Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Shmera mia ferrari 430 sto kefalari sthn kifisia.....Trelo auto eidika apo konta....akomh poio omorfh

mipos eides auti tou Ari tou bobou?

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mipos eides auti tou Ari tou bobou?

 

Ε μα, κι εγω αυτο ειπα πιο πανω αν δεν το καταλαβες... :rolleyes:

το πιθανοτερο αυτο ειναι...εγω απλα εγραψα τις πινακιδες, και οχι το ονομα...εχω και φωτο της απο την πιστα μεγαρων...Τι αμαξι...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

εδω κ κανα διμηνο κυκλοφορει στο Ωραιοκαστρο μια 430 με ελληνικοτατες πινακιδες!καλα απιστευτο αυτοκινητο!

 

Μήπως είναι ο ίδιος τύπος που είχε μια πορτοκαλί Diablo και την φούνταρε κάπου;

Μετά άκουσα πως πήρε Ferrari...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ο ίδιος τύπος που είχε μια πορτοκαλί Diablo και την φούνταρε κάπου;

Μετά άκουσα πως πήρε Ferrari...

χα χα :lol: :lol: καλη αυτη η φημη για την φουντα... εγω ακουσα πως την πουλησα την μουφα Diablo!ηταν ολη πολυεστερικη κατασκευη κ φορουσε μηχανη απο Μπεμπα 850!το εργαλειο το ειχα δει απειρες φορες μιας κ ηταν κοντα στο σπιτι μου κ εκαιγε λαδακι, εβγαζε δηλαδη τον γνωστο μπλε καπνο τωρα ο τυπας βολταρει με το την 430 πανω στο Ωραιοκαστρο κλασικα με την πρωτη κ με 10 χιλιομετρα ωστε ολα τα ματια να γυρνανε πανω του!ζητημα αν το εχω δει αυτο το αμαξι να εχει 3 στο κιβωτιο (κοινως να το τρεξει λιγο) :X μηπως κ αυτο ειναι καμια πολυεστερικη κατασκευη? :lol:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

AMELIDIS,που ειδε τη νεα Μ5?

 

 

Εγω ρε παιδια βλεπω στη Γλυφαδα καθημερινα εξω απο ενα εστιατοριο,μια lamborghini.

Aλλα δεν ξερω τι ειναι.Gallardo ή Murcielago.Τις μπερδευω!

 

Ακομα,κυκλοφορει εδω στη Βαρκιζα ενα πραγμα (:p) που μου λενε οτι ειναι supra αλλα μοιαζει με ferrari.Δηλαδη,suproferrari!:OΜου λενε οτι ειναι πολυεστερικη κατασκευη!Δηλαδη???:O

Link to comment
Share on other sites

AMELIDIS,που ειδε τη νεα Μ5?

 

 

Εγω ρε παιδια βλεπω στη Γλυφαδα καθημερινα εξω απο ενα εστιατοριο,μια lamborghini.

Aλλα δεν ξερω τι ειναι.Gallardo ή Murcielago.Τις μπερδευω!

 

Ακομα,κυκλοφορει εδω στη Βαρκιζα ενα πραγμα (:p) που μου λενε οτι ειναι supra αλλα μοιαζει με ferrari.Δηλαδη,suproferrari!:OΜου λενε οτι ειναι πολυεστερικη κατασκευη!Δηλαδη???:O

 

 

Πολυεστερικη κατασκευη ειναι οταν κανουν ολοκλιρα body kits απο πολυεστερα. Συνιθος τα κανουν σε τετιο στυλ...

Link to comment
Share on other sites

Στην Θεσσαλονικη!! Ακριβως δεν ξερω που αλλα και αυτος δεν καταλαβε στην αρχη τι ειδε...

Νομιζε ηταν απλη 5αρα χαμηλωμενη αλλα μου περιεγραψε τις ζαντες, τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ φρενα, τις 4 εξατμισεις τις και τις γρυλιες στα φτερα!! Μολις του εδειξα 1-2 φωτος την αναγνωρισε... Γερμανικες πινακιδες!!

///Μ5 λοιπον και προσπαθω να το πετυχω και εγω το θηριο...

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καγκουρας μπορει να εισαι για να πας να κανεις απομιμηση Ferrari... Ημαρτον...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καγκουρας μπορει να εισαι για να πας να κανεις απομιμηση Ferrari... Ημαρτον...

 

 

entelos omos kai idos ama se katalaboyne oti den exeis ferrari kai olloi se deixnoyn me to daxtilo "des ton troma"

 

basika poso poliestera (sano-xortari me kolla) prepei na rikseis pano ? apo mesa dld pos einai ayto to aytokinito ?

 

 

pantos san idea stekei einai san ta royxa ths boulgarias giati na doso 200eyro gia na paro ena D&G panteloni pao boylgaria dino 40 kai perno 2 ena D&G kai ena Diesel . kai oloi nomizoyn pos eksasa 300 eyra gia 2 pantelonia . kati antistixo simbenei kai edo !!!! (oxi e )

Link to comment
Share on other sites

σημερα : βουλγαρη και παπαδακη γωνια εθεαθη κατακοκκινη 156 GTA .........

μου τρεχανε τα σαλια

 

ΑΤΟΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.........

156 GTA Κοκκινη πωλειται στην ΕΜΙΚΟ στην Μοναστηριου με τιμη στα 32.000€!!!!

Τρεχα Γιανννηηηηηηηηη....>!!!! Μοντελο και χλμ βεβαια δεν ειδα αλλα νταξει μωρε, ποσα να ειναι??? :p

Link to comment
Share on other sites

Βρε αυτήν την παίρνω εγώ,να την έχω προίκα!!! :p

Πλάκα πλάκα,τρομερή τιμή...3.2 έτσι??Βελτιωμένη απο Autodelta..

Καμμιά άλλη βελτίωση??Μήπως έχει και μπούκα χρωμίου Άλεξ??Γιατί αν δεν έχει,δεν την παίρνω.. :p :p :p

Αντε ρε θηρίο,θέλουμε και καμμιά φώτο απο την νέα μπούκα..

Όσο για μένα,απόρησα χθες πως δεν βλέπουμε (Ελλάδα - Κύπρος πάντα) κανένα Α8 της Audi...Ενώ άλλα αυτοκίνητα της ίδιας κατηγορίας,ιδιαίτερα εδώ(S320,745 etc) και στα ίδια ή και περισσότερα λεφτά,κυκλοφοράνε....Απλά μια απορία..

Link to comment
Share on other sites

σημερα : βουλγαρη και παπαδακη γωνια εθεαθη κατακοκκινη 156 GTA .........

μου τρεχανε τα σαλια

 

ΑΤΟΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.........

 

oute supercar einai... oute akrivo... eisai ektos topic! :p :p

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα μια boxter σε ενα παραξενο χρωμα. Κατι μεταξυ φουξια και κοκκινου. Ειχε και Ελληνικες πινακιδες!

 

A, και Α8 εχω δει εδω στην Ροδο...

Link to comment
Share on other sites

Όσο για Αυτό το πολυεστερικό που λέτε.. είναι κ αυτόματο παρακαλώ!!

Εχώ βγάλει κάτι photos του.. Αλλά κ ως βραδινές δεν είναι κ ότι καλύτερες!!

Link to comment
Share on other sites

E lotus elise εννοειται κιτρινη, αλλιως την μαυρη με χρυσαφι λεπτομερειες...respect...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

E lotus elise εννοειται κιτρινη, αλλιως την μαυρη με χρυσαφι λεπτομερειες...respect...

ε μα κίτρινη? δεν του πάει :w00t: κάπως δείχνει με τα κόκκινα φανάρια :lol:

Link to comment
Share on other sites

ti dikia mou tin elise tha ti paragkeilw i kokkini i asimi pantos akoma to psaxnw. :blink:
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Όσο για Αυτό το πολυεστερικό που λέτε.. είναι κ αυτόματο παρακαλώ!!

Εχώ βγάλει κάτι photos του.. Αλλά κ ως βραδινές δεν είναι κ ότι καλύτερες!!

 

 

poy re sy dose ena url

Link to comment
Share on other sites

ποπο τι θυμηθηκα ρε παιδια, πολυ γελιο, ειχα δει μια ferrari 456(ετσι δε λεγεται; ), ξερετε την σχετικα καινουργια στο χαλανδρι κι αυτος που την ειχε ηταν ελεεινος, σαν ταξι το ειχε. του ειχε βαλει πισω κοντα στην πινακιδα το στρογγυλο αυτοκολλητο που λεει GR πανω, ξερετε, και το κορυφαιο, ειχε βγαλει τα προσκεφαλα των καθισματων λες και ηταν σχολη οδηγησης. δε λεω φιδια, σοβαρα. και ηταν μεσα στη βρωμα. παλιοτερα ειχα πετυχει στο κεφαλαρι μια εκδηλωση της ferrari και ηταν μαζεμενες 6-8 ferrari, modena, maranello, modena cabrio κλπ. εχω δει gallardo λιγο πανω απ'τον γερακα. κι αλλα που τα'χουμε δει ολοι κατα καιρους. α, εχω δει και aston martin ή bentley, τις μπερδευω, στην κηφισιας ;)
Link to comment
Share on other sites

kalispera apo tin vroheri/simera toulaxiston)bologna...

 

eimai enas latris tis aytokinisis genikotera kai agapw ta aytokinita me ton kinitira sto kentro...

edw stin bologna ftiaxnontai ta lamborghini(st agata bolognese) sti modena ta pagani(zonda,zonda f,zonda roadster) kai ta maserati enw sto maranello ta ferrari.einai mia perioxi pou kikloforoun sxedon ta panta.....egw exw dei:

1)oles tis aston martin

2)oles tis bmw

3)oles tis mercedes(+ mclaren SLR me pinakides milanou)

4)lamborghini diablo,diablo sv,gallardo,murcielago,countach,miura!!!!!!!(apisteyto...)

5)ferrari: 360 modena(kathe mera afou arazei katw apo to spiti mou einai mianou kathigiti mou)

F50(to apoluto se mayro xrwma na tin odigei ena moubeeeeeep xantho kai meta na mathainw pws itan tis oikogeneias moratti...aytou pou exei tin inter)

612 scaglietti mple xrwma na tin odigei enas pappous (70+)

550 maranello polles

575 gtc handling 2

F430 kitrini

288GTO(otan tin eida eimoun etoimos na skotosw gia ena teteio...)

4!!!!! enzo stin modena pou piga prin ena mina....tis eixan vgalei pagania....exw kai foto...

6)ena pagani!!!!!!!!! zonda s xrwma asimi.....epatha plaka...ta xapia mouuuuu

7)oles tis porsche plin carrera gt

8)oles tis jaguar

9)rolls royce kai bentley(kai tin continental gt)

10)prin mia week mia maybach parkarismeni misi sto pezodromio misi katw!!!!mipws itan ellinas???? :)

 

meta apo ola ayta filoi mou kai me proxeirous upologismous an douleuw san poustis gia 30 xronia isws parw kai egw kati metaxirismeno(edw einai polu ftina px mia 360 twra kanei 30 ek drahmes)

 

vevaia oneireuomai.....isws einai kai i vrohi.....

 

i elpida pethainei teleytaia.....sas hairetw olous

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...