Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία :D:D

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αν πατησεις εκει που εχεις πει ότι "σου αρεσει" εχει επιλογή ότι δεν σου αρεσει να κλικαρεις
ΣΑΝ σελιδα δε μου δινει τετοια επιλογη...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα ταμπλετ asus και οταν μπαινω σε φωτο φιλων κτλ να τις δω ορισμενες δεν τις εμφανιζει σαν να μη μπορει να τις φορτωσει

εχει παρατηρησει κανεις τιποτα ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

 

Θα μπεις μέσα στην σελίδα που θες να κάνεις διαγραφή και θα πατήσεις , εκεί που λέει "Μου Αρέσει/ Δεν μου Αρέσει" .

Αλλά να σε ενημερώσω, ότι όταν θες να κάνεις το ίδιο και σε άλλες σελίδες θα πρέπει να κάνεις το ίδιο.

ότι χρειαστείς στείλε μου!!!!!

 

 

 

 

 

ΣΑΝ σελιδα δε μου δινει τετοια επιλογη...
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας ρε παιδιά έχω μια σελίδα στο facebook και το πρόβλημα είναι πως μπορώ να δώ πόσα likes έχω αλλά όταν πατώ στον συνολικό αριθμό ανοίγει το tab people αλλα μέσα είναι άδειο δεν βλέπω κανέναν. Ξέρω πως κάποιοι χρήστες επιλέγουν να μην φαίνεται τι έκαναν like αλλά εγώ δεν μπορώ να δω κανέναν. Ο μόνος τρόπος για να δώ τα like είναι να παω στα δεξιά στην στήλη this week να δω τα likes που έγιναν αυτή την εβδομάδα και μετά να πατήσω see all, αλλά εγώ θέλω να φαίνεται και από το tab που είναι ο συνολικός αριθμός, στα settings δεν βρήκα κάτι, παρακαλώ αν ξέρει κάτι κάποιος ας με βοηθήσει.
Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα και εγώ σε android κινητό το messenger και την εφαρμογη του fb. αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι πως γίνεται μηνύματα που έχω ανταλάξει στο chat από σταθερό υπολογιστεί να μην μου ερχονται στο messenger ξανα ως νεα μηνύματα?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι;

 

Έναν λογαριασμό facebook δεν τον βρίσκω, ούτε με search από τον λογαριασμό μου ούτε με search από Google.

 

Σε τοίχο κοινής φίλης όμως είδα δημοσίευση, άρα υπάρχει (και μάλιστα όταν μου έδωσε το κινητό να της δείξω κάτι κοκκινοκιτρίνησε γιατί πρώτη πρώτη ήταν η δημοσίευση του λογαριασμού που δεν βρίσκω).

 

Παρόλα αυτά αν πάω να προσθέσω τον λογαριασμό αυτόν στους μπλοκαρισμένους και βάλω το όνομα μου το εμφανίζει κανονικά με εικόνα προφίλ για να τον μπλοκάρω.

 

Να υποθέσω με έχει blockάρει και έχει blockάρει και το google search ή έχει βάλει πολύ περιορισμό στο ποιοι θα βλέπουν το προφίλ αυτό;

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι;

 

Έναν λογαριασμό facebook δεν τον βρίσκω, ούτε με search από τον λογαριασμό μου ούτε με search από Google.

 

Σε τοίχο κοινής φίλης όμως είδα δημοσίευση, άρα υπάρχει (και μάλιστα όταν μου έδωσε το κινητό να της δείξω κάτι κοκκινοκιτρίνησε γιατί πρώτη πρώτη ήταν η δημοσίευση του λογαριασμού που δεν βρίσκω).

 

Παρόλα αυτά αν πάω να προσθέσω τον λογαριασμό αυτόν στους μπλοκαρισμένους και βάλω το όνομα μου το εμφανίζει κανονικά με εικόνα προφίλ για να τον μπλοκάρω.

 

Να υποθέσω με έχει blockάρει και έχει blockάρει και το google search ή έχει βάλει πολύ περιορισμό στο ποιοι θα βλέπουν το προφίλ αυτό;

Εχεις φαει πλοκ :)

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πως μπορω να ρυθμισω στο facebook μια εικονα να την βλεπουν ολοι ΑΛΛΑ να μην μπορουν να την ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ???
...The quieter you become the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να ρυθμισω στο facebook μια εικονα να την βλεπουν ολοι ΑΛΛΑ να μην μπορουν να την ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ???

 

και να θες δεν γίνεται, μπορούν κάλλιστα να την κάνουν printscreen, μόνο στην φωτογραφία προφιλ μπορείς να την βάλεις και να μην φαίνεται μεγαλύτερη .

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Από πού μπορώ να απενεργοποιησω τις ειδοποιήσεις για παιχνίδια γιατί δεν αντέχω άλλο

Βοήθεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Διαπίστωσα προχθές, αφού μου στάλθηκε ένα ειρωνικό inbox από ένα πραγματικό φίλο και εκτός facebook πως έχουν σβηστεί μαζικά όχι 1 ούτε 2 αλλά 12 ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ φίλοι μου την ίδια μέρα. Φυσικά το είδα μέσω του αρχείου δραστηριοτήτων που έδειχνε ξεκάθαρα ότι τους αφαίρεσα σε μια μέρα. Απ'ότι μίλησα κανείς δεν με διέγραψε και δεν ξέρω τι συμβαίνει.. Μάλιστα έχει περίπου ένα μήνα που ''τους έσβησα'' και δεν το είχα συνειδητοποιήσει. Τι μπορεί να ευθύνεται?? Είναι ιός?? Να είστε καλά εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να είναι κόλλημα του φεις...'η καποιος να σκάλισε το λογαριασμό σου
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει και σε άλλους δηλαδή γιατί δεν μπορεί να έγινε μόνο σε μένα.. Επειδή έχω και ειδοποίηση μέσω sms αν κάποιος ειβάλλει από άλλο σημείο, είναι δυνατόν να συνέβη hackάρισμα;;;
Link to comment
Share on other sites

Από πού μπορώ να απενεργοποιησω τις ειδοποιήσεις για παιχνίδια γιατί δεν αντέχω άλλο

Βοήθεια!!!!

 

πας επανω επανω τερμα δεξια που ειναι ενα σαν βελακι που δειχνει προς τα κατω και πας ρυθμησεις και μετα αριστερα που λεει μπλοκαρισμα. εκει λεει και για τα παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

πας επανω επανω τερμα δεξια που ειναι ενα σαν βελακι που δειχνει προς τα κατω και πας ρυθμησεις και μετα αριστερα που λεει μπλοκαρισμα. εκει λεει και για τα παιχνιδια.

 

Εκει όμως πρεπει να μπλοκαρεις ένα ένα παιχνιδι που σου ερχεται σαν εφαρμογή χωριστα κάθε φορα . Ομαδικο δεν γινεται το μπλοκαρισμα ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εκει όμως πρεπει να μπλοκαρεις ένα ένα παιχνιδι που σου ερχεται σαν εφαρμογή χωριστα κάθε φορα . Ομαδικο δεν γινεται το μπλοκαρισμα ?

 

οχι ολα μαζι δεν μπορεις!!

Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης θεμα...μπαινω σε καποια προφιλ γνωστων,παταω να δω τους φιλους τους στο φβ και μου βγαζει

Όλοι οι φίλοι(920) Κοινοί φίλοι Προστέθηκαν πρόσφατα Περισσότερα

 

ενω σ ενα αλλο προφιλ οταν πατω να δω τους φιλους ενος ατομο μου βγαζει μονο αυτο

Κοινοί φίλοι(406)

 

γιατι στο τελευταιο προφιλ δεν μπορω να δω εκτος απο τους κοινους,τους υπολοιπους φιλους??

Μετά από σχεδόν 3 χρόνια,πάλι πίσω!!
Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης θεμα...μπαινω σε καποια προφιλ γνωστων,παταω να δω τους φιλους τους στο φβ και μου βγαζει

Όλοι οι φίλοι(920) Κοινοί φίλοι Προστέθηκαν πρόσφατα Περισσότερα

 

ενω σ ενα αλλο προφιλ οταν πατω να δω τους φιλους ενος ατομο μου βγαζει μονο αυτο

Κοινοί φίλοι(406)

 

γιατι στο τελευταιο προφιλ δεν μπορω να δω εκτος απο τους κοινους,τους υπολοιπους φιλους??

 

Γιατί πολύ απλά έχει "κλειδωμένους" τους φίλους μέσα από τις ρυθμίσεις έτσι ώστε να μην φαίνονται σε όλους....

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση: αυτο που και καλα βρισκεις ποιοι μπηκαν στο προφιλ σου πιο προσφατα(η πιο πολυ) με το viewsource και μετα Initialchatfriendslist ειναι τερμα μουφα η εχει καποια δοση αληθειας? γιατι και καλα οσοι ειναι εναντιον λενε οτι σου δειχνει μονο με ποιους αλληλεπιδρας περισσοτερο ενω εγω κατα διαστηματα βλεπω και διαφορετικα ατομα με τα οποια δεν εχω μιλησει προσφατα(η και καθολου).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...