Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
2- να εγκαταστήσω μία ακόμη Rom με vanila αυτή τη φορά, ώστε να δώ πως είναι σε σχέση με την bsb.

 

Όταν λες με vanila; Μήπως εννοείς το manila; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όταν λες με vanila; Μήπως εννοείς το manila; :confused:

ώπα λάθος: manila ήθελα να γράψω βέβαια:lol:

 

Να κάνω μία noob ερώτηση;

 

Στα pc's κσι τσ laptops Windows υπάρχουν διαδικασίες συντήρησης, όπως disk cleaning, registry cleaning και disk defragmantation.

Στα ΜW 6.5 υπάρχουν κάποιες ανάλογες διαδικασίες καθαρισμού του δίσκου, της registry και ανασυγκρότησης;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στα ΜW 6.5 υπάρχουν κάποιες ανάλογες διαδικασίες καθαρισμού του δίσκου, της registry και ανασυγκρότησης;;;;

 

To SKTools είναι ένα από τα πολλά εργαλεία για αυτή τη δουλειά και κατά την άποψή μου... το καλύτερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

προγραμμα για διαχειριση μηνυματων καλυτερο απο αυτο που εχει η συσκευη γνωριζετε; το touch flo ειναι μια χαρα αλλα χρησιμοποιω το spb mobile shell και θελω κατι για τα μηνυματα

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

το spb mobile shell εχει εικονιδιο για την διαχειρηση των μηνυματων.τι θελεις να κανεις ακριβως?

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

το spb mobile shell εχει εικονιδιο για την διαχειρηση των μηνυματων.τι θελεις να κανεις ακριβως?

 

οταν παταω το εικονδιο ανοιγει τη διαχειρηση μηνυματων με το προγραμμα της συσκευης το οποιο δεν με βολευει καθολου, θα ηθελα καποιο προγραμμα πιο βολικο

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

1)to shell εχει 2-3 εικονιδια για να βλεπεις τα μηνυματα για ψαξε το λιγo γιατι δεν το θυμαμαι ακριβως.

2)τα μηνυματα πως τα βλεπεις σε classic μορφη 'η threaded?

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

1)to shell εχει 2-3 εικονιδια για να βλεπεις τα μηνυματα για ψαξε το λιγo γιατι δεν το θυμαμαι ακριβως.

2)τα μηνυματα πως τα βλεπεις σε classic μορφη 'η threaded?

 

σε classic μορφη το εχω βαλει

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

τον τελευταιο καιρο εχω το εξης προβλημα.ενω συνδεω το κινητο με το wifi του σπιτιου μου και συνδεεται κανονικα, μετα απο λιγο ή μετα απο καποιο τηλεφωνο χανεται η συνδεση και μου ζηταει ξανα να βαλω τον κωδικο του router μου.κανω κατι λαθος;

 

 

για το κλειδωμα της οθονης και των πληκτρων της συσκευης πιο προγραμμα χρησιμοποιειτε; αυτα τα προγραμματα επιβαρυνουν τη ram;

 

για να βελτιωσουμε την αποδοση της ram και να χρησιμοποιειται οσο γινεται λιγοτερη, ετσι ωστε να σηκωνει πιο πολλα προγραμματα, μπορουμε να κανουμε κατι; αν χρησιμοποιησουμε καποια αλλη rom;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

για το κλειδωμα της οθονης και των πληκτρων της συσκευης πιο προγραμμα χρησιμοποιειτε; αυτα τα προγραμματα επιβαρυνουν τη ram;

 

για να βελτιωσουμε την αποδοση της ram και να χρησιμοποιειται οσο γινεται λιγοτερη, ετσι ωστε να σηκωνει πιο πολλα προγραμματα, μπορουμε να κανουμε κατι; αν χρησιμοποιησουμε καποια αλλη rom;

 

πατοντας παρατεταμενα το δεξι κουμπι η συσκευη κλειδωνει. ο canvas http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=464286 δεν σου κανει? υπαρχει κ το AnswerkeysDisabler http://forum.xda-developers.com/sihowthread.php?t=425650 .και αυτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=464695 ,τι θελεις να κανεις ακριβως?γιατι δεν θυμαμαι και τι ειχε η τελευται oritzinal rom

 

για την ραμ υπαρχουν το ramsweeeper που το εχει κ ο bsb στην ρομ του http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=554871

και το htcAddicts cleanRAM http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=514333

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε ποιο player να βαλω για να βλεπω οσο το δυνατον περισσοτερες μορφες βιντεο?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα παιδια!μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε ποιο player να βαλω για να βλεπω οσο το δυνατον περισσοτερες μορφες βιντεο?ευχαριστω!

 

Core Player

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Για ότι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε.

 

ΥΓ. Να έχεις υπόψιν ότι δεν γράφουμε με κεφαλαία εδώ γιατί στον κόσμο των forum είναι σαν να φωνάζεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

το ψάχνω αρκετές μέρες τώρα αλλά άκρη δεν έχω βγάλει.......:(

 

το ερώτημα είναι αν μπορώ να ακούσω ραδιόφωνο από το diamond στο bluetooth ακουστικό

 

ξέρετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δύσκολο μιας και πρέπει να έχεις συνδεδεμένα τα ενσυρματα ακουστικά γιατί αυτά παίζουν το ρόλο της κεραίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι σε ολους!μια ακομα απορια εχω...κατα την διαρκεια της περιηγησης μου στο διαδυκτιο μεσω του diamond,διαφορες ιστοσελιδες χρειαζονται το adobe flash player 10 για να ανοιξουν.ειδα ομως οτι δεν υπαρχει για windows mobile 6.1.τι κανω???
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο μιας και πρέπει να έχεις συνδεδεμένα τα ενσυρματα ακουστικά γιατί αυτά παίζουν το ρόλο της κεραίας.

Οπωσδήποτε να έχω για κεραία τα ενσύρματα ακουστικά - αυτό είναι απαραίτητο, αλλά να μεταφέρω τον ήχο του ραδιοφώνου στο bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα και παλι σε ολους!μια ακομα απορια εχω...κατα την διαρκεια της περιηγησης μου στο διαδυκτιο μεσω του diamond,διαφορες ιστοσελιδες χρειαζονται το adobe flash player 10 για να ανοιξουν.ειδα ομως οτι δεν υπαρχει για windows mobile 6.1.τι κανω???

 

Δες εδώ αν θες.

 

Οπωσδήποτε να έχω για κεραία τα ενσύρματα ακουστικά - αυτό είναι απαραίτητο, αλλά να μεταφέρω τον ήχο του ραδιοφώνου στο bluetooth.

 

Δοκίμασε αυτό ή αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δυστυχως το λινκ δεν λειτουργει athanasso77.Καποιο αλλο λινκ???

 

Το xda-developers.com είναι προσωρινά "κάτω". Θα επανέλθει σύντομα και μαζί του και το link.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το xda-developers.com είναι προσωρινά "κάτω". Θα επανέλθει σύντομα και μαζί του και το link.

 

ευχαριστω για αλλη μια φορα!τι να πω?εισαι απιστευτα εξυπηρετικος και πολυ αμεσος,εχω χασει τα λογια μου φιλε,συνεχισε ετσι!

Link to comment
Share on other sites

για mail client τι προτεινετε;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...