Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε σεις δεν αφηνετε τα unboxing και τις διαθεσιμοτητες??:lol:

 

θα το παρει τελικα κανεις σας ??:rolleyes::lol::lol:

 

ps

πληροφοριακα,για τους κατοχους των καιζερ,που θελουν η εχουν μπει στον πειρασμο,να παρουν το προ,

πριν το κανουν ας τσεκαρουν λιγο την 6.1 ρομ hyperdragon IIIr lite του sakajati

μαζι με τους 3d drivers που εχουν γινει extract απο το ομνια :rolleyes::rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω το pro να ερθει οπως και το diamond με wwe rom και οχι με αυτουσια ελληνικη,ωστε να εχουμε την δυνατοτητα επιλογης ελληνικης rom η οχι.

αν καταφερουν στην htc και φτιαξουν την ελληνικη rom πιστευω οτι αρκετοι πιθανοι αγοραστες ελληνικης συσκευης θα στραφουν σε ξενη.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ps

πληροφοριακα,για τους κατοχους των καιζερ,που θελουν η εχουν μπει στον πειρασμο,να παρουν το προ,

πριν το κανουν ας τσεκαρουν λιγο την 6.1 ρομ hyperdragon IIIr lite του sakajati

μαζι με τους 3d drivers που εχουν γινει extract απο το ομνια :rolleyes::rolleyes:

 

Exei bgei tetoio pragma? :rolleyes: :p

 

Tin exeis dokimasei? Exeis dei kapoia aksiosimeiwti diafora?

 

Einai sigouro afto me tous Drivers tou Omnia? Ligo asxeto mou fainetai!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ελπιζω το pro να ερθει οπως και το diamond με wwe rom και οχι με αυτουσια ελληνικη,ωστε να εχουμε την δυνατοτητα επιλογης ελληνικης rom η οχι.

αν καταφερουν στην htc και φτιαξουν την ελληνικη rom πιστευω οτι αρκετοι πιθανοι αγοραστες ελληνικης συσκευης θα στραφουν σε ξενη.

 

Kai pali... tha exeis ti dynatotita na tis peraseis opoia ROM theleis.

 

H elliniki einai outws i allws gia osous theloun na exoun elliniko menu kai kali metalwpisi. Tipota allo.

 

Kai na thymasai... i syskevi paizei kalytera otan exei aftousia ROM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Exei bgei tetoio pragma? :rolleyes: :p

 

Tin exeis dokimasei? Exeis dei kapoia aksiosimeiwti diafora?

 

Einai sigouro afto me tous Drivers tou Omnia? Ligo asxeto mou fainetai!

 

:blink::O:(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα από expansys.gr Αυτή η μνήμη είναι καλή? http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569135
Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Mia xara einai! :rolleyes:

 

ΟΚ την παρήγγειλα και αυτή. Περισσότερα νέα όταν καταφτάσει το θηρίο. :D

Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Kai pali... tha exeis ti dynatotita na tis peraseis opoia ROM theleis.

 

H elliniki einai outws i allws gia osous theloun na exoun elliniko menu kai kali metalwpisi. Tipota allo.

 

Kai na thymasai... i syskevi paizei kalytera otan exei aftousia ROM.

 

δεν αντιλεγω,εχεις απολυτο δικιο.

αλλα προσωπικα εγω θελω να εχω αυτη την δυνατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

πληροφοριακα,για τους κατοχους των καιζερ,που θελουν η εχουν μπει στον πειρασμο,να παρουν το προ,

πριν το κανουν ας τσεκαρουν λιγο την 6.1 ρομ hyperdragon IIIr lite του sakajati

μαζι με τους 3d drivers που εχουν γινει extract απο το ομνια :rolleyes::rolleyes:

 

Bρε, οτι και να κανουν, παλι το touch pro θα παρουν!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Bρε, οτι και να κανουν, παλι το touch pro θα παρουν!!! :lol::lol::lol:

 

 

Η σιγουρια σου μου αρεσει!:p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάντως Δημήτρη... δεν ξέρω εάν έχεις δει τα διάφορα βίντεο που κυκλοφορούν αλλά το Pro δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα Diamond με εξωτερικό πληκτρολόγιο. Όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες. Και το λέω σε σένα γιατί ξέρω την άποψη σου γιαυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το είδα από κοντά (για λίγο δυστυχώς) μπορώ να πω πως έχει τα θετικά του αλλά και τα αρνητικά του...

 

Θετικά: γρήγορο, μικρότερο από το kaiser και σχετικά ελαφρύ, φωτεινή οθόνη (vga...) εντυπωσιακό το touchflo3d

 

Αρνητικά : Τίποτα από πλήκτρα, στις επαφές τα γραμματάκια του Index ειναι για δάχτυλα οδοντογλυφίδες, βρωμίζει η οθονη , και ειδικά αν το βάλεις στο αυτί σου νομίζεις πως κάποιος το έφτυσε, το πληκτρολόγιο είναι ΑΒΟΛΟ για εμένα και δεν μπορείς να γράψεις (εκτός και αν είσαι κοριτσάκι/αγοράκι εώς 12 ετών), Το touchflo 3d στο landscape είναι άχρηστο.

 

Το pro έχοντας πληκτρολόγιο, θεωρούσα πως κυρίως σε landscape θα το λειτουργείς. Δυστυχώς όμως στην HTC aαυτή τη φορά το πληκτρολόγιο το έχουν σαν extra feature προφανώς , αφού σε landscape η συσκευή δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ να επιδείξει και είναι μόνο για να γράφεις μηνύματα (ξεχάστε να το αφήνετε στο γραφείο και να το κοιτάτε/παίζετε/ διαβάζετε emails σε landscape)

 

συμπέρασμα: (προσωπικά) ... ΠΟΛΥ... ανάμικτα συναισθήματα. καμία σχέση με τον ενθουσιασμό του ΤυΤΝ2. Θεωρώ το diamond πιο ξεκάθαρο σε αυτό που είναι (touchphone). Το pro απευθύνεται σε κοινό που εγώ δεν ανήκω(και δεν πιστεύω πως οι κάτοχοι kaiser ανήκουν σε αυτό το κοινό)

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως Δημήτρη... δεν ξέρω εάν έχεις δει τα διάφορα βίντεο που κυκλοφορούν αλλά το Pro δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα Diamond με εξωτερικό πληκτρολόγιο. Όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες. Και το λέω σε σένα γιατί ξέρω την άποψη σου γιαυτό.

 

Oι λεπτομερειες κανουν την διαφορα....

Link to comment
Share on other sites

εγώ έπεισα το πατέρα μου να το αγοράσει, οπότε θα το δώ θα το τσακίσω, και άμα μου κάνει το συζητάμε :D. διαφορετικά περιμένω για το pda μου ξέρετε πιο λέω.... όχι το Nvidia όχι.... όχι το samsung (απαπα).... to Titanium!!!! :D

 

πάντως θεωρώ ΠΟΛΥ γύφτικο, το γεγονός ότι τα κουμπιά στο keyboard κάνουν ΤΟΣΟ θόρυβο, όπως επίσης και το γεγονός ότι τα hardware buttons τα μεγάλα κάτω απο την οθόνη, είναι στη πραγματικότητα ένα μεγάλο κουμπί. είδα το diamond Και μου ήρθε αναγούλα. Kaiser αγάπη μου!! :D

Link to comment
Share on other sites

Oι λεπτομερειες κανουν την διαφορα....

 

Έτσι λέγε τέτοια γιατί με αυτά που ακούω αρχίζει και μου πέφτει η ψυχολογία πριν καν μου έρθει το κινητό...

Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

άστους να λένε ρε συ mastro :) καταβάθος το θέλουν και αυτοί. εγώ το έχω πάρει με κακό μάτι το Pro γιατί φαίνεται ΠΟΛΥ χοντρό. το καιζεράκι μου το λάτρεψα για ένα χρόνο (δεν ασχολούμε μαζί του πλέον) αλλά όποτε θέλω να βγώ για καφέ, είναι σαν να κουβαλάω και το laptop μου μαζί. θυμάμαι στην καφετέρια που είχα πάει με το ζαχαράκη, είχαμε βάλει τα καμένα τα παιδιά (το παιδί πήγαινε σε μένα αυτός ξεπέρασε πλέον τα 43 (μουχαχα)) τα καιζερ πάνω στο τραπέζι και το μόνο που έλειπε ήταν το καλώδιο δικτύου για να παίξουμε κανα παιχνιδάκι, (το bluetooth μας έσπασε τα νεύρα κάποια στιγμή)
Link to comment
Share on other sites

Τους πέφτουν βαριά με αντικαταβολή και θέλουν 6-7 ημέρες ? :mad:

 

 

H αντικαταβολή γίνεται μόνο μέσω UPS και ο χρόνος παράδοσης που έχει δώσει

το κούριερ είναι 6-7 ημέρες. Η αποστολή με τους άλλους τρόπους πληρωμής γίνεται με DHL. Για αυτό διαφέρει ο χρόνος παράδοσης ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Δημήτρη... δεν ξέρω εάν έχεις δει τα διάφορα βίντεο που κυκλοφορούν αλλά το Pro δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα Diamond με εξωτερικό πληκτρολόγιο. Όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες. Και το λέω σε σένα γιατί ξέρω την άποψη σου γιαυτό.

 

για αυτο λεω οτι ειναι λιγο για να αντικαταστησει το καιζερ μου Γιαννη :)

 

Oι λεπτομερειες κανουν την διαφορα....

 

εσενα δεν μπορω να σε καταλαβω παντως:O

 

Εγώ που το είδα από κοντά (για λίγο δυστυχώς) μπορώ να πω πως έχει τα θετικά του αλλά και τα αρνητικά του...

 

Θετικά: γρήγορο, μικρότερο από το kaiser και σχετικά ελαφρύ, φωτεινή οθόνη (vga...) εντυπωσιακό το touchflo3d

 

Αρνητικά : Τίποτα από πλήκτρα, στις επαφές τα γραμματάκια του Index ειναι για δάχτυλα οδοντογλυφίδες, βρωμίζει η οθονη , και ειδικά αν το βάλεις στο αυτί σου νομίζεις πως κάποιος το έφτυσε, το πληκτρολόγιο είναι ΑΒΟΛΟ για εμένα και δεν μπορείς να γράψεις (εκτός και αν είσαι κοριτσάκι/αγοράκι εώς 12 ετών), Το touchflo 3d στο landscape είναι άχρηστο.

 

Το pro έχοντας πληκτρολόγιο, θεωρούσα πως κυρίως σε landscape θα το λειτουργείς. Δυστυχώς όμως στην HTC aαυτή τη φορά το πληκτρολόγιο το έχουν σαν extra feature προφανώς , αφού σε landscape η συσκευή δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ να επιδείξει και είναι μόνο για να γράφεις μηνύματα (ξεχάστε να το αφήνετε στο γραφείο και να το κοιτάτε/παίζετε/ διαβάζετε emails σε landscape)

 

συμπέρασμα: (προσωπικά) ... ΠΟΛΥ... ανάμικτα συναισθήματα. καμία σχέση με τον ενθουσιασμό του ΤυΤΝ2. Θεωρώ το diamond πιο ξεκάθαρο σε αυτό που είναι (touchphone). Το pro απευθύνεται σε κοινό που εγώ δεν ανήκω(και δεν πιστεύω πως οι κάτοχοι kaiser ανήκουν σε αυτό το κοινό)

 

πες τα θαναση :!:

 

και γω +100000000 μαζι σου ;)

 

εγώ έπεισα το πατέρα μου να το αγοράσει, οπότε θα το δώ θα το τσακίσω, και άμα μου κάνει το συζητάμε . διαφορετικά περιμένω για το pda μου ξέρετε πιο λέω.... όχι το Nvidia όχι.... όχι το samsung (απαπα).... to Titanium!!!!

πάντως θεωρώ ΠΟΛΥ γύφτικο, το γεγονός ότι τα κουμπιά στο keyboard κάνουν ΤΟΣΟ θόρυβο, όπως επίσης και το γεγονός ότι τα hardware buttons τα μεγάλα κάτω απο την οθόνη, είναι στη πραγματικότητα ένα μεγάλο κουμπί. είδα το diamond Και μου ήρθε αναγούλα. Kaiser αγάπη μου!! :D

 

εσυ πρεπει καμια φορα να αρχισεις να με ακους που και που..

αρχισαμε τοτε με το καιζερ,που δεν με ακουσες (ευτυχως μετα το εκανες) και τωρα με τρομαζεις παλι με το προ:lol:

 

Έτσι λέγε τέτοια γιατί με αυτά που ακούω αρχίζει και μου πέφτει η ψυχολογία πριν καν μου έρθει το κινητό...

 

θα το παρεις φιλε μου και θα το δεις απο 1ο χερι τι κανει και τι οχι...μην αγχωνεσαι αδικα..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το καιζεράκι μου το λάτρεψα για ένα χρόνο (δεν ασχολούμε μαζί του πλέον) αλλά όποτε θέλω να βγώ για καφέ, είναι σαν να κουβαλάω και το laptop μου μαζί. θυμάμαι στην καφετέρια που είχα πάει με το ζαχαράκη, είχαμε βάλει τα καμένα τα παιδιά (το παιδί πήγαινε σε μένα αυτός ξεπέρασε πλέον τα 43 (μουχαχα))

 

απο κοντα εμεις την συνεχεια :D:lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και το πανηγυρι συνεχιζεται...:blink:

 

+ 10 λιρες σημερα πανω η τιμη του :lol::lol::p:p

 

http://www.expansys.com/p.aspx?i=169424

 

 

Handset Only Price: £529.99 (451.06 exc.)

Discounts available for orders of 5 units or more - call +44 (0)161 868 0868

 

Availability: 37 In Stock Now

If you order this product before 4:30pm today, UK customers could expect delivery Saturday morning (if the delivery address is a residential post code).

 

 

 

ποσοι απο εσας που το εχετε αγορασει-παραγγειλει και το περιμενετε,το πηρατε με τις 514 λιρες που ελεγε αρχικα??:rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα σε ολους και σε οσους γιορταζουν!!!

 

εσενα δεν μπορω να σε καταλαβω παντως:O

Σιγα σιγα θα με καταλαβεις... :)

Link to comment
Share on other sites

και το πανηγυρι συνεχιζεται...:blink:

 

+ 10 λιρες σημερα πανω η τιμη του

 

http://www.expansys.com/p.aspx?i=169424

 

 

Handset Only Price: £529.99 (451.06 exc.)

Discounts available for orders of 5 units or more - call +44 (0)161 868 0868

 

Availability: 37 In Stock Now

If you order this product before 4:30pm today, UK customers could expect delivery Saturday morning (if the delivery address is a residential post code).

 

 

 

ποσοι απο εσας που το εχετε αγορασει-παραγγειλει και το περιμενετε,το πηρατε με τις 514 λιρες που ελεγε αρχικα??:rolleyes:

 

Θα ηθελα να ακουσω καποτε μια δικαιολογια για τις αυξησεις...

Μου μυριζει εκμεταλευση η δουλεια:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...