Jump to content

Πιστωτικές κάρτες/Τράπεζες


CptBill
 Κοινοποίηση

Έχεις Πιστωτική Κάρτα;  

1.711 members have voted

  1. 1. Έχεις Πιστωτική Κάρτα;

    • Έχω Visa
      924
    • Έχω MasterCard
      445
    • Έχω Amex [aka American Express]
      143
    • Έχω Cash Card [Maestro κλπ.]
      276
    • Έχω Άλλη [Euroline κλπ.]
      58
    • Τις Έχω Όλες [Είμαι Credit Card Addicted!!!]
      87
    • Έχω Diners
      78
    • Δεν Έχω
      452


Recommended Posts

Και ναι, επειδη ξερω οτι θα με ρωτησεις.... το εμβασμα συμφερει περισσοτερο κι απο το ΑΤΜ, απλα η Lloyds κανει μερικες μερες να πιστωσει το λογαριασμο. Ισως γιατι το αφηνουν μερικες μερες (ειναι λαμογια) να δουν ποτε η ισοτιμια ειναι μικροτερη... δεν το εχω ελεγξει διεξοδικα ακομα! :cool:

 

Για τους τοκους το κανουν...

 

Εμβασμα ειναι πολυ noob δουλεια, το καλυτερο ειναι ΑΤΜ και μεγαλες αναλυψεις. :p

Link to comment
Share on other sites

Απορια το εχω, απο τις 23 που εγραψες το αλλο μηνυμα... σου ηταν δυσκολο να με ρωτησεις; :rolleyes:

 

0,30€ στην Πειραιως* και 0€ στη Lloyds**.

 

Ή προτιμας 10€ στην Αγροτικη; :D

Για τιμες γκισε, παρε ταβορακι μαζι και πηγαινε αυριο ρωτα τους :X

 

* Χωρις μετατροπη συναλλαγματος και εφοσον ξερεις IBAN και BIC.

** Λες να σ' έστειλα ν'ανοιξεις στη Lloyds γιατι τους αγαπαω; :rolleyes: :p

 

Και ναι, επειδη ξερω οτι θα με ρωτησεις.... το εμβασμα συμφερει περισσοτερο κι απο το ΑΤΜ, απλα η Lloyds κανει μερικες μερες να πιστωσει το λογαριασμο. Ισως γιατι το αφηνουν μερικες μερες (ειναι λαμογια) να δουν ποτε η ισοτιμια ειναι μικροτερη... δεν το εχω ελεγξει διεξοδικα ακομα! :cool:

 

Αυτο το εχω παρατηρησει και εγω. Ενω με HSBC η μεταφορα γινοταν το πολυ σε 2 μερες (σε αρκετες περιπτωσεις και την ιδια εργασιμη), στην Lloyds κανει και 4 εργασιμες καποιες φορες! Γιατι αγαπητο μου μαυρο αλογακι;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Απορια το εχω, απο τις 23 που εγραψες το αλλο μηνυμα... σου ηταν δυσκολο να με ρωτησεις; :rolleyes:

 

0,30€ στην Πειραιως* και 0€ στη Lloyds**.

 

Ή προτιμας 10€ στην Αγροτικη; :D

Για τιμες γκισε, παρε ταβορακι μαζι και πηγαινε αυριο ρωτα τους :X

 

* Χωρις μετατροπη συναλλαγματος και εφοσον ξερεις IBAN και BIC.

** Λες να σ' έστειλα ν'ανοιξεις στη Lloyds γιατι τους αγαπαω; :rolleyes: :p

 

Και ναι, επειδη ξερω οτι θα με ρωτησεις.... το εμβασμα συμφερει περισσοτερο κι απο το ΑΤΜ, απλα η Lloyds κανει μερικες μερες να πιστωσει το λογαριασμο. Ισως γιατι το αφηνουν μερικες μερες (ειναι λαμογια) να δουν ποτε η ισοτιμια ειναι μικροτερη... δεν το εχω ελεγξει διεξοδικα ακομα! :cool:

 

Γιατί το "άφησα" προς το παρόν, μέχρι να λύσω κάποια άλλα ζητήματα που προέκυψαν και σήμερα το επανέφερα ως θέμα συζήτησης γιατί πρέπει να στείλω deposit στο πανεπιστήμιο.

Δεν ξέρω για bic και pilot, φαντάζομαι ότι στα χαρτιά που έχω από την τράπεζα, ή έστω στο web banking θα υπάρχει αυτό ..

τι εννοείς το έμβασμα συμφέρει κ από atm? δλδ?? δεν το πιάνω αυτό ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Η εμπορική χρεώνει μέσω internet banking 0,10€ την εξόφληση λογαριασμού ΔΕΗ και δεν χρεώνει καθόλου για ΟΤΕ.

Επίσης η Εθνική και η ASPIS δεν χρεώνουν για ΔΕΗ μέσω internet.

Μέσω Πειραιώς μπορείς να πληρώσεις σχεδόν όλους τους λογαριασμούς που μπορεί να έχεις όμως είναι ακριβότερη από τις περισσότερες τράπεζες στην προμήθεια που κρατάει..

 

Σχετικά με την πληρωμή λογαριασμών ΔΕΚΟ μέσω web banking της Πειραιώς:

 

ΔΕΗ: Χρέωση €0,30/λογαριασμό

ΕΥΔΑΠ: Χρέωση €0,85/λογαριασμό (έλεος - καλύτερα στο ψιλικατζίδικο της γειτονιάς!)

ΟΤΕ: Χωρίς χρέωση (!!!)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,με ενδιαφέρει να βγάλω μια προπληρωμένη για 50 ευρώ αγορά απο το ίντερνετ...η προμήθεια που κρατάει η πειραιώς ή η eurobank είναι 2 ευρώ νομίζω; και κάπου άκουσα για +5 ευρώ για το "πλαστικό" της κάρτας,αλλά μου φ'ανηκε βλακεία..ισχύει;

 

υπάρχει καμία άλλη υποχρέωση; γενικά σε "ενοχλούν" όπως γίνεται συνήθως με τις πιστωτικές σπίτι κλπ κλπ;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,με ενδιαφέρει να βγάλω μια προπληρωμένη για 50 ευρώ αγορά απο το ίντερνετ...η προμήθεια που κρατάει η πειραιώς ή η eurobank είναι 2 ευρώ νομίζω; και κάπου άκουσα για +5 ευρώ για το "πλαστικό" της κάρτας,αλλά μου φ'ανηκε βλακεία..ισχύει;

 

υπάρχει καμία άλλη υποχρέωση; γενικά σε "ενοχλούν" όπως γίνεται συνήθως με τις πιστωτικές σπίτι κλπ κλπ;

 

γιατι δεν βγαζεις μια χρεωστικη καρτα που δεν εχει εξοδα εκδοσης και εξοδα προμηθειας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βασικά δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα αυτό,γιατι θα την χρησιμοποιήσω για μια μόνο συναλλαγή των 25 ευρώ,οπότε και το 1 ευρώ προμήθεια δε με νοιάζει ιδιαίτερα...

 

απο την eurobank την παίνεις αμέσως;ΑΦΜ και ταυτότητα δε χρειάζεται μόνο;

 

και τέλος,εκτός απο τη προμήθεια πληρώνεις και άλλα 5ευρώ που άκουσα την πρώτη φορά;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

βασικά δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα αυτό,γιατι θα την χρησιμοποιήσω για μια μόνο συναλλαγή των 25 ευρώ,οπότε και το 1 ευρώ προμήθεια δε με νοιάζει ιδιαίτερα...

 

απο την eurobank την παίνεις αμέσως;ΑΦΜ και ταυτότητα δε χρειάζεται μόνο;

 

και τέλος,εκτός απο τη προμήθεια πληρώνεις και άλλα 5ευρώ που άκουσα την πρώτη φορά;

 

μα γιατί να μπεις στη διαδικασία να πληρώσεις +5€ έστω κι αν πρόκειται για κάτι που θα κάνεις μία φορά .. αν βγάλεις μια χρεωστική θα σου έρθει δωρεάν, θα βάλεις τα 25 € μέσα .. θα κάνεις τη συναλλαγή σου .. και μετά τέλος .. θα σου μείνει ένα βιβλιάριο καταθέσεων και μία κάρτα .. τι σε πειράζει .. τζάμπα είναι ..!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

βασικά δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα αυτό,γιατι θα την χρησιμοποιήσω για μια μόνο συναλλαγή των 25 ευρώ,οπότε και το 1 ευρώ προμήθεια δε με νοιάζει ιδιαίτερα...

 

απο την eurobank την παίνεις αμέσως;ΑΦΜ και ταυτότητα δε χρειάζεται μόνο;

 

και τέλος,εκτός απο τη προμήθεια πληρώνεις και άλλα 5ευρώ που άκουσα την πρώτη φορά;

 

Έχουν δίκιο τα παιδιά, μπορεί κάποια στιγμή να θελήσεις άλλωστε να αγοράσεις και κάτι άλλο... Μπορείς να πας στην τράπεζα πειραιώς, να ανοίξεις ενα λογαριασμό ταμιευτηρίου (δεν έχει έξοδα ούτε ελαχιστο αρχικο ποσο κατάθεσης) και να χρησιμοποιείς την cash card που θα σου δώσουν για τις αγορές σου. Δεν θα έχεις απολύτως κανένα έξοδο και είναι πρακτικά το ίδιο πράγμα με τη προπληρωμένη, η ίδια λογική.. Επειδή η καρτούλα είναι συνδεδεμένη με το λογαριασμό, τράβάει μόνο όσα έχεις βάλει εσύ μέσα. Η όλη διαδικασία άντε να πάρει 10-15 λεπτά και είναι ανέξοδη

 

Αν βέβαια θέλεις και πάλι προπληρωμένη, μπορείς να δεις τις χρεώσεις που έχει η τράπεζα κύπρου εδώ... (ειναι πανω κατω οι ίδιες και στις υπόλοιπες)

http://www.prepaidcards.gr/default.asp?siteID=1&pageID=11&langID=1

P.S. Για την προπληρωμένη χρειάζεται απλά ταυτότητα και αφμ

Link to comment
Share on other sites

πήγα στην eurobank και την έβγαλα..πλέον υποχρεωτικά συνοδέυεται απο άνοιγμα λογαριασμού ταμιευτηρίου..

επίσης ζητάνε και το χαρτί απόδοσης ΑΦΜ,όχι μόνο το ΑΦΜ

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

πήγα στην eurobank και την έβγαλα..πλέον υποχρεωτικά συνοδέυεται απο άνοιγμα λογαριασμού ταμιευτηρίου..

επίσης ζητάνε και το χαρτί απόδοσης ΑΦΜ,όχι μόνο το ΑΦΜ

Το εκκαθαριστικο της εφοριας δεν θα τους εκανε;Αντε να βρεις μετα απο τοσα χρονια το χαρτι αποδοσης ΑΦΜ.

Link to comment
Share on other sites

Για τους τοκους το κανουν...

 

Εμβασμα ειναι πολυ noob δουλεια, το καλυτερο ειναι ΑΤΜ και μεγαλες αναλυψεις. :p

 

Αυτο το εχω παρατηρησει και εγω. Ενω με HSBC η μεταφορα γινοταν το πολυ σε 2 μερες (σε αρκετες περιπτωσεις και την ιδια εργασιμη), στην Lloyds κανει και 4 εργασιμες καποιες φορες! Γιατι αγαπητο μου μαυρο αλογακι;

 

Γι'αυτο που λεει Nrg! Κλεφτρονια κι αυτοι!

 

Και τωρα καταλαβαινω γιατι δεν εχουν cash τα ΑΤΜ στο Η.Β.

Τα σηκωνει ολα ο Nrg :p

 

Γιατί το "άφησα" προς το παρόν, μέχρι να λύσω κάποια άλλα ζητήματα που προέκυψαν και σήμερα το επανέφερα ως θέμα συζήτησης γιατί πρέπει να στείλω deposit στο πανεπιστήμιο.

Δεν ξέρω για bic και pilot, φαντάζομαι ότι στα χαρτιά που έχω από την τράπεζα, ή έστω στο web banking θα υπάρχει αυτό ..

τι εννοείς το έμβασμα συμφέρει κ από atm? δλδ?? δεν το πιάνω αυτό ...

 

Πρεπει να παρεις τη Lloyds τηλ. να τους ρωτησεις. Δεν τα εχουν πουθενα. Ή να πας σε καταστημα :p

 

Το deposit μπορεις να το στειλεις στο πανεπιστημιο απευθειας στο δικο τους λογαριασμο! Ζητα τους ΙΒΑΝ και Pil... εε.. ΒIC!

Τελικα σου δωκαν δωματιο;

 

Στο ΑΤΜ υπαρχει περιπτωση να σου κρατησουν 0,30€; Οχι, παντα ειναι γυρω στο 5ευρο. Απλα εχεις τα λεφτα ζεστα στα χερια και δεν περιμενεις τους κλεφτες στη Lloyds να βγαλουν τοκους απο τα λεφτακια σου!

Ειναι η καλυτερη λυση για να στελνεις λεφτα για παγια εξοδα, αρκει να μην τα χρειαζεσαι αμεσως.

 

πήγα στην eurobank και την έβγαλα..πλέον υποχρεωτικά συνοδέυεται απο άνοιγμα λογαριασμού ταμιευτηρίου..

επίσης ζητάνε και το χαρτί απόδοσης ΑΦΜ,όχι μόνο το ΑΦΜ

 

:!: Προσεξε μη σου δωσουν εκεινη την καρτα που μαγικα μετατρεπεται σε πιστωτικη με την πρωτη χρηση (αν αγορασεις κατι και δεν εχεις επαρκες υπολοιπο).

Link to comment
Share on other sites

Το εκκαθαριστικο της εφοριας δεν θα τους εκανε;Αντε να βρεις μετα απο τοσα χρονια το χαρτι αποδοσης ΑΦΜ.

 

Μπορείς να πας στην εφορία και να κάνεις μια σχετική αίτηση που να δείχνει όλα σου τα στοιχεία και το ΑΦΜ. Το παίρνεις αμέσως ... απλά είναι λίγο βαρετό σαν διαδικασία...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο που λεει Nrg! Κλεφτρονια κι αυτοι!

 

Και τωρα καταλαβαινω γιατι δεν εχουν cash τα ΑΤΜ στο Η.Β.

Τα σηκωνει ολα ο Nrg :p

 

 

 

Πρεπει να παρεις τη Lloyds τηλ. να τους ρωτησεις. Δεν τα εχουν πουθενα. Ή να πας σε καταστημα :p

 

Το deposit μπορεις να το στειλεις στο πανεπιστημιο απευθειας στο δικο τους λογαριασμο! Ζητα τους ΙΒΑΝ και Pil... εε.. ΒIC!

Τελικα σου δωκαν δωματιο;

 

Στο ΑΤΜ υπαρχει περιπτωση να σου κρατησουν 0,30; Οχι, παντα ειναι γυρω στο 5ευρο. Απλα εχεις τα λεφτα ζεστα στα χερια και δεν περιμενεις τους κλεφτες στη Lloyds να βγαλουν τοκους απο τα λεφτακια σου!

Ειναι η καλυτερη λυση για να στελνεις λεφτα για παγια εξοδα, αρκει να μην τα χρειαζεσαι αμεσως.

 

 

 

:!: Προσεξε μη σου δωσουν εκεινη την καρτα που μαγικα μετατρεπεται σε πιστωτικη με την πρωτη χρηση (αν αγορασεις κατι και δεν εχεις επαρκες υπολοιπο).

υπαρχει τετοια καρτα?απιστευτο?τι κανουν οι τραπεζες για να βγαλουν κερδος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν πρόκειται,γιατί απλά δε θα κάνω χρήση ενώ δεν υπάρχει υπόλοιπο...

 

για τη χρεωστική μιλάς ή για την προπληρωμένη;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

παρακολουθώντας το θέμα είπα να ρωτίσω κάτι!:O

Τώρα εν μέσω οικονομικής κρίσης έχουμε πάρει δάνεια για την αδερφή μου που έκανε οικογένεια, πρίν λίγες μέρες πήγαμε με την μητέρα μου στην Τράπεζα Κυπρου για να αποκτίσουμε μία πιστωτική κάρτα για εμένα και οτι χρειαζόμαι καποια χρήματα περίπου 2,400€ λοιπόν η μαμά μου έχει καταχρεωθει σε σημείο να μας πούν οτι :

 

Τραπεζικός Υπάλληλος: -Συγνώμη χρωστάτε πολλά σε τράπεζα και αν θέλετε μπορούμε να βγάλουμε μόνο με το Ε9!

 

Η Μητέρα μου: -Τί λες ρε Μανώλη που θα δώσω το Ε9...Δέν το δίνω...

 

Και ώντος έχει δίκιο καλά ρε :X<<γ****ο>>:X ζητάν και Ε9 για έκδοση πιστωτικής κάρτας ? Δηλαδή έλεος.:rtfm:

 

Μήπως ξέρει κανείς πώς και από ποια τράπεζα θα μου δώσουν σίγουρα πιστωτική κάρτα ?:worry:

Την πιό μικρή με 3000€ δέν με ενδειαφέρει μπορώ να πληρώνω έως και 100€ το μήνα.

 

Τί να κάνουμε καμια συμβουλή ?

Ευχαριστώ Μανώλης!:D

Link to comment
Share on other sites

αν είσαι 15 όσο λεει το προφίλ σου,δε σου βγάζει ΚΑΜΜΙΑ τράπεζα πιστωτική

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

παρακολουθώντας το θέμα είπα να ρωτίσω κάτι!:O

Τώρα εν μέσω οικονομικής κρίσης έχουμε πάρει δάνεια για την αδερφή μου που έκανε οικογένεια, πρίν λίγες μέρες πήγαμε με την μητέρα μου στην Τράπεζα Κυπρου για να αποκτίσουμε μία πιστωτική κάρτα για εμένα και οτι χρειαζόμαι καποια χρήματα περίπου 2,400€ λοιπόν η μαμά μου έχει καταχρεωθει σε σημείο να μας πούν οτι :

 

Τραπεζικός Υπάλληλος: -Συγνώμη χρωστάτε πολλά σε τράπεζα και αν θέλετε μπορούμε να βγάλουμε μόνο με το Ε9!

 

Η Μητέρα μου: -Τί λες ρε Μανώλη που θα δώσω το Ε9...Δέν το δίνω...

 

Και ώντος έχει δίκιο καλά ρε :X<<γ****ο>>:X ζητάν και Ε9 για έκδοση πιστωτικής κάρτας ? Δηλαδή έλεος.:rtfm:

 

Μήπως ξέρει κανείς πώς και από ποια τράπεζα θα μου δώσουν σίγουρα πιστωτική κάρτα ?:worry:

Την πιό μικρή με 3000€ δέν με ενδειαφέρει μπορώ να πληρώνω έως και 100€ το μήνα.

 

Τί να κάνουμε καμια συμβουλή ?

Ευχαριστώ Μανώλης!:D

 

Μαζί σου είμαι αλλά....1ον)να πάρεις δάνειο 3000 μέσω πιστωτικής είναι λάθος...2ον)Αν είσαι σίγουρος ότι θα κάνεις ρην αποπλήρωμή σου σωστά τι σε πειράζει να δώσεις το ε9?3ον)Η τράπεζα αυτό το κάνει πρώτα για να διασφαλιστεί η ίδια να ξέρεις όμως ότι τα εξώδικα έχουν πάρει μορφή χιονοστιβάδας επομένως προτίμησε να δυσκολευτείς να το πάρεις και όχι να δυσκολευτείς να το πληρωσεις :O.Φιλικά

:cry:
Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου είμαι αλλά....1ον)να πάρεις δάνειο 3000 μέσω πιστωτικής είναι λάθος...2ον)Αν είσαι σίγουρος ότι θα κάνεις ρην αποπλήρωμή σου σωστά τι σε πειράζει να δώσεις το ε9?3ον)Η τράπεζα αυτό το κάνει πρώτα για να διασφαλιστεί η ίδια να ξέρεις όμως ότι τα εξώδικα έχουν πάρει μορφή χιονοστιβάδας επομένως προτίμησε να δυσκολευτείς να το πάρεις και όχι να δυσκολευτείς να το πληρωσεις :O.Φιλικά

 

Σωστός!! Η μητέρα μου μου έβγαλε 2 δάνεια για 2 laptops και τα πληρώνω εγώ δεν τίθεται τέτοιο θέμα! Δέν έχω καθυστερήσει ούτε μία φορά την αποπληρωμή δανείων.(δικών μου τουλάχιστων!):D

 

Δώσε καμιά ιδέα τί να κάνω να πάρω δάνειο ή κάρτα ? Σε ποιά τράπεζα συστήνεις να πάμε ?΄

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου και περιμένω και άλλες,

Φιλικά Μανώλης!!:D

Link to comment
Share on other sites

Η alpha bank εβγαλε πρόσφατα καινούργιο φυλλάδιο "Όροι Συναλλαγών" και έχω την εντύπωση πως δεν αναφέρεται πλέον το χαράτσι των 9 Ευρώ ανά Εξάμηνο για καταθετικούς λογαριασμούς με χαμηλό υπόλοιπο...

Ας το τσεκάρει και κάποιος άλλος... Αν είναι όντως έτσι, τοτε έχουν αρχίσει να ισχύουν οι αποφάσεις που είχε βγάλει το Συμβούλιο της Επικρατείας κρίνοντας παράνομους αρκετούς όρους στα ψιλά γράμματα των τραπεζών.

 

Η Εμπορική που κοίταξα πριν δεν έχει ανανεώσει ακόμα τους Όρους Συναλλαγών της (εχει ακόμα του 2008')

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει citibank και τον χρεωσαν "καταλαθος" 1e για την υπηρεσια alerts να παρει αμεσα τηλεφωνο να του τα επιστρεψουν!!! Πηρα και μου ειπαν λαθος του συστηματος! Ε ωραια λεω διορθωστε το μονοι σας πρεπει να σας παρω εγω ρε???

Καποια στιγμη θα γινοταν μαλλον μου λεει...

 

ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΣΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ!! ΜΗΝ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΠΑΡΤΕ ΑΜΕΣΑ!

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει citibank και τον χρεωσαν "καταλαθος" 1e για την υπηρεσια alerts να παρει αμεσα τηλεφωνο να του τα επιστρεψουν!!! Πηρα και μου ειπαν λαθος του συστηματος! Ε ωραια λεω διορθωστε το μονοι σας πρεπει να σας παρω εγω ρε???

Καποια στιγμη θα γινοταν μαλλον μου λεει...

 

ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΣΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ!! ΜΗΝ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΠΑΡΤΕ ΑΜΕΣΑ!

 

καλα εκανες και ζητησες πιστωση.δεν ειναι για το ευρω, αλλα για το γα..το. Ξερεις κανεις καμια περιπτωση που τραπεζα χαρισε εστω και ενα ευρω?διεκδικουμε οτι μας παιρνουν απο <<λαθος>> εστω και αν ειναι 1 λεπτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...