Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τη στιγμή που κάνεις αναβάθμιση στη ROM, χάνεις ό,τι έχει η μνήμη της συσκευής σου και μόνο. Ο,τι έχει στην internal storage παραμένει ανέπαφο.

 

Εαν έχεις πάρει το κινητό από την Ace Hellas, τότε στα συνοδευτικά cd σου δίνουν και sprite backup το οποίο και θεωρώ κορυφαίο. Εναλλακτικά υπάρχει και το spb backup.

Ευχαριστω.Και κατι ακομα.Αυτη την αναβαθμιση συμφερει να την κανουμε η καλυτερα το αφηνουμε ως εχει;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω.Και κατι ακομα.Αυτη την αναβαθμιση συμφερει να την κανουμε η καλυτερα το αφηνουμε ως εχει;

H HTC.com.gr είναι ξεκάθαρη:

"Αυτή η έκδοση βελτιώνει τη ταχύτητα και απόκριση της συσκευής. "

 

Από προσωπική εμπειρία όντως τα βελτιώνει.

Link to comment
Share on other sites

H HTC.com.gr είναι ξεκάθαρη:

"Αυτή η έκδοση βελτιώνει τη ταχύτητα και απόκριση της συσκευής. "

 

Από προσωπική εμπειρία όντως τα βελτιώνει.

Στο τελος των οδηγιων λεει για hard reset.Τελικα το κανουμε η οχι;Και αν το κανουμε δε θα πρεπει να παρουμε πληρης backup και της internal storage;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο τελος των οδηγιων λεει για hard reset.Τελικα το κανουμε η οχι;Και αν το κανουμε δε θα πρεπει να παρουμε πληρης backup και της internal storage;

 

Tin Internal Storage den ti peirazei. Apla tha epanaferei ti syskevi stin ergostasiaki tis katastasi opws otan tin prwtoanoikses.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο τελος των οδηγιων λεει για hard reset.Τελικα το κανουμε η οχι;Και αν το κανουμε δε θα πρεπει να παρουμε πληρης backup και της internal storage;

 

Ναι ,για να παρει τα Ελληνικα ,αφου πρωτα τα εχεις εγκαταστησει :)

Τα 4GB δεν επηρεαζονται

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια για τις παντα αμεσες απαντησεις.Ξεκιναω...
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν και εχει ελληνικο μενου (??)δεν βρισκω πως γραφουμε με ελληνικους χαρακτήρες

 

Patwntas sto belaki tou keyboard sti katw mpara sou anoigei ena menu gia na allakseis ti glwssa, typo pliktrologiou, ktl.

 

και δευτερον μερικες επαφες που εχω αποθηκευσει στην sim τις εμφανιζει κινεζικα.!

 

Exoun graftei me alli syskevi kai alli kwdikopoiisi. Outws i allws o xwros twn epafwn sti SIM einai poly periorismenos kai den endeiknytai na exeis ekei epafes. Perase tes sti syskevi kai kane tis aparaitites allages. Me to PIM Backup mporeis na pareis kai backup gia na exeis to kefali sou isixo gia epafes, sms, ktl..

 

Πάντως μπορώ να πώ οτι εχει πολλες ομοιότητες με το iphone!!

 

Oi diafores einai perissoteres. Tha tis diapistwseis sti poria...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για τα ελληνικα εχει δυο αρχεια ενα με και ενα χωρις instaler πιο κατεβαζουμε;

Και πως κανουμε hard;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια για τα ελληνικα εχει δυο αρχεια ενα με και ενα χωρις instaler πιο κατεβαζουμε;

 

Ayto me to installer. O allos tropos einai enallaktiki.

 

Και πως κανουμε hard;

 

Afou to leei me megala grammata:

 

"Τέλος, θα πρέπει να κάνετε hard reset πηγαίνοντας Start > Settings - System > Clear Storage."

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται να χρισημοποιησω την μνημη 4 giga? βαζω απο το παλιο κινητο τραγουδια και εικονες και μου λεει μνημη πληρης....

την αναβαθμηση την εκανα τελικα ολα καλα,ηθελε την εναλακτικη λυση.

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πως γινεται να χρισημοποιησω την μνημη 4 giga? βαζω απο το παλιο κινητο τραγουδια και εικονες και μου λεει μνημη πληρης....

 

Eisai sigouros oti ta bazeis stin Internal Storage?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ρωταει που να τα βαλω.....αυτοματα το κανει..

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κι εγω κατι παιδια?

πως αλλαζουμε ring tones?

δηλαδη να παιζει μπ3 για ηχο κλησης!!

ξερει κανεις πως γινεται?

{πλακα εχει η ερωτηση μου!!!ξερει κανεις!!!!χαχαχα!!!)

Hey!!Teacher leave the Kids alone..
Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει καμια αναλυτικη παρουσιαση με skins and how to για diamond γιατι οτι skin και αν εχω κατεβαση δεν μπορω να τα περασω.Φυσικα δεν εννοω τα TSK αλλα αυτα που χρειαζονται WISBAR ADVANSE και DESKTOP.WAD δηλαδη οποιος ξερει κατι ας δωσει τα φωτα του.
:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πως αλλαζουμε ring tones?

δηλαδη να παιζει μπ3 για ηχο κλησης!!

 

Pigaine sto "Settings" touTF3D kai allakse to ekei sto "Sound". Gia na ta blepeis prepei na ta exeis petaksei sto fakelo /Internal Storage/My Documents kai meta se opoion ypofakelo theleis.

 

Φυσικα δεν εννοω τα TSK αλλα αυτα που χρειαζονται WISBAR ADVANSE και DESKTOP.WAD δηλαδη οποιος ξερει κατι ας δωσει τα φωτα του.

 

Gia na xrisimopoiiseis to Wisbar prepei na exeis apenergopoiisei to manila. To exeis kanei?

 

μα δεν ρωταει που να τα βαλω.....αυτοματα το κανει..

 

Aftomata kanei ti? Esy den tou pernas ta tragoudia sou mesa? Pws ta pernas? Logika prepei na exeis kanei syndesi me activesync kai apo ekei na blepeis sto PC sou kanonika ti syskevi sa skliro disko. Apo ekei tha mpeis stin Internal Storage kai tha tis peraseis oti theleis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να μάθω τα εξής: Πρώτον, όταν συνδεθώ με wifi και ανοίξω τον browser, το τηλέφωνο αυτόματα χρησημοποιεί τη σύνδεση για να κατεβάσει δεδομένα ή πρέπει να το δηλώσω κάπου στις ρυθμίσεις? Απλά φοβάμαι μήπως κάνει χρήση του παρόχου (πχ Vodafone που είμαι εγώ) και χρεωθώ για τα kb που κατεβάζω. Το δεύτερο που θέλω να ρωτήσω είναι εάν έχει τύχει σε κανένα να μπορεί να στείλει MMS και να μη μπορεί να λάβει.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να μάθω τα εξής: Πρώτον, όταν συνδεθώ με wifi και ανοίξω τον browser, το τηλέφωνο αυτόματα χρησημοποιεί τη σύνδεση για να κατεβάσει δεδομένα ή πρέπει να το δηλώσω κάπου στις ρυθμίσεις? Απλά φοβάμαι μήπως κάνει χρήση του παρόχου (πχ Vodafone που είμαι εγώ) και χρεωθώ για τα kb που κατεβάζω.

 

Bale to No Data kai apenergopoiise to GPRS gia na eisai isixos oti de tha mpei afthereta sto internet.

 

οκ το εκανα και τωρα?

 

Exeis egkatastisei ta WA3 kai WA Desktop 3 ?

 

Kane mia anazitisi sto internet tha breis polla skins kai lyseis se ola sou ta problimata.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε καμμια καλη registry.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...