Jump to content

Προγράμματα Cosmote για στρατιωτικούς


ktsak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Μαρωνεια κομοτηνης το σημα ειναι ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ!!!!:down::down::down:

 

απο σημά πως πάει το VPN???

εγω δεν το βλέπω και καλο

 

Το vpn δεν έχει διαφορετικό σήμα από αυτό της cosmote. Είναι ταυτόσημα.

Ίσως σε κάποιες περιπτώσεις φόρτου να υπάρχει διαφορετική μεταχείρηση (προτεραιότητα) στις πραγματοποιηθήσες κλήσεις, αλλά όχι στο σήμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς τα στοιχεία του ΓΕΕΘΑ για να φτιάξουμε λογαριασμό στο e-care?

 

Με τα δικά σου στοιχεία θα φτιάξεις τον λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Το vpn δεν έχει διαφορετικό σήμα από αυτό της cosmote. Είναι ταυτόσημα.

Ίσως σε κάποιες περιπτώσεις φόρτου να υπάρχει διαφορετική μεταχείρηση (προτεραιότητα) στις πραγματοποιηθήσες κλήσεις, αλλά όχι στο σήμα.

 

δεν νομιζω να ειναι λογω φορτου. απο το 2004 το σημα της σε αυτη την περιοχη δεν ειναι καθολου καλο.Αντιθετως στην πολη της κομοτηνς ειναι πολυ καλο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μαζι με την συγκεκριμενη συνδεση προσφερουνε και το internet on the go με 30 % εκπτωση... αξιζει?

 

 

και wireless Internet Προσφερεται με 40% αφου ο λογαριασμός εχει 40% εκπτωση ετσι και οποιο πρόγραμμα βάζεις εχει 40%. :)

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος ας με βοηθησει....Ψαχνω να βρω τις χρεωσεις και δεν μπορω.

0,10 ευρώ ανά λεπτό προς άλλα κινητά, 0,05 ευρώ ανά λεπτό προς σταθερά. Μήνυμα 0,06 περίπου.(με ενσωματωμένη την έκπτωση 40%) VPN free εννοείται... Αρκετά καλά θα έλεγα..

 

by the way τον τελευταίο καιρό έχει παραγίνει το κακό με το VPN.Σε πάμπολες κλήσεις βγάζει πρόβλημα(πότε ενοχλητικό θρόϊσμα, συνεχώς δεν ακούγεται ο άλλος πολύ καθαρά). Με απογοητεύει συνεχώς σε αυτόν τον τομέα..

Link to comment
Share on other sites

Σωστά…

Αλλά η έως σήμερα καθημερινή χρήση του προσωπικού μας τηλεφώνου για επικοινωνία με συναδέρφους (για υπηρεσιακούς λόγους), ήταν κ αυτή στη διακριτική ευχέρεια του καθενός!

Άλλωστε αυτή την ανάγκη έρχεται να καλύψει το επιτελείο κ δε μας κάνει χάρη γι΄ αυτό. Ήταν υποχρέωση ετών!

 

Xρόνια Πολλά κ από εμένα, σε όλους τους συναδέρφους του forum...

 

Σε ολη την Ευρωπη γιατι οι συναδελφοι σας δεν εχουν υπηρεσιακα κινητα / ταριφες απο εταιρειες τηλεπ/νιων και γενικα της "υπηρεσιακες" συνομιλιες τις αποφευγουν μεσω κινητων τηλεφωνων και μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Σε ολη την Ευρωπη γιατι οι συναδελφοι σας δεν εχουν υπηρεσιακα κινητα / ταριφες απο εταιρειες τηλεπ/νιων και γενικα της "υπηρεσιακες" συνομιλιες τις αποφευγουν μεσω κινητων τηλεφωνων και μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο?

 

Αν εννοείς ότι υπάρχει θέμα ασφάλειας, δεν είμαι κατάλληλος να το εξατάσω. Φαντάζομαι το έχουν κάνει αυτοί που μπορούν-πρέπει.

ΑΝ εννοείς κάτι άλλο, πρέπει να το αναλύσεις λίγο παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Σε ολη την Ευρωπη γιατι οι συναδελφοι σας δεν εχουν υπηρεσιακα κινητα / ταριφες απο εταιρειες τηλεπ/νιων και γενικα της "υπηρεσιακες" συνομιλιες τις αποφευγουν μεσω κινητων τηλεφωνων και μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο?

 

Εύλογο το ερώτημα, αλλά ήδη τα ξέρουν οι απέναντι όσα είναι να μάθουν. Οπότε, ας πάρουν τα παιδιά κανένα κινητό και καμία σύνδεση της προκοπής. χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Σε ολη την Ευρωπη γιατι οι συναδελφοι σας δεν εχουν υπηρεσιακα κινητα / ταριφες απο εταιρειες τηλεπ/νιων και γενικα της "υπηρεσιακες" συνομιλιες τις αποφευγουν μεσω κινητων τηλεφωνων και μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο?

 

κάνεις λάθος εδω.

ολόκληρο νατο χρησιμοποιει το email και το κινητό για αναφορές.

γιατι πρωτίστως το νοιαζει η ταχυτητα της πληροφορίας και οχι η ασφάλεια της.

 

βεβαια δεν μιλαω για το αλλο άκρο τα παντα να διακινουνται με κινητό.

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Σε ολη την Ευρωπη γιατι οι συναδελφοι σας δεν εχουν υπηρεσιακα κινητα / ταριφες απο εταιρειες τηλεπ/νιων και γενικα της "υπηρεσιακες" συνομιλιες τις αποφευγουν μεσω κινητων τηλεφωνων και μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο?

Φαντάζομαι πως δεν μιλάνε τα μέλη της ΕΥΠ μέσω αυτού του συστήματος :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ήρθε (μάλλον) η ώρα οι "πρώτοι" που μπήκαν στο vpn να κλείσουν 1 έτος χρήσης και να δικαιούνται επιδότησης. Έχει κανείς να μας δώσει τα φώτα του;

Τι επιδότηση είχε, με τι λογαριασμούς, μπορεί να προσθέσει επιδοτίσεις για να πάρει κάτι καλύτερο κλπ...

 

Ότι μοιραστούμε, "κέρδος" για όλους θα είναι, όπως πάντα. Αυτό δεν είναι κ το νόημα των forums άλλωστε;

Link to comment
Share on other sites

Σε ολη την Ευρωπη γιατι οι συναδελφοι σας δεν εχουν υπηρεσιακα κινητα / ταριφες απο εταιρειες τηλεπ/νιων και γενικα της "υπηρεσιακες" συνομιλιες τις αποφευγουν μεσω κινητων τηλεφωνων και μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο?

 

και στην ουγκάντα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ήρθε (μάλλον) η ώρα οι "πρώτοι" που μπήκαν στο vpn να κλείσουν 1 έτος χρήσης και να δικαιούνται επιδότησης. Έχει κανείς να μας δώσει τα φώτα του;

Τι επιδότηση είχε, με τι λογαριασμούς, μπορεί να προσθέσει επιδοτίσεις για να πάρει κάτι καλύτερο κλπ...

 

Ότι μοιραστούμε, "κέρδος" για όλους θα είναι, όπως πάντα. Αυτό δεν είναι κ το νόημα των forums άλλωστε;

 

Καποιος που πηρε επιδοτηση να μας δωσει πληροφοριες?;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο να μου πουν πόση επιδότηση έχω...και μου είπαν ότι δεν έχω γιατί κάνω πολύ μικρούς λογαριασμούς!!!!!!! χα, χα.....το προτιμάω έτσι γιατί μαζί με τη γυναίκα μου πληρώνω περίπου 20 ευρώ το μήνα και για τους δύο!!!!!

να ρωτήσω και γω κάτι, που να κοιτάξω στο forum για τις προσφορές που μας κάνουν για το internet on the go?

ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και γω κάτι, που να κοιτάξω στο forum για τις προσφορές που μας κάνουν για το internet on the go?

ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Πιο σίγουρες πληροφορίες θα πάρεις από τον επιτελή τηλεπικοινωνιών της Μονάδας σου. Έχει το σχετικό έγγραφο...

Link to comment
Share on other sites

Για απλή σύνδεση σε πρόγραμμα i, με απλή συσκευή δηλαδή, ισχύει το τρίμηνο απο την αρχική ενεργοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπερα!!

Κανα νεο οσον αφορα στο ποσο επιδοτησης που πηραν οσοι εκλεισαν χρονο?Ετσι για να παρουμε μια ιδεα τι να περιμενουμε....

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

σε 5-6 μερες θα εχω ενημερωση για ποσο επιδοτησης...μεσω ορο λογαριασμων 38-40 ευρω...τι ποσο να περιμενω περιπου?(να κανω κ μια ερευνα τι επιλογες εχω για συσκευη..)

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

σε 5-6 μερες θα εχω ενημερωση για ποσο επιδοτησης...μεσω ορο λογαριασμων 38-40 ευρω...τι ποσο να περιμενω περιπου?(να κανω κ μια ερευνα τι επιλογες εχω για συσκευη..)

Ευχαριστω..

 

Nα περιμένεις "0" επιδότηση ή τόσο μικρή που θα απογοητευτείς. Αυτό τουλάχιστον μου μετέφερε συνάδερφος με παρόμοιους λογαριασμούς.

Φυσικά εσύ θα ξέρεις από πρώτο χέρι, οπότε περιμένουμε ενημέρωση...

Link to comment
Share on other sites

Τι δικαιολογητικα χρειαζονται για να κανεις τετοιο προγραμμα?

 

Ενδοεταιρικα ειναι ολοι οι αριθμοι κοσμοτε? Δηλαδη με αυτο το προγραμμα εχεις τσαμπα κλησεις και μυν προς ολους τους κοσμοτε προορισμους?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στα εταιρικά του πακέτου σου είναι δωρεάν, όποιες συνδέσεις δηλαδή υπάγονται σε αυτό. Όχι προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...