Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ελληνικά για την εφαρμογή Worldcard Mobile που έχει μέσα το TP, και που τα βρίσκουμε?

 

Ή αν υπάρχει κάποιο άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα που να έχει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δες εάν η πιστωτική σου κάρτα υποστηρίζει άτοκες δόσεις και μετά έλα σε επαφή με το eshop που θες. Εάν η κάρτα το υποστηρίζει, το site μπορεί να σου κάνει άτοκες δόσεις (αυτοί τα λεφτά τους θα τα πάρουν με τη μία, μετά κάνεις καλά εσύ με την τράπεζα).

 

Οι ατοκες δοσεις φιλε μου δεν ειναι μεσω της καρτας ποτε, ΜΟΝΟ οσα καταστηματα ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ατοκες δοσεις . ΚΑΜΙΑ καρτα δεν εχει απο μονη της ατοκες δοσεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

στο πρώτο απάντησε μόνος σου:

 

http://store.penpowerinc.com/mobile.html

 

(google search 1.5" μου πήρε)

 

...στο δεύτερο από ότι ξέρω όχι δεν υπάρχει άλλο.

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Οι ατοκες δοσεις φιλε μου δεν ειναι μεσω της καρτας ποτε, ΜΟΝΟ οσα καταστηματα ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ατοκες δοσεις . ΚΑΜΙΑ καρτα δεν εχει απο μονη της ατοκες δοσεις. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ελληνικά για την εφαρμογή Worldcard Mobile που έχει μέσα το TP, και που τα βρίσκουμε?

 

Den yparxei elliniki ekdosi (akoma toulaxiston).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το ξανά έψαξα λίγο...

 

Ο θόρυβος προέρχεται (πάντα με ανοικτό το πληκτρολόγιο) λογικά από τον μηχανισμό επαναφοράς του πληκτρολογίου. Συγκεκριμένα, αν κοιτάξετε την πίσω πλευρά της οθόνης, είναι κάτι σαν συρόμενο πορτάκι που αν το πειράξεις με το δάχτυλο κουνιέται και κάνει αυτό τον θόρυβο. Οπότε εντάξει, αφού είναι κάτι "εξωτερικό" όλα είναι σχετικά καλά... Τίποτα μέσα δεν έχει σπάσει.

Kai se mena akrivos to idio kanei.Min anisixeis.

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Οι ατοκες δοσεις φιλε μου δεν ειναι μεσω της καρτας ποτε, ΜΟΝΟ οσα καταστηματα ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ατοκες δοσεις . ΚΑΜΙΑ καρτα δεν εχει απο μονη της ατοκες δοσεις. ;)

 

Aν μια καρτα δεν εχει το προνόμιο των ατοκων δοσεων απο την τραπεζα, τοτε, δεν μπορεις να εχεις ατοκες δοσεις, ασχετα απο το μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

Οι ατοκες δοσεις φιλε μου δεν ειναι μεσω της καρτας ποτε, ΜΟΝΟ οσα καταστηματα ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ατοκες δοσεις . ΚΑΜΙΑ καρτα δεν εχει απο μονη της ατοκες δοσεις. ;)

 

Aν μια καρτα δεν εχει το προνόμιο των ατοκων δοσεων απο την τραπεζα, τοτε, δεν μπορεις να εχεις ατοκες δοσεις, ασχετα απο το μαγαζι.

 

Αυτό ίσως δεν είναι απόλυτα ακριβές καθώς μπορεί το κατάστημα να προσφέρει άτοκες δόσεις σε όλες τις κάρτες, ο αριθμός των οποίων εξαρτάται από το ύψος του ποσού. Θα σε ρωτήσουν αν θες δόσεις, και θα μοιράσουν το ποσό που θα πλήρωνες μετρητά ακριβώς στις δόσεις που θα σου βάλουν. π.χ. για κάτι των 900 ευρώ σε 6 δόσεις θα βλέπεις ακριβώς 150 ευρώ χρέωση το μήνα. Θεωρητικά συμφέρει να παίρνεις πάντα το μέγιστο αριθμό των άτοκων δόσεων που σου προσφέρουν λόγο time value of money, αλλά πολλοί που δεν θέλουν να μπλέκουν με δόσεις ή που χρησιμοποιούν την πιστωτική ως μέσω πληρωμής και όχι ως μέσο πίστωσης το βάζουν όλο και το εξοφλούν με τη μία. Το ποσό που δεσμεύεται από το όριο της κάρτας μάλλον είναι το σύνολικό ποσό των δόσεων.

Link to comment
Share on other sites

Eγω πριν λιγες μερες αγορασα και περιμενω να μου ερθει αυτη http://www.pielframa.net/htc_touch_pro.asp

Oταν ερθει θα σας πω εντυπωσεις...

 

Ήρθε η θήκη? Τι λέει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, είμαι και εγώ κάτοχος του HTC απο τη Παρασκευή (μέσω expansys). Έχω φάει απίστευτο κόλλημα. είναι το πρώτο μου wm και έχω αρκετό διάβασμα και αλλαγή νοοτροπίας απο τα simbian. έχει κανείς κάποιες προτάσεις για καλά προγραμματάκια, π.χ. κάποιο καλύτερο time/alarm program, να μπορώ να βάλω διαφορετικούς ήχους μηνυμάτων κ.ο.κ.

 

Ευχαριστώ

 

Π.Π.

όταν η πραγματικότητα δεν συμφωνεί μαζί μας, τόσο το χειρότερο για... εκείνη

 

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΠΟΛΛΩΝ!!!

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΩ ΣΤΟ ΘΡΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΥΑ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

...

Επίσης παράγγειλα και τις ultra clear της Brando πήρα 2 να έχω ;)

 

Είναι πιο καθαρή από αυτή που έχει μέσα ? Δαχτυλιές μένουν το ίδιο?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι πιο καθαρή από αυτή που έχει μέσα ? Δαχτυλιές μένουν το ίδιο?

 

Δεν έχει καμία σχέση... είναι πολύ ανώτερη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κάποιο καλύτερο time/alarm program,

 

pTravelAlarm

 

να μπορώ να βάλω διαφορετικούς ήχους μηνυμάτων κ.ο.κ.

 

Start -> Settings -> Sounds & Notificiations -> Notifications (tab) και στο Event επέλεξε Messaging: New text message.

 

Εάν θέλεις να βάλεις δικούς σου ήχους αρκεί να τους πετάξεις στο /Storage Card/My Documents.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

pTravelAlarm

 

 

 

Start -> Settings -> Sounds & Notificiations -> Notifications (tab) και στο Event επέλεξε Messaging: New text message.

 

Εάν θέλεις να βάλεις δικούς σου ήχους αρκεί να τους πετάξεις στο /Storage Card/My Documents.

 

δεν μου επιτρέπει να βάλω κάποιον διαφορετικό ήχο π.χ μπ3

όταν η πραγματικότητα δεν συμφωνεί μαζί μας, τόσο το χειρότερο για... εκείνη

 

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΠΟΛΛΩΝ!!!

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΩ ΣΤΟ ΘΡΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΥΑ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν μου επιτρέπει να βάλω κάποιον διαφορετικό ήχο π.χ μπ3

 

Τι εννοεις; Μια χαρα δουλευουν και τα mp3..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν μου επιτρέπει να βάλω κάποιον διαφορετικό ήχο π.χ μπ3

 

Εάν κάνεις ότι ακριβώς λέω... θα μπορείς. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

όταν πάω start - settings - sounds and notifications - notifications tab και επιλέγω

event - new text message, έχει μόνο τις επιλογές του htc και όχι κάποιον ήχου που μπορώ να πάρω απο κάπου αλλού, π.χ κάρτα μνήμης.

 

ακυρο οκ κατάλαβα, οτι έπρεπε να κάνω ακριβώς αυτό που έλεγες.

όταν η πραγματικότητα δεν συμφωνεί μαζί μας, τόσο το χειρότερο για... εκείνη

 

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΠΟΛΛΩΝ!!!

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΩ ΣΤΟ ΘΡΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΥΑ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Aκουσα σε ενα καταστημα πως το pro θα ερθει σε καμια εβδομαδα. Tι λετε, υπαρχει τετοια περιπτωση? Mιλαμε για της ace.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Aκουσα σε ενα καταστημα πως το pro θα ερθει σε καμια εβδομαδα.

 

Σε ποιο κατάστημα;

 

Γιατί δεν ισχύει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δες εάν η πιστωτική σου κάρτα υποστηρίζει άτοκες δόσεις και μετά έλα σε επαφή με το eshop που θες. Εάν η κάρτα το υποστηρίζει, το site μπορεί να σου κάνει άτοκες δόσεις (αυτοί τα λεφτά τους θα τα πάρουν με τη μία, μετά κάνεις καλά εσύ με την τράπεζα).

 

Οι ατοκες δοσεις φιλε μου δεν ειναι μεσω της καρτας ποτε, ΜΟΝΟ οσα καταστηματα ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ατοκες δοσεις . ΚΑΜΙΑ καρτα δεν εχει απο μονη της ατοκες δοσεις. ;)

 

Δες τι έγραψα παραπάνω: εάν η κάρτα σου υποστηρίζει άτοκες δόσεις - και αυτό φαίνεται απ'τον αριθμό της κάρτας - τότε σε επικοινωνία με το site, μπορείς να κάνεις άτοκες δόσεις.

 

Έχω αγοράσει έτσι πάρα πολλά πράγματα, αλλά δεν παρέχουν ΟΛΕΣ οι κάρτες άτοκες δόσεις. Π.χ - και μη νομίζετε ότι κάνω διαφήμιση - η WWF VISA της Eurobank υποστηρίζει άτοκες δόσεις, ενώ η go VISA της Εθνικής Τράπεζας όχι.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο κατάστημα;

 

Γιατί δεν ισχύει.

 

Στο play247. Tελικα, δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι της ace, γιατι οπως ειπε ο υπαλληλος στον αδερφο μου, -εχει εγγυηση απο ace, σημερα αυριο θα ξερουν τιμη, την οποια την προσδιόρισαν περιπου στα 729€- Tελος παντων, αυτο δεν σημαινει απολυτα οτι ειναι απο την ace. Θα παρω αυριο τηλ. να ρωτησω εγω ολες τις λεπτομερειες και θα σας ενημερωσω.

 

Η τελευταία ανακοίνωση της ACE Hellas μιλάει για τέλη Οκτώβρη.

 

Που ειδες αυτην την ανακοινωση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι... Προβλημάτων συνέχεια! Πρέπει να είμαι τελείως ηλίθιος. Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως ακριβώς κάνουμε hard reset; Ποιο είναι το κουμπί enter και πιο to reset; γιατί εγώ μόνο επανεκκίνηση καταφέρνω να κάνω.

 

ΑΚΥΡΟ!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...