Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οσο παμε και γινομαστε περισσοτεροι...

το πηρα χθες και απλα μπορω να πω οτι σκιζει και οποιος το σκεφτεται να το παρει και δεν θα το μεταωιωσει.

θελω να μου πειτε πως αποθηκευω ενα τραγουδι ,βιντεο,εικονα το στελνω απο αλλο κινητο και μετα δεν βρισκω την αποθηκευση για να το αποθηκευσω στην καρτα μνημης για να παιζουν με τα υπολοιπα;

ευχαριστω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια δειτε την σελιδα πρωτα εδω

 

http://m6n.ebay.de/?_from=R40&_npmv=3&_trksid=m38&_nkw=V98&_nd1=See-All-Categories

 

βγαλτε τα σιμπερασματα σας και μετα δειτε αυτον ειναι πιστευω ο πιο σιγουρος

 

http://cgi.ebay.de/TV-Handy-V98-Dual-Sim-FM-Radio-Allround-Mobile-Neu_W0QQitemZ220233714899QQcmdZViewItem?hash=item220233714899&_trkparms=72%3A445%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14

 

και οπως ειδα εχει ποθλισει ενα με 150 ευρο και ειδε οτι περπαταει και το εβαλε τωρα 199 αλλα με προσφορα που μπορεις να του κανεις απο κατω αρα του κναετε μια πρωτη προσφορα 151 ευρο αν την δεχτει θα σας βγει ι αγορα με τα ταχιδρομικα γθρω στα 175 το πολι εγς παντως απο ηονγ κονγ δεν θα επερνα το ρισκο ειναι μεγαλο

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος που επέλεξες, δεν είναι μόνο ο ακριβώτερες, είναι και ο λιγότερο ασφαλής, αφού δε δέχεται PayPall ....

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ο καθενας μεγαλο παιδι ειναι και κρινη απο μονος του προς θεου δεν επιρεαζω κανενανννννννννννννννν απλα καταθετω λινκ
Link to comment
Share on other sites

και μια εμπιρεια μου σχετικα με κινα κορεα κτλπ .πουλαω κατα καιρους κινητα στο ebay μια μερα μου ηρθε ενα mail apo ena kineziko seite poz ithele na sinergastoume ε μπηκα εγω στην σελιδα του και με μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι τοτε το Nokia N95 που εγω το αγορασα στην γερμανια 500 ευρο αυτος το ειχε στη σελιδα του με 185 ευρο εμεινα αφονος φισικα μου περασε ι ιδεα να δοκιμασω να παραγειλω αλλα παλι φοβηθηκα τα σχολια δικα σας καπου την εχω την σελιδα αυτη σε ααλλο σκληρο εαν την βρω θα την βαλω
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρει να μου απαντήσει κανείς στην ερώτηση που έκανα παραπάνω για τον κίνδυνο να εκτελωνιστεί μια .... μαζική παραγγελία ?

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρει να μου απαντήσει κανείς στην ερώτηση που έκανα παραπάνω για τον κίνδυνο να εκτελωνιστεί μια .... μαζική παραγγελία ?

 

to poli mexri 3 kommatia file. meta apo kei plironeis kai den ksero oute poso dineis oute tpt allo

Link to comment
Share on other sites

OK. Σ' ευχαριστώ φίλε μου.

 

Προφανώς έχεις φέρει 3, με EMS και δεν πλήρωσες τελωνεία. θα κάνω το ίδιο. θα σπάσω τν παραγγελία μου ανά 3 τεμάχια και ... καλή μου επιτυχία.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θα μου πειτε τελικα πως αποθηκευω ενα τραγουδι;

 

Πιανει καλα τα καναλια το τηλεφωνο? Πόσο καναλια πιανεις? Δεν ξερω πως αποθηκευεις τραγουδι.:)

Link to comment
Share on other sites

Πιανει καλα τα καναλια το τηλεφωνο? Πόσο καναλια πιανεις? Δεν ξερω πως αποθηκευεις τραγουδι.:)

 

αναλογως που εισαι εμενα πιανει πολυ καλα

αλλα εχω ενα προβλημα τωρα κανω την πρωτη φορτιση και οταν το συνδεω για να φορτισει μετα απο 3 λεπτα λεει ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ.

γιατι τι φταει πειτε μου γιατι ειναι επειγον

ευχαριστω και περιμεω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πιανει καλα τα καναλια το τηλεφωνο? Πόσο καναλια πιανεις? Δεν ξερω πως αποθηκευεις τραγουδι.:)

sthn athina pianei ola ta kanalia kai ta apothikeuei ola oxi ta prota 20 opos alla kinhta p.x n99i

Link to comment
Share on other sites

επισης κατι ακομα πολυ ρωτατε αν παιρνει αρχεια mp3 ως ηχο κλησης. βεβαιως και περνει. πηγαινετε στο τραγουδι που θελετε πατατε επιλογες(προαιρεση)--->προωθηση--->σε προφιλ χρηστη. μετα πηγαινετε στο προφιλ και θα το βρειτε μεσα στην λιστα του το τσεκαρετε και τελος.....:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

αναλογως που εισαι εμενα πιανει πολυ καλα

αλλα εχω ενα προβλημα τωρα κανω την πρωτη φορτιση και οταν το συνδεω για να φορτισει μετα απο 3 λεπτα λεει ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ.

γιατι τι φταει πειτε μου γιατι ειναι επειγον

ευχαριστω και περιμεω

 

kai se emena to ekane file.mallon imaste atixoi pesame se xalasmenous.eytixos pou kanei apo to HTC cruise mou.stin xiroteri pare enen gia HTC.pali kala na les

Link to comment
Share on other sites

kai se emena to ekane file.mallon imaste atixoi pesame se xalasmenous.eytixos pou kanei apo to HTC cruise mou.stin xiroteri pare enen gia HTC.pali kala na les

 

 

οχι δεν επεσα σε χαλασμενο

επειδη ειμαι αγαρμπος την πρωτη φορα που εβαλα τον φορτιστη το εβαλα αναποδα και απο τα 4-5 που εχει ο φορτιστης μεσα στραβωσε το ενα ευτυχως που εχω ενα Mio gps με τον ιδιο φορτιστη και δουλευει οκ μεχρι να παρω ενα καλωδιο τετοιο που κανει 2-3 ευρο

οσο για τον φιλο μας που ζηταει στειλε πμ στον drouli εχει νομιζω βασικα.θα τα βρεις με καλυτερα ελληνικα

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

An thelisw na agorasw twra to sygkekrimeno kinhto,poy tha to vrw kai se poia timh akrivws ???

 

Προσπάθησε είτε στο e-bay (αναζήτηση V98 by ems, πιάνει) είτε στον φίλο droulis (αλλά το κινητό θα έχει καλύτερα Ελληνικά απο ότι του e-bay!

:respect:).

Συστήνω Κινητό με Ελληνικά (υπάρχουν στις προηγούμενες σελίδες links με αρκετά site με παρόμοια κινητά)...

 

:ninja:

Παιδιά μετά απο όλες τις παρατηρήσεις και σχόλια σας, ζήλεψα και έκανα παραγγελία κι εγώ το V98...

Ελπίζω να έρθει σύντομα (απο κίνα me EMS, ελπίζω χωρίς να το τελων-ίσουν

:X)...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

ειχα παρει το wnd dual και το εδωσα γιατι δεν εγραφε sms στα ελληνικα, αλλα αυτοειναι super και σκεφτομαι να το παρω και εγω.. Ευχαριστω παιδια...
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΗΡΘΕ! ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ V98 ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.

1. ΜΕ EMS ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

2. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ BLUETOOTH. ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ERICSSON ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΠΛΟ ΑΡΧΕΙΟ.

3. ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100Κ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΧΡΙ ΑΝΑΛΥΣΗ 800Χ600 ΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

4. TV ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ

5. ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΜΕΤΡΙΟ.

*ΦΙΛΕ DROULI, ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΚΑΝΕΙΣ ΦΟΡΜΑΤ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ? ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΤΕΙ?

6. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΗΣΗΣ. ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΜΕ 30 ΜΠΡΟΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ +, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ

7. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΤΟ BLUETOOTH Ο ΗΧΟΣ ΚΛΗΣΗΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ BLUETOOTH.ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ.

7. ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ MEDIA MARKT MAYRH DERMATINH ΘΗΚΗ SAMSONITE ΓΙΑ ΤΝ ΖΩΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ (19€)

 

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ, ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟ 120€ ΑΞΙΖΕΙ . ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΟΥ. ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΨΗΣΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ!!!

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΜΟΥ? ΛΥΣΕΙΣ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΛΠ? ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 3 ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΖΙ? ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...