Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε hydro για κάνε μια ερώτηση στον συνάδελφό σου τι ακριβώς είναι αυτό;;;;:ninja:

Την έχει Ελληνας;

Το τοπίο πίσω μου κάνει για Μουδανιά αλλά ο καιρός φαίνεται πολύ ....καλοκαιρινός!!!!:lol:

 

χμμμ τι να σου πω εκει μενει λογω μεταθεσης η φωτο παρθηκε πριν 2.5μηνες (ετσι λεει)τωρα τι και πως μονο αυτος ξερει:rolleyes: ο τυπας εχει εταιρεια απο το σπιτι του με ειδη καθαρισμου καραβιων και κτηριων...:blink:

Link to comment
Share on other sites

mclaren f1 omg!

 

και να σκεφτεις οτι καποτε καποιος ειχε ρωτησει αν υπηρχε mclaren στην ελλαδα και εμεις τον πηραμε στο ψιλο!:X

Link to comment
Share on other sites

και να σκεφτεις οτι καποτε καποιος ειχε ρωτησει αν υπηρχε mclaren στην ελλαδα και εμεις τον πηραμε στο ψιλο!:X

 

Η βλάστηση,ο περιβάλων χώρος καθώς και το SUV που φαίνεται στο βάθος (μάλλον αμερικάνικο) με κάνουν να πιστεύω ότι η φωτογραφία είναι εκτός Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Η βλάστηση,ο περιβάλων χώρος καθώς και το SUV που φαίνεται στο βάθος (μάλλον αμερικάνικο) με κάνουν να πιστεύω ότι η φωτογραφία είναι εκτός Ελλάδος

 

και εγω αυτο ελεγα αλλα κανε ενα zoom και κοιτα την πινακιδα...:shifty: :p

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο ελεγα αλλα κανε ενα zoom και κοιτα την πινακιδα...:shifty: :p

 

Η ανάλυση είναι πολύ χαμηλή και δεν μπορώ να διαπιστώσω κάτι.Αρκούμαι τότε στην μαρτυρία σου πέρι της πινακίδας.

Είμαι λοιπόν ιδιαίτερα χαρούμενος για το γεγονός.Απορώ όμως πως δεν μαθεύτηκε στην περιοχή.Κανείς δεν την έχει πετύχει.

Link to comment
Share on other sites

Kατι ακουστηκε για Φεσσα για την Mclaren γιατι ειναι πολυ μερακλης και εχει τρελη συλλογη απο supercar...Βεβαια απλα ακουστηκε τπτ παραπανω...
Link to comment
Share on other sites

Η ανάλυση είναι πολύ χαμηλή και δεν μπορώ να διαπιστώσω κάτι.Αρκούμαι τότε στην μαρτυρία σου πέρι της πινακίδας.

Είμαι λοιπόν ιδιαίτερα χαρούμενος για το γεγονός.Απορώ όμως πως δεν μαθεύτηκε στην περιοχή.Κανείς δεν την έχει πετύχει.

 

δεν μπορω να σου πω τιποτα διοτι δεν ξερω κιολας μια φορα ανα 3 εβδομαδες τα λεμε οποτε θα περιμενω μπας και μου στειλει τιποτα αλλο να δουμε τι και πως :) :D

παντως αυτος ειναι ελληνας αυτο ειναι το μονο σιγουρο (αλλα με μπλουζα φερραρι και εχει mclaren χμμμ ιεροσυλια?:p )

Link to comment
Share on other sites

Kατι ακουστηκε για Φεσσα για την Mclaren γιατι ειναι πολυ μερακλης και εχει τρελη συλλογη απο supercar...Βεβαια απλα ακουστηκε τπτ παραπανω...

 

 

Τον γνωρίζω καλά ,έχω δεί την συλλογή του (εκατοντάδες αυτοκίνητα ROLLS,BENTLEY,FERRARI,PACKARD κτλ) .Εάν έχει φέρει Mclaren θα το μάθω σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα - Z4 Coupe 3.0, στη Βουλιαγμενης (Γλυφαδα), ασημι χρωμα.

 

Να πω την πικρη μου αληθεια, δεν εντυπωσιαστικα...:(

Link to comment
Share on other sites

Χθες το μεσημερακι,Maserati quattroporte εξω απο το μεγαρο μουσικης.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα - Z4 Coupe 3.0, στη Βουλιαγμενης (Γλυφαδα), ασημι χρωμα.

 

Να πω την πικρη μου αληθεια, δεν εντυπωσιαστικα...:(

 

egine supercar i z4?

wow! den to ksera!

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην ειναι supercar αλλα ειναι BMW....οσοι καταλαβαν καταλαβαν

 

Αυτό δε λέει κάτι.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

egine supercar i z4?

wow! den to ksera!

 

Διαβασε καλα τον τιτλο του Thread και εαν δεν καταλαβεις, ελα να τα ξαναπουμε...:heat:

Link to comment
Share on other sites

re paidia anti na haliomaste giati den vazoume ena timologiako orio gia ta autokinita pou leme. gia paradeigma pano apo 80.000 euro? ti lete?

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

ε ναι τωρα να λεμε οτι ειδαμε z4 και να το λεμε εδω ειναι τουλαχιστον ανυπαρκτο μπροστα σε αυτα που εχουμε δει εδω μεσα

 

Διαβασες τι ακριβως εγραψα ?

Ζ4 ΚΟΥΠΕ :blink: Ειναι νεο μοντελο, πρωτοεμφανιστικε τωρα στους Ελληνικους δρομους, κανει πανω απο 70.000 ευρω και το βαζω στην κατηγορια "ΑΚΡΙΒΑ". Διαβασε και εσυ τον τιτλο του Thread και εαν δεν καταλαβεις... εδω ειμαστε!:lol:

Link to comment
Share on other sites

file geovass pos edeihne apo konta? ti hroma itan? emena shediastika mmou aresei polu. to theoro apo ta pio omorfa amaxia kai den to eho dei apo konta akomi:( sorry giia to offtopic

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...