Jump to content

Eurovision 2008


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Ποια θέση πιστεύετε ότι θα κατακτήσει η Ελλάδα στο διαγωνισμό;  

112 members have voted

  1. 1. Ποια θέση πιστεύετε ότι θα κατακτήσει η Ελλάδα στο διαγωνισμό;



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το φαβορι βγηκε. πηρε πανω του 1,6εκ απο τα 4,2εκ. ευρω που παιχτηκαν στην bf.

 

να ναι καλα η ξανθια γερμανιδα για το ωραιο θεαμα που μας προσφερε στους πανηγυρισμους;)

 

ευχαριστω την καλομοιρα για το μεροκαματο που μου εδωσε:)

http://img341.imageshack.us/img341/7128/123xr2.jpg

 

υγ. διασπασμενη σοβιετικη ενωση, διασπασμενη γιουγκοσλαβια, συμμαχια βορειων χωρων.. καθε χρονο η ιδια καραμελα ως δικαιολογίες με το πανηγύρι.

αρε ελληναραδες..:lol:

 

υγ.2 μπραβο στο ισπανο κωμικο.

Link to comment
Share on other sites

Το περίμενα να βγει η Ρωσία! Πάντως στην αρχή που έλεγαν τους βαθμούς ήμασταν μαζί με την Ρωσία αρκετά πιο πάνω σε σχέση με τις άλλες χώρες και περίμενα να πέρναμε τουλάχιστον την 2η θέση! Πάντως και η 3η μια χαρά είναι!!! :D
Link to comment
Share on other sites

 

υγ. διασπασμενη σοβιετικη ενωση, διασπασμενη γιουγκοσλαβια, συμμαχια βορειων χωρων.. καθε χρονο η ιδια καραμελα ως δικαιολογίες με το πανηγύρι.

αρε ελληναραδες..:lol:

 

 

Έχεις δίκιο, δεν συμβαίνουν αυτά, τυφλοί είμαστε που είδαμε ότι 15 ex soviet countries voted 12 for mama Russia :rolleyes:

Δεν λέω ότι αξίζαμε την πρωτιά, αλλά κάποια πράγματα βγάζουν μάτια...

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, δεν συμβαίνουν αυτά, τυφλοί είμαστε που είδαμε ότι 15 ex soviet countries voted 12 for mama Russia :rolleyes:

Δεν λέω ότι αξίζαμε την πρωτιά, αλλά κάποια πράγματα βγάζουν μάτια...

αν δε σας αρεσει, μη τη βλεπετε.

το ξαναλεω: καλα κανουν ολοι τους, κ ψηφιζονται μεταξυ τους.

μακαρι καποτε η ελλαδα να βγει τελευταια.

Link to comment
Share on other sites

αν δε σας αρεσει, μη τη βλεπετε.

το ξαναλεω: καλα κανουν ολοι τους, κ ψηφιζονται μεταξυ τους.

μακαρι καποτε η ελλαδα να βγει τελευταια.

 

Σιγά τα αυγά να βγει και τελευταία... Δεν σημαίνει πως ότι βλέπουμε πρέπει να είμαστε και μουγγοί.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, δεν συμβαίνουν αυτά, τυφλοί είμαστε που είδαμε ότι 15 ex soviet countries voted 12 for mama Russia :rolleyes:

Δεν λέω ότι αξίζαμε την πρωτιά, αλλά κάποια πράγματα βγάζουν μάτια...

Οπως βγαζουν ματια η ανταλλαγη των 12 απο Ελλαδα-Κυπρο:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Η Αγγλία πάλι πάτωσε παρόλο που το τραγούδι της ήταν πολύ ωραίο! Κρίμα...

 

Οπως βγαζουν ματια η ανταλλαγη των 12 απο Ελλαδα-Κυπρο:rolleyes:

Αυτό ακριβώς λέμε. Ότι δεν ψηφίζονται τραγούδια αλλά χώρες. Αν ψηφίζονταν τραγούδια τώρα θα ήταν τελείως διαφορετικά τα αποτελέσματα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Οπως βγαζουν ματια η ανταλλαγη των 12 απο Ελλαδα-Κυπρο:rolleyes:

 

Βγάζει μάτια :rolleyes:

Όμως άλλο μια συμμαχία, άλλο 15 συμμαχίες, σε είχα για πιο καλό στα μαθηματικά στην ηλικία σου ;)

 

Οταν την εδειξε απο κοντα τα χειλια ηταν εμφανες οτι εχει γινει προσθηκη και ηταν πολυ ασχημο..Απο μακρια ωραια ειναι..

 

Συμφωνώ, όταν την είδα από κοντά ήταν πουρόγρια βαλσαμωμένη :lol:

Θα είχαν απογοητευτεί τα θαυμαστάκια της... αν την είχαν δει από κοντα.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Ψηφιζονται και τραγουδια..Αν ειδατε πηραμε ψηφους και απο ασχετους..τωρα βεβαια ψηφιζονται και χωρες..Απο την γειτονα και φιλη τουρκια και το καλυτερο τραγουδι να εχουμε 12 κατω να χτυπιοομαστε δεν θα παρουμε..
Link to comment
Share on other sites

καθε χρονο γινεται το ιδιο πραγμα κ η ιδια συζητηση.

τιποτα λιγοτερο, τιποτα περισσοτερο.

αντε κ το χρονου

Perea, perea!

Link to comment
Share on other sites

καθε χρονο γινεται το ιδιο πραγμα κ η ιδια συζητηση.

τιποτα λιγοτερο, τιποτα περισσοτερο.

αντε κ το χρονου

Perea, perea!

 

Φίλε μου Perea, για να έρθω στα λόγια σου, αν δεν σ'αρέσει η κουβέντα μην συμμετέχεις.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Ψηφιζονται και τραγουδια..Αν ειδατε πηραμε ψηφους και απο ασχετους..τωρα βεβαια ψηφιζονται και χωρες..Απο την γειτονα και φιλη τουρκια και το καλυτερο τραγουδι να εχουμε 12 κατω να χτυπιοομαστε δεν θα παρουμε..

Πήραμε 6 από την Τουρκία αν δεν κάνω λάθος. Μια χαρά! Εμείς τίποτα δεν τους δώσαμε παρόλο που το τραγούδι τους τα σπάει!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ' άρεσε που το καλομοιράκι έδωσε πραγματικά τον καλύτερο της εαυτό, νίκησε τα άγχη κλπ.

Το τραγούδι μας ποτέ δεν μου γέμισε το μάτι, ήταν κάπως "λίγο".

Πάντως 3οι, not bad όπως ειπώθηκε, αν και για μεγάλο διάστημα έλπιζα και για την δεύτερη θέση

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Ψηφιζονται και τραγουδια..Αν ειδατε πηραμε ψηφους και απο ασχετους..τωρα βεβαια ψηφιζονται και χωρες..Απο την γειτονα και φιλη τουρκια και το καλυτερο τραγουδι να εχουμε 12 κατω να χτυπιοομαστε δεν θα παρουμε..

12άρι μόνο σε μια περίπτωση θα μας δώσουν οι Τούρκοι,αν στείλουμε πάλι τον Σάκη.. :P

Link to comment
Share on other sites

Eχασα πολλά λεφτά στο στοίχημα καθώς η Σουηδία πάτωσε και η Νορβηγία βγήκε 5η.Ωραίο τραγουδάκι είχε αλλά σήμερα το διαπίστωσα.

 

Πάλι καλά που δεν βγήκαμε 1οι για να μην πληρώνουμε πάλι ******** σα λαός και καλά που βγήκαμε 3οι και όχι 2οι γιατί δεν επιτρέπεται μια Καλομοίρα να περνάει το Σάκη Ρουβά :D :lol:

 

Το ποιό σωστό το είπε η Αυστρία.ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΝΤΑΙ ΧΩΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ.

 

Να δούμε τώρα ποιόν θα πληρώσουν οι book καθώς 3 βγήκαν τελευταίοι!

 

Μόνο το όνομά μου δεν είπες...

 

Πρώτη πρώτη μέρα που βγήκαν οι αποδόσεις έτρεξα στα πρακτορεία κ έπαιξα Ρωσσία να βγει πρώτη σε συνδιασμό με Αγγλία ή Γερμανία να βγουν τελευταίες. Επειδή ισοβαθμούν 3 όμως, η αποδόσεις σπάνε δια 3. Εγώ το κορόιδο για αυτό πήγα πρώτη μέρα, για να προλάβω να μην πέσουν. Που αλλού θα βρισκα Γερμανία στο 25 κ Αγγλία στο 15? Κ τι βλέπω σήμερα? 12άρι η Βουλγαρία στους Γερμανούς. Λέω ΑΜΑΝ, τι γίνεται εδω? Τελικά, η κοκκινομάλα από τις 4 είναι Βουλγάρα. Μα κ αυτοί 12 της δώσανε? ΗΜΑΡΤΟΝ

 

Οπότε τώρα που κερδίζουν και τα 2 δελτία πληρώνομαι λιγότερο από ότι αν κέρδιζε το ένα -με τη προυπόθεση πως θα έβγαινε μόνο ένας τελευταίος-.

 

Ωραία μαγκιά ρε, φτου σας μην σας βασκάνω...

Link to comment
Share on other sites

12άρι μόνο σε μια περίπτωση θα μας δώσουν οι Τούρκοι,αν στείλουμε πάλι τον Σάκη.. :P

 

Μόνο που η Τουρκία μας έδωσε το 12αρι με την Έλενα Παπαρίζου, στον Σάκη είχε δώσει 10.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που η Τουρκία μας έδωσε το 12αρι με την Έλενα Παπαρίζου, στον Σάκη είχε δώσει 10.

Εννοώ ότι του το χρωστάνε από την άλλη φορά..

Link to comment
Share on other sites

Ναι σπαει τα νευρα οσων εχουν γουστο..τουρκοι ροκαδες τι αλλο θα ακουσω..:lol::lol::lol::p

Το γούστο είναι υποκειμενικό;)

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια δωσανε 12 στην ******ζου;Σιγουρα;προτιιμουν να δωσουν σε Αζερμπαιτζαν και φιλανδιες παρα σε εμας και το καλυτερο τραγουδι να εχουμε..Τους εχω αχτι..Ενωω εμεεις την πως την λεγαανε της ειχαμε δωσει 12 αν θυμαμαι καλα ..Το γουστο εινα υποκειμενικο..Εμενα που μου αρεσει το ροκ και καθε φορα που ακουω ροκ σε ανατολιτικουυς ρυθμους θελω να τους δειρω τι να πω;
Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστίνα μην το ψάχνεις,εμείς ψηφίζουμε συναισθηματικά και όχι με στρατηγική όπως οι άλλες χώρες.Εδώ φέτος δώσαμε 7 βαθμούς στην Ρωσσία και αυτοί 3.Φταίμε κι εμείς,όχι μόνο οι άλλοι..
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια δωσανε 12 στην ******ζου;Σιγουρα;προτιιμουν να δωσουν σε Αζερμπαιτζαν και φιλανδιες παρα σε εμας και το καλυτερο τραγουδι να εχουμε..Τους εχω αχτι..Ενωω εμεεις την πως την λεγαανε της ειχαμε δωσει 12 αν θυμαμαι καλα ..Το γουστο εινα υποκειμενικο..Εμενα που μου αρεσει το ροκ και καθε φορα που ακουω ροκ σε ανατολιτικουυς ρυθμους θελω να τους δειρω τι να πω;

Εγώ πάλι προσωπικά θεωρώ το τραγούδι της Τουρκίας ένα απο τα καλύτερα που διαγωνίστηκαν, και θα του έδινα 12.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...