Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά χρειάζομαι άμεσα μια εφαρμογή που να έχει blacklist και να "πετάει" αυτόματα τισ κλήσεις τισ μάυρης λίστασ πρίν εμφανιστούν την οθόνη..

 

Έχει κάτι κανείς στα υπόψιν του?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά χρειάζομαι άμεσα μια εφαρμογή που να έχει blacklist και να "πετάει" αυτόματα τισ κλήσεις τισ μάυρης λίστασ πρίν εμφανιστούν την οθόνη..

 

Έχει κάτι κανείς στα υπόψιν του?

 

Το magic call θα σου κανει την δουλεία σου.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη να ρωτησω κατι

υπαρχει η δυνατοτητα να δημιουργησω φακελο που να πηγαινουν ολες οι αναφορες?

επισης θα ηθελα να σταματησει να κραταει αντιγραφο το μυνηματος που στελνω στο inboxa αλλα μονο στα sent

τελος κατι ακομα τα μυνηματα που σβηνω δεν πανε ολα στα deleted.μερικα απλα χανονται κατευθειαν

ευχαριστω για την οποια βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

συγχρονισα το κινητο με το νεο μου λαπτοπ με vista

απο τοτε μου βγαζει και στους 2 υπολογιστες που το εχω το εξης μυνημα

 

attention required

cannot connect with current connection settings. support code 85020006

επισης μου βγαζει μια λιστα με διαφορα ραντεβου κι υπενθυμισεις που εχω στο outlook Και δεν συγχρονιζει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

θελω βοηθεια συνδεσα το κινητο με ενα usb cdplayer αυτοκινητου

και απο τοτε το κινητο δεν βλεπει την μνημη internal storge

 

Τι να κανω εκτος απο format.

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δοκίμασες να την βγάλεις, να ανοίξεις τη συσκευή, να την κλείσεις, να την ξαναβάλεις και να δεις εάν τη βλέπει μετά; Εάν δεν σου δουλέψει ούτε και αυτό, μάλλον δεν το γλυτώνεις το hard reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να την βγάλεις, να ανοίξεις τη συσκευή, να την κλείσεις, να την ξαναβάλεις και να δεις εάν τη βλέπει μετά; Εάν δεν σου δουλέψει ούτε και αυτό, μάλλον δεν το γλυτώνεις το hard reset.

 

Βγαίνει η internal storage στο diamond?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βγαίνει η internal storage στο diamond?

 

Ωπ sorry, ξέχασα ότι μιλάμε συγκεκριμένα για το Diamond! :O

 

Πάρε ένα back up με το Sprite Backup και κάνε ένα hard reset, νομίζω ότι δεν έχεις άλλη επιλογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Εχω ένα μικρο προβληματακι,εχω στα χερια μου ενα htc touch diamond που μου το εστειλε ο θειος μου απο την νορβηγια αλλα οπως υποθεσατε τα windows mobile 6.1 που εχει πανω του ειναι στα νορβηγικα.

Υπαρχει καποια λυση να τα γυρισω σε αγγλικα η ακομα καλυτερα ελληνικα?

 

το συγκεκριμενο post το εκανα new thread γιατι δν ειχα δει οτι υπήρχε ανοικτο για την συγκεκριμενη συσκευη,αλλα χαθηκα καπου στην 100 κατι σελιδα.θα μπορουσατε σας παρακαλω να βοηθησετε κ εμενα ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πρέπει να ξεκλειδώσεις τη συσκευή σου για να μπορεί να δεχτεί όλες τις official και unofficial roms που κυκλοφορούν για αυτή. Το παρακάτω tutorial θα σε κατατοπίσει πλήρως. Καλό διάβασμα... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=416211

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με το diamond...

έκανα παλιότερα Sync από το Active Sync Των Windows ΧP και τώρα που πήρα νέο υπολογιστή με Windows 7 Ultimate,όταν το συνδέω μου ανοίγει το Mobile Device Center, μου ζητάει να ξεκλειδώσω το κινητό μου (γιατί είναι η πρώτη φορά που συνδέεται σε αυτό το PC) και μετά όταν το ξεκλειδώσω δεν κάνει τίποτα αλλά κολλάει στο ανοιγμα και λέει "Please wait while windows mobile device center starts" kai μετά τίποτα...

Την πρώτη φορά που το σύνδεσα μου έγραψε πως οι Drivers δεν εγκαταστάθηκαν με επιτυχία αλλά πως υπήρχε κάποιο πρόβλημα...

Τί φταίει? Υπόψιν έχω το Eset Smart Security και δεν ξέρω αν φταίει αυτό.απενεργοποίησα το Firewall σε περιπτωση που έφταιγε αυτό αλλά και πάλι τα ίδια...

Τί να κάνω? Χρειάζομαι τον συγχρονισμό για την δουλειά μου αλλά 3 μέρες που προσπαθώ δεν κατάφερα να κάνω τίποτα...

Osoi thelete na mou milisete mesw tou MSN Messenger!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αντιμετώπισα και εγώ κάτι παρόμοιο στον πρώτο συγχρονισμό μετά την μετάβαση στα Windows 7. Κάνε επανεκκίνηση και στα δύο και φρόντισε η οθόνη της συσκευής σου να είναι ανοιχτή όταν ανοίγεις το Windows Mobile Device Center. Σιγουρέψου ότι ανοίγει το ActiveSync της συσκευής σου. Εάν όχι, τρέξτο εσύ manually.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θελω την γνωμη σας .

ειμαι σε δειλημμα. εχει αρχισει να με εκνευριζει η μικρη οθονη του diamond και σκεφτομαι η να παρω το diamond 2 η να παω σε omnia το οποιο εχει πιο μεγαλη οθονη η να παρω καμια συσκευη pna η pda !το θεμα ειναι ποια ειναι τα υπερ και τα κατα !

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

θελω την γνωμη σας .

ειμαι σε δειλημμα. εχει αρχισει να με εκνευριζει η μικρη οθονη του diamond και σκεφτομαι η να παρω το diamond 2 η να παω σε omnia το οποιο εχει πιο μεγαλη οθονη η να παρω καμια συσκευη pna η pda !το θεμα ειναι ποια ειναι τα υπερ και τα κατα !

 

όντως όταν βλέπω την οθονούλα του Diamond και του Touch Pro, εκνευρίζομαι, γιατί απλά δεν συγκρίνεται με του D2. το Omnia 1 ξέχασέ το. νομίζεις ότι έχει μεγαλύτερη οθόνη, αλλά η ανάλυσή του είναι για κλάμματα.

 

πάρε το D2, δεν έχει καμία σχέση με το D1.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

+1 για το Diamond 2.

 

Όμως... εξαρτάται και από που θέλει να το αγοράσει ο φίλος. Γιατί το καταπληκτικό σε σχέση τιμήs/απόδοσης Acer neoTouch S200, το βρίσκεις σε πολύ καλή τιμή στο expansys.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια χαρα, πρωτη μερα χρησης του διαμαντιου σημερα και πιστευω ολα πανε καλα :)

 

ειμαι σιγουρος οτι η ερωτηση εχει ξαναπαντηθει αλλα δεν ξερω πως να κανω αναζητηση μεσα σε συγκεκριμενο θεμα (εχει και σχεδον 800 σελιδες το ατιμο)

 

 

οποτε πειτε μου πως μπορω να βαλω ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο του κινητου; (ή εναλλακτικα πως να το ψαξω μεσα σε αυτο το Thread:p)

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οποτε πειτε μου πως μπορω να βαλω ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο του κινητου;

 

Greek Diamond keys.cab

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις το νεο Spb mobile shell 3.5?

 

Ειχα το 3.1 για 2 μηνες περιπου αλλα δεν με βολεψε και ιδιαιτερα. Μηπως να δοκιμασω καποια πειραγμενη rom με Win 6.5?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...