Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια σε ολα τα δυκτια WIFI μπαινω εκτος το δικο μου.Ξερει κανεις κατι?Μου το βρισκει κανονικα αλλα δεν μπορει να μπει τι γινεται δεν πορω να καταλαβω..............μηπως θελει καμια ρυθμιση?

 

Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα το οποίο λύθηκε βάζοντας IP

Το τηλέφωνο είναι φοβερό απλά όταν κάτι δεν μας πάει καλά σκεπτόμαστε το πούλημα σαν λύση

Όμως το μόνο που φταίει είναι η ανυπομονησία μας, το ότι θέλουμε με την μια να μάθουμε τα πάντα

Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που με βοήθησαν με τις απαντήσεις τους σε ερωτήσεις που έκανα επανωτά χωρίς να με στείλουν στον αγύριστο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Ασε να το πάρει κάποιος που θα είναι σε θέση να εκτιμήσει περισσότερο τα προσόντα του....

 

Συμφωνώ! Δεν υπάρχει λόγος να κάνει έτσι ο φίλος, εάν δεν το θέλει... το πουλάει και τελειώνει η ιστορία!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και το πουλαω

 

καλο ειναι να ακουστουν καποια πραγματα

 

και να μην υπαρχουν καποιο που θα το μετανιωσουν,,,,

 

Θες να πεις δηλαδή οτι στα σημεία που προανέφερες, είναι χειρότερο από άλλες windows mobile συσκευές;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά την άποψη του την είπε για το κινητό...

 

Οι υπόλοιποι τι προσπαθείτε? Να τον πείσετε ότι του αρέσει?

 

Βλέπω να ακολουθεί διάλογος:

 

-Μα δε μου αρέσει ρε παιδιά...

 

-Είσαι σίγουρος?

 

-Ναι...

 

-ΟΧΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ! (Μη μας τη σπας τώρα και θέλουμε να το παραγγείλουμε :mad: )

 

-Καλά ρε παιδιά... μη βαράτε... μου αρέσει!

 

:lol::lol::lol:

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

εδω που τα λεμε αν δεν βγαζει ουτε μια μερα με μετρια χρηση εχουν δικιο οσοι το θαβουν.

ωραια τα τρικ και τα εφε αλλα η ουσια πρωτα απο ολα.(για τα δικα μου γουστα)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ρε παιδια μηπως στρωσει η μπαταρια μετα απο καμμια 10αρια φορτισεις;τουλαχιστον θυμαμε οτι στο 3650 στον μηνα πηρε ενα 30% παραπανω,παντως αν βγαζει 1 μερα με νορμαλ χρηση ειναι καπως
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μηπως στρωσει η μπαταρια μετα απο καμμια 10αρια φορτισεις;τουλαχιστον θυμαμε οτι στο 3650 στον μηνα πηρε ενα 30% παραπανω,παντως αν βγαζει 1 μερα με νορμαλ χρηση ειναι καπως

 

σιγουρα μετα απο ενα μηνα φορτισεων θα ανεβει ενα 30% οπως σωστα ειπες...ετσι εγινε και με το δικο μου cruise.

αλλα και παλι οι 12 ωρες αυτονομιας αντε να γινουν 15-16.

δεν νομιζω οτι τετοια αυτονομια ειναι αποδεκτη

Link to comment
Share on other sites

Καλά την άποψη του την είπε για το κινητό...

 

Οι υπόλοιποι τι προσπαθείτε? Να τον πείσετε ότι του αρέσει?

 

Βλέπω να ακολουθεί διάλογος:

 

-Μα δε μου αρέσει ρε παιδιά...

 

-Είσαι σίγουρος?

 

-Ναι...

 

-ΟΧΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ! (Μη μας τη σπας τώρα και θέλουμε να το παραγγείλουμε :mad: )

 

-Καλά ρε παιδιά... μη βαράτε... μου αρέσει!

 

:lol::lol::lol:

Κάτι λάθος κατάλαβες φίλε μου, δεν έχω τέτοια πρόθεση.

Απλά του ζητάω να γίνει λίγο πιο αναλυτικός σε σχέση με το προηγούμενο ποστ του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σιγουρα ειναι θεμα !!!αλλα τι στο διαβολο γιατι δεν εβαλαν μια μεγαλυτερη;στο raphael γιατι βαλαν;

 

Μπορεί να θέλουν να την πουλήσουν σαν extra αργότερα, όπως και τη θήκη που λείπει από την βασική συσκευασία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδια μηπως στρωσει η μπαταρια μετα απο καμμια 10αρια φορτισεις;τουλαχιστον θυμαμε οτι στο 3650 στον μηνα πηρε ενα 30% παραπανω,παντως αν βγαζει 1 μερα με νορμαλ χρηση ειναι καπως

 

Και να στρώσει, δεν θα φτάσει τα επίπεδα των υπολοίπων συσκευών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Bre paidia dokimase kaneis to igo 8 ean paizei?

 

Έχω την εντύπωση ότι το igo8 δε παίζει σε καμία συσκευή με wm6.1!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το igo8 δε παίζει σε καμία συσκευή με wm6.1!

 

 

File mou egw exw sto cruise 6.1 kai paizei kanonikotata..den exei kanena problhma.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Epeidi exeis cooked WM6.1 sti syskevi sou den einai to idio. Lene oti oi cooked einai migma apo WM6 & 6.1 me oti afto synepagetai. Giafto kai paizei to iGO8 se sena (opws kai sto diko mou Cruise eksallou).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Epeidi exeis cooked WM6.1 sti syskevi sou den einai to idio. Lene oti oi cooked einai migma apo WM6 & 6.1 me oti afto synepagetai. Giafto kai paizei to iGO8 se sena (opws kai sto diko mou Cruise eksallou).

 

 

Telika sto diko sou diamond paizei to igo 8?.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Και να στρώσει, δεν θα φτάσει τα επίπεδα των υπολοίπων συσκευών.
σιγουρα!!το θεμα ειναι ας παρει και 2ωρες ακομα
Link to comment
Share on other sites

δώστε στην μπαταρία λίγο χρόνο. και με το καιζερ έτσι είχε γίνει. στην αρχή μου είχε σπάσει τα νεύρα, αλλά έφτιαξε. εγώ πάντως 100% θα είχα πάρει και την μεγαλύτερη μπαταρία.

 

το ότι δεν έχει θήκη για μένα είναι βλακώδες. ελπίζω το raphael να με εντυπωσιάσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μπορεί να θέλουν να την πουλήσουν σαν extra αργότερα, όπως και τη θήκη που λείπει από την βασική συσκευασία.
αυτη την γυφτια να δω να κανουν μονο!!!ολα υπολογισμενα ειναι τελικα!!!ας το βαζαν 50 ευρω παραπανω και ας εβαζαν μια θηκη και την μπαταρια του raphael
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δώστε στην μπαταρία λίγο χρόνο. και με το καιζερ έτσι είχε γίνει. στην αρχή μου είχε σπάσει τα νεύρα,

 

Dikio exeis alla prosekse... edw milame gia mpataria 900mah pou exei na "sikwsei" WM6.1, TouchFlo3d, 192MB RAM ti misi apo tin opoia xreiazetai to leitourgiko mono kai polla alla! :confused:

 

το ότι δεν έχει θήκη για μένα είναι βλακώδες.

 

Ontws aparadekto.

 

ελπίζω το raphael να με εντυπωσιάσει.

 

Makari!

 

To Diamond pantws paidia einai monimws gemato daxtylies pou malista den katharizoun katholou efkola! Apo opou kai na to piaseis... lerwnei! :wacko:

 

Telos kati pou mou fainetai kapws einai to gegonos oti otan to baleis na fortisei... to pisw meros kai kata synepeia genikotera i syskevi... pragmatika kaiei se bathmo pou se kanei na anisixeis. :blink:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...