Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Θέλω να καταργήσω τη σελίδα που έχω στο facebook.

Δεν ξέρω πώς γίνεται η "αυτοκτονία", μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

λογαριασμος...ρυθμισεις απορρητου...διαγραφη λογαριασμου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

λογαριασμος...ρυθμισεις απορρητου...διαγραφη λογαριασμου

 

Ευχαριστώ, ρυθμίσεις λογαριασμού είναι τελικά, όχι απορρήτου. :rolleyes:

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, ρυθμίσεις λογαριασμού είναι τελικά, όχι απορρήτου. :rolleyes:

 

οταν το διεγραψα εγω δεν εδινε τετοια επιλογη :p ακολουθησα αυτο https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

οταν το διεγραψα εγω δεν εδινε τετοια επιλογη :p ακολουθησα αυτο https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

 

Πάτησα το σύνδεσμο που δίνεις και μου ζητάει να συνδεθώ.

Πιστεύω ότι δεν έχει διαγραφεί πλήρως ο λογαριασμός μου και μάλλον θα με ζαλίσουν στο μέλλον :X:X.

 

Προς το παρών δεν κάνω τίποτε άλλο για μερικές μέρες. Θα μπω από λογαριασμό άλλου "φίλου" να δω τι λέει για μένα.

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Πάτησα το σύνδεσμο που δίνεις και μου ζητάει να συνδεθώ.

Πιστεύω ότι δεν έχει διαγραφεί πλήρως ο λογαριασμός μου και μάλλον θα με ζαλίσουν στο μέλλον :X:X.

 

Προς το παρών δεν κάνω τίποτε άλλο για μερικές μέρες. Θα μπω από λογαριασμό άλλου "φίλου" να δω τι λέει για μένα.

 

πρεπει να συνδεθεις για να ξερει τι διαγραφει :lol:

 

το θεμα ειναι να διαγραφεις σιγα σιγα τα δεδομενα σου με τροπο και μετα τον λογαριασμο... αλλιως τα παντα μενουν αποθηκευμενα ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πάτησα το σύνδεσμο που δίνεις και μου ζητάει να συνδεθώ.

Πιστεύω ότι δεν έχει διαγραφεί πλήρως ο λογαριασμός μου και μάλλον θα με ζαλίσουν στο μέλλον :X:X.

 

Προς το παρών δεν κάνω τίποτε άλλο για μερικές μέρες. Θα μπω από λογαριασμό άλλου "φίλου" να δω τι λέει για μένα.

Δεν υπαρχει μονιμη διαγραφη λογαριασμου. Απλα μπαινει σε αδρανεια. Σε εξαφανιζει μεν απ'ολους, χωρις να μπορουν να δουν κατι για σενα, αλλα αν κανεις συνδεση με τον κωδικο σου, τοτε θα τα εμφανισει παλι ολα, και θα σε δειχνει και στους φιλους σου.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει μονιμη διαγραφη λογαριασμου. Απλα μπαινει σε αδρανεια. Σε εξαφανιζει μεν απ'ολους, χωρις να μπορουν να δουν κατι για σενα, αλλα αν κανεις συνδεση με τον κωδικο σου, τοτε θα τα εμφανισει παλι ολα, και θα σε δειχνει και στους φιλους σου.

 

Ξαναένεργοποίησα το λογαριασμό, έκανα διαγραφή των φωτογραφιών μου και λοιπών στοιχείων και μετά απενεργοποίησα το λογαριασμό μου πατώντας στο σύνδεσμο που έδωσε ο φίλος πιο πάνω.

 

Και έλαβα το εξής εμαιλ, το οποίο δεν είχα λάβει κατά την προηγούμενη απενεργοποίηση του λογαριασμού:

Λάβαμε μια αίτηση για μόνιμη διαγραφή του λογαριασμού σας. Ο λογαριασμός σας έχει ήδη απενεργοποιηθεί από τον ιστότοπο και θα διαγραφεί οριστικά εντός 14 ημερών. Εάν δεν έχετε ζητήσει να διαγράψετε οριστικά το λογαριασμό σας, συνδεθείτε στο Facebook για να ακυρώσετε αυτό το αίτημα: http://www.facebook.com/login.php Ευχαριστούμε ,Η ομάδα του Facebook.

 

Οπότε μάλλον θα διαγραφεί :).

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Το myphone.gr στο Facebook!

 

http://www.facebook.com/myphone.gr

 

αυτο που ζητησα εγινε:D:D

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει κάποιο πρόβλημα ο Chrome με το Facebook ;;

 

Από χθες δεν μπορώ ούτε να δω τους φίλους μου (μου εμφανίζει ότι είναι μέσα τόσα άτομα ,αλλά όταν πατάω να δω ποιοι είναι μέσα κολλάει στο Φόρτωση), ούτε να κάνω like, ούτε να αναρτήσω σχόλιο, ούτε να βάλω YouTube κ.ο.κ.

 

Διέγραψα τα cookies, αλλά και πάλι τίποτα. Με Internet Explorer 9 όλα είναι εντάξει. Τι συμβαίνει ;;

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί κανονικά με Chrome. Δοκίμασε να διαγράψεις την cache επίσης.

 

Διέγραψα και την cache και δεν έγινε τίποτα.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα ειδα κατι καλυτερο...στο share οταν πατας και σου ανοιγει παραθυρο απο τωρα μπορεις να το ρυθμισεις να μπαινει σε τοιχου φιλου και οχι να κανεις copy - paste το λινκ:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά...Εδώ και καιρό προσπαθώ να σβήσω μια φωτό από το προφίλ μου και δεν μου την σβήνει...Ενώ άλλες τις διέγραψε κανονικά αυτήν όχι..γνώμες;

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να βαλεις αλλη φωτο προφιλ,και υστερα διεγραψε την..

σκεψου το σα να προσπαθεις να διαγραψεις ενα .mp3 το οποιο εκεινη τη στιγμη παιζει...

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω αρκετούς χρήστες να παρακολουθούν διαφημίσεις για τα credits του facebook

 

http://mashable.com/2011/05/06/facebookfacebook-10-cents-ads/

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nα κάνω μια ερώτηση και γω μιας και έχω ένα θέμα. Υπάρχει τρόπος κάποιος να αποκρύπτει τον τοίχο του σε συγκεκριμένους φίλους του?

Το ρωτάω σε ένα φίλο μου ενώ όταν έμπαινα στο προφίλ του έβλεπα κανονικά τον τοίχο του τώρα όμως όταν μπαίνω στο προφίλ μου βγάζει τις πληροφορίες, τις φωτογραφίες αλλά ο τοίχος πουθενά. Ξέρετε αν υπάρχει τέτοια επιλογή ή αν είναι κάποιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Nα κάνω μια ερώτηση και γω μιας και έχω ένα θέμα. Υπάρχει τρόπος κάποιος να αποκρύπτει τον τοίχο του σε συγκεκριμένους φίλους του?

Το ρωτάω σε ένα φίλο μου ενώ όταν έμπαινα στο προφίλ του έβλεπα κανονικά τον τοίχο του τώρα όμως όταν μπαίνω στο προφίλ μου βγάζει τις πληροφορίες, τις φωτογραφίες αλλά ο τοίχος πουθενά. Ξέρετε αν υπάρχει τέτοια επιλογή ή αν είναι κάποιο πρόβλημα?

νομιζω υπαρχει για ολα τα πραγματα του προφιλ στις ρυθμισεις απορρητου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είχα φτιάξει ένα προφίλ για διαφήμιση μιας επιχείρησης σε μια ομάδα. Το θέμα είναι ότι ξέχασα τον κωδικό και δεν μπορούσα να μπω μετά τελικά το έφτιαξα . Με βάζει κανονικά αλλά μου ζητάει να ταυτόποιησω ποιος είναι στις εικόνες αυτές για να μπορέσω να μπω στο προφίλ μου για ασφάλεια. Το θέμα είναι ότι όσους φίλους εχω περάσει είναι γνωστοί τις περιοχής και δεν τους ξέρω προσωπικα. Δοκίμασα να εχω ανοιχτό ένα αλλο facebook παράλληλα με αυτό για να βλέπω τις φωτό από το ένα αλλά όσες φωτογραφίες έχουνε βάλει και είναι ορατές από όλους μπορώ να τις απαντήσω ενώ άλλες όχι. Υπάρχει βέβαια η παραβλέψη για λίγες φορές αλλά μόλις επιλέξω ποιος είναι στην φωτογραφία με πετάει έξω . Τι μπορώ να κάνω για να μπορώ να επανακτήσω τον λογαριασμό μου;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είχα φτιάξει ένα προφίλ για διαφήμιση μιας επιχείρησης σε μια ομάδα. Το θέμα είναι ότι ξέχασα τον κωδικό και δεν μπορούσα να μπω μετά τελικά το έφτιαξα . Με βάζει κανονικά αλλά μου ζητάει να ταυτόποιησω ποιος είναι στις εικόνες αυτές για να μπορέσω να μπω στο προφίλ μου για ασφάλεια. Το θέμα είναι ότι όσους φίλους εχω περάσει είναι γνωστοί τις περιοχής και δεν τους ξέρω προσωπικα. Δοκίμασα να εχω ανοιχτό ένα αλλο facebook παράλληλα με αυτό για να βλέπω τις φωτό από το ένα αλλά όσες φωτογραφίες έχουνε βάλει και είναι ορατές από όλους μπορώ να τις απαντήσω ενώ άλλες όχι. Υπάρχει βέβαια η παραβλέψη για λίγες φορές αλλά μόλις επιλέξω ποιος είναι στην φωτογραφία με πετάει έξω . Τι μπορώ να κάνω για να μπορώ να επανακτήσω τον λογαριασμό μου;

 

δηλαδη παιρνας καποιες φωτογραφιες και στο βγαζει αυτο?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...