Jump to content

LG KF750


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ν α σε ρωτησω ? αυτη τη μπαταρια γιατι τη πηρες μηπως κραταει περοσσοτερο? και μηπως μπορεισ να μου πεισ καννα κολπακι για ωραιεσ φωτο το βραδυ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πήρα σήμερα το πρωί κανένα παράπονο,ίσως το πιο τίμιο κινητό που πέρασε απο τα χέρια μου,δουλεύει και με τη 8αρα κάρτα μια χαρα.Ποιό firmware είναι το τελευτάιο? νομίζω έχω το v10f
Link to comment
Share on other sites

και εγώ με μια kingston 8gb κάρτα! μια χαρά την βλέπει! για τα λεφτά του είναι super!!!

 

edit: mexicanaki στην ερώτηση σου η μπαταρία με τα 950mAh δεν ήρθε μου έστηλαν λάθος μπαταρία(πάλι την 800αρα) οπότε και περιμένω να μου έρθει η καινούργια.τώρα για τις φωτογραφίες το βράδυ μην περιμένεις πολλά! μόνο σε καλό φωτισμό

http://www.ukmobi.co.uk/forebay/battery/kf750-kf300-kf700-kf600-LG-BATTERY.jpg

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Παιδιά να κάνω μία ερώτηση! Πήρα εχθές το κινητό και είμαι εντυπωσιασμένος. Ωστόσο παρατήρησα ότι η οθόνη αφής λειτουργεί μόνο όταν πατήσεις το πλαινό κουμπί και μόνο για παιχνίδια, φωτο, βίντεο και ραδιόφωνο. Για το υπολοιπο μενου δε δουλεύει ή τοκάνει μόνο σε μένα;
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!πηρα το secret πριν 5 μερες μ αρεσει πολυ αλλα τα πλητρα αφης ειναι λιγο αργοστροφα,δηλ.δεν πιανουν αμεσως μερικες φορες βεβαια τις εντολες ειδικα αν δεν το χω χρησιμπομοιησει για αρκετη ωρα(ενω ειναι σε λειτουργια βεβαια)μια φιλη πουυ εχει επισης lg αλλο μοντελο αφης ολη η οθονη πιανει σεδευτερολεπτα τις εντολες.

ενας τεχνικος της lg μου ειπε οτι γενικα το κινητο σερνεται αλλα εγω το πηγα για αντικατασταση ακομα δε το πηρα κ μου την εσπασε.το κανει σε καποιον αλλον;να θες πχ την 3η επιλογη στα μηνυματα να πατας 3 φορες το πληκτρο αφης να μην κανει τιποτα κ μετα να το κανει απανοτα!νευραααααααααα σε γενικε γραμμες ομορφο αν κ μυριζεται βλαβιαρικο.ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το πάρω από το Γερμανό αλλά είπαν ότι δεν το έχουν και ούτε θα το φέρουν!:blink:

 

Καινούργιο δεν είναι? Δεν καταλαβαίνω το λόγο... Μάλλον θα το πάρω από αλλού!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το πάρω από το Γερμανό αλλά είπαν ότι δεν το έχουν και ούτε θα το φέρουν!:blink:

 

Καινούργιο δεν είναι? Δεν καταλαβαίνω το λόγο... Μάλλον θα το πάρω από αλλού!

Όντως κι εμένα μου κάνει τρομερή εντύπωση....:blink:

Καλά τις περισσότερες φορές βέβαια δε ξέρουν και τι τους γίνεται!Λογικά αλλου θα το βρεις!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παντού κυκλοφορεί το κινητό,πάρτο απο αλλού, και δεν είναι παλιό,απλά η ενημέρωση στο Γερμανό είναι όπως πάντα μηδενική
Link to comment
Share on other sites

Μα ακριβώς επειδή δεν είναι παλιό μου έκανε εντύπωση! Μου είπε ότι δεν το είχαν ούτε στις αποθήκες τους αλλά πιθανόν να το έβρισκα σε άλλο κατάστημά τους!

Αλλά για να μην ψάχνω, το παρήγγειλα μέσω Ίντερνετ:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

 

Ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με το κινητο το οποιο και σκεφτομαι για αγορα και μαλιστα την GOLD εκδοση.

 

1) Σχετικα με τη μνημη: Ειναι απαραιτητο να ειναι ''TransFlash'' η μπορει να δει και μια κανονικη microSD. Σκεφτομαι να το παρω ''πακετο" με αυτην εδω

 

2) Αν η εικονα και το video του ειναι καλυτερα του KC550 που διαθετει φακο Schneider-Kreuznach.

 

3) Αν εχει βρει κανεις μπαταρια μεγαλυτερης χωρητικοτητας απο αυτην με την οποια ερχεται το τηλεφωνο καθως και καποια θηκη που να του ταιριαζει για προστασια.

 

Ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις σας. :)

Link to comment
Share on other sites

Microsd = transflash είναι το ίδιο πράγμα με άλλη ονομασία.Η κάμερα του δεν υστερεί πουθενά σε σύγκριση,για μπαταρία μεγαλύτερη δε ξέρω αν υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημέρα να ρωτήσω κατι καθως δεν ετυχε να εχω lg.Τα LG κανουν update μεσω ιντερνετ η πρεπει να το παμε στο service? Η μηπως το συγκεκριμενο κινητο κανει apo internet update?

 

Καποιος που να ξερει σχετικα με αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Guyz, μια ερώτηση.

Εφόσον υπάρχει μια κατηγορία "Πατήστε Μέσα" όπου μπορείς να χρησιμοποιήσεις την οθόνη σαν οθόνη αφής, γιατί δεν γίνεται αυτό και στο κεντρικό μενού του κινητού;

Μου φαίνεται πολύ κουλό το να έχει οθόνη αφής το κινητό και να μην μπορείς να την χρησιμοποιήσεις!

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

πως γινετε να απενεργοποιησουμε αν γινεται τον ηχο της καμερας γτ δεν μου εχει επιλογη

την εκδοση λογισμικου πως την βλεπουμε ποια ειναι η τελευταια ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ξερει κανεισ αν μπορουμε να κανουμε ενα αρχειο να ειναι με προστασια ετσι ωστε να μην μπορει να σταλει ??
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Απ'οτι καταλαβάίνο το θέμα είναι λίγο παλιό ετσι για να σας ενιμερώσω σας λέω οτι αυτό το super κατα την γνώμη μου κινιτάκι κοστίζει μόνο € 167,37 :D απο oteshop:):):)

 

Α και σιγνόμι για τα πολλα ορθογραφικα :O γράφω πολύ γρήγορα για να τα προσέχω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Απ'οτι καταλαβάίνο το θέμα είναι λίγο παλιό ετσι για να σας ενιμερώσω σας λέω οτι αυτό το super κατα την γνώμη μου κινιτάκι κοστίζει μόνο € 167,37 :D απο oteshop:):):)

 

Α και σιγνόμι για τα πολλα ορθογραφικα :O γράφω πολύ γρήγορα για να τα προσέχω

 

Nαι αλλά έχει μενού my viewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww:ninja::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
99.89€ στο ε-σοπ της κοσμοτε μαζι με ηχειακια δωρο οποιος θελει να δει εκει μην σας πιασουν κοροιδα!

http://funkradio.listen2myradio.com/

16.30-17.30 Με καλή ελληνική μουσική.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...