Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα δουλεψει αλλα δεν θα εχεις και τις 2 γραμμες ενεργες...

εχουν βγαλει ενα προγραμμα για 2 νουμερα σε μια σιμ και οι 3 εταιριες κινητης...

απλα πρεπει να ειναι και τα 2 νουμερα του ιδιου παροχου

Με τη vodafon που μίλησα (σε κατάστημα), δεν είναι καθόλου σίγουροι πως θα δουλέψει σε windows mobile συσκευή, αντίθετα κατά πάσα πιθανότητα είπανε πως δεν θα δουλέψει. Το έχει δοκιάσει κάποιος εδώ και λειτουργεί;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

 

Έχω μια μεγάλη γρατζουνιά στην οθόνη του xperia μου.

Η γρατζουνιά είναι καθαρά εξωτερική και δεν επηρεάζει καν την λειτουργία αφής του τηλεφώνου.

Τι πρέπει να αλλάξω?

Είναι κάποιο τζάμι βιτρίνα πριν την οθόνη ή είναι η lcd και αναγκαστικά πρέπει να αλλάξω αυτή?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε σε καποιο s.e service να σου αλλαξουν την προσοψη..

τιμη δεν ξερω αλλα λογικα θα ειναι τσιμπημενη της ταξης 80 100 ευρω

αν πας πες μας γιατι ενδοιαφερει πολλους

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε σε καποιο s.e service να σου αλλαξουν την προσοψη..

τιμη δεν ξερω αλλα λογικα θα ειναι τσιμπημενη της ταξης 80 100 ευρω

αν πας πες μας γιατι ενδοιαφερει πολλους

 

Οπότε είναι βιτρίνα ενσωματωμένη στην πρόσοψη?

Αν είναι έτσι το σκέφτομαι για πρόσοψη απο ebay.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ......!!!!!!

Αλλά έχω πάντα screen protector σε όλες τις συσκεύες μου.....

Αυτό το πλαίσιο γύρο απο την οθόνη με έχει ξενερώσει πάρα πολύ από την αρχη που πήρα το xperia (και λίγο το πληκτρολόγιο σε σχέση με το προ), αφού σκέφτομαι να δώσω το xperia και να κρατήσω μόνο το προ....

 

Μαα δεν το προσεχουν ολοι...

καποιοι αγνοουν και την υπαρξη screen protector...

μην σκεφτεσε μονο το ελληνικο κοινο.. που ειναι ακριβο στην ελλαδα και το περνει ο ψαγμενος...;)

 

παιδιά τι λέτε...εγώ δεν το προσέχω καθόλου δεν του έχω ούτε θήκη ούτε screen protector αλλά το να το ακουμπήσω κατάμουτρα στο τραπέζι...γιατί;

alex, για πες :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι..

Ακολούθησα τις συμβουλές σας και έχω εγκαταστήσει το FingerKeyboard, ΑΕΚ Μap, SPB Mobile Shell v.3 (φοβερό περιβάλλον!!), My Mobiler, SpeedBooster, XperiaTweak και είμαι πολύ ευχαριστημένη με τη λειτουργία τους.. Το μόνο που δεν έβαλα είναι το iGO8. Δε ξέρω ακολούθησα όλα τα βήματα που λέει το link http://www.greekgalaxy.net/forum/forumdisplay.php?f=368 αλλά όταν παω να τρέξω το πρόγραμμα βγάζει ένα μήνυμα που λέει:

"Error.

Program application database cannot be found.Please insert original application SD card"

Το επανέλαβα 2 φορές αλλά πάλι έβγαλε το ίδιο μήνυμα.. Ξέρει κανείς γιατί?? Σας έχει τύχει?

 

Όσο για το screen protector είχα μέχρι πρότινος εκείνο με το οποίο το είχα πρωτοαγοράσει και "άντεξε" πολύ καιρό.. Ήδη έχω παραγγείλει από το e-market 2 να το αντικαταστήσουν, είναι βολικά, δεν επηρρεάζουν τη λειτουργία της touchscreen και δίνει και σούπερ προστασία.. Και δεν το βάζω ποτέ το κινητό με την οθόνη προς τα κάτω.. Από συνήθεια μάλλον πλεον.. Αν και παλαιότερα το έκανα με άλλες συσκευές κυρίως να μην φαίνεται η οθόνη στους άλλους όταν χτυπάει μήνυμα ή κλήση γιατί το είχα αθόρυβο.. Πονηρή ήμουν κάποτε, χεχε

 

Α!! Και κάτι άλλο.. Όταν έχω πλεον (έχω βάλει το XPERIA X1 Generic UK R3AA010 Software Update από τους xda γιατί με τα ελληνικά δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη όπως προείπα και εδώ) τα ακουστικά συνδεδεμένα, δεν ακούγεται όταν με καλούν ούτε στη συσκευή ούτε μέσα από τα handsfree.. Τα φώτα σας!!

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Οπότε είναι βιτρίνα ενσωματωμένη στην πρόσοψη?

Αν είναι έτσι το σκέφτομαι για πρόσοψη απο ebay.

όχι το πλαίσιο της πρόσοψης είναι ανεξάρτητο από την οθόνη..

Καλησπέρα και πάλι..

Ακολούθησα τις συμβουλές σας και έχω εγκαταστήσει το FingerKeyboard, ΑΕΚ Μap, SPB Mobile Shell v.3 (φοβερό περιβάλλον!!), My Mobiler, SpeedBooster, XperiaTweak και είμαι πολύ ευχαριστημένη με τη λειτουργία τους.. Το μόνο που δεν έβαλα είναι το iGO8. Δε ξέρω ακολούθησα όλα τα βήματα που λέει το link http://www.greekgalaxy.net/forum/forumdisplay.php?f=368 αλλά όταν παω να τρέξω το πρόγραμμα βγάζει ένα μήνυμα που λέει:

"Error.

Program application database cannot be found.Please insert original application SD card"

Το επανέλαβα 2 φορές αλλά πάλι έβγαλε το ίδιο μήνυμα.. Ξέρει κανείς γιατί?? Σας έχει τύχει?

Α!! Και κάτι άλλο.. Όταν έχω πλεον (έχω βάλει το XPERIA X1 Generic UK R3AA010 Software Update από τους xda γιατί με τα ελληνικά δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη όπως προείπα και εδώ) τα ακουστικά συνδεδεμένα, δεν ακούγεται όταν με καλούν ούτε στη συσκευή ούτε μέσα από τα handsfree.. Τα φώτα σας!!

mymobiler και speedbooster τι κάνουν?

για το igo8 ενδεχομένως ή να έχεις λάθος data.zip (θέλουμε και ανάλυση 480x800) ή να είναι λάθος το sys.txt σου..τσέκαρε αφενώς ότι έχεις το σωστό data.zip και αφετέρου θα σου επισυνάψω και το sys το δικο μου για δοκιμή..να υποθέσω με το φάκελο licence τα έκανες όλα σωστά, έτσι? :)

καλύτερα που έβαλες τα αγγλικά, μακάρι να τα είχα βάλει και εγώ από την αρχή αφού είδα ότι δε μ'αρέσαν..!!

Link to comment
Share on other sites

mymobiler και speedbooster τι κάνουν?

 

Το MyMobiler ειναι μια φοβερή εφαρμογή αγαπητέ!

Σου επιτρέπει να χειρίζεσαι το κινητό από τον υπολογιστή!

Δες εδώ: http://www.mymobiler.com/

 

Για το SpeedBooster εχω και εγώ μαυρα μεσανυχτα αλλά υποθέτω εκ του ονοματος ότι είναι καποιο πρόγραμμα που κάνει το κινητό πιο γρήγορο(?)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το SpeedBooster είναι όπως προείπε εφαρμογή που επιλέγεις διάφορα να κάνεις το κινητό πιο ταχύ.. Επιλογές μέσα έχει: Processes (τι τρέχει και πόσο βάρις δίνεις στο καθένα που τρέχει), Memory (πόση μνήμη έχεις και έχει μια επιλογή να ελευθερώσεις μνήμη), Video Speed (να είναι ταχύτερο το text display πχ.), Storage Performance, Tools (κάποια εξτρά εργαλεία για εμφάνιση, πχ ένας μετρητής μπαταρίας) και Benchmark (το μόνο που δε ξέρω τι είναι και δεν έχω πειράξει :lol)

 

Κάτι άλλο.. Έχω εγκαταστήσει το Finger Keyboard και μου είπαν φίλοι μου που τους έχω στείλει sms ότι αυτό που τους στέλνω είναι με ερωτηματικά.. Δε το είχα πάρει χαμπάρι ώσπου το έκανα με το φίλο μου το πείραμα και διαπίστωσα ότι με κεφαλαία οκ φαίνονται, με τα αγγλικά φαίνονται πάλι οκ, αλλά με τα μικρά ελληνικά εμφανίζονται τα ερωτηματικά.. Κουφό?? έχει συμβεί σε κανέναν?? Καλά σας έχω λιώσει στις ερωτήσεις..

 

για το igo8 ενδεχομένως ή να έχεις λάθος data.zip (θέλουμε και ανάλυση 480x800) ή να είναι λάθος το sys.txt σου..τσέκαρε αφενώς ότι έχεις το σωστό data.zip και αφετέρου θα σου επισυνάψω και το sys το δικο μου για δοκιμή..να υποθέσω με το φάκελο licence τα έκανες όλα σωστά, έτσι?

καλύτερα που έβαλες τα αγγλικά, μακάρι να τα είχα βάλει και εγώ από την αρχή αφού είδα ότι δε μ'αρέσαν..!!

Όσο για το iGo ακολούθησα κατά γράμμα τις οδηγίες στο site και δεν έλεγε κάπου για licence κτλ.. Το sys.txt το άλλαξα..

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

ο Finger Keyboard και μου είπαν φίλοι μου που τους έχω στείλει sms ότι αυτό που τους στέλνω είναι με ερωτηματικά.. Δε το είχα πάρει χαμπάρι ώσπου το έκανα με το φίλο μου το πείραμα και διαπίστωσα ότι με κεφαλαία οκ φαίνονται, με τα αγγλικά φαίνονται πάλι οκ, αλλά με τα μικρά ελληνικά εμφανίζονται τα ερωτηματικά.. Κουφό?? έχει συμβεί σε κανέναν?? Καλά σας έχω λιώσει στις ερωτήσεις..

 

Πρέπει να αλλάξεις τη ρύθμιση του Unicode στα SMS.

Δε θυμαμαι αν πρεπει να την ενεργοποιησεις ή να την απενεργοποιήσεις, απλά βρες τη και κάνε το αντίθετο από αυτό που ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να αλλάξεις τη ρύθμιση του Unicode στα SMS.

Δε θυμαμαι αν πρεπει να την ενεργοποιησεις ή να την απενεργοποιήσεις, απλά βρες τη και κάνε το αντίθετο από αυτό που ειναι.

 

Εγώ την έχω απενεργοποιημένη την επιλογή αυτή. Το θέμα είναι ότι αν την ενεργοποιήσω νομίζω χάνω τους 160 χαρακτήρες στα sms :ninja:.. Θα το δοκιμάσω να δω..:rolleyes:

 

Τελικά άλλαξα το unicode και όπως υποψιαζόμουν, οι χαρακτήρες από 160 πήγαν μόλις 70.. Μπρός γκρεμός και πίσω ρέμα δηλαδή.. Ε απλά θα συνηθίσω να γράφω κεφαλαία...:cry:

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω απενεργοποιημένη την επιλογή αυτή. Το θέμα είναι ότι αν την ενεργοποιήσω νομίζω χάνω τους 160 χαρακτήρες στα sms :ninja:.. Θα το δοκιμάσω να δω..:rolleyes:

 

Τελικά άλλαξα το unicode και όπως υποψιαζόμουν, οι χαρακτήρες από 160 πήγαν μόλις 70.. Μπρός γκρεμός και πίσω ρέμα δηλαδή.. Ε απλά θα συνηθίσω να γράφω κεφαλαία...:cry:

 

ναι ξεχασα να σου πω ότι για τα μικρά δεν υπάρχει τρόπος να γραφεις 160 χαρακτηρες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι το διαπίστωσα μόλις, χαχα.. Δε πειράζει, έχεις μήπως υπόψιν σου κάποιο σα το finger keyboard αλλά να έχει πιο πλατιά κουμπάκια? Όλο λάθη κάνω όταν γράφω sms με το ένα χέρι και όλα διπλά γράμματα πατιούνται (χωρίς γραφίδα, ε).. Λεω εγώ τώρα.. χιχι

Πολλά ζητάω μάλλον για την "οθονίτσα" X1 :p

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι το διαπίστωσα μόλις, χαχα.. Δε πειράζει, έχεις μήπως υπόψιν σου κάποιο σα το finger keyboard αλλά να έχει πιο πλατιά κουμπάκια? Όλο λάθη κάνω όταν γράφω sms με το ένα χέρι και όλα διπλά γράμματα πατιούνται (χωρίς γραφίδα, ε).. Λεω εγώ τώρα.. χιχι

Πολλά ζητάω μάλλον για την "οθονίτσα" X1 :p

 

Ασε μη μου το θυμιζεις. Εγω δεν το αντεχα με τιποτα το Finger Keyboard, ολοι λεγανε οτι ειναι φοβερο και εγω το ακουγα και εκανα εμετο :lol:

Μέχρι που συνειδητοποίησα ότι είναι το πιο εύχρηστο...έχει συντομεύσεις και μάλιστα τροποποιήσιμες (πχ εγώ έχω βάλει δικά μου smilies που χρησιμοποιώ πολύ κλπ) και εχει έυκολη εναλλαγή γλώσσας.

Οπότε το συνήθισα...Νομίζω το ίδιο θα κάνεις κι εσύ...Η επόμενη λύση για μεγάλα πλήκτρα είναι το Phone Keypad, αλλά γράφεις όπως σε κανονικό κινητό με κουμπιά. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω λινκ...

 

http://i191.photobucket.com/albums/z287/n_wildgirl/htcphonekeypad-1.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΑ οκ!! Στείλε μου το να το δοκιμάσω αν με βολέψει πιο πολύ αλλιώς θα μείνω με το Finger Keyboard.. Δε λεω είναι ωραίο και εύχρηστο απλά ξέρεις με τις δαχτυλάρες μου όλο λάθη κάνω.. γκρρρρρρ

Thanx!!

 

Α! Και κάτι άλλο.. Μήπως έχεις ή εσύ ή κάποιος από εδώ το Spb Mobile Shell v.3? Έχω μια ερώτηση να κάνω.. Όταν έρχεται μήνυμα και απλά δε το ανοίξω δε μου το δείχνει στην οθόνη σε ένα widget που έχει για sms απλά μαντεύω αν έχει έρθει και παω στα μηνύματα και το βλέπω.. Αλλάζει αυτό??

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

ΑΑ οκ!! Στείλε μου το να το δοκιμάσω αν με βολέψει πιο πολύ αλλιώς θα μείνω με το Finger Keyboard.. Δε λεω είναι ωραίο και εύχρηστο απλά ξέρεις με τις δαχτυλάρες μου όλο λάθη κάνω.. γκρρρρρρ

Thanx!!

 

Α! Και κάτι άλλο.. Μήπως έχεις ή εσύ ή κάποιος από εδώ το Spb Mobile Shell v.3? Έχω μια ερώτηση να κάνω.. Όταν έρχεται μήνυμα και απλά δε το ανοίξω δε μου το δείχνει στην οθόνη σε ένα widget που έχει για sms απλά μαντεύω αν έχει έρθει και παω στα μηνύματα και το βλέπω.. Αλλάζει αυτό??

 

http://rapidshare.com/files/287327681/Greek_Software_Keyboard.rar.html

Να ακολουθησεις τις οδηγίες γιατι αλλιως δε θα ειναι ελληνικο!

Έχει 3 πληκτρολογια μεσα, ψαξ' τα και θα δεις τι παιζει με το καθενα ;)

 

Για το SPB δεν εχω ιδεα, το ειχα βαλει στις αρχες που ειχα παρει το τηλεφωνο αλλά δεν το χρησιμοποιησα ποτέ εκτεταμένα...

Σιγουρα ομως θα το βρεις στι γνωστο μαγαζάκι ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω στην Λίνα ότι αν θέλει να στέλνει sms με 160 χαρακτήρες, τότε θα πρεπει να γραφει κεφαλαια. Εξαλλου, ο παραλήπτης όλα κεφαλαία θα τα δει, ασχέτως πως τα έχεις γράψει, όσο γράφεις sms 160 χαρακτήρων.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω στην Λίνα ότι αν θέλει να στέλνει sms με 160 χαρακτήρες, τότε θα πρεπει να γραφει κεφαλαια. Εξαλλου, ο παραλήπτης όλα κεφαλαία θα τα δει, ασχέτως πως τα έχεις γράψει, όσο γράφεις sms 160 χαρακτήρων.:rolleyes:

 

ΧΜΜΜ σωστό και αυτό!! Να' στε καλά παιδιά! Απλά θα συνηθίσω τα κεφαλαία, big deal, απλά απορία το είχα για τα μικρά:D

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

ΧΜΜΜ σωστό και αυτό!! Να' στε καλά παιδιά! Απλά θα συνηθίσω τα κεφαλαία, big deal, απλά απορία το είχα για τα μικρά:D

 

Το μονο που θα συνηθίσεις είναι να τα βλέπεις εσύ κεφαλαία. Γιατί αν σκεφτείς, και στα Ν series της ΝΟΚΙΑ που όταν γράφεις είναι μικρά, ο παραλήπτης, πάλι κεφαλαία τα λαμβάνει. Με την προϋπόθεση ότι το μήνυμα θα είναι 160 χαρακτήρων;).

Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω στην Λίνα ότι αν θέλει να στέλνει sms με 160 χαρακτήρες, τότε θα πρεπει να γραφει κεφαλαια. Εξαλλου, ο παραλήπτης όλα κεφαλαία θα τα δει, ασχέτως πως τα έχεις γράψει, όσο γράφεις sms 160 χαρακτήρων.:rolleyes:

 

Οχι βρε soom, τα παιρνουν τα μικρα γραμματακια...

Δεν εμφανιζονται κεφαλαια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το πρωτόκολλο των SMS υποστηρίζει μόνο κεφαλαία για τους ελληνικούς χαρακτήρες στην περίπτωση των 160 χαρακτήρων/sms. Τώρα εάν τα ΝΟΚΙΑ κάνουν τη μετατροπή από κεφαλαία σε μικρά και αντίστροφα αυτό είναι ένα συγκεκριμένο feature των συσκευών αυτών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε soom, τα παιρνουν τα μικρα γραμματακια...

Δεν εμφανιζονται κεφαλαια.

 

Το πρωτόκολλο των SMS υποστηρίζει μόνο κεφαλαία για τους ελληνικούς χαρακτήρες στην περίπτωση των 160 χαρακτήρων/sms. Τώρα εάν τα ΝΟΚΙΑ κάνουν τη μετατροπή από κεφαλαία σε μικρά και αντίστροφα αυτό είναι ένα συγκεκριμένο feature των συσκευών αυτών.

 

Εννοώ ότι όταν το γράφεις το SMS είναι μικρά τα γράμματα. Αλλά όταν φτάνει στον παραλήπτη είναι κεφαλαία. Οπότε δεν έχει νόημα.;)

 

Αυτό λέω!

 

 

 

Και επίσης, να σας πω και σε εσάς εδώ, τους παλιούς, ότι πλέον τα WM αποτελούν ένα παρελθόν για εμένα...:rolleyes:

 

Πήγα και έγινα μανάβης...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτόκολλο των SMS υποστηρίζει μόνο κεφαλαία για τους ελληνικούς χαρακτήρες στην περίπτωση των 160 χαρακτήρων/sms. Τώρα εάν τα ΝΟΚΙΑ κάνουν τη μετατροπή από κεφαλαία σε μικρά και αντίστροφα αυτό είναι ένα συγκεκριμένο feature των συσκευών αυτών.

 

Μα και τα Sony Ericsson τα διαβαζουν μικρα...:worry:

 

Εννοώ ότι όταν το γράφεις το SMS είναι μικρά τα γράμματα. Αλλά όταν φτάνει στον παραλήπτη είναι κεφαλαία. Οπότε δεν έχει νόημα.;)

 

Αυτό λέω!

 

 

 

Και επίσης, να σας πω και σε εσάς εδώ, τους παλιούς, ότι πλέον τα WM αποτελούν ένα παρελθόν για εμένα...:rolleyes:

 

Πήγα και έγινα μανάβης...:lol:

 

soom αυτο λεω κι εγώ. Ότι δε φτανουν απαραιτητως κεφαλαια! Οι 2 κολλητες μου εχουν Sony Ericsson και οταν γραφω με μικρά, τα παιρνουν μικρά!

 

...ρε τρελέ γύρισες στο iPhone? ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Δεν το περιμενα ποτέ...!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΑ οκ!! Στείλε μου το να το δοκιμάσω αν με βολέψει πιο πολύ αλλιώς θα μείνω με το Finger Keyboard.. Δε λεω είναι ωραίο και εύχρηστο απλά ξέρεις με τις δαχτυλάρες μου όλο λάθη κάνω.. γκρρρρρρ

Thanx!!

 

Α! Και κάτι άλλο.. Μήπως έχεις ή εσύ ή κάποιος από εδώ το Spb Mobile Shell v.3? Έχω μια ερώτηση να κάνω.. Όταν έρχεται μήνυμα και απλά δε το ανοίξω δε μου το δείχνει στην οθόνη σε ένα widget που έχει για sms απλά μαντεύω αν έχει έρθει και παω στα μηνύματα και το βλέπω.. Αλλάζει αυτό??

 

Λινάκι, εγώ έχω το spb3 μήπως εγκατέστησες τίποτα άλλο? ή μήπως χρειάζεται κάποιο restart γιατί έχει σκαλώσει? γιατί εμένα κανονικά το 3πλο widget μηνύματα/email/κλήσεις ενημερώνεται όταν υπάρξει κάτι..!!

soom καλά τι το τόσο τρομερό μεσολάβησε και ξαναγύρισες?? περιμένω πειστική απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...