Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

EDIT::::: ΠΡΟΣΟΧΗ: Διορθώνω: Τελικά μόνο η πρώτη είναι με το διαμάντι ------ Οι άλλες δύο είναι με το Kaiser. Ήταν μακακία η είδηση από το coolsmartphone γιατί δεν είδαν ότι οι θολές ήταν του Καιζερ και μόνο αυτή με τις μέλισσες από το διαμάντι.

 

Άρα ακόμα ένα thumbs up για το διαμάντι.

 

για αυτο φωναζω παντα οτι μονο οταν το δουλεψω στα χερια μου και το δω με τα ματια μου θα εχω γνωμη για ενα κινητο!!

 

και οχι απο οτι λενε απο εδω και απο εκει διαφοροι παντογνωστες ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νικο αν θελουν φωτογραφιες ας παρουν το Ν82 η απλα μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη

 

Δε διαφωνώ. Όπως και το mp3player μου ή το psp δύσκολα θα αντικατασταθεί από το ppc.

Link to comment
Share on other sites

Paidia to thlefonaki giati egw etsi to blepw thlefwnaki bgazei mia xara fotografies...twra oti allo thelete parte mia SLR 10.1mpixel na brhte thn ugeia sas.....

 

Ola ta alla einai apla fillosofies....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Paidia to thlefonaki giati egw etsi to blepw thlefwnaki bgazei mia xara fotografies...twra oti allo thelete parte mia SLR 10.1mpixel na brhte thn ugeia sas.....

 

Ola ta alla einai apla fillosofies....:lol:

Σωστά. Απλά χρειάζεται το ppc να έχει μια αξιοπρεπή κάμερα για να βγάζουμε φωτογραφίες τα κόκκινα μαγιώ στην παραλία και να μη βγαίνουν θολά. Για τέτοιους σκοπούς το διαμάντι φτάνει και περισσεύει :lol::lol:

 

όσο για το δεύτερο... :respect:

Link to comment
Share on other sites

Ποσοι ειμαστε δεν ξερω-αρκετοι νομιζω παντως!!- παντως εγω αυτη την εβδομαδα εκανα την παραγγελια κ ελπιζω να το παρω την επομενη...? Αν το βρω φυσικα αλλου ετοιμοπαραδοτο νωριτερα υπαρχει κ η ακυρωση..ομως με διαβεβαιωσαν οτι πρωτοι θα το φερουν αυτοι κ δεν θα τ δω καπου αλλου νωριτερα..υπομονη κ βλεπουμε
Link to comment
Share on other sites

Απο την προηγούμενη Πέμπτη εγώ και τότε έγρφαν στο site [παράδοση 4-7 ημερών] και ακόμη το γράφουν...
Link to comment
Share on other sites

Απο την προηγούμενη Πέμπτη εγώ και τότε έγρφαν στο site [παράδοση 4-7 ημερών] και ακόμη το γράφουν...

 

Τους ρωτησα γιατι δεν αλλαζει το -παράδοση 4-7 ημερών- κ μου ειπαν οτι δεν θα γραψει ποτε ετοιμοπαραδοτο καθως οι ποσοτητες που θα παρουν δεσμευονται κατευθειαν για τις προπαραγγελιες..παντως αφου το παραγγειλες την πεμπτη απο βδομαδα ριξτους κανα τηλεφωνο κ πες μου..:)

Απο mail για επιβεβαιωση παραγγελιας:

Όπως ενημερωθήκατε και από την περιγραφή του προϊόντος "HTC Touch Diamond Pocket PC & Κινητό Τηλέφωνο GR" που παραγγείλατε, η διαθεσιμότητα του είναι στην κατάσταση "4-7 Ημερων". Πρόκειται για προϊόν για το οποίο περιμένουμε παραλαβή εως τις αρχές του επόμενου μήνα το αργότερο, σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση που είχαμε από τον προμηθευτή μας, οπότε και θα μπορέσουμε να εκτελέσουμε την παραγγελία σας χωρίς την παραμικρή επιπλέον καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

Τους ρωτησα γιατι δεν αλλαζει το -παράδοση 4-7 ημερών- κ μου ειπαν οτι δεν θα γραψει ποτε ετοιμοπαραδοτο καθως οι ποσοτητες που θα παρουν δεσμευονται κατευθειαν για τις προπαραγγελιες..παντως αφου το παραγγειλες την πεμπτη απο βδομαδα ριξτους κανα τηλεφωνο κ πες μου..:)

Απο mail για επιβεβαιωση παραγγελιας:

Όπως ενημερωθήκατε και από την περιγραφή του προϊόντος "HTC Touch Diamond Pocket PC & Κινητό Τηλέφωνο GR" που παραγγείλατε, η διαθεσιμότητα του είναι στην κατάσταση "4-7 Ημερων". Πρόκειται για προϊόν για το οποίο περιμένουμε παραλαβή εως τις αρχές του επόμενου μήνα το αργότερο, σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση που είχαμε από τον προμηθευτή μας, οπότε και θα μπορέσουμε να εκτελέσουμε την παραγγελία σας χωρίς την παραμικρή επιπλέον καθυστέρηση.

 

Epeidh eimai ligo kaxipoptos genika....sta logia oloi kaloi einai ante na doume sthn praxh...

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ενας που περιμενει απο play....:)

Απο βδομαδα ειπαν θα παραλαβουν,και θα ξεκινησει η παραδοση.

Link to comment
Share on other sites

Epeidh eimai ligo kaxipoptos genika....sta logia oloi kaloi einai ante na doume sthn praxh...

 

Θα φαει ακυρωση που θα ειναι ολη δικη του αν το βρω αλλου νωριτερα:mad:..Επισης επεμεινα παρα πολυ στο αν θα ειναι το ελληνικο γιατι δεν εχω ξανααγορασει τπτ απο εκει κ με διαβεβαιωσαν εκατο φορες γι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Νικο αν θελουν φωτογραφιες ας παρουν το Ν82 η απλα μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη ;)

 

μετα το p3600 το diamond ειναι το μονο wm pda τηλεφωνο που βγαζει ικανοποιητικη φωτογραφια !!

 

εκτος αν θελουν καποιοι απλα και μονο ... συζητηση να γινεται....

 

τελος :lol:

 

+1000

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Hackers are OpenGL drivers for the TyTN II aka HTC Kaiser.

A OpenGL demo already runs faster than on the HTC Touch Diamond, but the official demo (GLBenchmark) is still not clean. The driver was from parts of LG KS20, HTC TyTN II Windows Mobile 6.1 Update and the HTC Touch Diamond extracted and compiled.

 

http://de.youtube.com/watch?v=_2k-_he-dgM&eurl=http://www.htcclassaction.org/driverprogress.php

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φαντάζομαι θα είχε νόημα στο θέμα του Κάιζερ κι όχι εδώ...:rolleyes:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Θα φαει ακυρωση που θα ειναι ολη δικη του αν το βρω αλλου νωριτερα:mad:..Επισης επεμεινα παρα πολυ στο αν θα ειναι το ελληνικο γιατι δεν εχω ξανααγορασει τπτ απο εκει κ με διαβεβαιωσαν εκατο φορες γι αυτο.

Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο καχύποπτος με το συγκεκριμένο μαγαζί φίλε μου.

Εχω αγοράσει πολλά προϊόντα από εκεί και ήταν όλα τους ελληνικά, και μάλιστα πολύ νωρίτερα, αλλά και φθηνότερα από οπουδήποτε αλλού.:):):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επισης επεμεινα παρα πολυ στο αν θα ειναι το ελληνικο γιατι δεν εχω ξανααγορασει τπτ απο εκει κ με διαβεβαιωσαν εκατο φορες γι αυτο.

 

Μόνο γιαυτό μην ανησυχείς!!! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σερφαρω στο my phone με wind plus opera mini.

 

 

Τεστ για να δω αν είναι εντάξει.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

αντε το πηρα και εγω (το περιμενω αυριο) ελπιζω να μην το μετανιωσω :)..... περιμενοντας το iphone 3g:)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησης σε αυτους που εχουν το διαμαντακι.

ποσο κραταει η μπαταρια γιατι ακουστηκαν πολλα?

το προβλημα των οδηγων των γραφικων διορθωθηκε και η vga οθονη του κανει τελικα τη διαφορα?

αξιζει να αλλαξει καποιος το touch cruise για αυτο?

το ραδιο του τη λεει και γενικα ο ηχος απο mp3 γιατι το χρησιμοποιω και για player?

ελπιζω να μην κουρασα :D

ευχαριστω εκ των προτερων :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ποσο κραταει η μπαταρια γιατι ακουστηκαν πολλα?

 

Gia ti xwritikotita tis... i mpararia exei ikanopoiitiki apodosi kai me kali kai tapeini xrisi i syskevi bgazei 2 (mporei kai 2,5) meres.

 

το προβλημα των οδηγων των γραφικων διορθωθηκε

 

Yparxoun oi video drivers kai den yparxei problima stin anaparagwgi video.

 

και η vga οθονη του κανει τελικα τη διαφορα?

 

Einai sigoura kalyteri otan thes na diabaseis ena document h' na serfareis sto internet.

 

αξιζει να αλλαξει καποιος το touch cruise για αυτο?

 

Ypokeimeniko einai afto. Egw tha elega nai.

 

το ραδιο του τη λεει και γενικα ο ηχος απο mp3 γιατι το χρησιμοποιω και για player?

 

Apo ta akoustika o ixos einai kalos kai ikanopoitikos kai se entasi kai se apodosi.

Oxi omws kai apo to ixeio tis syskevis to opoio den exei dynami kai den akougontai oi mpasoi ixoi. Se afto to Cruise einai kalytero.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...