Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sta grigora..: meta apo 3 mines me to diamond.... kai exontas paliotera diafora modela stin katoxi mou htc , alla kai allon eterion siskeyes mobille, exo pleon bgalei to teliko mou simperasma gia tin siskeyi.!

i zygaria pleon gernei kata poly pros tin meria ton arnitikon entiposeon , apo oti ton thetikon.! prospathousa panta na dikeologiso kai na bro ta kala tis siskeuis, alla pleon exo apofasisi na to "skotoso". ta pleon arnitika tis siskeuis en oligis gia emena einai,... : apisteyta xamilos ixos xoris xrisi handsfree akoustikon! den thelo kathe fora gia na akouso kati ego kai i filoi mou, na klinomatse stin toualeta gia na exoume ixomonosi apo eksoterikous thoribous.! :( xalia camera kai photo kai video, (den sizitao gia xamilo fotizmo. ekei ta pragmata einai tragika. exontas dei kai alla modela pou exoun katapliktiki camera, aporo ti kanoun oi kataskeyastes tis htc, kai parousiazoun kai kala next-gen modelo me camera poio xalia kai apo ta proigoumena modela) mpataria pou fobase ma miliseis kana lepto parapano, giati an briskese kapou pou den yparxei fortistis tin patises. gia emena simantiko kai i elipsi koumpiou cameras. kai fysika kai i mi epektasimi mnimi.

enoite oti exei kai kapoies litourgies kai xaraktirisrika pou ine poly kala, alla kata tin apopsi mou panta, isteroun se sxesi me ta mionektimata tis siskeuis.

gia na min pareksigitho ola ayta pou anafero einai prosopiki apopsi kai den simenei oti kai kapoioi aloi xristes simfonoun.!

apla telika perimena poly poio litourgiki kai texnologika anoteri tin siskyi ths htc, kai en meri apogoiteytika.!

 

*signomi gia ta mi elinika, alla tin sigekrimeni stigmi antimetopizo problima me ta windows. *

:)

Για μενα ειναι το πρωτο WM τηλεφωνο, απο την στιγμη ομως που ηξερα τι θελω δεν βλεπω τον λογο να κανω παραπονα.

Σιγουρα καποια (-) θα μπορουσαν να μην υπαρχουν... αλλα. δεμ το πηρα για φωτος ουτε για mp3 player. Το μονο ουσιαστικο αρνητικο ειναι η μπαταρια ( που με την δικη μου χρηση βγαζει 2-3 μερες) και το οτι δεν παιρνει καρτα μνημης (αν και τα 4 γιγα δεν ειναι λιγα).

Το χειροτερο ομως (που ευθυνετε και παλι η μπαταρια) ειναι που με χρηση GPS ζεστενεται παρα πολυ και αυτο ειναι σοβαρο προβλημα.

Κατα τα αλλα ειν αι πληρες μικρο ευκολο στη χρηση και δεν αφηνει περιθωρια για πολλα παραπονα... αρκει να ξερεις τι θελεις!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=411898&page=2

 

Γενικό το πρόβλημα του καιρού λοιπόν...

 

Eγώ δοκίμασα τώρα και όλα οκ μου φαίνονται.

:)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δηλαδη μερα δεν βγαζει η μπαταρια ? εγω to touch μου το φορτιζω καθε βραδυ κ ειμαι οκ π.χ. ποσο χειροτερη ειναι του touch ????

 

Εγω στην αρχή που το πήρα μου κρατούσε 2 μέρες.

Τώρα που το έχω βάλει να ψάχνει για 3g, Hsdpa, να παίρνει mail κάθε 30', με ανοιχτό bt, λίγο internet μέσω 3g, λίγο google maps, κλπ. μου κρατάει 1 μέρα :wacko:. Οπότε διαλέγεις και παίρνεις. Εγώ μάλλον θα πάρω άλλη μία no name μπαταρία και είμαι κομπλέ νομίζω. Έχω usb καλώδιο στο γραφείο και φορτιστή αυτοκινήτου. :)

:)
Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο ομως (που ευθυνετε και παλι η μπαταρια) ειναι που με χρηση GPS ζεστενεται παρα πολυ και αυτο ειναι σοβαρο προβλημα.

 

Δεν ζεστενεται η μπαταρια ουτε ειναι προβλημα...

Στα προγραμματα navigation (gps) η CPU δουλευει υπερωριες και φυσικα οπως ολες οι cpu... παραγει θερμοτητα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζεστενεται η μπαταρια ουτε ειναι προβλημα...

Στα προγραμματα navigation (gps) η CPU δουλευει υπερωριες και φυσικα οπως ολες οι cpu... παραγει θερμοτητα...

 

τι εννοείς δεν ειναι πρόβλημα? Με θερμότητα η μπαταρία χαλάει. Επίσης με θερμότητα το κινητό κλείνει ... => κακοσχεδιασμένο

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Λέω να βάλω τον mini opera λόγω ταχύτητας. Ερωτήσεις:

 

-θα κάνει αυτό που κάνει και η τωρινή έκδοσή του (ace), δλδ με διπλο κλικ θα φερνει το κειμενο σε μεγεθυνηση και στα όρια της οθόνης?

 

-ποια έκδοση παίζει τώρα? Υπάρχει κάποια ειδική που να παίζει στο diamond?

 

-κατεβάζω από τα κλασσικά μέρη?

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Εχθες και για 2 1/2 ωρες συνεχους λειτουργιας του GPS δεν μου δημιουργησε κανενα προβλημα εχει δει κανενας προβλημα ?

 

Δεν ξερω 5 ωρες συνεχομενες δεν το εχω χρησιμοποιησει ακομα αν τυχει θα σας το πω .

 

Ενα εχω να πω αλλο φημες και αλλο πραγματικοτητα .

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Ενα εχω να πω αλλο φημες και αλλο πραγματικοτητα .

 

Σε αυτό θα συμφωνήσω!:D

 

Εγώ το έχω χρησιμοποιήσει 2 ωρες max και δεν είχε κανένα πρόβλημα.(εκτός του ότι ζεσταίνετε)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ζεστενεται η μπαταρια ουτε ειναι προβλημα...

Στα προγραμματα navigation (gps) η CPU δουλευει υπερωριες και φυσικα οπως ολες οι cpu... παραγει θερμοτητα...

 

τι εννοείς δεν ειναι πρόβλημα? Με θερμότητα η μπαταρία χαλάει. Επίσης με θερμότητα το κινητό κλείνει ... => κακοσχεδιασμένο

Το Ν95 που ειχα γιατι δεν ειχε προβλημα θερμοκρασιας?

Το οτι ζεστενεται η μπαταρια ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ οσο και αν θελουμε να το παραβλεψουμε, εδω την φορτιζουμε και αναβει...

 

Καλησπερα

 

Εχθες και για 2 1/2 ωρες συνεχους λειτουργιας του GPS δεν μου δημιουργησε κανενα προβλημα εχει δει κανενας προβλημα ?

 

Δεν ξερω 5 ωρες συνεχομενες δεν το εχω χρησιμοποιησει ακομα αν τυχει θα σας το πω .

 

Ενα εχω να πω αλλο φημες και αλλο πραγματικοτητα .

 

Σε αυτό θα συμφωνήσω!:D

 

Εγώ το έχω χρησιμοποιήσει 2 ωρες max και δεν είχε κανένα πρόβλημα.(εκτός του ότι ζεσταίνετε)

Αλλο σημερα αυριο και σε ενα μηνα (με κρυο καιρο ...) και αλλο το καλοκαιρι που θα σκαει ο τζιτζικας (επλιζω οτι δεν θα σκαει και καμια μπαταρια...)

Καλο ειναι να μην παραβλεπουμε προβληματα που ΥΠΑΡΧΟΥΝ, στο κατω κατω 600 ευρω δωσαμε, αν εχει προβλημα ας το φτιαξουν.

Πιστευω πως (αν ευσταθουν οι φημες οτι καποιες ιμιτασιον δεν εχουν προβλημα) θα επρεπε να αλλαξει ολες τις μπαταριες η HTC.

Αληθεια οσοι ειχαν το cruiseη αλλο PPC με GPS ειχαν το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Το MIO P550 με gps η wifi ζεσταινοταν αρκετα. Οχι οσο το Diamond αλλα αρκετα κοντα.
play4free.gr | Το blog της δωρεάν διασκέδασης :)
Link to comment
Share on other sites

Το Ν95 που ειχα γιατι δεν ειχε προβλημα θερμοκρασιας?

Το οτι ζεστενεται η μπαταρια ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ οσο και αν θελουμε να το παραβλεψουμε, εδω την φορτιζουμε και αναβει...

 

 

 

 

Αλλο σημερα αυριο και σε ενα μηνα (με κρυο καιρο ...) και αλλο το καλοκαιρι που θα σκαει ο τζιτζικας (επλιζω οτι δεν θα σκαει και καμια μπαταρια...)

Καλο ειναι να μην παραβλεπουμε προβληματα που ΥΠΑΡΧΟΥΝ, στο κατω κατω 600 ευρω δωσαμε, αν εχει προβλημα ας το φτιαξουν.

Πιστευω πως (αν ευσταθουν οι φημες οτι καποιες ιμιτασιον δεν εχουν προβλημα) θα επρεπε να αλλαξει ολες τις μπαταριες η HTC.

Αληθεια οσοι ειχαν το cruiseη αλλο PPC με GPS ειχαν το ιδιο προβλημα?

 

Τοσο πολύ μόνο στο διαμάντι.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχω αναφέρει το ζήτημα της θερμοκρασίας κατα την λειτουργία του gps και στο Navimania.

Το έψαξα λίγο και μπορώ να σας πω τα εξής:

Την προηγούμενη παρασκευή έκανα ένα ταξιδάκι. Όταν πήγαινα δούλεψα το gps με ταυτοχρονη φόρτιση από τον αναπτήρα.

Η θερμοκρασία στα ύψη αλλά ευτυχώς όχι στα επίπεδα του καλοκαιριού.

Στην επιστροφή δεν έβαλα τον φορτιστή. Φυσικά ζεστάθηκε αλλά η διαφορά ήταν ολοφάνερη.

 

Βάζετε την βάση στο αεραγωγό, έστω και χωρίς αιρκοντίσιον αναμένο, ο εξωτερικός αέρας ψύχει ικανοποιητικά.

Όταν θα έλθει η στιγμή για καλοριφέρ το μετακομίζετε πιο κοντά στο μπαμπριζ και δεν θα έχει πρόβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρόμοιο πρόβλημα αντιμετώπισα και εγώ στο διαμάντι μου..........έβρισκε έχανε δουρφόρους αποσυνδεόταν απο το gps και ξανα μανά τα ίδια!

 

Αποφάνθηκα όμως οτι δεν έφταιγε το diamond αλλά το destcore.dll που χρησιμοποιούσα.....τώρα.....όλα καλά !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτό πυο βρήκα απο εδώ......όλα μέλη γάλα.....

 

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=200728&highlight=greek+map&page=87

 

Οτι ζεσταίνεται ζεσταίνεται........αλλά και το Mio P550 που είχα τα ίδια έκανε!

 

Είναι αλήθεια οτι με την μπαταρία που αγόρασα απο nettimes ζεσταίνεται αισθητά λιγότερο.....και εγώ που φοβόμουν μην έχω εκρήξεις με την μαϊμού.....:-)

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως (αν ευσταθουν οι φημες οτι καποιες ιμιτασιον δεν εχουν προβλημα) θα επρεπε να αλλαξει ολες τις μπαταριες η HTC.

Εδω και 3 εβδομάδες μου ήρθαν οι 2 μπαταρίες και ο φορτιστής που παρήγγειλα απο Hong-Kong μέσω Ebay και δουλέυουν αψογα και με μεγαλήτερη διάρκεια !!

Και είναι και ολο'i'διες :rolleyes: γράφουν επάνω και "htc innovation":D

Kαι ολα αυτά στην εξωφρενική τιμή των 15 δολαρίων με δωρεάν μεταφορικά :lol:

The light at the end of the tunnel will be switched off until further notice!

 

Xperia Mini ST15i

Rage Kernel v2.7

ROM Xperia Mini Flush78_v6.5 S Edition FINAL

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 3 εβδομάδες μου ήρθαν οι 2 μπαταρίες και ο φορτιστής που παρήγγειλα απο Hong-Kong μέσω Ebay και δουλέυουν αψογα και με μεγαλήτερη διάρκεια !!

Και είναι και ολο'i'διες :rolleyes: γράφουν επάνω και "htc innovation":D

Kαι ολα αυτά στην εξωφρενική τιμή των 15 δολαρίων με δωρεάν μεταφορικά :lol:

 

για δωσε ενα λινκ κ σε μας...

 

επισης εχω να πω οτι αν κραταει πανω απο μια μερα ειμαι ΥΠΕΡευχαριστημενος...προσωπικα.... αντε κ με αγχωσατε....

 

 

τωρα το θεμα θερμοτητας ναι ειναι προβλημα... καποιος με ψηφιακο θερμομετρο πρεπει να μετρησει ποση διαφορα εχει η κανονικη με την μουφα π.χ. οταν φορτιζει οποτε να ξερουμε.... μηπως ειναι η ιδεα σας :wacko:

 

 

παντως δωστε ελα λινκ με τις μουφα να προμηθευτουμε καμια

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Αρα μπορουμε να συμφωνησουμε οτι η μπαταρια ζεστενεται, αρα κατι δεν μας ειπε καλα η HTC.

Η μπαταριες ζεστενονται ειτε με αποφορτιση ειτε με φορτιση (και ειδικα αν οι ρυθμοι ειναι γρηγοροι) εκει ειναι το προβλημα και οχι οπως ανεφερε καποιος ... απο τον επεξεργαστη.

Επιμενω να πιστευω οτι στο θεμα μπαταρια εκανε πολους συμβιβασμους η HTC.

Link to comment
Share on other sites

Αρα μπορουμε να συμφωνησουμε οτι η μπαταρια ζεστενεται, αρα κατι δεν μας ειπε καλα η HTC.

Η μπαταριες ζεστενονται ειτε με αποφορτιση ειτε με φορτιση (και ειδικα αν οι ρυθμοι ειναι γρηγοροι) εκει ειναι το προβλημα και οχι οπως ανεφερε καποιος ... απο τον επεξεργαστη.

Επιμενω να πιστευω οτι στο θεμα μπαταρια εκανε πολους συμβιβασμους η HTC.

 

Δεν ξερω αν ειναι το πρωτο σου ppc αλλα σε σκληρη χρηση ΟΛΑ ζεστενονται... το Ρ3600 πχ ανεβαζει και αυτο θερμοκρασιες αρκετα με μολις 400mhz...

το Diamond ειναι τοσο μικρο που η θερμοκρασια δεν αποβαλεται τοσο καλα και εχει αποτελεσμα να ζεστενεται πιο πολυ και λογο μεγεθους και λογο ακομη πιο δυνατου επεξεργαστη...

Η μπαταρια και αυτη ζεστενεται φυσικα κατα την χρηση σε ολα τα κινητα λιγο-πολυ, αλλα οταν ακουμπαει σε ενα πολυ μικρο σωμα που ζεματαει λογω 528Mhz... τι περιμενεις να δροσιζεται...??? φυσικα μετα βραζει!!!

Η χειροτερη του ειναι φυσικα μεσα σε αμαξι + προγραμμα GPS + cpu στο φουλ, + φορτιση μονιμη + ηλιος απο το παρμπριζ + καλοκαιρι!!!!

Ισως με μεγαλυτερο σωμα οπως ενα p3600 να μην ειχε το ιδιο προβλημα γιατι μεγαλυτερη επιφανεια σημαινει μεγαλυτερη αποβολη, αλλα τοτε δεν θα ηταν μικρο...! ετσι?

 

Anyway... Ερωτηση: αυτη τη στηγμη απο ξενες rom, ποια αξιζει περισσοτερο...? (τo OS 5.5.22222 τo εχει βαλει κανεις σε WWE? Thx!

Link to comment
Share on other sites

παντως δωστε ελα λινκ με τις μουφα να προμηθευτουμε καμια

 

Ρίξτε μια ματιά εδω

 

oups και ακόμα φθηνότερα εδω

The light at the end of the tunnel will be switched off until further notice!

 

Xperia Mini ST15i

Rage Kernel v2.7

ROM Xperia Mini Flush78_v6.5 S Edition FINAL

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή ξαναμπήκα στη σελίδα του σήμερα για να σας δώσω το link,

έψαξα λιγάκι και παρήγγειλα και αυτό :D:lol:

Ο κινέζος τρελλάθηκε !!!:lol:

The light at the end of the tunnel will be switched off until further notice!

 

Xperia Mini ST15i

Rage Kernel v2.7

ROM Xperia Mini Flush78_v6.5 S Edition FINAL

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας άν υπάρχει καμιά καλή θήκη για το diamond αλλά που να εφαρμόζει με την 1340 mah μπαταρία;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι καταλαβα εσυ ηθελες ενα camera phone. Μεγα λαθος η επιλογη του Diamond του οποιου το προβλημα δεν ειναι η αναλυση αλλα η απουσια flash παρολαυτα για 3.2mp με καλο φωτισμο βγαζει παρα πολυ καλες φωτογραφιες. Για αυτο που λες σχετικα με την χαμηλη ενταση του ηχειου καποιο προβλημα πρεπει να εχει η συσκευη σου εγω δεν το βαζω καν στο τερμα δυνατο και ακουω μια χαρα τον συνομιλητη μου.

 

δεν συμφωνω σε αυτο, γιατι θα μπορουσε η htc απλα να φταξει την συσκευη χωρις καμερα. εφοσον λοιπον δεν το εκανε εγω μπορω να κανω την κριτικη μου. :) στην ουσια δηλαδη μου λες οτι σαν multimedia συσκευη πασχει. ε αυτο λεω και εγω. πληρωσα 600 ευρω για να τα εχω ολα αυτα. αλλιως θα επερνα με 200 ευρουλακια μια απλη συσκευη πλοηγησης, και με τα υπολοιπα μια πολυ ωραια φωτογραφικη ψηφιακη μηχανη. δεν μπορω να χωνεψω οτι δινοντας το παλιο μου tytn ii , θα εβρισκα με το διαμαντι καμερα χειροτερη. που για να βγαλεις καθαρη φωτο, θα πρεπει να εχεις τριποδο.!!! :D οταν ειχα διαβασει σε πολλα φορουμ οτι εχει πολυ καλυτερη καμερα απο τον τιτανα. ειναι εντελως λαθος. και οσο για την ενταση του ηχου δεν ενοουσα ηχο κλησης .! ενοουσα ηχο multimedia εφαρμογων με το εξωτερικο ηχειο. :p

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ειναι το πρωτο WM τηλεφωνο, απο την στιγμη ομως που ηξερα τι θελω δεν βλεπω τον λογο να κανω παραπονα.

Σιγουρα καποια (-) θα μπορουσαν να μην υπαρχουν... αλλα. δεμ το πηρα για mp3 φωτος ουτε για player. Το μονο ουσιαστικο αρνητικο ειναι η μπαταρια ( που με την δικη μου χρηση βγαζει 2-3 μερες) και το οτι δεν παιρνει καρτα μνημης (αν και τα 4 γιγα δεν ειναι λιγα).

Το χειροτερο ομως (που ευθυνετε και παλι η μπαταρια) ειναι που με χρηση GPS ζεστενεται παρα πολυ και αυτο ειναι σοβαρο προβλημα.

Κατα τα αλλα ειν αι πληρες μικρο ευκολο στη χρηση και δεν αφηνει περιθωρια για πολλα παραπονα... αρκει να ξερεις τι θελεις!

 

καλησπερα φιλε αλφα. :)

εαν δεν το πηρες ουτε για mp3 , ουτε για φωτογραφιες, ουτε για player, και αφου με την χρηση που του κανεις σε βγαζει 2-3 μερες, τοτε πως το χρησιμοποιεις? τοτε υποθετω οτι το πηρες μονο για GPS πλοηγηση? και εδωσες τοσα λεφτα μονο για αυτο? :confused:

 

φιλικα.

Link to comment
Share on other sites

δεν συμφωνω σε αυτο, γιατι θα μπορουσε η htc απλα να φταξει την συσκευη χωρις καμερα. εφοσον λοιπον δεν το εκανε εγω μπορω να κανω την κριτικη μου. :) στην ουσια δηλαδη μου λες οτι σαν multimedia συσκευη πασχει. ε αυτο λεω και εγω. πληρωσα 600 ευρω για να τα εχω ολα αυτα. αλλιως θα επερνα με 200 ευρουλακια μια απλη συσκευη πλοηγησης, και με τα υπολοιπα μια πολυ ωραια φωτογραφικη ψηφιακη μηχανη. δεν μπορω να χωνεψω οτι δινοντας το παλιο μου tytn ii , θα εβρισκα με το διαμαντι καμερα χειροτερη. που για να βγαλεις καθαρη φωτο, θα πρεπει να εχεις τριποδο.!!! :D οταν ειχα διαβασει σε πολλα φορουμ οτι εχει πολυ καλυτερη καμερα απο τον τιτανα. ειναι εντελως λαθος. και οσο για την ενταση του ηχου δεν ενοουσα ηχο κλησης .! ενοουσα ηχο multimedia εφαρμογων με το εξωτερικο ηχειο. :p

 

 

Έχεις πολύ δίκιο... σχετικά με την διαφήμιση που πέφτει ως προς ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ , πρέπει να αρχίσουμε να αμφιβάλουμε για πολλές κριτικές καθώς πιστεύω πως είναι στοχευμένες.

 

ΠΧ σε άλλο φόρουμ κάθε νέο HTC που βγαίνει υπάρχει το σχόλιο " Η κάμερα του είναι μέτρια είναι ότι καλύτερο έχουμε δει σε pocket pc" . Αλλά πως γίνεται η σύγκριση?

 

Πχ .

Η κάμερα του 3600 είναι καλύτερη από του Kaiser Που έχω σε κανονικές συνθήκες. Ναι το kaiser βγάζει καλύτερες σε πολύ φως αλλα γενικά είναι χειρότερες.

 

ΑΝτίστοιχα και με το diamond σε πολύ φωτισμό και σε απόλυτα σταθερό τοπίο βγάζει καλύτερα από το ΤΥΤΝ2...

 

 

 

 

Συμπέρασμα, δοκιμάστε ΠΡΙΝ αγοράσετε

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...