Jump to content

Mini Cooper


aristidis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.channel4.com/4car/gallery/spyshots-2005/M/mini/cooper_page_3.html

 

εδω θα δειτε το νεο mini cooper

και πανω που βρηκα ενα διαχρονικο αυτοκινητο :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σιγά τις αλλαγές που του έκαναν...

 

Καλά και εσύ μην περιμένεις να μείνει το ίδιο μοντέλο για 30 χρόνια...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

η αλλαγη που ειναι γιατι εγω το βλεπω ακριβως το ιδιο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μακραν καλυτερο το ηδη υπαρχων μοντελο,το mini ξεχωριζει σαν θρυλος λογο του μικρου του μεγεθους και της διπορτης εκδοσης,ακου εκει 5 πορτες.πανε να το ξεφτιλησουν

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εχει 5 πορτες.ειναι λιγο πιο μακρυ

εγώ γιατί δεν τις βλέπω τις 5 πόρτες;;;;;;;

:stupid::what::confused:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Yparxei kapoio analoga omorfo autokinhto opws to mini?

 

Kai vevaia iparxei, to mini cooper S tou 1969 (isigwnis), einai mia koukla kai strivei theika! Milaw ek peiras mias kai i zwi efere ena sta xeria mou epitelous:)

 

 

http://dtrally.com/felix_stuff/mini/front_left.JPG

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλαρα μου ειναι αψογο το mini σου πραγματικο κουκλακι,να το χαιρεσαι.

τελικα φιλε μου κατεληξες στο αν θα το παρεις το νεο mini σου?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλαρα μου ειναι αψογο το mini σου πραγματικο κουκλακι,να το χαιρεσαι.

τελικα φιλε μου κατεληξες στο αν θα το παρεις το νεο mini σου?

αν ρωτας εμενα ακομα δεν εχω αποφασησει φιλε μου.με προβληματιζουν λιγον οι εσωτερικοι χωροι και το μικρο αμαξωμα.φοβαμαι οτι στην εθνικη με ενα δυνατο αερακι θα πηγαινει σαν βαρκα.μπορει να κανω και λαθως αφου δεν το εχω οδηγησει.παντως μεχρι να παρω καινουριο αυτοκινητο θα περασουν μερικοι μηνες οποτε εχω αρκετο καιρο μπροστα μου για να αποφασισω και για να το οδηγησω :)

Link to comment
Share on other sites

Poli omorfo to S tou '69... A, kapou eixa diabasei (nomizo auto triti) gi ekdosi 4x4 kai gia kapoies akoma (mia wagon an thimamai kala...)

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Το σκέφτομαι κι εγω για Μίνι αλλά το μόν που με χαλάει εινα το ότι δεν έχει καθόλου χώρους για αποσκευές... Προσπαθώ να αποφασίσω ανάμεσα σε αυτό, A3 κ σε Megane II...
Link to comment
Share on other sites

prin apo 2 vdomades pire o ksaderfos mou to mini s kainourgio,me oti pio full ginotan mesa.xwris kan na ksepernaei tis 3000 strofes giati to estrwne tin eniwthes ti taxytita,kai ta poly kala kratimata pou exei.alla tosa lefta gi ayto den ta edina.idi tou allakse filtro,kai se kana 2 mino gia programma.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

skeftetai na to xamilwsei,twra gia frena ktl den to exei skeftei akoma,den einai toso kala gia tosa aloga?kai egw den exw akousei tipota
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

elaxista xamilwnei,3 pontous max nomizw.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

καλο το χαμηλωμα, ωραιο εμφανισιακα αρκει να προσεξει τις αναρτησεις που θα βαλει. βασικα μονο ελατηρια χαμηλωματος 3ποντα δεν θα βαλει?

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι το εν λογω χρειαζεται χαμηλωμα......... ειναι που ειναι αποτομο , μετα τι θα γινει????? τοτε ειναι που θα τρακαρει.........
Link to comment
Share on other sites

μωρε το θεμα ειναι να μην χαλασει τη γεωμετρια της αναρτησης. και γω θελω να βαλω θολομπαρα, και Koni/Eibach στο κορσα αλλα αυτο δε σημαινει οτι θα γινει καλυτερο το αμαξι, μπορει να ειναι "τραπεζι"/"κουτσουρο", αλλα θα "σπαει" η προσφυση χωρις προειδοποιηση...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

και νομιζεις οτι αμα γινει κουτσουρο / τραπεζι το αμαξι θα κραταει καλυτερα?????

ενα εχω να πω : μην πατε σε τρελες λυσεις........ κακο κανετε παρα καλο......

Link to comment
Share on other sites

Υπό ιδανικές συνθήκες οδοστρώματος κρατάει καλύτερα.

Ο δημόσιος δρόμος όμως δεν είναι "ιδανικές συνθήκες".

 

Ρε popolare γιατί θέλει αλλαγή η ανάρτηση του κούπερ?

Link to comment
Share on other sites

μα ποπολαρε αυτο ειπα και γω δεν θεωρω οτι ειναι καλυτερα. μπορει να μην ταιριαζει στο αμαξι....

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Υπό ιδανικές συνθήκες οδοστρώματος κρατάει καλύτερα.

Ο δημόσιος δρόμος όμως δεν είναι "ιδανικές συνθήκες".

 

Ρε popolare γιατί θέλει αλλαγή η ανάρτηση του κούπερ?

 

γιατι η μπροστινη αναρτηση ειναι πιο μαλακια απο την πισω (προσοψη ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ, τουλαχιστον αυτο ηταν οταν το οδηγησα ΤΟΤΕ εγω), με αποτελεσμα ο μπροστινος τροχος πολλες φορες να χαζοσπινιαρει ΧΩΡΙΣ λογο......

το κουπερακι κατα την ταπεινη μου αποψη για να στρωσει και να γινει πραγματικο οπλο θελει : μια αναρτηση (KW variant 2 και μου τρεχουν τα σαλια) , ενα καλο μπλοκε , φρενα και να πεταχτουν τα run flat tyres.........

κανεις αυτα και μετα αν σε πιασεις κανεις σε ενα ορεινο στροφιλικι εμενα να με χεσεις.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...