Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6210 Navigator


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα...Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι το 6210 navi ειναι ενα απλο slide τηλεφωνο με λιγο απ'ολα αλλα πουθενα δεν υπερεχει σε σχεση με αλλα μοντελα της ΝΟΚΙΑ. Η καμερα του απ'ότι διαβαζω ειναι πολυ μετρια, το gps του ειναι σχετικα καλο αλλα σε οθονη 2.4'' στο αυτοκινητο θα βγαζεις τα ματια σου για να βλεπεις. Το μονο θετικο ειναι το κομψο του μεγεθος σε σχεση με Ν78,Ν82 ενω και η τιμη του ειναι καλη αλλα αυτο εχει αντικτυπο στην ποιοτητα κατασκευης. Η πισω πλευρα του κινητου μοιαζει και ειναι πολυ φτηνιαρικη. Με μια απλη επιδοτηση το κινητο βγαινει γυρω στα 200-210 ευρω οποτε ειναι καλη επιλογη για αυτούς που δεν θέλουν ή δεν μπορούν να ξοδέψουν πολλά λεφτά αλλα για κανένα 12μηνο. Ειμαι σιγουρος οτι οποιος το παρει του χρονου θα θελει παλι αλλο κινητο λογω του οτι δεν εχει κατι τρομερο πανω του και θα ξεπεραστει γρηγορα. Γνωμη μου ειναι οτι με τα ιδια λεφτα παιρνει κανεις το Ν78(ειναι βέβαια πιο μεγάλο και πιό ασχημο) και με 80ευρω παραπανω το Ν82 οπου εκει τουλαχιστον εχεις πιο ησυχο το κεφαλι σου παρ'όλο που ειναι πιο παλιό. Γενικά πάντως βλέπω στα φορουμ μια τρέλα με το gps. Προσωπικά θεωρώ την ποιότητα στην φωτογραφία μεγαλύτερο προτέρημα σε ενα κινητό παρά το gps. Και αυτό διότι για μένα κινητά με οθόνη μκρότερη των 3 ιντσών ειναι ακατάλληλα για gps τουλάχιστον όταν οδηγείς.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 370
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το κινητο μου εχει σπασει τα νευρα.κολλαει συνεχεια.εκανα φορματ στην καρτα μηνμης αλλα τιποτα.κολλαει οταν παιζει τα βιντεο,κολλαει στην ηχογραφηση,στις φωτο κτλ.το garmin σημερα κολλαγε μεχρι αηδιας.απογοητευτηκα απο την αγορα του.αληθεια ο επεξεργαστης του σε τι ταχυτητα τρεχει?το x-plorer βγαζει οτι εχει ταχυτυτα 192 mhz αντι των 396 που λεει η νοκια.επισης εκανα και hard format αλλα το μονο που καταφερα ειναι να χασω τις επαφες μου.
Link to comment
Share on other sites

Ο επεξεργαστής που φέρει είναι ο ARM 11 στα 369MHz.

Έχεις τη τελευταία έκδοση λογισμικού 03.25; Αν όχι, κάνε αναβάθμιση.

Δοκίμασε να λειτουργήσεις το κινητό χωρίς κάρτα μνήμης για λίγο ώστε να δεις αν συνεχίζει να κολλάει.

Στην ανάγκη κάνε ξανά hard format αφού πρώτα πάρεις ένα back up μέσω του PC Suite για να μη βρεθείς προ δυσάρεστων εκπλήξεων.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα...Μετα απο μια μερα διαβιωσης με το 6210 μου εχουν δημιουργηθει αρκετες αποριες με θεμα το GPS οπως ας πουμε τι χρεωσεις εχουμε η ακομα το οτι δεν μπορω να συνδεθω και να λειτουργησω το GPS.Παντως επειδη μου αρεσουν τα NOKIA πιστευω πως για τα χρηματα του ειναι μια πολυ καλη επιλογη
www.pcmafia.gr
Link to comment
Share on other sites

την 3.25 εχω.εκανα παλι φορματ αλλα παλι κολλαει.μου εχει σπασει τα νευρα και θα το πεταξω.το 6110 με μια αναβαθμιση δουλευε αψογα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα...Μετα απο μια μερα διαβιωσης με το 6210 μου εχουν δημιουργηθει αρκετες αποριες με θεμα το GPS οπως ας πουμε τι χρεωσεις εχουμε η ακομα το οτι δεν μπορω να συνδεθω και να λειτουργησω το GPS.Παντως επειδη μου αρεσουν τα NOKIA πιστευω πως για τα χρηματα του ειναι μια πολυ καλη επιλογη

Στο GPS χρέωση υπάρχει μόνο όταν είναι ενεργοποιημένο το υποβοηθούμενο GPS «A-GPS» και μόνο όταν αναζητεί δορυφόρους ώστε να κλειδώσει.

Το A-GPS ουσιαστικά βοηθά στα να κλειδώνει δορυφόρους πιο γρήγορα χρησιμοποιώντας το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας.

Η χρέωση είναι της τάξης των 4 με 5 kb, ουσιαστικά μηδαμινή ως προς το όφελος που αποκομίζεις.

 

-------------------------------------

την 3.25 εχω.εκανα παλι φορματ αλλα παλι κολλαει.μου εχει σπασει τα νευρα και θα το πεταξω.το 6110 με μια αναβαθμιση δουλευε αψογα.

Δοκίμασες να το λειτουργήσεις χωρίς κάρτα μνήμης και κάνει τα ίδια;

 

Τι να πω… εφόσον μετά από δύο επανωτά hard format καθώς και format στη κάρτα μνήμης συνεχίζει να υπάρχει πρόβλημα, πήγαινε το για service.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το κινητο μου απο εταιρεια κινητης τηλεφωνιας που προσφερει 6 μηνες δωρεαν πλοηγηση.Τι ακριβως πρεπει να κανω για να ενεργοποιησω αυτη τη λειτουργια.Δεν ξερω πως να ενεργοποιησω το GPS.Πατω το πληκτρο του navigator μου βγαζει ενα γενικο χαρτη και στη συνεχεια δεν κανει τιποτα.Μπορει να με βοηθησει καποιος?
www.pcmafia.gr
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στο πρόγραμμα Χάρτες και περιμένεις να κλειδώσει τους δορυφόρους ώστε να πάρεις στίγμα.

Την πρώτη φορά αργεί λίγο περισσότερο από το συνηθισμένο.

Η ενεργοποίηση της άδειας πλοήγησης γίνεται μέσα από το πρόγραμμα Χάρτες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά να είσαι σε ανοικτό μέρος ώστε να βλέπει ουρανό η συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια απορια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βοηθεια οσοι ειναι κατοχοι!!!!!

ο μηχανισμος slide στο 6210 ειναι σταθερος ή παιζει και πολυ περισσοτερο με ανοιχτη την οθονη?

σαν να εχει χαλαρωσει ο δικος μου και τραβαω κατι εγκεφαλικα.....

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 μερες με το 6210 και υστερα απο 4 χρονια με windows mobile κινητα ,μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος !!! ,το μονο (-) ειναι η ελλείψει wifi αλλα το εχω κανονισει με 7 ευρω παγιο μπορω να καταβασω 120ΜΒ(Wind).

To Gps παιζει αψογα με το garmin XT !!

2 ερωτησεις αμα ξερει κανεις για να μην ψαχνω, πως μπορω να αλλαξω τις συντομευσεις στην αναμονη(ακριβως κατω απο το Ρολοι) και εαν μπορω να αλλαξω το κουμπι με το αστερακι να ανοιγει οτι εφαρμογη θελω.

 

Παιδες αφηστε το nokia maps και κοιταξτε το Garmin XT !!!

 

 

@barccode οταν ειναι κλειστο δεν εχει καθολου τζογο ,οταν ειναι ανοιχτο εχει ελαχιστο ,πιστευω ομως οτι οσο περναν οι βδομαδες θα μεγαλωνει :(

 

Επισης ποια βαση αυτοκινητου εχετε παρει ???

σκεφτομαι να παρω οχι φορτιστη αυτοκινητου αλλα φορτιστη usb γιατι ειδη εχω στο αμαξι το μετατροπεα που απο τον αναπτηρα δινει σε usb (εκει φορτιζω το 9000 μου)..

Τελος μολις βρηκα μια εφαρμογη Handy Shell Full που μπορεις να κανεις την επιφανεια εργασιας του 6210 οπως θες..κανω εγκατασταση και σας λεω εντυπωσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις αμα ξερει κανεις για να μην ψαχνω, πως μπορω να αλλαξω τις συντομευσεις στην αναμονη(ακριβως κατω απο το Ρολοι) και εαν μπορω να αλλαξω το κουμπι με το αστερακι να ανοιγει οτι εφαρμογη θελω.

Υπάρχει σχετική επιλογή στις Ρυθμίσεις > Γενικές > Προσωπικές ρυθμίσεις > Κατάσταση αναμονής.

Δεν μπορείς να αλλάξεις τη ρύθμιση στη συγκεκριμένο κουμπί.

 

 

σκεφτομαι να παρω οχι φορτιστη αυτοκινητου αλλα φορτιστη usb γιατι ειδη εχω στο αμαξι το μετατροπεα που απο τον αναπτηρα δινει σε usb (εκει φορτιζω το 9000 μου)..

Δεν φορτίζει μέσω της USB θύρας.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις :)

το κουμπι θα το ψαξω λιγο ,δεν μπορει μια εγγραφη ειναι καπου ;)

Δεν θελω να το φορτιζω απο την θυρα usb αλλα με καλωδιο usb και το βρηκα http://europe.nokia.com/A4317011 εχει 22 ευρω απο nokia shop :):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Προς το παρόν έχω μετανιώσει που πήρα το συγκεκριμένο κινητό γιατί καθότι άσχετη δυο μέρες που το έχω δεν έχω βρεί άκρη από πουθενά (Ούτε απο εξυπηρέτηση πελατών vodafone ούτε απο ΝΟΚΙΑ) για τις ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω στο κινητό μου για το GPS.

Αν κάποιος απο εσάς έχει περάσει όλες τις ρυθμίσεις που χρειάζονται, θα μπορούσε να τις αναφέρει βήμα βήμα? Δηλαδή από τα πίο απλά, π.χ το δίκτυο που έχει επιλέξει, τι δηλώνουμε ως σημείο πρόσβασης, ποιά μέθοδο εντοπισμού θέσης είναι καλύτερη, πως ενεργοποιώ την άδεια χρήσης για 6 μήνες, διακομιστή κ.λπ. Κάνω μόνη μου πειράματα συνεχώς και δεν έχω και ιδέα για πια από αυτά χρεώνομαι και για πια όχι. Ειλικρινά έχω χάσει την μπάλα και απογοητεύτηκα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

@SALIN καλησπερα και καλως ηλθες στην παρεα :)

 

Εαν εχεις καποια απορια για το Nokia Maps θα πρεπει να ρωτησεις στο επισημο θεμα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164791

 

Γνωμη μου ειναι να ασχοληθεις με το Garmin και το Sygic. Για τα συγκεκριμενα προγραμματα υπαρχουν οδηγιες εγκαταστασης στο 1 ποστ του καθε θεματος.

 

Παρακατω μπορεις να δεις μια δημοσκοπηση για ολα τα προγραμματα gps που υπαρχουν:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=194305

 

Mε λιγο διαβασμα θα τα βρεις ολα και οτι δεν μπορεις να καταλαβεις το ρωτας στα επισημα θεματα.

 

Καλη αναγνωση..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. :)

 

Παιδιά καλησπέρα. Προς το παρόν έχω μετανιώσει που πήρα το συγκεκριμένο κινητό γιατί καθότι άσχετη δυο μέρες που το έχω δεν έχω βρεί άκρη από πουθενά (Ούτε απο εξυπηρέτηση πελατών vodafone ούτε απο ΝΟΚΙΑ) για τις ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω στο κινητό μου για το GPS.

Δεν χρειάζεται τίποτα το ιδιαίτερο. Απλά ανοίγεις το Nokia Maps (γι' αρχή, διότι αν θέλεις κάτι καλύτερο θα πρέπει να στραφείς αλλού όπως είπε και ο gianpithio) και περιμένεις να κλειδώσει δορυφόρους.

Το πρώτο κλείδωμα κάνει περισσότερη ώρα απ το συνηθισμένο.

 

 

Αν κάποιος απο εσάς έχει περάσει όλες τις ρυθμίσεις που χρειάζονται, θα μπορούσε να τις αναφέρει βήμα βήμα? Δηλαδή από τα πίο απλά, π.χ το δίκτυο που έχει επιλέξει, τι δηλώνουμε ως σημείο πρόσβασης, ποιά μέθοδο εντοπισμού θέσης είναι καλύτερη, πως ενεργοποιώ την άδεια χρήσης για 6 μήνες, διακομιστή κ.λπ. Κάνω μόνη μου πειράματα συνεχώς και δεν έχω και ιδέα για πια από αυτά χρεώνομαι και για πια όχι. Ειλικρινά έχω χάσει την μπάλα και απογοητεύτηκα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Το GPS ως υπηρεσία είναι εντελώς δωρεάν. Αυτό που ενδέχεται να σε χρεώσει είναι το υποβοηθούμενο GPS «A-GPS» και μόνο όταν αναζητεί δορυφόρους ώστε να κλειδώσει.

Το A-GPS ουσιαστικά βοηθά στα να κλειδώνει δορυφόρους πιο γρήγορα χρησιμοποιώντας το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας.

Η χρέωση είναι της τάξης των 4 με 5 kb, ουσιαστικά μηδαμινή ως προς το όφελος που αποκομίζεις.

Η ενεργοποίηση της άδειας πλοήγησης γίνεται μέσα από το πρόγραμμα Χάρτες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Κάτι κατάφερα τελικά..

Το θέμα όμως είναι το εξής.

Κατά την διάρκεια σύνδεσης που κράτησε περίπου 15 λεπτά και για να βρεί την θέση μου η κίνηση πακέτων δεδομένων ήταν 1,4mb. Πολλά δεν είναι? Δηλαδή κάθε φορά που θα το χρησιμοποιώ θα μου χρώνει τόσο? Μήπως έχω κάνει κάτι λάθος εγώ?

Οι ρυθμίσεις μου είναι οι εξής.

ΜΕΘΟΔΟΙ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟΥ ΘΕΣΗΣ --- Ενσωματωμένο GPS

ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗΣ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟΥ ΘΕΣΗΣ --- ΧΡΗΣΗ ΔΙΑΚ.ΕΝΤΟΠ.ΘΕΣΗΣ ---Αυτόματη επιλογή

ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ --- vodafone web (Αυτό είναι που μου χρέωσε 1,4mb. Μήπως πρέπει να το έχω στο vf live prepay?)

Αν γνωρίζει κάποιος ας μου πεί σας παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Κάτι κατάφερα τελικά..

Το θέμα όμως είναι το εξής.

Κατά την διάρκεια σύνδεσης που κράτησε περίπου 15 λεπτά και για να βρεί την θέση μου η κίνηση πακέτων δεδομένων ήταν 1,4mb. Πολλά δεν είναι? Δηλαδή κάθε φορά που θα το χρησιμοποιώ θα μου χρώνει τόσο? Μήπως έχω κάνει κάτι λάθος εγώ?

 

Χρεωθηκες τοσο γιατι προφανως κατεβασες ενα κομματι

απο τον χαρτη.

 

Θα επρεπε να ανεβασεις τον χαρτη της Ελλαδασ,μεσω της εφαρμογης map loader.

http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaMaploaderSetupENU.exe

 

Επιπλεον την τελευταια εκδοση του nokia maps την βρισκεις εδω:

http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Maps_2.0_4503_3.1.sis

 

Περισσοτερα στο σχετικο θεμα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164791

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Thx και πάλι...Ήδη το προσπαθώ και το έχω ρίξει στο διάβασμα και για το garmin.

2 πραγματάκια μόνο να ρωτήσω ακόμα και θα σας αφήσω ήσυχους προς το παρόν :O

α. Αν τελικά βάλω το garmin, πρέπει να σβηστεί το nokia maps που είναι ήδη εγκατεστημένο στη συσκευή? η δεν πειράζει?

β. Πατώντας μετά το πλήκτρο του navigator στη συσκευή, θα μου βγάζει κατευθείαν το garmin η είναι δεσμευμένο μόνο για το nokia maps? :blink:

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

1) Όχι, δεν πειράζει σε κάτι. Πάντως πληροφοριακά αναφέρω πως δεν μπορείς να το διαγράψεις, είναι ενσωματωμένο στο λειτουργικό.

2) Δεν αλλάζει η λειτουργία του navi key.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

χθες το ελιωσα!!! η μπαταρια κρατησε μια μερα μονο!!!

Βρηκα και μια καταπληκτικη βαση στο mediamarkt με 14 euro!!

Αληθεια σε σας η μπαταρια ποσο κραταει ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

καταφερα να το βγαλω απο τον φορτιστη στις 7:30 το πρωι και το απογευμα στις 18:00 ειχε κλεισει απο μπαταρια.....

δουλευε το navigator συνεχεια με αναμενη οθονη και τερμα φωτισμο και ταυτοχρονα μιλαγα με bluetooth handfree για ωρες.....

δεν περιγραφω παραπανω.....

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρία πάντως, δν είμαι ευχαριστημένη...Μια ημέρα μου κρατάει...

Αλήθεια, σε τι λειτουργία δικτύου το έχετε? Εγω σε διπλή λειτουργία. Μήπως φταίει αυτό?

Και κάτι ακόμα...Από κάρτα μνήμης, για 2 gb που θέλω, έχετε βάλει της ΝΟΚΙΑ ή είναι καλές και kingston - transcend (για μην έχω προβλήματα κολλήματος του κινητού φοβάμαι) γιατί στην τιμή έχουν μεγάλη διαφορά.

thx

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το χρειάζεσαι το 3G συνέχεια, καλό θα ήταν να το απενεργοποιήσεις.

Επίσης προτίμησε κάρτα μάρκας SanDisk.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...