Jump to content

LG KF750


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tha ithela na rwtisw. TO LG KF50 sto paketo exei karta mnimis? an oxi exw mia karta apo to palio mou kinito ericsoon k800 M2 karta tairiazei sto LG KF750.Euxaristw
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σκέπτομαι την αγορά του τώρα που έχει πέσει αρκετά η τιμή του για χρήση με 2ρο νούμερο. Εμφανισιακά μου αρέσει πολύ, αλλά είμαι μεταξύ ασημί και χρυσού. Το χρυσό το έχει δει κάποιος να μου πει την γνώμη του? Tο μενού του είναι εκνευριστικά αργό όπως έχω διαβάσει σε forum η είναι υπερβολές? Και τέλος θέλω να μάθω αν μπορώ να βγάλω το menu MY View της Cosmote γιατί θέλω να το πάρω με επιδότηση, η αν με μια αναβάθμιση στην LG θα βγει. Ευχαριστώ.
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σκέπτομαι την αγορά του τώρα που έχει πέσει αρκετά η τιμή του για χρήση με 2ρο νούμερο. Εμφανισιακά μου αρέσει πολύ, αλλά είμαι μεταξύ ασημί και χρυσού. Το χρυσό το έχει δει κάποιος να μου πει την γνώμη του? Tο μενού του είναι εκνευριστικά αργό όπως έχω διαβάσει σε forum η είναι υπερβολές? Και τέλος θέλω να μάθω αν μπορώ να βγάλω το menu MY View της Cosmote γιατί θέλω να το πάρω με επιδότηση, η αν με μια αναβάθμιση στην LG θα βγει. Ευχαριστώ.

 

Για μένα χρώματα όπως το χρυσό είναι κυρίως για γυναίκες αλλά περί ορέξεως.....Πάντως δείχνει όμορφο και κομψό σε φωτογραφία που το έχω δει. Πήγαινε σε κάποιο κατάστημα και ζήτα αν το έχουν να το δεις πριν το αγοράσεις. Το μενού του είναι μια χαρα χωρίς καθυστερήσεις, τουλάχιστον από την δική μου εμπειρία. Όσο για το myview, πάρε το με επιδότηση από το Πλαίσιο που πουλάει την retail έκδοση και όχι από κατάστημα Cosmote ή Γερμανός που πουλάνε την myview.;)

Link to comment
Share on other sites

Tha ithela na rwtisw. TO LG KF50 sto paketo exei karta mnimis? an oxi exw mia karta apo to palio mou kinito ericsoon k800 M2 karta tairiazei sto LG KF750.Euxaristw

 

Όλα τα νεότερα κινητά της αγοράς που δέχονται κάρτα μνήμης είναι συμβατά με την κάρτα τύπου microsd και το ίδιο ισχύει και για το Secret. Οι κάρτες Μ2 είναι συμβατές μόνο με τα κινητά της SE.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα χρώματα όπως το χρυσό είναι κυρίως για γυναίκες αλλά περί ορέξεως.....Πάντως δείχνει όμορφο και κομψό σε φωτογραφία που το έχω δει. Πήγαινε σε κάποιο κατάστημα και ζήτα αν το έχουν να το δεις πριν το αγοράσεις. Το μενού του είναι μια χαρα χωρίς καθυστερήσεις, τουλάχιστον από την δική μου εμπειρία. Όσο για το myview, πάρε το με επιδότηση από το Πλαίσιο που πουλάει την retail έκδοση και όχι από κατάστημα Cosmote ή Γερμανός που πουλάνε την myview.;)

 

LG KF750 Secret GOLD Version

 

239,00 ευρώ στο Πλαίσιο

 

Εμένα με εκνευρίζει που το κινητό κάποιοι το αγόρασαν 500+ ευρώ πριν κάποιους μήνες και στο τέλος το βλέπω να έχει την τύχη του shine, να βγεί σε ο,τι χρώμα μπορεί να φανταστεί κάποιος και να κάνει 120 ευρώ.

Γιατί ξεφτιλίζουν έτσι τα κινητά τους?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βγήκανε άλλα πιο ανταγωνιστικά κινητά για αυτό έριξαν την τιμή.Άσε που το secret δεν πούλησε και πολύ,αν και εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ ως slide κινητό με 5αρα κάμερα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ηχειο του πως ειναι ρε παιδια ακουγεται δυνατα η ειναι σαν του viewty;
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητό, δυνατή κάμερα, όμορφο σχεδιαστικά, καλά χαρακτηριστικά.

Εχει όμως ανοιχτή ακρόαση και αν ναι πως; Απο κάρτα SD High Capacity έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει 8gb η μεγαλύτερη;

Ευχαριστώ.

Kyrillos' Rom v9.5 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ηχειο του πως ειναι ρε παιδια ακουγεται δυνατα η ειναι σαν του viewty;

 

Γιατί μια χαρά είναι του viewty?Tέσπα,είναι λιγάκι καλύτερο.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βγήκανε άλλα πιο ανταγωνιστικά κινητά για αυτό έριξαν την τιμή.Άσε που το secret δεν πούλησε και πολύ,αν και εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ ως slide κινητό με 5αρα κάμερα.

 

Με τόσο άσχημα σχόλια που ακούστηκαν για αργό μενού, κολλήματα κλπ φυσικό ήταν ναμην πουλήσει και πολύ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ CLUB...ΕΧΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΑΚΙ 20 ΜΕΡΕΣ (250 EURA) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑBLE...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟ PC...ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ?
pin: 2B1A0511
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να γυρίσεις το usb connection mode σε mass storage αν θες κάτι τέτοιο (settings-connectivity-usb connection mode-mass storage).

Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να βγάλουμε το operator logo απο την κεντρική οθόνη;

Kyrillos' Rom v9.5 :lol:

Link to comment
Share on other sites

operator logo? εννοεϊς το logo του δικτύου της εταιρείας που χρησιμοποιείς? δε μπορούσα να το κάνω σε κανένα κίνητο αυτό...και είχα και πολλά :lol:
pin: 2B1A0511
Link to comment
Share on other sites

Σε symbian υπάρχει τρόπος.

Δοκίμασε κανείς κάρτα πάνω απο 4gb;

Την ανοιχτή ακρόαση γιατί δεν μπορώ να την βρω τι διάολο...;;;;

Kyrillos' Rom v9.5 :lol:

Link to comment
Share on other sites

geia sas!epeidi skeftomai na paro ki egw to kinito ayto tha ithela na mou peit osoi to exete an einai eykolo sto menou,an xoraei polla minimata kai ean exei kodiko kleidomatos tilefonou i menou!eyxaristo poluuuuu!
Link to comment
Share on other sites

όταν μιλάς, στο κέντρο σου βγάζει ένα μεγάφωνο...ε, πατάς το κεντρικό κουμπί και ανοίγει η ανοικτή ακρόαση είτε σε παίρνουν είτε παίρνεις
pin: 2B1A0511
Link to comment
Share on other sites

όταν μιλάς, στο κέντρο σου βγάζει ένα μεγάφωνο...ε, πατάς το κεντρικό κουμπί και ανοίγει η ανοικτή ακρόαση είτε σε παίρνουν είτε παίρνεις

 

ΟΚ είχα το BT ανοιχτό! dork! :P

Kyrillos' Rom v9.5 :lol:

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις το αυτόματο κλείδωμα? αν ναι τότε όταν μιλάς θα σου βγάζει στο κέντρο ένα: πατήστε το οκ...πατάς το κεντρικό κουμπί και ξεκλειδώνει το πληκτρολόγιο και σου εμφανίζει το κίτρινο μεγάφωνο...ξαναπατάς το κεντρικό και έχεις ανοικτή ακρόαση
pin: 2B1A0511
Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις το αυτόματο κλείδωμα? αν ναι τότε όταν μιλάς θα σου βγάζει στο κέντρο ένα: πατήστε το οκ...πατάς το κεντρικό κουμπί και ξεκλειδώνει το πληκτρολόγιο και σου εμφανίζει το κίτρινο μεγάφωνο...ξαναπατάς το κεντρικό και έχεις ανοικτή ακρόαση

 

Σωστά! Ευχαριστώ! :up::bow::up:

Kyrillos' Rom v9.5 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος αν έχει φωνητική κλήση?

 

Ή ακολουθεί την απαράδεκτη πολιτική της LG να μην περιλαμβάνει φωνητική κλήση στα κινητά της, εν έτει 2008... :mad:

Link to comment
Share on other sites

stellini αν θες ξανακάνε την ερώτηση γιατί βαριέμαι να γυρνάω πίσω :O φίλε joebar εννοείς να λες το όνομα και να παίρνει μόνο του τηλ? λυπάμαι αλλά....
pin: 2B1A0511
Link to comment
Share on other sites

Στις φωτο νυχτα πως τα παει?

Η καμερα ειναι ιδια με του Viewty?

Παιζει divx? Σωζει τα βιντεο σαν DIVX?

Το μενου του ειναι αυτο που φαινεται ή εχει και αλλο θεμα ?

Αυτο που βλεπω ειναι σαν το απλο του δικου μου KC550

Αλλα το δικο μου εχει και ενα 3d που ειναι πιο ομορφο

Υπαρχει αυτο και στο 750?

 

http://www.trustedreviews.com/images/article/inline/8439-LGKC550inhand.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...