Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σιγουρα δεχεται τα: Route66 Mobile8 και Garmin ΜobileΧΤ για αλλα δεν γνωριζω...

 

Ευχαριστώ, virland.

 

Έχω την ευκαιρία και αποκτήσω το SGH-G810 ή το Ν95 (8Γ) σαν εταιρικό κινητό. Με το χέρι στην καρδία, ποιό λέτε να πάρω?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, virland.

 

Έχω την ευκαιρία και αποκτήσω το SGH-G810 ή το Ν95 (8Γ) σαν εταιρικό κινητό. Με το χέρι στην καρδία, ποιό λέτε να πάρω?

 

Δεν θα σου πω ποιο να παρεις αλλα τα υπερ και τα κατα και αποφασιζεις μονος σου....

 

Το G810 ακομα και για αναβαθμιση θα πρεπει να μεινει στο σερβις τουλαχιστον 5 μερες.

Στο Ν95 κανεις τις αναβαθμισεις μονος σου μεσω υπολογιστη...

 

Σαν ποιοτητα κατασκευης το samsung δεν παιζεται...

 

Σαν φωτογραφικη ΕΓΩ βρισκω το samsung μακραν καλυτερο απο το νοκια...εχει xenon flash οπτικο ζουμ...

 

Το samsung δεν βγαζει τοσα προβληματα οσα τα νοκια δηλ. στο ν82 που ειχα. μεχρι να τραβηξει φωτογραφια της προκοπης επρεπε να περιμενω τουλαχιστον μια αναβαθμιση.

Το samsung τραβαει απιστευτες και χωρις αναβαθμιση ακομα... σκεψου μετα....

 

Βεβαια πριν αποφασισεις δες και το καινουργιο samsung innov8 8gb (i8510) ειναι σχεδον στην τιμη του n95 8gb και μακραν καλυτερο συν οτι θα κανεις μονος σου τις αναβαθμισεις μεσω ιντερνετ...

Σε κανα μηνα θα ειναι εδω....

 

Η αποφαση δικη σου...

 

Εγω ειχα Ν82 και G810 και κρατησα τελικα το g810 αν αυτο βοηθαει καθολου....

Βεβαια αν ερθει το innov8 το πηρα........

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

Χθες αγορασα το κινητο..

Πρωτη εντυπωση πολυ καλη η φωτογραφικη και χωρις προβληματα ευκρινειας κτλ.

Στην πρωτη κληση που εκανα η φωνη μου στο αλλο κιν ακουγοταν σαν συνθεσαιζερ. Μετα απο καμποσες κλησεις με το ιδιο προβλημα το εκλεισα για να το φορτισω.

Σημερα δεν το κανει..Τι να κανω?Να το γυρισω και να παρω καινουργιο?

Να το παω για αναβαθμιση?(Μου ειπαν 2-3 μερες στην πανεπιστημιου)

Τι μου προτεινετε?

(Αναβαθμιση να κανω και στο καινουργιο αν παρω ας πουμε καινουργιο?Χρειαζεται η αναβαθμιση ουτως η αλλως?)

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει βγει νεότερη αναβάθμιση απο αυτή που θα έχει η συσκευή όταν στο δώσουν, τότε ναι, καλό είναι να την περάσεις.

 

3 μέρες για να στο αναβαθμίσουν; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

Στην πρωτη κληση που εκανα η φωνη μου στο αλλο κιν ακουγοταν σαν συνθεσαιζερ. Μετα απο καμποσες κλησεις με το ιδιο προβλημα το εκλεισα για να το φορτισω.

Σημερα δεν το κανει..Τι να κανω?Να το γυρισω και να παρω καινουργιο?

Να το παω για αναβαθμιση?(Μου ειπαν 2-3 μερες στην πανεπιστημιου)

QUOTE]

 

Και σε εμενα το ιδιο κανει οχι παντα,κάποιες φορες....:wacko:

Στο σερβις που το πηγα μου το κρατησαν 10 μερες και μου ειπαν οτι δεν εχει τιποτα και ειναι μια χαρα, ουτε καν αναβαθμιση δεν του εκαναν γιατι αυτη που εχει ειναι η τελευταια δεν υπαρχει αλλη.(G810BDHF3 2008-06-19):mad:

 

Στην πανεπιστημιου που σου ειπαν για 3 μερες.... γιατι οπου εχω ρωτησει εγω μου λενε απο 5 μερες και πανω:cry:

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιος τροπος ή προγραμμα που να κλειδωνει το πληκτρολογιο με κωδικο??

Μετα απο μερικα δευτερολεπτα??

(Το ειχα στο ΝΟΚΙΑ 6300 και ηταν πολυ βολικο!)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι αρχεία video παίζει το κινητο αυτό? Προσπαθησα να παιξω mpeg αλλα δεν τα παίζει ουτε καν το βλέπει απο την κάρτα. Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι που πρέπει να του βάλω για αν μου παίζει κάποια αρχεία video?
''Στο τέλος όλα θα πάνε καλά..κι αν δεν πάνε να είσαι σίγουρος πως δεν έχει έρθει ακόμα το τέλος':)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

Στην πρωτη κληση που εκανα η φωνη μου στο αλλο κιν ακουγοταν σαν συνθεσαιζερ. Μετα απο καμποσες κλησεις με το ιδιο προβλημα το εκλεισα για να το φορτισω.

Σημερα δεν το κανει..Τι να κανω?Να το γυρισω και να παρω καινουργιο?

Να το παω για αναβαθμιση?(Μου ειπαν 2-3 μερες στην πανεπιστημιου)

QUOTE]

 

Και σε εμενα το ιδιο κανει οχι παντα,κάποιες φορες....:wacko:

Στο σερβις που το πηγα μου το κρατησαν 10 μερες και μου ειπαν οτι δεν εχει τιποτα και ειναι μια χαρα, ουτε καν αναβαθμιση δεν του εκαναν γιατι αυτη που εχει ειναι η τελευταια δεν υπαρχει αλλη.(G810BDHF3 2008-06-19):mad:

 

Στην πανεπιστημιου που σου ειπαν για 3 μερες.... γιατι οπου εχω ρωτησει εγω μου λενε απο 5 μερες και πανω:cry:

 

 

Πως μπορω να δω ποια αναβαθμιση εχει το κινητο μου?(για να δω αν ειναι ιδια με το δικο σου)Τελικα το γυρισα πισω στη wind το κινητο κ μου εδωσαν καινουριο και εχει κ αυτο το ιδιο προβλημα......Ελεος..Βλεπω να πηγαινω κ για τριτο..

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα συγκριτικό ανάμεσα στα N82, N95, N93, Samsung G810 και Samsung i8510

 

The Best Smartphone Camera in the World

 

http://www.allaboutsymbian.com/features/item/Camera_Nitty_Gritty-part_5-the_best_smartphone_camera_in_the_world.php

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι αρχεία video παίζει το κινητο αυτό? Προσπαθησα να παιξω mpeg αλλα δεν τα παίζει ουτε καν το βλέπει απο την κάρτα. Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι που πρέπει να του βάλω για αν μου παίζει κάποια αρχεία video?

 

Κατέβασε το Core Player απο ipmart-forum. Δυνατο προγραμματακι.;)

ipmart-forum.com :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή με ψήνει για αγορά 2 πραγματάκια:

 

Το μενού του είναι γρήγορο μετα απο εγκατάσταση μερικών εφαρμογών ή ¨μπουκώνει¨? στο Ε65 που είχα ήθελε κανα λεπτό απο επιλογή σε επιλογή...

 

Η μπαταρία ειναι 1200, σωστά? μετα απο δοκιμές πως την βλέπετε? καθε μέρα φόρτιση???:confused:

 

Τέλος η αναβάθμιση που λέτε αν πάρω το κινητό τώρα θα χρειαστεί?

γιατί δεν τη παλεύω πάλι με αναβαθμίσεις (μια εβδομάδα και άμα, αναμονής)...

 

Θα εκτιμούσα τις απόψεις σας...

:rolleyes:

ipmart-forum.com :cool:
Link to comment
Share on other sites

 

 

Πως μπορω να δω ποια αναβαθμιση εχει το κινητο μου?(για να δω αν ειναι ιδια με το δικο σου)Τελικα το γυρισα πισω στη wind το κινητο κ μου εδωσαν καινουριο και εχει κ αυτο το ιδιο προβλημα......Ελεος..Βλεπω να πηγαινω κ για τριτο..

 

*#0000# Για να δεις τι αναβαθμιση εχεις... σου το κανει συνεχεια;;;

Γιατι σε εμενα το κανει μερικες φορες και παρατηρησα οτι το κανει και στην εγγραφη βιντεο καποιες φορες....

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολουσ σασ.αγορασα πριν λιγεσ ημερεσ το g810.το προβλημα ειναι οτι ενο εχω βαλει και το garmin και το sygic otan παω να το ανοιξω δεν ανοιγει... παει να ανοιξει και μετα μου λεει[τελοσ εφαρμογησ]...τη να φταιει αραγε..
Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους καταφερα να βαλω το Garmin την 5.00.00 εκδοση με τους τελευταιους χαρτες! Φαινεται να ειναι γρηγορη σαν εφαρμογη!

Ευχαριστω πολυ για την προσπαθεια που εκαναν για να βοηθησουν ο vagelisda & o raspal! Σιγουρα δεν ειναι ευκολη διαδικασια....

 

Μια ερωτηση ακομα: οταν βαζουμε εντοπισμο μεσω Integrated GPS και Βάσει Δικτύου, ειναι δυνατον να χρεωνομαστε απο την εταιρια παροχης του κινητου?

Καπου διαβασα και δεν θυμαμαι πως για να βρισκει πιο συχνα δορυφορους μπαινει και μεσο internet, σε μια γρηγοροτερη μορφη GPS. Αν ναι με ποια επιλογη μπορω να ειμαι σιγουρος οτι δεν χρεωνομαι, εστω και αν αργει λιγο μετα.

 

Ευχαριστω και παλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιος τροπος ή προγραμμα που να κλειδωνει το πληκτρολογιο με κωδικο??

Μετα απο μερικα δευτερολεπτα??

(Το ειχα στο ΝΟΚΙΑ 6300 και ηταν πολυ βολικο!)

 

Θα πας ρυθμισεις,γενικες,ασφαλεια,τηλ&καρτα σιμ,και ρυθμιζεις περιοδο αυτ.κλειδωματος,και κωδικο

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή με ψήνει για αγορά 2 πραγματάκια:

 

Το μενού του είναι γρήγορο μετα απο εγκατάσταση μερικών εφαρμογών ή ¨μπουκώνει¨? στο Ε65 που είχα ήθελε κανα λεπτό απο επιλογή σε επιλογή...

 

Η μπαταρία ειναι 1200, σωστά? μετα απο δοκιμές πως την βλέπετε? καθε μέρα φόρτιση???:confused:

 

Τέλος η αναβάθμιση που λέτε αν πάρω το κινητό τώρα θα χρειαστεί?

γιατί δεν τη παλεύω πάλι με αναβαθμίσεις (μια εβδομάδα και άμα, αναμονής)...

 

Θα εκτιμούσα τις απόψεις σας...

:rolleyes:

 

Εγω εχω παρα πολλες εφαρμογες,δεν κανει καν διαφορα μου φαινεται,παντως δε μου εχει κολλησει ποτε σε κατι,η μπαταρια αμα το εχεις λιγο σαν παιχνιδι,μπορει και να θελει καθε μερα,βασικα τρωει πολυ η οθονη,εγω καταλαβαινω διαφορα,αν κανω κατι κανα δυο ωρες συνεχομενες με αναμενη σερι την οθονη,η μπαταρια γονατιζει,αναβαθμιση,δεν ξερω γιατι μπορει να θελει καποιος,ουτε bugs εχει η συσκευη ουτε τπτ

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους καταφερα να βαλω το Garmin την 5.00.00 εκδοση με τους τελευταιους χαρτες! Φαινεται να ειναι γρηγορη σαν εφαρμογη!

Ευχαριστω πολυ για την προσπαθεια που εκαναν για να βοηθησουν ο vagelisda & o raspal! Σιγουρα δεν ειναι ευκολη διαδικασια....

 

Μια ερωτηση ακομα: οταν βαζουμε εντοπισμο μεσω Integrated GPS και Βάσει Δικτύου, ειναι δυνατον να χρεωνομαστε απο την εταιρια παροχης του κινητου?

Καπου διαβασα και δεν θυμαμαι πως για να βρισκει πιο συχνα δορυφορους μπαινει και μεσο internet, σε μια γρηγοροτερη μορφη GPS. Αν ναι με ποια επιλογη μπορω να ειμαι σιγουρος οτι δεν χρεωνομαι, εστω και αν αργει λιγο μετα.

 

Ευχαριστω και παλι!!!

 

Σε χρεωνει κατι λιγα,δεν πρεπει να εχεις τσεκαρισμενη τη υποβοηθηση μεσω δικτυου αν δε θες,μονο το ενσωματομενο gps

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ... παιχνιδια για το samsung που μπορω να βρω ;;;;

οσες σελιδες εχω διαβασει απο το τοπικ δεν εχω βρει κατι !!!

 

ευχαριστω

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

Στην πρωτη κληση που εκανα η φωνη μου στο αλλο κιν ακουγοταν σαν συνθεσαιζερ. Μετα απο καμποσες κλησεις με το ιδιο προβλημα το εκλεισα για να το φορτισω.

Σημερα δεν το κανει..Τι να κανω?Να το γυρισω και να παρω καινουργιο?

Να το παω για αναβαθμιση?(Μου ειπαν 2-3 μερες στην πανεπιστημιου)

 

Και σε εμενα το ιδιο κανει οχι παντα,κάποιες φορες....:wacko:

Στο σερβις που το πηγα μου το κρατησαν 10 μερες και μου ειπαν οτι δεν εχει τιποτα και ειναι μια χαρα, ουτε καν αναβαθμιση δεν του εκαναν γιατι αυτη που εχει ειναι η τελευταια δεν υπαρχει αλλη.(G810BDHF3 2008-06-19):mad:

 

Στην πανεπιστημιου που σου ειπαν για 3 μερες.... γιατι οπου εχω ρωτησει εγω μου λενε απο 5 μερες και πανω:cry:

 

Ε αυτο ειναι φοβερο..Και εγω το ιδιο προβλημα εχω..

Η φωνη ακουγεται αρκετα αλλοιωμενη..

Πριν 4 μερες πηρα το κιν.Για αναβαθμιση λιγο χλωμο και εγω εχω την ιδια εκδοση λογισμικου.

 

Απλα απαραδεκτο για κιν 440 euro...Ελεος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ... παιχνιδια για το samsung που μπορω να βρω ;;;;

οσες σελιδες εχω διαβασει απο το τοπικ δεν εχω βρει κατι !!!

 

ευχαριστω

 

Κυριολεκτικα απειρα παιχνιδια,θα βρεις στο ipmart-fοrum,θα ψαξεις για s60 οs 9.1/9.2 3rd,και πιο στανταρ οτι θα δουλευουν σωστα,ειναι αυτα που ειναι για νοκια ν95

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

..........
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...