26 φετος και καναν παρτυ..Σκιζει,σκιζει ..Αν σκιζει με το 26 τα 30ρια που κανουν καποια σειριαλ και τα 40 και πενηνταρια των Λακηδων και του μπεζου τι ειναι;:lol::lol:Πω,πω πρεπει να ποναει πολυ..Εχουν να δουν πετυχημενη σειρα ποσα χρονια;:lol::lol:Φετος η πιο πετυχημενη σειρα κανει 22 με 21 ..και ακομη δεν τελειωσε η χρονια να δουμε .μπορει να πεσει..

 

καλα και εσυ αυτα δεν τα λεει ετσι ο κοσμος θα πλακωσουν παλι οπως πριν λιγο καιρο τα παπαγαλακια του αντ1 και δεν θα ξερουμε που να κρυφτουμε....:lol::p

Link to comment
Share on other sites

Με τον λεγόμενο ανιχνευτή/ορό της αλήθειας δεν αποδεικνύεται αν κάποιος είναι ξενέρωτος ή όχι αλλά αν το πιστεύει αυτό.

Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι εννοώ!

 

Ναι αν ήταν έτσι η ερώτηση μια διαφορά υπάρχει.:p Ανιχνευτής αλήθειας?Παίζει τέτοιο πράγμα?:ninja: Τότε εδώ μιλάμε για υπερπαραγωγή!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που ο ίδιος λέει την ιστορία του, δεν είναι παράλογο να πει ψέματα μετά και να χάσει?:blink:

Κι αν είναι κάποια ερώτηση όπως 'θεωρείς φυσιολογικο ένας άντρας να έχει τατουάζ το όνομα της αδερφής του?' πάει κι έρχεται..ασαφής ερώτηση, δεν έχει στάνταρ απάντηση.

Αλλά 'έχεις πει ποτέ ψέματα ότι έχεις πάρει το πτυχίο σου?' πώς στην ευχή θα το ρώταγαν αυτό αν δεν το είχε πει η ίδια..κι αν το είχε πει δεν ήξερε ότι θα έχανε αν έλεγε άλλα μετά?

Ουσιαστικά δεν επιβραβεύουν αν λες την αλήθεια, αλλά αν έχεις τη δύναμη να την πεις μπροστά σε όλο τον κόσμο.

Δηλαδή αυτός που "offline" θα παραδεχτεί πως έχει κάνει κάτι, δε θα θεωρηθεί χαζός, αλλά "κότα" αν το αρνηθεί δημόσια μετέπειτα, γι' αυτό και δε θα πάρει τα χρήματα.

Εγώ έτσι το καταλαβαίνω τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Τις μέρες των γιορτών για Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά!

Εσένα σου έρχονται στο μυαλό κάποιες άλλες μέρες όταν ακούς για εορταστικά επεισόδια?

 

καλο!!!! :up::up:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

 

Έμμεσα και εσύ συμφωνείς ότι αυτά γίνονται και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό, απλά διαφωνείς με το να βγαίνουν προς τα έξω.

 

Δηλαδή αυτό που λέμε στο σπίτι (και όχι μόνο...) ...άνες και έξω οσίες παρθένες. :cool:

 

oxi.μπερδευεις δυο πραγματα : αλλο το ειμαι ...τανα και το παιζω παρθενοπιπιτσα και αλλο ειμαι εντελως χυμα και τα λεω ολα για τα λεφτα

σιγουρα υπαρχουν και αντρες και γυναικες με εντονη ερωτικη ζωη.επειδη ομως μαλλον το θεμα του σεξ σε μπερδευει να στο πω με αλλο πραδειγμα.

εστω οτι η κοπελα ηταν κλεπτομανης.

θα το παραδεχοταν στον φιλο της σε μια εκπομπη μονο και μονο για να κερδισει λεφτα!οχι για να του πει ενα μυστικο,οχι για να φυγει απο πανω της,οχι για να ζητησει βοηθεια,αλλα για να παρει λεφτα(να δεις που τελικα θα ειναι και φιλαργυρη)

το ερωτημα το δικο μου δεν ηταν "ποσο ηθικοι ειναι οι παικτες που πανε".αλλωστε ενα παιχνιδι με παικτη που δεν εχει κανει ερωτικα σκανδαλα,δεν εχει πιπερατη ζωη,ποιος θα το εβλεπε?

το ερωτημα μου ηταν "για ποσα λεφτα ειναι ετοιμος καποιος να ξεπουλησει και την ψυχη του?"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το ερωτημα μου ηταν "για ποσα λεφτα ειναι ετοιμος καποιος να ξεπουλησει και την ψυχη του?"

 

Το ξεπούλημα είναι κι αυτό σχετική έννοια. Παράδειγμα...για μένα το να κοιμάσαι με τον προϊστάμενο για να πάρεις αύξηση είναι ξεπούλημα...ξέρω όμως και άλλες που το θεωρούν 'μέρος της δουλειάς'. Θέλω να πω ότι το παν είναι τι όρια βάζει ο καθένας από μας..κάτι που για μένα είναι ασήμαντο, για σένα μπορεί να είναι σημαντικό. Αυτή η κοπέλα που δεν είχε πρόβλημα να βγει να μιλήσει για τη ζωή της για να κερδίσει κάποια χρήματα, ίσως έχει άλλα κολλήματα που εγώ που δε θα πήγαινα σ'αυτό το παιχνίδι, δεν τα έχω. Κι επίσης δε μπορούμε να ξέρουμε τι προβλήματα έχει ο καθένας που πάει και πόσο έχει ανάγκη τα λεφτά γι'αυτό ας μην τους κρίνουμε/κατακρίνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το ξεπούλημα είναι κι αυτό σχετική έννοια. Παράδειγμα...για μένα το να κοιμάσαι με τον προϊστάμενο για να πάρεις αύξηση είναι ξεπούλημα...ξέρω όμως και άλλες που το θεωρούν 'μέρος της δουλειάς'. Θέλω να πω ότι το παν είναι τι όρια βάζει ο καθένας από μας..κάτι που για μένα είναι ασήμαντο, για σένα μπορεί να είναι σημαντικό. Αυτή η κοπέλα που δεν είχε πρόβλημα να βγει να μιλήσει για τη ζωή της για να κερδίσει κάποια χρήματα, ίσως έχει άλλα κολλήματα που εγώ που δε θα πήγαινα σ'αυτό το παιχνίδι, δεν τα έχω. Κι επίσης δε μπορούμε να ξέρουμε τι προβλήματα έχει ο καθένας που πάει και πόσο έχει ανάγκη τα λεφτά γι'αυτό ας μην τους κρίνουμε/κατακρίνουμε.

 

Υπάρχει η υποκειμενική θεώρηση των πραγμάτων, υπάρχει και η αντικειμενική. Είναι αφελές να τα ισοπεδώνουμε όλα, δεν νομίζεις; Στο παράδειγμα που έφερες για αυτήν που θα πήγαινε με το αφεντικό για να πάρει προαγωγή ή/και αύξηση, η πράξη αυτή δε νομίζω ότι θα χαρακτηρίζονταν ως "μέρος της δουλειάς" παρά μόνο από άτομα που τα θεωρούν όλα ευκαιρίες και δε διστάζουν να αφήσουν στην άκρη και ηθικές αξίες και τα πάντα. Α, μην το ξεχάσω, χίλια συγγνώμη που αναφέρομαι στη λέξη "ηθική" και παράγωγά της. Ξέρω ότι ορισμένοι παθαίνουν αλλεργία και μόνο στο άκουσμά της (ή μάλλον καλύτερα στην ανάγνωσή της). :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...