Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες ο θειος μου εσκασε μυτη με το καινουριο S4 cabrio...καταπληκτικος ηχος απο τον V8..."φτωχεια" καταραμενη...:p

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχουμε κ λεμε απο αυτο το σαββατοκυριακο(Χαλκιδικη)...

Ferrari 360 modena κοκκινη sto beach bar Ναυαγος. 430 στο παρκινγκ του Angels στην καλλιθεα. Στο σανι ενα HUMMER 2 γκρι, ενα cayenne turbo με μαυρες (τεραστιες) ζαντες(απλα ηταν υπεροχο) κ σε ενα σπιτι μια bentley continental GT μαυρη με μαυρες ζαντες κ διπλα της μια carrera κιτρινη την οποια οδηγαει η γυναικα του τυπου με την bentley:lol::blink:.. Φωτο εχω ολα εκτος απο την 430 αλλα στο κινητο του κολλητου μου.. οποτε ερθει σπιτι μου τις ανεβαζω..

 

Αναμένουμε με ιδιαίτερο ενδιαφέρον, ειδικά της Bentley! :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Χτες ο θειος μου εσκασε μυτη με το καινουριο S4 cabrio...καταπληκτικος ηχος απο τον V8..."φτωχεια" καταραμενη...:p

 

to s4 synexizei na vgainei i vgainei mono rs4 kai se cabrio kai se sedan?

Heaven Holds A Sense Of Wonder

And I Wanted To Believe That I'd Get Caught Up

When The Rage In Me Subsides

In This White Wave

I Am Sinking In This Silence

Link to comment
Share on other sites

to s4 synexizei na vgainei i vgainei mono rs4 kai se cabrio kai se sedan?

 

Βγαίνουν κανονικά ΟΛΑ! Και S4 σε cabrio sedan και station. To RS4 επίσης.

Φήμες ότι σταμάτησε η παραγωγή του RS4 διαψευστηκαν από την audi. Σιγουρα όμως επίκειται κάτι τέτοιο.......:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δειτε και κλαψτε

 

http://www.imageshack.gr/thumbs/nzryotwawqjlnlyh2orj.jpg

 

τραβηχθηκε παρασκευη πρωι στο Μιλανο , δεν σας λεω τι βγηκε απο μεσα απο το αυτοκινητο οταν παρκαρε σε αυτο το σημειο.

 

Φερραρι porsche κ.α δεν βαζω γιατι ηταν αμετρητα και δεν εβγαζα καν pics , παντως ειδα αρκετα audi R8 .

 

Τωρα τι διαολο χρωμα ειναι αυτο μονο η Bentley ξερει , στην αφη ομως ειναι σαν να εχει περασει σβουρακι απο πανω του :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για μένα πάντως :respect: σαν το Batmobil είναι... Δέος! :p

 

Υ.Γ.

Η Maybach 57, αριθμός εγγραφής ΙΖΑ-1212, έξω από το Μεγάλη Βρεττανία χθες το βράδυ... Εδώ και αν παίζει :respect:, μαζί με :love: και :drool:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Για μένα πάντως :respect: σαν το Batmobil είναι... Δέος! :p

 

Υ.Γ.

Η Maybach 57, αριθμός εγγραφής ΙΖΑ-1212, έξω από το Μεγάλη Βρεττανία χθες το βράδυ... Εδώ και αν παίζει :respect:, μαζί με :love: και :drool:

 

 

Σας αρέσει η Maybach :dizzy:.Μια Μercedes S600 παλιάς γενειάς με μεγαλύτερο μεταξόνιο και πολύ πλούσιο εξοπλισμό.Δεν αξίζει τα λεφτά της όταν η S600 με τον πλουσιότερο εξοπλισμό κοστίζει λιγότερο από τα μισά και όταν η Rolls Royce Phantom (μακράν ωραιότερη και με μεγαλύτερο πρεστίζ) κοστίζει τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Σας αρέσει η Maybach :dizzy:.Μια Μercedes S600 παλιάς γενειάς με μεγαλύτερο μεταξόνιο και πολύ πλούσιο εξοπλισμό.Δεν αξίζει τα λεφτά της όταν η S600 με τον πλουσιότερο εξοπλισμό κοστίζει λιγότερο από τα μισά και όταν η Rolls Royce Phantom (μακράν ωραιότερη και με μεγαλύτερο πρεστίζ) κοστίζει τα ίδια.

 

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Δεν μου αρέσει, τρελλαίνομαι. Μπορεί το μεταξόνιο να είναι S-Class S600L (+ καμιά πενηνταριά πόντους για την 62), αλλά εξωτερικά είναι ότι πιο όμορφο έχω δει σε λιμουζίνα.

 

Αναφορικά με την τιμή. Ακριβώς επειδή μία S600 κάνει τα μισά χρήματα, προτιμάω την Maybach.

 

Αναφορικά με την Phantom. Το αν είναι ωραιότερη δεν το κρίνω, καθώς είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα. Αλλά επειδή έχω δει και τις δύο από κοντά και εξωτερικά και εσωτερικά (από το παράθυρο δηλαδή), έχω να αναφέρω τα εξής:

 

Πρώτον, υπάρχει λόγος που η Phantom είναι στα μισά περίπου rap videos. Μπορεί να είναι εντυπωσιακή, αλλά είναι κραυγαλέα εντυπωσιακή, σαν ταμπέλα νέον...

 

Δεύτερον, μπορεί η μούρη της να φθάνει σε μέγεθος τον Παρθενώνα, αλλά σαν σύνολο, μοιάζει σαν να της λείπει ένα κομμάτι από το πίσω μέρος (είναι δηλαδή ασύμμετρη - για μένα πάντα).

 

Τρίτον, την βγάζει η BMW...

 

Συμπερασματικά, η Maybach μου αρέσει γιατί είναι εξωφρενικά πανάκριβη, και εντυπωσιακή χωρίς να βγάζει μάτι.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σας αρέσει η Maybach :dizzy:.Μια Μercedes S600 παλιάς γενειάς με μεγαλύτερο μεταξόνιο και πολύ πλούσιο εξοπλισμό.Δεν αξίζει τα λεφτά της όταν η S600 με τον πλουσιότερο εξοπλισμό κοστίζει λιγότερο από τα μισά και όταν η Rolls Royce Phantom (μακράν ωραιότερη και με μεγαλύτερο πρεστίζ) κοστίζει τα ίδια.

 

και ως γνωστο τα 3 πρωτα χρονια χανει 12000 ευρω την εβδομαδα απο την αξια της:lol::lol::lol:(top gear)

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

και ως γνωστο τα 3 πρωτα χρονια χανει 12000 ευρω την εβδομαδα απο την αξια της:lol::lol::lol:(top gear)

 

Αυτοί είναι κολλημένοι με την Phantom, λόγω παράδοσης. Πάντως βλέποντας τις ξανά δίπλα δίπλα, όχι μόνο εμμένω στην άποψη μου για την Maybach (πως είναι ομορφότερη), αλλά η Phantom φαίνεται σαν τανκ... Σαν να συγκρίνεις ένα τανκ με ένα ιστιοφόρο στυλ «Κρεολής»...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Oπως είπε και ο VeCo περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.Προσωπικά η Maybach μου αρέσει λιγότερο από την S Class που και αυτή με αφήνει σχεδόν αδιάφορο.

Η δε Phantom με ξετρελλαίνει.(μπορεί και λόγω προκατάληψης μιας που είμαι κάτοχος ηλικιωμένης RR ):)

Link to comment
Share on other sites

Oπως είπε και ο VeCo περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.Προσωπικά η Maybach μου αρέσει λιγότερο από την S Class που και αυτή με αφήνει σχεδόν αδιάφορο.

Η δε Phantom με ξετρελλαίνει.(μπορεί και λόγω προκατάληψης μιας που είμαι κάτοχος ηλικιωμένης RR ):)

 

Putting Maybach 57 - 62 aside, αυτό που θα ήθελα να δω να βγαίνει σε παραγωγή είναι το Exelero, αλλά φευ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

(μπορεί και λόγω προκατάληψης μιας που είμαι κάτοχος ηλικιωμένης RR ):)

καλά βρε, και γιατί δεν ανεβάζεις φώτο??

Link to comment
Share on other sites

wow, αυτό θα πεί όμορφο αμάξι. Λιτό & απέριττο και ταυτόχρονα τόσο 'γεμάτο' αμάξι... Μπράβο ρε Γιώργο! :respect:
Link to comment
Share on other sites

Χθες το απόγευμα έπαθα πλάκα, καθώς έκανα βόλτα είδα μια ολοκαίνουργια Mercedes S600 και ήταν ταξί :X…

δύστυχος δεν πρόλαβα να τραβήξω φωτογραφία.

ααα!! Είδα επίσης και μια BMW 520 που ήταν και αυτή ταξί :blink:, δεν είχα ξαναδεί στην

Ελλάδα να δίνει η bmw αυτοκίνητο για ταξί.. στην Ελβετία είχα δει αρκετές αλλά όχι εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, έξω από Athens Plaza και King George αντίστοιχα (επιτέλους έχω φωτογραφίες :happy:):

 

http://img223.imageshack.us/img223/5438/2607071417aj3.jpg

 

http://img223.imageshack.us/img223/2222/2607071418vw9.jpg

 

Επίσης δύο μαύρες Mercedes Benz, S550 AMG και GL500 (δεν μπόρεσα να τις βγάλω φωτογραφίες γιατί ήταν μέσα οι οδηγοί)...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, έξω από Athens Plaza και King George αντίστοιχα (επιτέλους έχω φωτογραφίες :happy:):

 

http://img223.imageshack.us/img223/5438/2607071417aj3.jpg

 

http://img223.imageshack.us/img223/2222/2607071418vw9.jpg

 

Επίσης δύο μαύρες Mercedes Benz, S550 AMG και GL500 (δεν μπόρεσα να τις βγάλω φωτογραφίες γιατί ήταν μέσα οι οδηγοί)...

αυτη η φερραρι ειναι σχεδον μονιμα εκει !! την εχω πετυχει παρα πολλεσ φορες των τελεθταιο μηνα !!

Link to comment
Share on other sites

αυτη την μαυρη φερραρι μεχρι να την αλλαξει ο υιος Δασκαλαντωνακης της γνωστης οικογενιας που εχουν αλυσιδα ξενοδοχειων εκει θα την βλεπετε!

 

το ειχα αναφερει μερικους μηνες πριν!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...