Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6210 Navigator


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με VL το ειχα και νομιζψ η εκδοση ηταν η 3.25 και το χακαρα, μετα εκανα debrand και αναβαθμιση και εχω την 4.13 αλλα ειναι στα αγγλικα.

Αλλα και μετα την αναβαθμιση εξακολουθει να ειναι χακαρισμενα, απλως επρεπε να ενεργοποιησω ξανα το patch

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 370
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ενα μεγαλο ευχαριστω στον Itchrist86 και στον sakis88888

Τελικα με λιγο παραπανο κοπο ολα εγιναν :)

αρα και το 6120n χακαρετε :)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα!!!

Εμενα να δουμε ποιος θα με βοηθησει να απαλλαχτω απ τη αγγλικη γλωσσα του κινητου μου!!!

Θα επιμεινω ομως

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα θα το ψαξω

 

Για βοηθησω παντως καποιον που μπορει να εχει καποια ιδεα πρεπει να πω οτι το εκανα debrand αλλα το NSS δεν μπορουσε να περασει τον κωδικο που αντιστοιχει στα ελληνικα, αλλα μονο αυτο με την αγγλικη γλωσσα!

Υπαρχει τροπος νατο κανω downgrade και ας εχω παλι το VL?

Ευχαριστω

 

 

Επιτελους τα καταφερα!!Βρηκα ενα προγραμμα (gsm magic) που ενισχυει το NSS να περασει τον κωδικο.

Οποιος το χρειαστει ας μου πει

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θα πας στις Ρυθμίσεις > Τηλέφωνο > Δίκτυο > Λειτουργία δικτύου > GSM.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι καλησπερα σας.Εχω κατεβασει καποια themes για το 6210 και δεν ξερω σε ποιον φακελο να τα περασω.Αν καποιος απο εσας εχει τον χρονο και την καλοσυνη να μου υποδειξει πως θα το κανω,λεπτομερως,θα μου καλμαρατε τα νευρα μου.Σας ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

S60 3rd Edition Platform FAQ ερωτηση#4

 

Η συγκεκριμενη ερωτηση εχει να κανει με το πως μπορουμε να κανουμε εγκατασταση τα αρχεια .sis στην συσκευη και παραμενει οπως εχει. Τα σχετικα με τα θεματα τα συζηταμε στο [ΕΠΙΣΗΜΟ] Θέματα Symbian OS v9.1, v9.2, v9.3

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα! ειμαι ενας νεος κατοχος του 6210. ειναι το πρωτο nokia που αγοραζω και χρειαζομαι καποια βοηθεια. πως μπορω να μεταφερω τον καταλογο μου απο sony-ericsson ??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! ειμαι ενας νεος κατοχος του 6210. ειναι το πρωτο nokia που αγοραζω και χρειαζομαι καποια βοηθεια. πως μπορω να μεταφερω τον καταλογο μου απο sony-ericsson ??

 

Κανοντας συγχρονισμο μεσω outlook.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! ειμαι ενας νεος κατοχος του 6210. ειναι το πρωτο nokia που αγοραζω και χρειαζομαι καποια βοηθεια. πως μπορω να μεταφερω τον καταλογο μου απο sony-ericsson ??

 

Καλησπερα!

Θα συγχρονισεις τις επαφες σου με το outlook μεσω του ericsson suite

και στην συνεχεια θα συγχρονισεις το 6120n με το outlook μεσω nokia

pc suite.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

και παλι χρειαζομαι την βοηθεια σας!! μετέφερα τα αρχεια μου (φωτος και τραγουδια) απο την καρτα του sony-ericsson που είχα στην καρτα του 6210. όμως ενω τα ειχα σε φακελους τωρα τα βλεπω χυμα μεσα απο το μενου του τηλεφωνου. οταν διαβαζω την καρτα απο τον υπολογιστη η μεσω του καλωδιου usb τοτε και παλι τα βλεπω σε φακελους... τι να κανω για να τα βλεπω σε φακελους οπως τα φορτωσα??
Link to comment
Share on other sites

Η Έκθεση λειτουργεί με το δικό της τρόπο. Σαρώνει τις μνήμες και προβάλει τα αρχεία για τα οποία είναι υπεύθυνη.

Δεν αλλάζει αυτό.

 

Για να βλέπεις την πραγματική κατάτμηση της μνήμης είτε θα πηγαίνεις μέσω της Διαχείρισης αρχείων, είτε θα βάλεις μια εφαρμογή προβολή εικόνων & φωτογραφιών η οποία αντικαθιστά εν μέρει την Έκθεση. Το όνομά της είναι Resco Photo Viewer.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Απογοητευτηκα απο το τηλεφωνο.... δεν ξερω ισως φταιει και το γεγονος οτι εδω και χρονια ειχα μονιμα sony-ericsson αλλα πολυ με παιδευει... περιεργο μενου... δυσλειτουργιες... μαλλον το παω για αποσυρση...
Link to comment
Share on other sites

δουλεψε το λιγο !! ειναι φανταστικο κινητο!!(εγω αφησα στη παντα το 9000 για παρτυ του)

Τα κανει ολα και συμφερει :)

τωρα αμα θες να το δωσεις στειλε με πμ τιμη μη μας το παρει και κανας ξενος χιχιχι ;)

Link to comment
Share on other sites

Απογοητευτηκα απο το τηλεφωνο.... δεν ξερω ισως φταιει και το γεγονος οτι εδω και χρονια ειχα μονιμα sony-ericsson αλλα πολυ με παιδευει... περιεργο μενου... δυσλειτουργιες... μαλλον το παω για αποσυρση...

 

μαλλον θες απλο κινητο και τιποτα παραπανω....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Βρε παιδια εχω προβλημα με τις βιντεο κλησεις δεν μπορω να κανω με κανεναν απο το κινητο μ....εχει 3G foul αλλα τιποτα...εν τω μεταξυ ειναι vodafone live μηπως υπαρχει προβλημα με αυτο?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

εχεις ενεργοποιηση τη video κληση απο τον provider σου ?

 

Απο ποιον πρεπει να την ενεργοποιησω δηλαδη?vodafone exw

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο τις πληροφορίες πελατών της Vodafone.

Θα σου εξηγήσουν τι πρέπει να κάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μεχρι 4GB εξωτερικη μνημη την δεχεται παιδια?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

εγω του ειχα βαλει 8GB καρτα και δουλευε μια χαρα
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Εδω στις προδιαγραφες http://www.nokia.gr/products/phones/6210-navigator/specifications λεει οτι " * Περιηγηθείτε στο Internet, στείλτε email και "κατεβάστε" περιεχόμενο γρήγορα με συνδέσεις υψηλής ταχύτητας 3.5G*

*Όπου επιτρέπεται από το δίκτυο"

σημαινει οτι θα εμφανιζει στην οθονη 3.5G κατω απο το σημα?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...