Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορουμε ενα συγκεκριμενο αλμπουμ με φωτογραφιεσ να μην το βλεπουν ολοι; θελω να συγκεκριμενο ατομο να μην το βλεπει καθολου, υππαρχει η δυνατοτητα;
Link to comment
Share on other sites

Ναι,γίνεται, εγώ το έχω κάνει τις φωτογραφίες να τις βλέπουν συγκεκριμένες ομάδες.

 

δεν θελω ολες τις φωτογραφιεσ αλλα μονο ενα αλμπουμ.

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω ολες τις φωτογραφιεσ αλλα μονο ενα αλμπουμ.

 

Τότε πας στις ρυθμίσεις του λογαριασμού , μπαίνεις στις φωτογραφίες σου , πατάς τον φάκελο φωτογραφειών που δεν θες να δει το συγκεκριμένο άτομο & επιλέγεις να μην το βλέπει εκείνο αλλά κάποια άλλα άτομα ή μόνο εσύ.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω γινεται και στις ρυθμισεις του αλμπουμ για το απορρητο:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω γινεται και στις ρυθμισεις του αλμπουμ για το απορρητο:)

 

Αυτό ακριβώς λέω και εγώ , απλώς το έγραψα περιγραφικά.

Link to comment
Share on other sites

εμενα τελευταια δεν μου ερχονται ειδοποιησεις για καποιες δημοσιευσεις που εχω κανει σε αλλους τοιχους..ξερετε τι φταιει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εμενα τελευταια δεν μου ερχονται ειδοποιησεις για καποιες δημοσιευσεις που εχω κανει σε αλλους τοιχους..ξερετε τι φταιει?

Έχει αρκετό καιρό τώρα που οι ειδοποιήσεις δεν έρχονται εγκαίρως και γενικότερα μπορώ να πω ότι κολλάνε.

Με μερικές ανανεώσεις της σελίδας, κάπως στρώνει το πρόβλημα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..... θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! πριν απο λιγες ημερες εκανα ενα friend request σε ενα ατομο στο facebook εμενα μου διχνει οτι δεν με εχει αποδεχθεί ακομα αλλα εγω καθε φορα που αυτο το ατομο αλλαζι φωτογραφια προφιλ εγω την βλεπω και με ενημερωνει το facebook στην κεντρικη σελιδα! εκανα delete το αιτημα φιλιας και ξαναεκανα! και παλι μου κανει το ιδιο πραγμα! μου εχει ξανατυχει αλλη μια φορα αυτο! τι μπορει να συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..... θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! πριν απο λιγες ημερες εκανα ενα friend request σε ενα ατομο στο facebook εμενα μου διχνει οτι δεν με εχει αποδεχθεί ακομα αλλα εγω καθε φορα που αυτο το ατομο αλλαζι φωτογραφια προφιλ εγω την βλεπω και με ενημερωνει το facebook στην κεντρικη σελιδα! εκανα delete το αιτημα φιλιας και ξαναεκανα! και παλι μου κανει το ιδιο πραγμα! μου εχει ξανατυχει αλλη μια φορα αυτο! τι μπορει να συμβαινει?

Απλά δεν σε κάνει Accept το εν λόγω άτομο και ίσως να σε έχει βάλει στα κρυφά αιτήματα του.

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Μόνο να του μιλήσεις μέσω μηνύματος αλλά δεν ξέρεις αν θα σου απαντήσει.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..... θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! πριν απο λιγες ημερες εκανα ενα friend request σε ενα ατομο στο facebook εμενα μου διχνει οτι δεν με εχει αποδεχθεί ακομα αλλα εγω καθε φορα που αυτο το ατομο αλλαζι φωτογραφια προφιλ εγω την βλεπω και με ενημερωνει το facebook στην κεντρικη σελιδα! εκανα delete το αιτημα φιλιας και ξαναεκανα! και παλι μου κανει το ιδιο πραγμα! μου εχει ξανατυχει αλλη μια φορα αυτο! τι μπορει να συμβαινει?

 

Πλέον το σύστημα των friend request έχει αλλάξει. Όταν κάνεις κάποιον add σε αυτόν εμφανίζονται οι επιλογές Αποδοχή και Όχι τώρα. Αν ο άλλος επιλέξει το δεύτερο το αίτημα φιλίας σου πάει στα κρυφά του. Απο κει και πέρα και ανάλογα με τις ρυθμίσεις απορρήτου που έχει εσύ βλέπεις κάποια πράγματα σαν να είναι φίλος σου.:)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον το σύστημα των friend request έχει αλλάξει. Όταν κάνεις κάποιον add σε αυτόν εμφανίζονται οι επιλογές Αποδοχή και Όχι τώρα. Αν ο άλλος επιλέξει το δεύτερο το αίτημα φιλίας σου πάει στα κρυφά του. Απο κει και πέρα και ανάλογα με τις ρυθμίσεις απορρήτου που έχει εσύ βλέπεις κάποια πράγματα σαν να είναι φίλος σου.:)

 

Τι χαζομάρα είναι αυτή;

όχι τώρα;;;

Ότι δηλαδή δεν είσαι αυτή τη στιγμή που μιλάμε φίλος κάποιου, αλλά σε κανα μισαωράκι μπορεί και να είσαι.

Μπούρδα.:mad:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..... θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! πριν απο λιγες ημερες εκανα ενα friend request σε ενα ατομο στο facebook εμενα μου διχνει οτι δεν με εχει αποδεχθεί ακομα αλλα εγω καθε φορα που αυτο το ατομο αλλαζι φωτογραφια προφιλ εγω την βλεπω και με ενημερωνει το facebook στην κεντρικη σελιδα! εκανα delete το αιτημα φιλιας και ξαναεκανα! και παλι μου κανει το ιδιο πραγμα! μου εχει ξανατυχει αλλη μια φορα αυτο! τι μπορει να συμβαινει?

 

και εγω το εχω παθει αυτο...αυτο ισχυει φιλε μου γιατι ο φιλος σου μπορει να εχει ολο το απορρητο ανοικτο να το βλεπει οπως θελει...και μενα μου ειχε συμβει με ενα παιδι μπορουσα να δω δημοσιευσεις του οχι ομως να σχολιασω:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Τι χαζομάρα είναι αυτή;

όχι τώρα;;;

Ότι δηλαδή δεν είσαι αυτή τη στιγμή που μιλάμε φίλος κάποιου, αλλά σε κανα μισαωράκι μπορεί και να είσαι.

Μπούρδα.:mad:

 

Kαι το χειρότερο δεν είναι αυτό. Έχω την εντύπωση (χωρίς να μαι 100% σίγουρος) πως αν δεν διαγράψεις τελείως το αίτημα φιλίας απο τα κρυφά νομίζω πως αυτός που σου έκανε add μπορεί να δει κάποια πράγματα που προηγουμένως δεν μπορούσε να δει λόγω των ρυθμίσεων απορρήτου που έχεις.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Kαι το χειρότερο δεν είναι αυτό. Έχω την εντύπωση (χωρίς να μαι 100% σίγουρος) πως αν δεν διαγράψεις τελείως το αίτημα φιλίας απο τα κρυφά νομίζω πως αυτός που σου έκανε add μπορεί να δει κάποια πράγματα που προηγουμένως δεν μπορούσε να δει λόγω των ρυθμίσεων απορρήτου που έχεις.:mad:

 

Οχι.αν εχεις κανει ορθες ρυθμισεις βλεπει μονο αυτα που θες να δει...

δλδ αν εχεις ρυθμισει καποιος εκτος των φιλων σου να βλεπει μονο την φωτογραφια σου και καποια στοιχεια για σενα(ενδεχομενως ουτε αυτα) τοτε αυτα μονο μπορει να δει και παλι.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Οχι.αν εχεις κανει ορθες ρυθμισεις βλεπει μονο αυτα που θες να δει...

δλδ αν εχεις ρυθμισει καποιος εκτος των φιλων σου να βλεπει μονο την φωτογραφια σου και καποια στοιχεια για σενα(ενδεχομενως ουτε αυτα) τοτε αυτα μονο μπορει να δει και παλι.

 

A ok πάλι καλά γιατί είχα διαβάσει το αντίθετο αλλά δεν είχα την δυνατότητα να το διασταυρώσω.

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το "Όχι τώρα" στο friend request, δεν έχει καταργηθεί η απόρριψη του αιτήματος.

Μπορείς πολύ απλά να μπεις στο προφίλ του ατόμου που σε έκανε add και να πατήσεις στο κουμπί "Απάντηση στο αίτημα φιλίας" και θα σου βγάλει την επιλογή για απόρριψη.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Aπο χθες ενας φιλος ανα καποια διαστηματα μου στελνει ενα ακυρο λινκ παρ οτι δεν ειναι συνδεδεμενος,οπως ακριβως συμβαινει και με το messrnger αυτοματοποιημενο δηλαδη.Εμφανιστικε και εδω ο συγκεκριμενος ιος/trojan η οτι αλλο ειναι τελος παντων??:worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εμενα...ενα μυνημα που στελνεται μονο του απο το facebook link...εγω δεν το πατησα ελεγε Foto :D

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Είναι ιός και τον πάτησε η αδερφή μου κατά λάθος. Είδα κι έπαθα να τον βγάλω.

Έχει την τάση να αλλάζει αυτόματα ονομασία και δεν μπορείς να τον βρεις. Θέλει ψάξιμο για να καταλάβεις τι πρέπει να διαγράψεις και φυσικά όλα αυτά μπαίνοντας με Ασφαλή λειτουργία.

 

Και συγκεκριμένα λέει You 've got a surprise και δίπλα γράφει ένα link.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

μου εχει τυχει και εμενα κατι παρομιο και το εχω πατησει το λινκ και χτυπαει το antivirius οτι ειναι worm . παλι καλα που σε ενημερωνει κατι ειναι και αυτο. εγω τωρα το εχω κολλησει δηλαδη?.επειδη αλλαξα antivirus και εβαλα το avast free edition με εναν ελενχο του συστηματος δεν μου βγαζει κατι. και επειδη μπαινω απο κινητο μου τις περισσοτερες φορες το βγαζει και εκει και δν νομιζω να το εχω κολλησει . υπαρχει πιθανοτητα να το κολλησω στο κινητο ; και τι προβληματα μπορει να μου προξενησει; ( ξερω οτι στο περιπου δν ξερουμε ενας ιος τι μπορει να προκαλεσει) αλλα στο περιπου τι ενδειξεις μπορει να παρατηρησω. χρησιμοποιω κινητο νοκια series 40( εχω ακουσει οτι τα κινητα δεν κολλανε ιους μονο τα symbian κινητα αλληθευει;. ) . Γενικα οταν δω εισερχομενο απο οποιονσδηποτε χωρις να γραφει τιποτα στο κειμενο και εχει μονο λινκ μεσα το διαγραφω . Εκτος και αν μου το εχει πει ηδη οτι θα μου το στειλει. και κατι αλλο να ρωτησω εχω στο μσν 2 ατομα που ξερω οτι εχουνε κολλησει ιο και πολλες φορες ο ιος στελνει μαιλ τις πιο ακαταλληλες ωρες με θεμα look και ενα αλλο που δεν το θυμαμαι. Υπαρχει τροπος τα ατομα που εχουνε κολλησει ιο να το βγαλουνε; . εχω ακουσει οτι δεν γινεται και οτι πρεπει να φτιαξεις καινουργιο μαιλ. και κατι αλλο το μαιλ που λαμβανω απο τα ατομα εκεινα εχω βαλει στο μαιλ μου (vodafone webmail ) και εχω ορισει ως μαυρη λιστα αυτα τα μαιλ αλλα οτι μαιλ λαμβανω απο αυτα τα ατομα εξακολλουθει να μου τα περναει στα εισερχομενα και οχι στα σπαμ για ποιον λογο;. Σορρυ για το μακροσκελες μυνημα αλλα μου συμβαινουνε σχεδον καθε μερα και ηθελα να καιρο να ρωτησω αλλα συνεχως το ξεχναγα. Ευχαριστω εκ των προτερων. Και κατι αλλο δεν ξερω εαν εχεθ αναφερθει προηγουμενως αλλα στο farmvile του facebook υπαρχει το co-op farming τι ειναι αυτο;. βαζεις να κανει δουλεια το ατομο οταν εσυ δεν μπορεις να τα μαζεψεις; Edited by JOHNMEGARYTHMOS
προσθηκη

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιους απο εσας ισχυει google chrome+vista+facebook=page not found ?

Το ιδιο προβλημα εχουν και μερικοι γνωστοι μου.

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιους απο εσας ισχυει google chrome+vista+facebook=page not found ?

Το ιδιο προβλημα εχουν και μερικοι γνωστοι μου.

 

Facts

Η google είναι εχθρός με τη microsoft

Η google είναι εχθρός με το facebook

Η microsoft είναι "ο εχθρός του εχθρού μου είναι φίλος μου" με το facebook.

:p

 

Σε μένα τρέχει κανονικά.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...