Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ή σε διαγραφουν οι φιλοι σου ή τραβαει χοντρα κολληματα η σελιδα ή καποιοι απο τους φιλους σου απενεργοποιουν το λογαριασμο τους. δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο

 

@dverveles εγω εκατσα και τα εσβησα ολα ενα προς ενα

 

Aποκλειται να με διαγραφουν,εφοσον αυξομειωνεται συνεχεια ο αριθμος των φιλων....

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

και στο δικο μου κανει κατι τετοια κουλα αλλα δε δινω σημασια

 

προφανως θα ισχυει περισσοτερο αυτο που ανεφερα για κολλημα ή απενεργοποιηση

Link to comment
Share on other sites

και στο δικο μου κανει κατι τετοια κουλα αλλα δε δινω σημασια

 

προφανως θα ισχυει περισσοτερο αυτο που ανεφερα για κολλημα ή απενεργοποιηση

 

Απενεργοποιηση δεν νομιζω ρε γμτ...και γω δεν εδινα σημασια αλλα γινεται το τελευταιο 3μηνο,και παραπανω, και απλα εχω περιεργια...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Eχω ξανα αναφερθει σαυτο το θεμα αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται...ο αριθμος των φιλων μου μεταβαλλονται συνεχεια...κανω add καποιους,αυξανεται ο αριθμος.Οταν ξανα μπαινω ή κανω refresh ή ξανα "Προφιλ" οι φιλοι λιγοστευουν...τι γινεται ??ξερει κανεις?

 

φιλε το εχω παθει και εγω...δεν νομιζω να σε διαγραφουν οι φιλοι...λογικα καποιον ο λογαριασμος που δεν μπαινουν απενεργοποιουνται...η εχεις πολλα κολληματα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

απορια!

 

εχω καποιους γνωστους στο φεις τους οποιους αφενος δεν μπορω να τους διαγραψω αλλα αφετερου δε θελω να εχουν προσβαση σε καμια πληροφορια μου.να μην βλεπουν δημοσιευσεις μου, φωτογραφιες μου κτλ.

 

γινεται αυτο που θελω ή η μονη λύση ειναι η διαγραφη?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτό μπορείς να το κάνεις βάζοντας τους φίλους σου σε lists. Σε κάθε list μπορείς να ρυθμίσεις διάφορα, π.χ. τι βλέπουν αυτοί που έχεις βάλει εκεί.
Link to comment
Share on other sites

εκανα την λιστα αλλα δε βρισκω απο ποτ επιλεγω που εχουν προσβαση και που οχι.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:confused:

Δεν υπαρχουν νεα και παλια δεδομενα.

Υπαρχει αυτη η σελιδα http://www.facebook.com/friends/?filter=ac που μπορεις να δεις ολους τους φιλους/και τις σελιδες και να διαγραψεις αυτους που προσπαθησες να κανεις add αλλα δε σε εκαναν αυτοι.

 

Υπάρχουν φίλε Bayern. Πλέον δεν μπορώ να δω και τους ανθρώπους που έχω κάνει αίτημα ενώ παλαιότερα γινόταν.

Γενικά παρατηρώ και εγώ θέμα με τα αιτήματα. Το fb φράζει τον λογαριασμό σου όταν κάνεις αιτήματα και σε άτομα που γνωρίζεις!! Έτσι αναγκάζομαι και τους στέλνω pm ώστε να μου κάνουν αυτοί αίτημα.

 

Πάντως εγώ έχω τεράστιο παράπονο απο το fb διότι μου έκλεισαν το παλιό μου προφίλ με μια αόριστη κατηγορία. Ότι μου έγιναν πολλές αναφορές!!!!! Ούτε αντιπαλότητες είχα ούτε θέματα γενικά με διαφημίσεις κλπ. Και δεν σου λένε τους λόγους. Σου στέλνουν ένα ηλίθιο αόριστο τυποποιημένο μήνυμα με τους λόγους γενικώς και αορίστως που σου κλείνουν το προφίλ.

 

Και για να μην κάνω και νέο πόστ θα γράψω πως έχω link για όσους είναι παίκτες στην φάρμα, όπου θα λάβουν 3 fv επι τόπου καθώς και 1 βοήθεια για "καμένο" χωράφι!

Όποιος το χρειάζεται, ας μου το πεί.

Edited by mcde
________ :) ________
Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο αλλα θα ηθελα να ενημερωσω...σε λιγες μερες ξεκιναει ενα live παιχνιδι του οπαπ με τον μητσικωστα στο facebook

http://www.facebook.com/MatheClick

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

απορια!

 

εχω καποιους γνωστους στο φεις τους οποιους αφενος δεν μπορω να τους διαγραψω αλλα αφετερου δε θελω να εχουν προσβαση σε καμια πληροφορια μου.να μην βλεπουν δημοσιευσεις μου, φωτογραφιες μου κτλ.

 

γινεται αυτο που θελω ή η μονη λύση ειναι η διαγραφη?

 

Account -> Privacy Settings -> Customize settings

 

Πατάς δεξιά στις επιλογές και "Customize". Στο "Hide this from" βάζεις τα άτομα που δεν θέλεις να έχουν πρόσβαση στην συγκεκριμένη επιλογή.

Για τα άλμπουμ πατάς στο "Edit album privacy for existing photos."

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο αλλα θα ηθελα να ενημερωσω...σε λιγες μερες ξεκιναει ενα live παιχνιδι του οπαπ με τον μητσικωστα στο facebook

http://www.facebook.com/MatheClick

 

Επίσημη συνεργασία με οπαπ ή ράδιοαρβύλα;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΡαθλιο το νεο προφιλ:mad:

 

Συμφωνώ απολύτως! Κανένα ίχνος οργάνωσης δεν υπάρχει. Αθλιο!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως! Κανένα ίχνος οργάνωσης δεν υπάρχει. Αθλιο!:mad:

Διαφωνω ειναι πιο οργανωμενο. Απλα χαθηκε κατω αριστερα το κουτακι με τα links μου που ηταν ολα μαζεμενα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

γινεται να το επαναφερουμε στο παλιο;;

 

Sent from my mobile using Tapatalk

When someone tells you "you can't". Turn around and say "watch me"
Link to comment
Share on other sites

γινεται να το επαναφερουμε στο παλιο;;

 

Sent from my mobile using Tapatalk

Εγώ πάντως ακόμα δεν αναβάθμισα.

Μου εμφάνισε μια φορά αν θέλω να αναβαθμίσω, κι αυτό επειδή έκανα αποδοχή σε ένα αίτημα φιλίας και το εν λόγω μέλος χρησιμοποιούσε το νέο προφίλ.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως γινεται να παω στο καινουριο??...δεν ξερω τι να κανω

 

edit:πατησα σε εναν φιλο μου ενεργοποιηση καινουριου προφιλ και το εκανα

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και γω την βλακεια να βαλω το καινουργιο προφιλ και μετα ειδα οτι εφοσων πας στο καινουργιο δεν μπορεις να γυρισεις στο παλιο..

 

(Once you switch to the new version of your profile, you cannot return to the previous version. Upon switching, you will have the option to take a brief tour of the new profile so you can easily locate your favorite features and learn about the new profile features that are available)

 

Πατατα .. πριν το αλλαξετε σκεφτειτε το καλα

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Πάντως που ρώτησα μια φίλη από το facebook, ενώ δεν έχω αναβαθμίσει στο νέο προφίλ, όταν μπαίνει στο προφίλ μου, έχει τη νέα διάταξη.

Δηλαδή μπορεί να μην έχω αναβαθμίσει τη χρήση του προφίλ μου σε νέο αλλά η προβολή του γίνεται με τη νέα διάταξη.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

και απο μενα αλλη μια ερωτηση...πως βλεπω τους συνδεσμους μου?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και γω την βλακεια να βαλω το καινουργιο προφιλ και μετα ειδα οτι εφοσων πας στο καινουργιο δεν μπορεις να γυρισεις στο παλιο..

 

(Once you switch to the new version of your profile, you cannot return to the previous version. Upon switching, you will have the option to take a brief tour of the new profile so you can easily locate your favorite features and learn about the new profile features that are available)

 

Πατατα .. πριν το αλλαξετε σκεφτειτε το καλα

 

Καποια στιγμη λογικα θα το αλλαξουν ολοι αναγκαστικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και απο μενα αλλη μια ερωτηση...πως βλεπω τους συνδεσμους μου?

 

Αυτή την απορία έχω και εγώ φιλε. δεν μπορώ να τους βρω στο προφίλ

Link to comment
Share on other sites

το γελοιο ειναι για να δεις πια τους συνδεσμους που ειχες ανεβασει πριν καιρο πρεπει να κανεις ενα μεγαλο scrolling down

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το γελοιο ειναι για να δεις πια τους συνδεσμους που ειχες ανεβασει πριν καιρο πρεπει να κανεις ενα μεγαλο scrolling down

 

Δηλαδή εγώ που έχω ανεβάσει κάπου στους 3,000 πρέπει να κατεβαίνω μια μέρα κάτω στο προφίλ μου για να τους βρω??? έλεος δηλαδή:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...