Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Μπορεί να γίνει απευθείας η μεταφορά επαφών από OUTLOOK μέσω USB ή πρέπει να γίνει μέσω Activesync?

 

USB & activesync mazi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΑΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ GPS ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ DESTINATOR ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ

 

Dokimase kai me to GPS Test na deis ti doryforous pianei i syskevi sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα σε όλους!

 

Επεχείρησα να κάνω την πρώτη μου κλήση όταν μετά λύπης διαπίστωσα ότι η ένταση του ακουστικού είναι τόσο χαμηλή που δεν μπορώ να ακούσω ούτε καν τι λέει ο συνομιλητής μου.

 

Ο τελευταίος με ακούει κανονικά.

Αύξησα με τα πλαϊνά κουμπάκια την ένταση στο max αλλά αλλαγή καμμία.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Μήπως θέλει να επιλέξω τις ρυθμίσεις του παρόχου μου (cosmote)?

 

Eisai sigouros oti exeis bgalei to mikro kommati tou screen protector pou afinei keno gia to ixeio?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το ηχειο του εχει πολυ μικρη ενταση και στην ανοιχτη ακροαση και στους ηχους κλησης!καμια σχεση με το αρτεμις που ειχα πριν:X

εχω χασει κλησεις απο τη χαμηλη ενταση...ιδιατερα στο αυτοκινητο

 

Εγώ πάλι θα έλεγα οτι παρατήρησα πολύ χαμηλή ένταση στο ηχείο κατά τη συνομιλία, και όχι όταν χτυπάει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros oti exeis bgalei to mikro kommati tou screen protector pou afinei keno gia to ixeio?

 

Γιάννη, για μια ακόμη φορά είσαι μεγάλος!

Ήταν τελικά το screen protector!

Αισθάνομαι τελείως κουτός....

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μπορείτε να μου πείτε απο που μπορώ να αγοράσω το Diamond.

Oteshop ή Cosmote δεν το χουν.

Γερμανός.

Οφείλω να ομολογήσω πως, αντίθετα από ότι πίστευα και επέμενα, το play247, στην προκειμένη περίπτωση καθυστέρησε αρκετά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γερμανος, ωραία σε πιο κατάστημα?:worry:πηρα Ν.ιωνια,Φιλαδελφεια,Αχαρναι δεν το χουν.

 

ΟΥΤΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΥΤΕ ΝΙΚΑΙΑ ΟΥΤΕ ΚΟΡΥΔΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

ΤΟ ΕΧΟΥΝ

Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό
Link to comment
Share on other sites

Γερμανος, ωραία σε πιο κατάστημα?:worry:πηρα Ν.ιωνια,Φιλαδελφεια,Αχαρναι δεν το χουν.

 

Πάρε το τηλ κέντρο "Γερμανός" και ρώτα που είναι διαθέσιμο.

Επίσης από προχθές, εμφανίζεται και στα συστήματα των OTESHOP και μπορεί ακόμη να γίνει ηλεκτρονική παραγγελία και από το site της COSMOTE.

Για ποιό σίγουρα επικοινώνησε καλύτερα με το τηλ κέντρο της κάθε εταιρίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα τυχαια απο cosmote περασα να πληρώσω και τους ρωτησα αν το έχουν η κοπέλα πολύ εξυπηρετική μου είπε δεν το έχει αυτη στο μαρουσι αλλά μπηκε στο συστημα και βρήκε ενα κομμάτι στο καταστημα περιστερίου. Τους κάλεσε και μου το κράτησαν εκεί.
Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Γερμανος, ωραία σε πιο κατάστημα?:worry:πηρα Ν.ιωνια,Φιλαδελφεια,Αχαρναι δεν το χουν.

Δεν ξέρω. Εγώ από Πάτρα το πήρα. Είχε διαθεσιμότητα και δεν είχα πρόβλημα, αλλά παρόλα αυτά ζήτησα και μου το κράτησαν τηλεφωνικά, μέχρι να πάω να το πάρω.

Αθήνα υποθέτω θα έχει πολλά υποκαταστήματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το activesync από που θα το εγκαταστήσουμε?

Υπάρχει και Ελληνικό ?

 

Mporeis na to katevaseis apo thn microsoft h na to egkatasthsh apo to cd pou exei mesa to diamond.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνεται με το bluetooth Hands free?

Προσπαθώ να κάνω ανίχνευση συσκευών από τις ρυθμίσεις/bluetooth ανοικτό, τοποθετώ ένα Nokia bluetooth κοντά για ανίχνευση και σύζευξη αλλά δεν το εντοπίζει...

 

Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό?

Θέλει μήπως καμιά άλλη ρύθμιση?

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ DESTINATΟR ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ DIAMOND ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ MAIN.CAB ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ INTERNAL STORAGE PLEASE HELP
Link to comment
Share on other sites

Έβαλες το VGA skin;

 

Πάρτο από εδώ: PocketCM Keyboard 0.14, Greek layouts & VGA skin.zip

 

Info: http://www.navimania.gr/showthread.php?t=9234

 

σε ευχαριστω πολυ καλυτερα (οχι για δακτυλο βεβαια) αλλα σε ευχαριστω για την βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι νέος στον κόσμο των WM, μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε που αποθηκεύω τα πρόσθετα προγράμματα και τα skins?

Εννοώ σε ποιον εσωτερικό φάκελλο του Diamond?

 

Και πως γίνεται η εγκατάσταση στη συσκευή (πως τα τρέχω δηλαδή)?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδή είμαι νέος στον κόσμο των WM, μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε που αποθηκεύω τα πρόσθετα προγράμματα και τα skins?

Εννοώ σε ποιον εσωτερικό φάκελλο του Diamond?

Και πως γίνεται η εγκατάσταση στη συσκευή (πως τα τρέχω δηλαδή)?

 

Ta programmata pou exoun kataliksi .exe ta trexeis apo to PC arkei na exeis syndesei ti syskevi sou me to USB kai na einai energo to ActiveSync.

 

Ta ypoloipa programmata einai afta pou exoun kataliksi .cab ta opoia petas kateftheian mesa sti syskevi (stin internal storage) kai ta trexeis apo ekei me ena aplo klik ston explorer tis syskevis.

 

Gia tin egkatastasi mporeis na epilekseis kai tin Internal Storage!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ DESTINATΟR ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ DIAMOND ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ MAIN.CAB ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ INTERNAL STORAGE PLEASE HELP

 

Des edw kai mi grafeis me kefalaia se parakalw giati sto kosmo twn forun einai sa na fwnazeis... kai den to theleis kati tetoio. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
MONO 3 ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΙΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ

 

Tin prwti fora xreiazetai na to afiseis arketi wra kai ennoeitai oti eisai se ekswteriko xwro, e?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...