Jump to content

Ράδιο Αρβύλα (Ant1)


hostolis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως το πιο πιθανό σενάριο απ' αυτά που ακούγονται είναι να μάλωσε με τον Κανάκη. Και στο προηγούμενο τηλεοπτικό (Γιάννης ο όμορφος) δεν συμμετείχε.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

αυτος ο κανακης γλωσσα δε βαζει μεσα να μιλησει κανας αλλος??

 

πολυ στημενο μου κανει..υπερβολικα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτος ο κανακης γλωσσα δε βαζει μεσα να μιλησει κανας αλλος??

 

πολυ στημενο μου κανει..υπερβολικα..

 

Εμένα πολύ πατάτα μου κάνει... :down:

Δεν κάνουν κάτι διαφορετικό από αυτό που κάνει ο Λάκης: "κοινωνική κριτική", το αγαπημένο χόμπυ του Έλληνα... :X

 

Ο Κανάκης και ο Σερβετάς κάνουν όλο το παιχνίδι, οι άλλοι δύο απλά κομπάρσοι είναι... ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

τι κομπαρσοι....2 λεξουλες ειπε ο ενας,ακομα 2 ο αλλος..

χειροτερα και απο τις γλαστρες της ρουλας..

αυτος ο κανακης πως το λεει ετσι το "Λ"...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πρωτον ,λειπει η πιο συμπθητικη φατσα απο την παρεα..Δευτερον οιαζει με ραδιοφωνο τελειως μονο που φαινονται κιολας και χωρις τραγουδια επι μια ωρα ηταν βαρετο να μιλουν μονοι τους..Δεν μπορουσαν να καλυψουν τον χρονο...Και ολο λεγαν τα ιδια και τα ιδια...
Link to comment
Share on other sites

Νταξ για 1η φορά καλούτσικη φάση.

 

Σιγά σιγά θα βρουν τον ρυθμό τους (ελπίζω)

 

Κι εγώ έτσι πιστεύω. Ότι θα βρουν το ρυθμό τους σιγά σιγα. Ελπίζω να μιλάνε και οι άλλοι λίγο περισσότερο.. Στην αρχή μπορώ να πω ότι βαρέθηκα αλλά σιγά σιγά (με Ψωμιάδη και φοιτητικές εκλογές) έφτιαξε το πράγμα.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

τι κομπαρσοι....2 λεξουλες ειπε ο ενας,ακομα 2 ο αλλος..

χειροτερα και απο τις γλαστρες της ρουλας..

αυτος ο κανακης πως το λεει ετσι το "Λ"...

 

αστα χαλια ηταν...:mad:

 

Νταξ για 1η φορά καλούτσικη φάση.

 

Σιγά σιγά θα βρουν τον ρυθμό τους (ελπίζω)

 

για να δουμε γιατι εγω απογοητευτηκα!!κλεμενα απο το Θεμο βρε παιδι μου ολα ειναι??ετσι και στα μεσημεριανα ετσι και τωρα...:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Helloooow, στην Ελλάδα ζούμε, περιμένατε μήπως να δείτε κάτι το αξιόλογο με καμιά υπερπαραγωγή; :rolleyes:

Αποτυχία εις το μέγιστο και όλο εις το άπειρο, επιεικώς.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ειμαστε στην Ελλαδα δεν σημαινει οτι δεεν μπορει να γινει μια αξιοπρεπης δουλεια....Ο Λαζοπουλος πχ και ο Θεμος εχουν πολυ πιο προσεγμενη εκπομπη..Αυτο ηταν πολυ προχειροδουλεια..Μαζεψαν τα βιντεακια και καθισαν επι 45 λεπτα τα παληκαρια να λενε τα δικα τους...Θα θελα να ξερα ο αντεννα με τοσες αποτυχιες και φιασκο φετος δεν κατεληξε να πληρωσει πολυ περισσοτερα απο το να φτιαξει μερικες καλες δουλειες;Ουτε θυμαμαι πλεον τα ονοματα των τηλεπαιχνιδιων και εκπομων που εκοψε ..
Link to comment
Share on other sites

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ και ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ εκπομπή με σχολιασμό της επικαιρότητας είναι καταδικασμένη να αποτύχει. Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για άτομα που ότι είχαν να δώσουν, το έδωσαν πριν πολλά χρόνια.

Εβδομαδιαία ίσως να έπιανε, αλλά και πάλι δύσκολα...

Link to comment
Share on other sites

λεω να τους δωσω λιγο ακομα χρονο εγω... ενταξει δεν τρελαθηκα χθες, αλλα ο λογος που δεν τρελαινομαι πια, ουτε στα τελευταια αμαν ουτε και τωρα ειναι οτι αυτα που λενε δυστυχως ειναι αληθεια, εχουν δικιο σε πολλα απο τα οσα λενε και δεν ειναι καθολου ευχάριστα... δεν βρισκω κατι να γελασω οταν ακουω οτι ο ταδε υπουργος εχει αυθαιρετα και αλλοδαπους και το παιζει υπερανω... δυστυχως εχουν δικιο...

 

νομιζω ομως οτι θα στρωσει, δωστε λιγο χρονο! :rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Δώστε χρόνο. Πάντως 2-3 απο τα χθεσινά αστεία (π.χ. το τέννις και το smartphone του Κιούση) είναι «εσωτερικά» που ισως δεν μπορεί να τα πιάσει κάποιος που δεν ακούει την μεσημεριανή εκπομπή τους στο ραδιόφωνο :p

Αυτό βέβαια πρέπει αλλάξει αφού δεν ακούει imagine όλος ο κόσμος, καθώς και να μην μιλάει τόσο πολύ ο Κανάκης.

Πιστεύω θα στρώσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θετικό είναι ότι το δεύτερο επεισόδιο ήταν καλύτερο από το πρώτο (κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον).

Μήπως ξέρουμε τίποτα από πλευράς τηλεθέασης;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

αχ δεν το ειδα... ειχαν πλακα εε;; να παρει.. αυτο ελεγα απο την αρχη, η ωρα που διαλεξαν ειναι περιεργη, ολο και κατι εχεις να κανεις... ενω αν ηταν βραδυ θα το βλεπανε περισσοτεροι πιστευω... :rolleyes::rolleyes:;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερο το σημερινό, ήταν πιο άνετοι και ο Σκύλος άρχισε να μιλάει πιο πολύ.

 

Μπαααα εγω παλι βαρετο το βρηκα...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν προσοχή τι λέμε για τον imagine γιατι ακούω απο την αρχή μέχρι το τέλος όλες τις εκπομπές και οι άνθρωποι κάνουν τρομερή προσπάθεια, είναι φοβεροί, πέζπυν μουσικάρες που είναι το πιο σημαντικό και έχουν τρομερή ακροαματικότιτα τουλάχιστον στην θεσσαλονίκη... δεν μετράω τον χαμό που γίνεται απο το ίντερνετ... :) Απο πολύ νωρίς όλα αυτά

 

Ώς αναφορά την εκπομπή πρέπει να κάνουμε υπομονή γιατί είναι καθημερινή και θα στρώσει όχι μόνο απο την μεριά τους αλλά και απο την μεριά μας... θα κατεφέρουμε σιγά σιγά βλέποντας να βγάλουμε απο το μυαλό μας τα παλιά που κάνανε και να καταλάβουμε τι προσπαθούν να περάσουν.

Κατα την γνώμη μου ( τα έλεγα και απο την αρχή) πρέπει να βγάζουν πιο πολλές τηλεφωνικές γραμμές, να διαβάζουν μηνύματα, και να μιλάνε γενικά πιο πολλοί όλοι και να μην παίζουν τόσα πολλά βίντεο.

Και αποτι βλέπω κάτι γίνεται... :)

AUTA

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

το είδα λίγο χθες εντελώς τυχαία και δεν μου έκανε καμιά εντύπωση...

 

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!

 

παίζει ένα βίντεο και καθόμαστε και κριτικάρουμε τους πάντες και τα πάντα..

 

κάτι άλλο παίζει???

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μην κριτικάρατε από την αρχή το ξαναλέω.

 

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί ξανά... Αλλά ξέρει κάποιος που οφείλεται αυτή η τεράστια έλλειψη για μένα του Καλιβάτση? Και απο το ραδιόφωνο εννοείται!

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Έχουν ακουστεί διάφορα για τα οποία δεν είμαι σίγουρος. Με κάθε επιφύλαξη, έχω να πω πως επικρατέστερο είναι το οτι είχε μπλέξει με ναρκωτικά και για αυτό μάλωσαν οι άλλοι μαζί του.

Τώρα τι συμβαίνει στην πραγματικότητα δεν γνωρίζω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μην κριτικάρατε από την αρχή το ξαναλέω.

 

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί ξανά... Αλλά ξέρει κάποιος που οφείλεται αυτή η τεράστια έλλειψη για μένα του Καλιβάτση? Και απο το ραδιόφωνο εννοείται!

 

Έχουν ακουστεί διάφορα για τα οποία δεν είμαι σίγουρος. Με κάθε επιφύλαξη, έχω να πω πως επικρατέστερο είναι το οτι είχε μπλέξει με ναρκωτικά και για αυτό μάλωσαν οι άλλοι μαζί του.

Τώρα τι συμβαίνει στην πραγματικότητα δεν γνωρίζω.

αν διαβασετε τις προηγουμενες σελιδες θα μαθετε τι ακουγεται/ισχυει
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οταν κατι εχει ανακοινωθει και κυκλοφορει στο ιντερνετ και στα περιοδικα,τοτε δεν μπορει ο πασ ενας να το αμφισβητει ετσι απλα :)

 

(αναφερομαι στην συνεργασια του με το μεγκα)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...