Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το προβλημα ειναι το εξης.αν οταν βαλω την σιμ μου στο κινητο για πρωτη φορ και εκτελεσω το connection setup για να μου κανει αυτοματα της ρυθμισεις για το ιντερνετ και γενικα της εταιριας μετα δεν μπορω να εχω ιντερνετ μεσω active sync.Αν δεν εκτελεσω αυτον τον wizard εχω ιντερνετ μεσω active sync. Ελα ομως που το καταλαβα τωρα που το ξαναετρεξα και δεν εχω παλι ιντερνετ. Πως θα το απενεργοποιησω; Μην μου πειτε να κανω hard reset σας παρακαλω!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν μπορω να εχω ιντερνετ μεσω active sync.

 

start/settings/connections/usb to pc/ξετσεκαρισε την επιλογη """enable advanced network functionality""

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

(άσχετο-σχετικό: κρίμα που παίζει ΠΑΛΙΟ version του destinator7 και όχι το τελευταίο)

 

Poia version den paizei? :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

χμ κάποια βλακεία έχω κάνει;

περίεργο... το πήρα όπως ήταν στο SD μου (που ήταν .588.11), το έβαλα στο microSD, βρήκα το WM6 setup, πήρα όλα τα dll και exe και τα αντικατέστησα (μέσα από το cab) και μου βγάζει ένα error όταν θέλει να κάνει render το χάρτη (και να φορτώσει το πρόγραμμα)

 

βάζω το exe και το κεντρικό dll από το .400-κάτι και παίζει

 

επίσης αυτό το exe χρησιμοποιεί και ο webvirus (τι είπα τώρα ε; σοβαρή πληροφορία χεχεχε - έλα σε πειράζω, αλλά αυτό χρησιμοποιείς)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

αν κατευάζατε το rar Μου θα βλέπατε ότι μέσα έχω ένα Dest 7 που παίζει απο την μνήμη.
Link to comment
Share on other sites

WenVirus στο αρχείο που ανέβασες στο φάκελο Registry Tweaks υπάρχουν κάτι αρχειάκια ... πως τα βάζεις ??? επίσης καλό είναι να βάζεις τι κάνει κάθε πρόγραμμα για να μην ψαχνόμαστε να μάθουμε :p επίσης στο diamond από ότι άκουσα δεν δουλεύει το SRS Wow HD , στο touch pro θα κάνει ?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

WenVirus στο αρχείο που ανέβασες στο φάκελο Registry Tweaks υπάρχουν κάτι αρχειάκια ... πως τα βάζεις ??? επίσης καλό είναι να βάζεις τι κάνει κάθε πρόγραμμα για να μην ψαχνόμαστε να μάθουμε :p επίσης στο diamond από ότι άκουσα δεν δουλεύει το SRS Wow HD , στο touch pro θα κάνει ?

 

Απλα τα περνας στη storage και τα τρεχεις. Θα σου ανοιξει μολις τα πατησεις ενα παραθυρο για επιβεβαιωση στο οποιο θα επιλεξεις yes. Αυτο ηταν...Τωρα το τι κανει το κα8ενα καλο θα ηταν μια μικρη επεξηγηση...

Link to comment
Share on other sites

το SRS παίζει. τα registry που υπάρχουν απλά ενεργοποιούν στα αντίστοιχα προγράμματα το scroll.
Link to comment
Share on other sites

αν κατευάζατε το rar Μου θα βλέπατε ότι μέσα έχω ένα Dest 7 που παίζει απο την μνήμη.

 

WebViRuS να υποθέσω ότι το λειτουργεί κανονικά στο touch pro? Γιατί ακούω ότι μερικές εκδόσεις κάνουν πρόβλημα. Επίσης για την Κύπρο υπάρχει κανένας χάρτης? Βρήκα ένα που είναι σε μια άλλη έκδοση του destinator. Μπορώ να τον αντιγράψω στην δικιά σου που είναι δοκιμασμένη?

Link to comment
Share on other sites

WebViRuS να υποθέσω ότι το λειτουργεί κανονικά στο touch pro? Γιατί ακούω ότι μερικές εκδόσεις κάνουν πρόβλημα. Επίσης για την Κύπρο υπάρχει κανένας χάρτης? Βρήκα ένα που είναι σε μια άλλη έκδοση του destinator. Μπορώ να τον αντιγράψω στην δικιά σου που είναι δοκιμασμένη?

 

φιλε μου δυστυχως η κυπρος μεσω destintor ειναι πονεμενη ιστορια...:(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αν κατευάζατε το rar Μου θα βλέπατε ότι μέσα έχω ένα Dest 7 που παίζει απο την μνήμη.

 

είπαμε το δικό σου είναι το παλιό version, δεν το κατάλαβες;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

WebViRuS να υποθέσω ότι το λειτουργεί κανονικά στο touch pro? Γιατί ακούω ότι μερικές εκδόσεις κάνουν πρόβλημα. Επίσης για την Κύπρο υπάρχει κανένας χάρτης? Βρήκα ένα που είναι σε μια άλλη έκδοση του destinator. Μπορώ να τον αντιγράψω στην δικιά σου που είναι δοκιμασμένη?

 

δουλεύει αλλά είναι παλιό (με γνωστά bugs)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...