Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι το έχει απαγορεύσει ο διαχειριστής της σελίδας (δεν είμαι σίγουρος πάντως)

 

Ερώτηση:Αν μπλοκάρω ένα άτομο δεν θα μπορεί να βλέπει τι γράφω στο χρονολόγιο, θα μπορεί να βλέπει όμως τι γράφω σε ομάδες/σελίδες ή όχι;; Δηλαδή το μπλοκάρισμα θα είναι ολικό (ο άλλος να μην με βλέπει πουθενά, σαν να μην υπάρχω στο fb) ή μερικό (να μην με βλέπει σαν προφίλ αλλά να βλέπει τα σχόλια μου) ;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Ολικο απο τα παντα και παντου (εκτος απο ελαχιστες περιπτωσεις εαν θυμαμαι καλα που δεν νομιζω να αφορουν τους καθημερινους χρηστες)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το έχει απαγορεύσει ο διαχειριστής της σελίδας (δεν είμαι σίγουρος πάντως)

 

Το έχω παρατηρήσει και σε απλά προφίλ χρηστών, όχι μόνο σε σελίδες. Λογικά θα υπάρχει κάποια επιλογή στις ρυθμίσεις έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παρατηρήσει και σε απλά προφίλ χρηστών, όχι μόνο σε σελίδες. Λογικά θα υπάρχει κάποια επιλογή στις ρυθμίσεις έτσι?

 

Mπορεί, δεν ξέρω (δεν το έχω ψάξει για την ακρίβεια).

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πώς μπορώ να διαγράψω ένα μπλοκαρισμένο account? Δικό μου, δεν θέλω να το κάνω σε άλλο.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι,μου έκαναν disabled τον λογαριασμό μου στο facebook,έκανα έναν καινούργιο με το ίδιο όνομα και μου το κλεισαν και αυτο μετα απο 10 ώρες.τι ακριβώς μπορώ να κάνω? Αν σου κλείσουν τον λογαριασμό δεν μπορείς να κάνεις άλλον? Περιμένω νέα σας. ευχαριστώ πολύ!!

 

Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει έχω μείνει χωρίς λογαριασμό και δεν ξέρω τι να κάνω.απίστευτο. ύπαρχει κάποιο tip? να βάλω διαφορετικά το όνομα μου? ευχαριστώ

Edited by mcde
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα έκανα ένα νέο τώρα,απλά μάλλον δεν θέλει να κάνω πολλά requests μαζί μαζικά σωστά? μόνο να αποδέχομαι ή να τους λέω να μου κάνουνε? ευχαριστω πολύ!
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Κανείς για το πρόβλημα μου?? μου γεμίζει με ειδοποιήσεις από ομάδες το fb που στην ουσία το έχω άχρηστο..

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Εχω δημιουργίσει μια σελιδα στο facebook σημερα και θελω να αλλαξω την ημερομηνια της δημιουργιας της (της σελιδας) σε μια αλλη παλιοτερη ημερομηνια, γίνετε??? Πως??
...The quieter you become the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

κατα λαθος διεγραψα συνομιλια φιλου στο inbox. εχω ακουσει οτι μπορω να εμφανισω ξανα συνομιλια που εχω διαγραψει.. ξερει κανεις πως??
Link to comment
Share on other sites

Εχω μπλοκαρει ένα...πρωην "φιλο" γιατι εστελνε ενοχλητικα προσωπικα μυνηματα .

Εχει όμως και μια άλλη σελιδα ή ομαδα δεν ξερω τι είναι που δηλωνει "πολτικος" που δεν μπορω να μλοκαρω και από εκει με "βλεπει" και συνεχιζει τα μυνηματα .

Εκτος από αναφορα που δεν νομιζω να λαβουν σοβαρα υπ οψιν υπαρχει τροπος να μην με "βλεπει" ουτε από αυτή ουτε εγω να τον βρισκω με αναζητηση ονοματος που εχει σε αυτή ?

 

Δεν θελω στο προφιλ μου να βαλω περιορισμο όπως να με βελεπουν μονο φιλοι κλπ

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

κατα λαθος διεγραψα συνομιλια φιλου στο inbox. εχω ακουσει οτι μπορω να εμφανισω ξανα συνομιλια που εχω διαγραψει.. ξερει κανεις πως??

 

oχι δεν ισχυει αυτο. Δεν μπορεις να επαναφερεις την συνομιλια που διεγραψες.

Link to comment
Share on other sites

κατα λαθος διεγραψα συνομιλια φιλου στο inbox. εχω ακουσει οτι μπορω να εμφανισω ξανα συνομιλια που εχω διαγραψει.. ξερει κανεις πως??

 

Οταν σου στείλει ο φίλος σου απάντηση επανέρχονται όλες οι συνομιλίες μαζί του.Εμένα τουλάχιστον που είχα σβήσει της πρώην τις συνομιλίες επανήλθαν μόλις μου έστειλε μυν.

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Οταν σου στείλει ο φίλος σου απάντηση επανέρχονται όλες οι συνομιλίες μαζί του.Εμένα τουλάχιστον που είχα σβήσει της πρώην τις συνομιλίες επανήλθαν μόλις μου έστειλε μυν.

 

Νομιζω κανεις λαθος ...Σε αυτή την περιπτωση λεει ότι "η συνομιλια ξεκινησε σημερα"

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

κατα λαθος διεγραψα συνομιλια φιλου στο inbox. εχω ακουσει οτι μπορω να εμφανισω ξανα συνομιλια που εχω διαγραψει.. ξερει κανεις πως??

νομιζω πως αν γραψεις κατι, επανερχεται.

Εχω μπλοκαρει ένα...πρωην "φιλο" γιατι εστελνε ενοχλητικα προσωπικα μυνηματα .

Εχει όμως και μια άλλη σελιδα ή ομαδα δεν ξερω τι είναι που δηλωνει "πολτικος" που δεν μπορω να μλοκαρω και από εκει με "βλεπει" και συνεχιζει τα μυνηματα .

Εκτος από αναφορα που δεν νομιζω να λαβουν σοβαρα υπ οψιν υπαρχει τροπος να μην με "βλεπει" ουτε από αυτή ουτε εγω να τον βρισκω με αναζητηση ονοματος που εχει σε αυτή ?

 

Δεν θελω στο προφιλ μου να βαλω περιορισμο όπως να με βελεπουν μονο φιλοι κλπ

 

Ευχαριστω.

βαλε περιορισμο μινο σε αυτον τοτε

Νομιζω κανεις λαθος ...Σε αυτή την περιπτωση λεει ότι "η συνομιλια ξεκινησε σημερα"

αλλαξε δλδ.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εχω μπλοκαρει ένα...πρωην "φιλο" γιατι εστελνε ενοχλητικα προσωπικα μυνηματα .

Εχει όμως και μια άλλη σελιδα ή ομαδα δεν ξερω τι είναι που δηλωνει "πολτικος" που δεν μπορω να μλοκαρω και από εκει με "βλεπει" και συνεχιζει τα μυνηματα .

Εκτος από αναφορα που δεν νομιζω να λαβουν σοβαρα υπ οψιν υπαρχει τροπος να μην με "βλεπει" ουτε από αυτή ουτε εγω να τον βρισκω με αναζητηση ονοματος που εχει σε αυτή ?

 

Δεν θελω στο προφιλ μου να βαλω περιορισμο όπως να με βελεπουν μονο φιλοι κλπ

 

Ευχαριστω.

 

νομιζω πως αν γραψεις κατι, επανερχεται.

 

βαλε περιορισμο μινο σε αυτον τοτε

 

αλλαξε δλδ.

 

Αυτό θα μπορουσε να γινει αν ηταν "φιλος" αλλα είναι ανοιχτη ομαδα και δεν βλεπω από που μπορει να γινει

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εφοσον του έχεις βαλει μπλοκ, δε νομιζω να μπορει να σε βλεπει ουτε σαν προφιλ, ουτε σαν μελος ομαδας
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εφοσον του έχεις βαλει μπλοκ, δε νομιζω να μπορει να σε βλεπει ουτε σαν προφιλ, ουτε σαν μελος ομαδας

 

Είναι "ιδιοκτητης" ομαδας και δυστυχως με βλεπει για να στειλει μυνημα .Είναι άλλος λογαριασμος αυτή η ομαδα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια...χτες εσβησα το λλογαριασμό μου στο fb για λιγη ωρα..μετα πηγα να το ξανα ανοιξω και μου ειπε: ηδη επιβαιβαιομενος λογαριασμος.αυτος ο λογαριασμος εχει επιβαιωθη....οποις γνωριζει ας μ απαντηση Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως αν γραψεις κατι, επανερχεται.

 

.

 

Αυτό ειναι οταν πατησεις το Χ διπλα στη συνομιλία το οποιο ΔΕΝ ειναι διαγραφή αλλα μεταφορά στο αρχειο.

 

Αν εχεις κανει διαγραφη συνομιλιας απο πανω πανω με το drop-down menu ΔΕΝ επιστρέφει τιποτα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ καποιος να μου απαντηση στο παραπανω αν γνωριζει Ευχαριστώ

 

---Ομάδα Διαχείρισης---

Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...