Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε,χρεωνεσαι λιγο μονο αν κανεις ληψη μεσω gprs(quick gps)!Με οποιονδηποτε αλλο τροπο δεν χρεωνεσαι ΤΙΠΟΤΑ;)

 

Ευχαριστώ πετράν! με το wind plus; πολλά θέλω ε; :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πετράν! με το wind plus; πολλά θέλω ε; :lol:

 

Αν εννοεις με το wind plus μονο με το παγιο(3,49 ευρω/μηνα)χωρις αλλες χρεωσεις-αυτο εχω κι εγω-τοτε δεν χρεωνεσαι και παλι τιποτα:!:;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις με το wind plus μονο με το παγιο(3,49 ευρω/μηνα)χωρις αλλες χρεωσεις-αυτο εχω κι εγω-τοτε δεν χρεωνεσαι και παλι τιποτα:!:;)

 

Σοβαρά ρε φίλε; πως μπαίνεις μέσα; τι ρυθμήσεις έκανες για το plus; συγνώμη αν σε ζαλίζω!

Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχη καμια εφαρμογη οπως το shazam id στα νοκια που λεει το ονομα του τραγουδιου ?

 

Musicid , δεν παιζει καλα vga αλλά την κανει την δουλειά της. ipmart.com

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά ρε φίλε; πως μπαίνεις μέσα; τι ρυθμήσεις έκανες για το plus; συγνώμη αν σε ζαλίζω!

 

Ψαξε ποιο πισω, κανε καμιά αναζητηση. «wind plus non stop ppc››

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μηπως εχει κανεις προχειρη την εγκατασταση του Destinator για το Diamond? Εχω ψαξει σε τοσες σελιδες και δεν το βρισκω. :O

 

Και κατι αλλο. Υπαρχει καποιος συγκεκριμενος τροπος που περνας .avi (ή οποιοδηποτε αρχειο video) αρχεια στο Diamond? Με το που παω να κανω την μεταφορα (συνδεση με USB) παγωνει και δεν κανει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

paidia help exo wind non stop plus kai mporo kai serfaro se selides mono me IE... o opera den anoigei mou bgazei sfalma.....kserei kaneis giati;oi rithmiseis einai sostes
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια, μηπως εχει κανεις προχειρη την εγκατασταση του Destinator για το Diamond? Εχω ψαξει σε τοσες σελιδες και δεν το βρισκω. :O

 

Τι δε βρίσκεις; ipmart-forum.com

 

Και κατι αλλο. Υπαρχει καποιος συγκεκριμενος τροπος που περνας .avi (ή οποιοδηποτε αρχειο video) αρχεια στο Diamond? Με το που παω να κανω την μεταφορα (συνδεση με USB) παγωνει και δεν κανει τιποτα.

 

Κανονικά δε θα έπρεπε να έχεις πρόβλημα με τη μεταφορά οποιουδήποτε αρχείου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Athanaso, ευχαριστω για την απαντηση. Θα κοιταξω αμεσα την διευθυνση που μου εδωσες.

Οσον αφορα στα αρχεια που προσπαθω να μεταφερω, θα σου πω πως το προσπαθω. Συνδεω το Diamond με το USB και μετα βλεπω τους φακελους του στην οθονη. Παω π.χ. στο Internal storage και προσπαθω να περασω το ταδε ή δεινα αρχειο με Drag and Drop. Και απλα δε γινεται τιποτα. Μενει στις μπαρες, χωρις, ομως, να γεμιζουν που σημαινει οτι μεταφερεται κανονικα το αρχειο. Ουτε με Copy paste γινεται κατι.... Τι αλλο να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι σε εμενα δεν εμφανιζει πουθενα το Eortologio???

ουτε στο Flo3D αλλα ουτε στα προγραμματα.εκανα κ restart

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι σε εμενα δεν εμφανιζει πουθενα το Eortologio???

ουτε στο Flo3D αλλα ουτε στα προγραμματα.εκανα κ restart

Το εορτολόγιο είναι today plugin. Όταν έχεις ενεργοποιημένο το tf3d δεν μπορείς να δεις κανένα άλλο Plugin.Στα προγράμματα δε θα εμφανιστεί ποτές γιατί όπως είπα είναι Plugin. Υπάρχει όμως λύση και λέγεται second today. Δες εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι σε εμενα δεν εμφανιζει πουθενα το Eortologio???

ουτε στο Flo3D αλλα ουτε στα προγραμματα.εκανα κ restart

 

Οπως ακριβως στα ειπε ο Νικος,εκτος αν δεν θες να χρησιμοποιησεις το second today,μπορεις να μην επιλεξεις το touchflo3d,(settings-today-item)και στην θεση του να βαλεις οποιο αλλο προγραμμα-plugin θες.

YΓ.Καλως επεστρεψες Γιαννη!

Link to comment
Share on other sites

Προς αγοραστές και γενικά όποιους ψάχνονται:

 

Έκανα ένα μεγάλο edit στο προσωπικό συγκριτικό μου που περιλαμβάνει το Diamond, ίσως είναι ενδιαφέρον να το διαβάσετε και να το σχολιάσετε εκεί (στο blog μου):

 

http://www.ilogic.gr/blog

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Τι δε βρίσκεις; ipmart-forum.com

 

 

 

Κανονικά δε θα έπρεπε να έχεις πρόβλημα με τη μεταφορά οποιουδήποτε αρχείου.

 

Χαθηκες. Μάλλον διακοπες είσαι.

 

ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΝΕΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΣΥΣΚΕΥΩN POCKET PC, ΕΧΕΤΕ WINDOWS MOBILE.

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ windows mobile ppc.

ΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ PC ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

paides egw to pira 25 iouliou diladi to exw 8 meres kai einai pragmatika fovero alla mou einai dyskolos o xeirismos tou giati den ta poly paw kala me tin toso proxorimeni texnologia kai giayto to xarizw...(plakitsaaa) loipon opote to poulaw. ston germano exei 599 opote egw skeftomai apo 450 ews 500 nomizw oti gia 8-9 meres kinito einai mia xara fysika exw ta panta apo xartia koutia programmata kai eggyisi... opoios endiaferetai 2107663219 - 69740030 68 mixalis... apla se mena paei xameno kai mazi kai ta lefta mou...
Link to comment
Share on other sites

paides egw to pira 25 iouliou diladi to exw 8 meres kai einai pragmatika fovero alla mou einai dyskolos o xeirismos tou giati den ta poly paw kala me tin toso proxorimeni texnologia kai giayto to xarizw...(plakitsaaa) loipon opote to poulaw. ston germano exei 599 opote egw skeftomai apo 450 ews 500 nomizw oti gia 8-9 meres kinito einai mia xara fysika exw ta panta apo xartia koutia programmata kai eggyisi... opoios endiaferetai 2107663219 - 69740030 68 mixalis... apla se mena paei xameno kai mazi kai ta lefta mou...

 

Αμα δεν το χρειάζεσαι πούλησε το, η τιμη ειναι λογική και θα φυγει εύκολα.

Τα Diamond δεν ειναι μονο touchFlo.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ θα ήθελα τη βοήθεια κάποιου Power User!

Μετά την εγκατάσταση του νέου firmware 1.93.401.2 της ACE Hellas δεν βλέπω το όνομα του καλούντος αλλά μόνο νούμερο με τη μορφή +3069123456

 

Σας παρακαλώ αν υπάρχει κάποια ρύθμιση, θα ήμουν υπόχρεος!!!

Nokia N95, SonyEricsson W960i, HTC TyTN II, HTC Touch Dual, Nokia N95 8 GB, HTC Touch Diamond, SE C902, Samsung SGH i-900 Omnia, HTC Touch HD, SE Xperia X1, LG Arena, SE W995, Samsung i8910 HD, Samsung i8000 Omnia II, iPhone 3GS, HTC HD2, iPhone 4, Xperia Mini, iPhone 4S, Galaxy Note II, Sony Xperia S, Galaxy S4, Galaxy Note3, LG Nexus 5, Galaxy Note 8, Galaxy Note 10.1 LTE 2014 Edition, LG G3, Galaxy Note 4, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus.
Link to comment
Share on other sites

Οπως ακριβως στα ειπε ο Νικος,εκτος αν δεν θες να χρησιμοποιησεις το second today,μπορεις να μην επιλεξεις το touchflo3d,(settings-today-item)και στην θεση του να βαλεις οποιο αλλο προγραμμα-plugin θες.

YΓ.Καλως επεστρεψες Γιαννη!

 

Σας ευχαριστω πολυ κ τους 2 σας...

το ΥΓ σε εμενα πηγαινε???

 

<<<<<Αφου με ικανοποιει πληρως το Diamond δινω προς πωληση το TyTn II μου...οποιος ενδιαφερεται....PM ME....>>>>

Link to comment
Share on other sites

Ενω εκανε Download απο QuickGPS ξαφνικα απο χτες δεν κανει download στα καλα καθούμενα..μηπως ξερει κανεις τι παιζει? δοκιμασα με activesync να κανω...
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κ τους 2 σας...

το ΥΓ σε εμενα πηγαινε???

 

<<<<<Αφου με ικανοποιει πληρως το Diamond δινω προς πωληση το TyTn II μου...οποιος ενδιαφερεται....PM ME....>>>>

 

 

Να σε καλα φιλε μου.

Το Υ.γ ηταν προς τον athanaso77:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια ποσταρω πρωτη φορα εδω...

ενδιαφερομαι να το παρω αλλα εχω μερικεσ αποριες...

ειναι καλο σαν κινητο ;

εχει και χαρτες ε;

γνικα αξιζει τα λλεφτα του ;

thanks:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...