Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Εγινε ενα λαθος στο αρχειο που εδωσα πριν και στο Keypad στα κεφαλαια, εμφανιζει αγγλικους χαραχτηρες. Οσοι το κατεβασατε ιδη, ξανακατεβαστετο και καντε παλι εγκατασταση. Στο ποστ 1084 μολις τωρα το διορθωσα.

 

To eixa paratirisei oti sta kefalaia ellinika tou Keypad eixe tous agglikous xaraktires alla ti na sou pw... eixes idi kanei poly kali douleia. Twra apla... aristi! :clap::respect::thanks:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalhmera paidia...

 

apo exthes pou to exw sta xeria mou eimai epexa arketa..

 

apofasisa na tou kanw mia plhrh fortish,etsi to evala sto pc kai eida oti zestenete patra polu kai etsi diekopsa th fortish apo to pc kai to evala sto fortisth...

h fortish teleiose sths 20:00..

 

apo ekeinh thn wra milhsa se 5-6 thlefwna kai apanthsa se 4 mhnhmata..

auth thn stigmh pou grafw exei akoma mpataria 63%..

 

dhladh exei kleish 13 wres aneta kai ap'oti blepw tha bgalei aneta thn hmera..

 

To mono pou exw kanei einai na apenergopihsw to 3G kai to evala GSM karfwta...

 

Ean einai etsi tote den vlepw na exei toso megalo problhma mpatarias an skeftoume oti einai kai h prwth forthsh...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
to evala sto pc kai eida oti zestenete patra polu

 

Kai emena stin arxi ta idia ekane. Exei na kanei me tis prwtes fortiseis. Meta apo merikous kyklous fortisis tha erthei se logika epipeda.

 

Poia ekdosi ROM exei i syskevi sou?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Kai emena stin arxi ta idia ekane. Exei na kanei me tis prwtes fortiseis. Meta apo merikous kyklous fortisis tha erthei se logika epipeda.

 

Poia ekdosi ROM exei i syskevi sou?

 

 

exw:

 

ROM version: 1.34.831.1 WWE

ROM date: 05/25/08

Radio version : 0.93.25.ns16

Protocol version: 52.24.25.08H

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

OK thanks.

 

Tin idia exoume. Apla kykloforoun syskeves katoxwn sto XDA-devs pou exoun mia elafrws pio kainourgia ekdosi kai ithela na dw ean tin exei kai sena mias kai to pires meta apo mena.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

OK thanks.

 

Tin idia exoume. Apla kykloforoun syskeves katoxwn sto XDA-devs pou exoun mia elafrws pio kainourgia ekdosi kai ithela na dw ean tin exei kai sena mias kai to pires meta apo mena.

Γιάννη λογικά θα δούμε κάποια τέτοια στο shipment που βγαίνει τώρα στην αγορά. Ήδη σήμερα στο Βέλγιο το έφερε επίσημα το πρώτο κατάστημα. Και λέω επίσημα γιατί δεν έφερε μόνο αγγίκή έκδοση αλλά και την ολλάνδική.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη λογικά θα δούμε κάποια τέτοια στο shipment που βγαίνει τώρα στην αγορά. Ήδη σήμερα στο Βέλγιο το έφερε επίσημα το πρώτο κατάστημα. Και λέω επίσημα γιατί δεν έφερε μόνο αγγίκή έκδοση αλλά και την ολλάνδική.

 

Κοντεύουμε δηλαδή ε; :shifty::shifty::shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοντεύουμε δηλαδή ε; :shifty::shifty::shifty:

 

Είναι γεγονός αυτό. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής με εξέπληξε και μένα στην αρχή όταν είδα ότι το φέραν εδώ (και το αγγλικό κ το ολλανδικό) ενώ στην Αγγλία πχ δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα ακόμα η αγγλική έκδοση. Πήρα τηλέφωνο το κατάστημα (τεράστιο Online tech shop στο Βέλγιο, και με κατάστημα retail στην Αμβέρσα) και μου είπαν ότι θα το έχουν νωρίς (το "θα" μπαίνει γιατί η επικοινωνία έγινε πριν καμιά 15αριά μέρες όταν εσκασαν τα πρώτα κομμάτια στο expansys και πήρα να μάθω από που θα πάρουν αυτοί τα δικά τους) γιατί έχουν άμεσες, απευθείας και άριστες σχέσεις με την HTC. Βέβαια αυτό δε μπορώ να το εξακριβώσω αν δεν αγοράσω συσκευή από αυτούς για να το δω. Από την άλλη βέβαια βγήκε ως διαθέσιμο και στο site του phonehouse.be με 499 ευρώ παρακαλώ. Με 538 πουλάει το προηγούμενο, ενώ το Kaiser εδώ και 2 μήνες είναι στα 603. Και μιλάω για τιμές οι οποίες είναι ίδιες όποια έκδοση κ αν πάρεις (Αγγλική, γαλλική, ολλανδική).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μπερδευτει παρα πολυ δεν ξερω τι να κανω!.Θελω να παρω κατι πριν το καλοκαιρι για να εχω κατι να κανω αλλα δεν ξερω τι νομιζω οτι το touch pro θα ειναι πολυ καλο αλλα δεν μπορω να περιμενω ηταν να παρω το DIAMOND αλλα με αυτα που διαβασα δεν κσερω τι να κανω.Καμια βοηθεια εδω!!
HELLO:D
Link to comment
Share on other sites

αν έχεις τα λεφτά για το touch pro. τότε περίμενε. θα το μετανιώσεις :) ακου με

 

και εγώ στο τσακ ήμουν να πάρω το Diamond, αλλά μόλις είδα καλύτερα το touch pro, τελειώσε

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
@panagiotissim: Egw pali de tha sou pw ti na kaneis mias kai den exw idea ti apaitiseis exeis. Diabase loipon sta sxetika threads pou se endiaferoun kai krine monos sou ti tairiazei perissotero se sena. Ean katalikseis... ekeino na pareis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μπερδευτει παρα πολυ δεν ξερω τι να κανω!.Θελω να παρω κατι πριν το καλοκαιρι για να εχω κατι να κανω αλλα δεν ξερω τι νομιζω οτι το touch pro θα ειναι πολυ καλο αλλα δεν μπορω να περιμενω ηταν να παρω το DIAMOND αλλα με αυτα που διαβασα δεν κσερω τι να κανω.Καμια βοηθεια εδω!!

 

να μην αισθανεσαι καθολου μπερδεμενος φιλε μου :)

 

το touch pro θα ειναι,βασει δεδομενων κορυφαιο(αν και ποτε μην λες ποτε)

 

και το diamond με μια μεγαλυτερη μπαταρια,ειναι επισης καλη συσκευη.

 

τωρα αν δεν θες να περιμενεις και θελεις ""να εχεις να κανεις κατι το καλοκαιρι""

 

παρε κανενα καλο φωτογραφικο κινητο με καλο mp3 player και αραξε παραλια αγορι μου με τις φιλες σου και τους φιλους σου και απολαυστε την θαλασσα και την χαρα της νιοτης σας :)

 

αστα αυτα ...δεν τελειωνουν ποτε ;) αστα να σε μπερδεψουν αργοτερα:)

 

φιλικα Δημητρης :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη χθες έκανες μια αναφορά στα αρνητικά του Diamond.

 

Μπορείς , σε παρακαλώ, να γίνεις λιγάκι πιο συγκεκριμένος σε αυτό που λες για την έλλειψη "hardware buttons"?

 

(2. παντελης ελλειψη hardware buttons μονο 1 (και αυτο μονο και ερημο) )

 

Αυτά τα 4 κουμπάκια (παρεμπιπτόντως ήθελα να ρωτήσω έχουν τη μηχανική αίσθηση του cruise ή όχι), δεν είναι κατ' ουσίαν hardware buttons?

 

Φιλικά

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορείς , σε παρακαλώ, να γίνεις λιγάκι πιο συγκεκριμένος σε αυτό που λες για την έλλειψη "hardware buttons"?

 

(2. παντελης ελλειψη hardware buttons μονο 1 (και αυτο μονο και ερημο) )

 

Αυτά τα 4 κουμπάκια (παρεμπιπτόντως ήθελα να ρωτήσω έχουν τη μηχανική αίσθηση του cruise ή όχι), δεν είναι κατ' ουσίαν hardware buttons?

 

Me to AE Button Plus mporeis na baleis se dyo apo afta perissoteres apo mia leitourgies (mexri 3). Kati einai kai afto.

 

H aisthisi twn buttons stin epifaneia tis syskevis einai mixaniki... oxi Touch.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ti sto kalo... diafimistis einai o Dimitris??? :rolleyes:

 

Ti peithw einai afti!!! Edw emena kontevei na me kanei na to poulisw! :p

 

:lol:

 

κρατησε το λιγο ακομη Γιαννη ;)

 

μεχρι να ερθει το touch pro :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

 

Απλά ο Δημήτρης τα λέει με το όνομά τους και γενικά αυτό εκτιμάται, όπως και εσύ φίλε athanasso μιλάς από τη δική σου οπτική, αντικειμενικά .

 

Σχετικά με την αίσθηση των buttons η ερώτησή μου δεν ήταν : "αν είναι touch" αλλά "αν έχει την ωραία-μηχανική αίσθηση του touch-cruise ή αν είναι ολίγον τι πιο πλαστικοποιημένη"....

 

Φιλικά

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη χθες έκανες μια αναφορά στα αρνητικά του Diamond.

 

Μπορείς , σε παρακαλώ, να γίνεις λιγάκι πιο συγκεκριμένος σε αυτό που λες για την έλλειψη "hardware buttons"?

 

(2. παντελης ελλειψη hardware buttons μονο 1 (και αυτο μονο και ερημο) )

 

Αυτά τα 4 κουμπάκια (παρεμπιπτόντως ήθελα να ρωτήσω έχουν τη μηχανική αίσθηση του cruise ή όχι), δεν είναι κατ' ουσίαν hardware buttons?

 

Φιλικά

 

Κώστας

 

Κωστη τα hard.buttons ειναι πληκτρα που μπορεις να αντιστοιχισεις σε αλλες λειτουργιες;)

 

και δυστυχως το diamond εχει μονο 1...

 

(να φανταστεις το καιζερ εχει 6;))

 

για μενα ειναι πολυ σοβαρο αρνητικο αυτο μιας και τοσα χρονια εχω συνηθισει να τα χρησιμοποιω συνεχως και ειναι καπως...η ελλειψη τους..

το κακο ειναι οτι και το touch pro που περιμενω ειναι στην ιδια λογικη ....και εκει εχω προβλημα:O

 

οσο για τα κουμπια που ρωτας,η αισθηση ειναι καθαρα μηχανικη και οχι touch..και θελουν και καποια εξεικοιωση μεχρι να συνηθισεις την αισθηση τους :O ειναι λιγο περιεργη...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

...κάτι άκουσα ότι σήμερα παρουσιάζεται το diamond , από την Ace κάπου στην Αθήνα.

 

Τυχεροί οι Αθηναίοι fun που θα έχουν την ευκαιρία να το δουν από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

...κάτι άκουσα ότι σήμερα παρουσιάζεται το diamond , από την Ace κάπου στην Αθήνα.

 

Τυχεροί οι Αθηναίοι fun που θα έχουν την ευκαιρία να το δουν από κοντά!

 

μα ηδη πολλοι ελληνες το εχουν στα χερια τους εδω και μερες :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...