Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φυσικα φιλε μου και θα εχω παντα ενα ppc να με συντροφευει αλλα δεν θελω ppc που να μοιαζει το iphone ,θελω ppc οπως το ξερω (αλλωστε και στο diamond μετα απο λιγο καιρο απενεργοποιησα το tf3d , και εβαλα το spd pocket plus

απλα καθημερινα θελω την αισθηση που σου προφερει το iphone και την τεραστια ευκολια στο internet & email ,τωρα για τα sybmian ας μη πω καλυτερα (ποιος παει να αγορασει σημερα υπολογιστη με dos ????? :):lol:)

Με DOS δεν θα ήταν και τόσο άσχημο όσο ας πούμε με Windows 95 :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φυσικα φιλε μου και θα εχω παντα ενα ppc να με συντροφευει αλλα δεν θελω ppc που να μοιαζει το iphone ,θελω ppc οπως το ξερω (αλλωστε και στο diamond μετα απο λιγο καιρο απενεργοποιησα το tf3d , και εβαλα το spd pocket plus

απλα καθημερινα θελω την αισθηση που σου προφερει το iphone και την τεραστια ευκολια στο internet & email ,τωρα για τα sybmian ας μη πω καλυτερα (ποιος παει να αγορασει σημερα υπολογιστη με dos ????? :):lol:)

 

ποια ευκολια στο ιντερνετ και μειλ Μαριε?οταν δεν εχει 3g και πρεπει να εχεις wifi για να γινουν ολα καλα???

 

εγω εχω λογαριασμο στην cosmote με 200mb τον μηνα και με το iphone δεν μπορουσα καν να συνδεθω μεσω gprs :lol:

 

μονο σπιτι μου δουλευε τελεια μεσω wifi router :p

 

θελω να παιρνω τα μειλ μου και να σερφαρω παντου και οποτε θελω,και οχι μονο οπου θα βρω wifi....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω λογαριασμο στην cosmote με 200mb τον μηνα και με το iphone δεν μπορουσα καν να συνδεθω μεσω gprs :lol:

 

Δημήτρη για τον ίδιο λόγο έχεις κάποιο μετρητή Mb για να παρακολουθώ τη 3G μου σύνδεση? Το mobile internet της Vodafone που έχω έχει 150 Mb όριο και φυσικά δε θέλω να το ξεπερνάω..:)

by the way το Operamini κάνει πολύ καλή δουλειά γιατί ο proxy του σου κάνει low rez rendering και κρατά το bandwidth απίστευτα χαμηλό..;)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη για τον ίδιο λόγο έχεις κάποιο μετρητή Mb για να παρακολουθώ τη 3G μου σύνδεση? Το mobile internet της Vodafone που έχω έχει 150 Mb όριο και φυσικά δε θέλω να το ξεπερνάω..:)

by the way το Operamini κάνει πολύ καλή δουλειά γιατί ο proxy του σου κάνει low rez rendering και κρατά το bandwidth απίστευτα χαμηλό..;)

 

μητσακο εχεις πμ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φίλε nls ελπίζω να είναι κανένα νεο βίντεο και να μην το κατεβάζω άδικα :p
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ωραία τα βίντεο ... αξίζει να τα κατεβάσει κάποιος ... thanks ΝLS ... τέλεια τα βιντάκια
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα video !! φτιαχτηκα πρωι πρωι αλλα δεν βλεπω το expansys να ριχνεις τις μερες!!

και στο xda κατι λενε για αρχες σεπτεμβρη!!

Link to comment
Share on other sites

επειδή η υπόλοιπη είναι κλειδωμένη για buffers (ευτυχώς - ΠΑΛΙΟ θέμα των WM) και την VGA

το ίδιο συμβαίνει με το diamond (αλλά με λιγότερη βέβαια)

 

εγώ βλέπω τεράστιο χώρο και στο storage και στη RAM και χαίρομαι :)

 

(ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχω να δω τόση RAM ελεύθερη από τότε που ήταν factory-settings το LOOX720 μου... και φυσικά ΠΟΤΕ σε κανένα επόμενο WM δεν είδα ξανά)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

 

εγώ βλέπω τεράστιο χώρο και στο storage και στη RAM και χαίρομαι :)

 

(ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχω να δω τόση RAM ελεύθερη από τότε που ήταν factory-settings το LOOX720 μου... και φυσικά ΠΟΤΕ σε κανένα επόμενο WM δεν είδα ξανά)

 

 

αν μη τι αλλο ειναι πολυ εντυπωσιακο:rolleyes:

 

η αψογη λειτουργια του καιζερ μου και τα hardware buttons που δεν εχει το touch pro με κρατανε να μην το παρω τωρα....:!:

 

παλι τρωγομαι :X....πρεπει να μαζευτω...:p δεν ειναι δουλεια αυτη:mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα video !! φτιαχτηκα πρωι πρωι αλλα δεν βλεπω το expansys να ριχνεις τις μερες!!

και στο xda κατι λενε για αρχες σεπτεμβρη!!

 

μας δουλευουν παλι με την release date :wacko:

 

χθες ηθελε 7 μερες......και σημερα 8 :lol::lol::p

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=169420

 

ενω στο αγγλικο ειναι πιο σταθεροι..4 αυγουστου εδω και μερες

 

http://www.expansys.com/p.aspx?i=169424

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το θέμα με τα hardware buttons λύνεται με τρίτες λύσεις (AFAIK)

επίσης υποψιάζομαι ότι έξυπνα προγράμματα (μιλάω για games) μπορούν έτσι κι αλλιώς να κάνουν map τα πλήκτρα βασισμένα σε hardware codes και βέβαια υπάρχει και το keyboard

 

έχω πιάσει τον εαυτό μου στα πολλά χρόνια που χρησιμοποιώ PDA σπάνια να πατάω physical πλήκτρα (εκτός από games που δεν γίνεται αλλιώς), αλλά αυτό είναι στον κάθε άνθρωπο διαφορετικό

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

το θέμα με τα hardware buttons λύνεται με τρίτες λύσεις (AFAIK)

επίσης υποψιάζομαι ότι έξυπνα προγράμματα (μιλάω για games) μπορούν έτσι κι αλλιώς να κάνουν map τα πλήκτρα βασισμένα σε hardware codes και βέβαια υπάρχει και το keyboard

 

έχω πιάσει τον εαυτό μου στα πολλά χρόνια που χρησιμοποιώ PDA σπάνια να πατάω physical πλήκτρα (εκτός από games που δεν γίνεται αλλιώς), αλλά αυτό είναι στον κάθε άνθρωπο διαφορετικό

 

εγω αντιθετα εχω καλομαθει τοσα χρονια με τα tytn και δεν μπορω χωρις αυτα :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγω αντιθετα εχω καλομαθει τοσα χρονια με τα tytn και δεν μπορω χωρις αυτα :O

 

Κ εγω στην αρχη με το Διαμαντι δυσκολευτηκα πολυ...πηγαινε το δαχτυλο μονο του εκει που...δεν υπηρχε κουμπι!!:p ολα ομως ειναι μια συνηθεια τελικα, τωρα που το συνηθισα δεν εχω προβλημα.. Δωστου λιγο χρονο Δημητρη μολις το παρεις μην το ξεφορτωθεις οπως το διαμαντι ;)

Link to comment
Share on other sites

Δωστου λιγο χρονο Δημητρη μολις το παρεις μην το ξεφορτωθεις οπως το διαμαντι ;)

 

Tολη αλλο το διαμαντι αλλο το ραφαελ.

 

το διαμαντι δεν ειχε (οχι μονο για αυτο )το εξωτερικο πληκτρολογιο (που εγω θεωρω must) και ετσι εφυγε αδιαβαστο:lol:

 

τωρα για το ραφαελ ακομη δεν μπορω να πω οτι το θελω...αλλα αυτη η :Xκαταραμενη συνηθεια μου (να το δοκιμαζω ο ιδιος ωστε να εχω ΔΙΚΗ μου γνωμη περι του τινος προκειται) δεν με αφηνει να ησυχασω....:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλια! Ηντα γινεται; χαχαχαχ! Λοιπόν, νομιζω οτι ειμαι στο ιδιο τρυπακι με τον zaharakis... Θελω και γω να δοκιμαζω τα παντα και να βγαζω δικα μου συμπερασματα... Ειμαι ομως και γω σε διλλημα. Γνωριζω οτι ο tytnII ειναι μια αξιοπιστη συσκευη αλλα επειδη θεωρηται και λιγο παλια και με τα ανερχομενα μοντελα δεν ξερω τι μου γινεται... (οπως καταλαβατε θελω να αγορασω καποιο απο τα πολυσυζητημενα htc) Ειμαι κοντα στο ν αγορασω το diamond αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι πιο αργο απο το raphael.. εσεις τι λετε ρε παιδια; Ολη αυτη η ελευθερη μνημη που εχει το raphael θα το βοηθαει ή ειναι απλα και μονο για εφε; Δυστυχως πρεπει να εχω καποια συσκευη μεχρι τις 23 αυγουστου αλλιως θα περιμενα να δω και απο σχετικα review τι λεει το raphael αλλα δυστυχως με πιεζει ο χρονος... Αξιζει την αναμονη;
Link to comment
Share on other sites

"εφέ";

 

ποτέ δεν έβαλε η HTC κάτι που κοστίζει λεφτά για εφέ (αντιθέτως έκοβαν)

 

(ωραία τα Χανιά, ήμουν φαντάρος κάπου εκεί)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτήσω κάτι γιατί το έχω απορία ... λοιπόν κάπου διάβασα ότι το cruise δέχεται κάρτα μνήμης μέχρι 32gb .... σωστά ως εδώ ?? λοιπόν εφόσων το cruise δέχεται 32 το προ θα δέχεται ή όχι ?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ναι η τεχνολογία ίδια είναι.
Link to comment
Share on other sites

"εφέ";

 

ποτέ δεν έβαλε η HTC κάτι που κοστίζει λεφτά για εφέ (αντιθέτως έκοβαν)

 

(ωραία τα Χανιά, ήμουν φαντάρος κάπου εκεί)

ειμαι λιγο επιφυλακτικος σ αυτο που λες αλλα τελοσπαντων... Δεν μου ειπες ομως; Αξιζει την αναμονη ή θα ναι σαν το διαμαντι χωρις πληκτρολογιο;

Link to comment
Share on other sites

ναι η τεχνολογία ίδια είναι.

 

αν η απάντηση είναι για το ποστ μου τότε γιατί στο site της htc γράφει up to 16 gb ???

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

We've just learned from HTC that English version of Touch Pro has been postponed.

 

First batch should be shipped from Taiwan at the end of week 32.

 

η οποια ομως ειναι η επομενη ...... αρα νομιζω οτι διακοπες θα κανω χωρις αυτο :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...